leszczbarowy

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2
 • Czas Online

  659d 3g 5m 53s

leszczbarowy last won the day on Kwi 30,

leszczbarowy had the most liked content!

Reputacja

58 Kozacka!

1 obserwujący

O leszczbarowy

 • Ranga
  Narzeczony Marysi
 1. NEP

  @Pasjonat dalej ten sam sort?
 2. @luks1985 spróbuje miodek mam lipowy w sumie pyszny, dodam że nie słodzę od paru lat sacharoza, jeśli już to miód. Jedno mnie to nauczyło dietowanie low carb, jak się w ogóle nie je słodkiego jest dużo łatwiej go nie jeść. Ale uboki mnie zniszczyły, a przede wszystkim brak dostępu to zdrowego mięsa. Ocet jabłkowy też odkwasza z tego co pamiętam. @MakaveliKiLLuminati potwierdzam wszystko co na florę bakteryjną dobre, kiszonki, sfermentowane produkty i kefiry.
 3. @luks1985 no właśnie a wszędzie się uśmiecha do mnie z półek.
 4. Nie jem przetworzonego żarcia, ale słodkie picie lubię po prostu. A na fazie bananami się wspieram.
 5. Człowiek patrzy, obserwuje, uczy się. Szklanka coli kosztuje 4 jednostki insuliny... To nie jest mało, zdrowy mały obiad. Na pewno u zdrowego gościa to też nie przechodzi ot tak. Słodkie picie to tragedia, wiem o tym a i tak nie mogę się powstrzymać czasem. Zdrowe węgle jeść trzeba, ale czasu brak wiadomo. Pojebany świat, można nigdy nie ćpać, mieć 24 lata i być wrakiem człowieka... Z drugiej strony można redukować szkody, szamać rc, dobrze się bawić i dbać o kondycję i czuć się znakomicie.
 6. @Z zyciem sie pojednaj jak całe życie mieszkasz z cukrzykami, znalazłeś ojca nieprzytomnego, nie raz, nie dwa, to człowiek trochę wyczulony na zdrowie i na to co je. Tak bym pewnie wywalone miał.
 7. @luks1985Co ciekawe dopóki faza trwa to cukier na poziomie 300, cukrzycy muszą walić insu bez jedzenia czegokolwiek. Ten spadek to tak jak napisałeś raczej później, spytam się brata z innej matki jeszcze dokładnie. Adrenaline rush= duży cukier, ale potem jest adrenaline dump- spadeczek ostry.
 8. @luks1985 jak by żarli piguł prawilnych tyle się kiedyś jadło, to by wiedzieli że oral tylko. Tak sobie myślę, max 150 i w kapsułce żelowej, to powinno być super. A pytanko, jak z alko po tym specyfiku?
 9. A i jeszcze ciekawa rzecz odnośnie psychodelików w ogóle, alkoholików zdecydowanie słabiej klepią. Po litrze wódy mało co człowieka zaskoczy hehe. Pewnie serotoniny to mają jak na lekarstwo. @luks1985 to co znajduję się u nas w trzewiach ma kolosalne znaczenie, zgadzam się. Przez eksperymenty z dieta niskowęglowodanową, nabawiłem się refluxow, poparzeń przełyku. Dodatkowo mogę strawić gwoździe, szkło, więc marna tabletka ma małe szanse. Odwrócenie tego zajęło w chuj czasu, ale nadal oralnie zapodany towar bez osłonki klepie słabiej. Bombki w chusteczkach, chlebku miały sens głębszy się okazuje po latach, nie dość że zęby ,przełyk się oszczędzało, to jeszcze zmyłka dla soków trawiennych.
 10. google polecam, ale chuj proszę: Tolerance to the effects of 4-HO-MiPT are built almost immediately after ingestion. After that, it takes about 3 days for the tolerance to be reduced to half and 7 days to be back at baseline (in the absence of further consumption). 4-HO-MiPT presents cross-tolerance with all psychedelics, meaning that after the consumption of 4-HO-MiPT all psychedelics will have a reduced effect. Psychonaut Wiki po 3 dniach tolerka spada o połowę, po 7 do zera, poza tym inne psychodeliki też będą słabiej działać
 11. @luks1985 pytanko mam, próbowałeś kiedyś microdosingu lsd albo 1p? Ps1 Propsy za linka kosmos, fajne rzeczy, jesteś tym co jesz taka prawda. Ps2 A jak ktoś uwielbia uderzenie dopaminowe, to noopept powinien dobrze działać, pod warunkiem odstawienia Rc?
 12. Ale jak się go skatuje na fazie tego cypisa, to nie da rady potem sluchać.
 13. Uważajcie na te sarmy, niby nie szkodzą, ale testosteron wolny i całkowity po odstawieniu leci na łeb na szyje. Odblok trzeba robić jak po konkretnej kuracji, to nie wiem czy nie lepiej sobie Jelfa Testosteronum prolongatum przywalić. Wątrobę się oszczędza chociaż, plus to naturalnie występujący w organizmie hormon. Nie przypadkiem przed Rio Igrzyskami zabrakło w Polsce tego środka.
 14. NEP

  No właśnie czułem lekkie eufo serotoninowe, czyli nie zdawało mi się. Generalnie benzo to mi się z klonem kojarzy, czyli bardzo źle. Specyfik dla heleniarzy którzy pierdolca dostają bez działki. Parę latek mam, psychotropy ludzie kiedyś też żarli, głównie z alko. W ogóle mam wrażenie że jak się nie ma fixum dyrdum lekkiego, to wręcz nie działają. Paczkę relanium kiedyś zeżarłem 5mg całą i efekt żaden, jak dla mnie, zamułka. A kolega tak zachwalał jakby to nie wiadomo co było, klony też wielbił. No ale czas pokazał dlaczego, zdarzyła się tragedia straszliwa w rodzinie i gościa ostro zryło, dobrze że nikogo nie skrzywdził. Wszystko było, spisek międzynarodowy mający na celu upupienie jego osoby, próby samobójcze. A to naprawdę twardy koleś, zresztą socjopata. Nie ma mocnych, jak jednostka sterująca szwankuje to cała maszyneria zjebana.
 15. NEP

  @luks1985 zgadzam się na początek 20mg może być, nie ma co zaczynać grubo, bo potem pole manewru małe. A tak można spokojnie zwiększać aż dojdzie się do pożądanej dawki, w moim przypadku ok 50-70mg. Ludzie gdzie te schizy??? Może trzeba do psychologa/psychiatry się udać, jak ktoś się własnego cienia boi to coś nie teges jest. A po stimach, czasem po maryśce takie opcję się uwidaczniają, uwypuklają. I to jest znak sygnał, że nie jesteśmy w odpowiednim zdrowiu psychicznym by się za to brać. Nie dla psa kiełbasa. Możliwe, że benzo niektórzy z marszu na receptę by dostali. Stany lękowe, paranoje, omamy. Poza tym śmieszy mnie tekst walę 3 dzień i czuję schizy w chuj. A spróbujcie bez towaru 3 dni wytrzymać bez snu, w ramach eksperymentu, to dopiero wam siądzie na łeb i zrozumiecie że Hexen czy tam Nep nie jest winien. NEP bardzo spoko, bliżej koko niż hex, nie szczypie tak nochala no i nie wypierdala tak, do ludzi można na spokojnie, wręcz zalecam. Stimy należy używać docelowo, jak jest zajęcie konkretne,to nie ma czasu na myślenie zbędne.