Skocz do zawartości

leszczbarowy

Memberzy
 • Zawartość

  207
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  108d 21g 43m 34s

1 obserwujący

O leszczbarowy

Ostatnio na profilu byli

763 wyświetleń profilu
 1. MDPHP

  ja tam nie uświadczam, dodam i ostrzegę tych z cukrzycą insulinozależną że obniża poziom cukru we krwi, by się nie zdziwił który bo zwykle stymulanty podwyższają go, a tu normalnie lekarstwo... ale dosłownie lekarstwo, trzeba adekwatnie dopasować dawki insu, pozdrawiam
 2. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Ja też duszę zaprzedałem im dawno temu i nie żałuje ani trochę, stymulanty numero uno del mondo.
 3. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Super, o to mi chodziło, można by o rangach w zależności od wydanych $ pomyśleć, frontem do klienta widzę ,panowie i panie, tak trzymać. Customer service rzecz święta.
 4. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  @Pasjonat.cc nie wiem czy dobrze to odczytałem, ale doceniacie stałych klientów w jakiś specjalny sposób, czy też miałeś na myśli wyżej wymienione promocje, rabaty i bony?
 5. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  @Pasjonat.cc wielkie dzięki za elastyczność, trochę się nie zrozumieliśmy, ale koniec końców, jak zwykle wszystko profesjonalnie i błyskawicznie. Polecam każdemu. Zwłaszcza stimowym maniakom.
 6. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Odpowiem tak jak zawsze, to zależy. I to od wielu czynników. Trudno dać magiczną ilość, która na każdego podziała tak samo i tak samo długo. To raz, że niemożliwe, dwa nieodpowiedzialne. Każdy zawodnik jest inny, nie podam również Ci @daniebp ile sam by tego ewentualnie, być może kiedyś próbował, bo nie chce żebyś się sugerował. Zawsze alergiczną, a potem rozumu trzeba używać, zawsze iść w stronę za mało niż za dużo. A zwłaszcza przy takim mocnym stimie. Jak najmniej, żeby było jak najlepiej.
 7. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Ładnie wszystko znów, szybko , sprawnie, a matylda klepie jak koń. To lubię.
 8. Analog A-PVP

  @Julx pytanie nie ma sensu to stymulant,czyli szpilki źrenice a oko . Ale w nos to nie polecam skubańca, @Pasjonatma lepsze specyfiki per klama, za to idealny do vaporyzacji. Tylko że vapo to inne działanie, Blacha i Żarówa, w domu wieczorkiem na spokojnie będą w siódmym niebie, ale fizol, rzemieślnik, rekin finansjery, kierowca rajdowy w robocie muszą po nosie dawać. A nos mur beton, czołówka betonizacji nosa, Matylda to przy tym balsam. Jak grzejesz to czołówka absolutna, jak snifujesz to fajnie działa, ale kara jest nieproporcjonalna.
 9. Czochracz Wymiatacz

  @Gosia13174 ja to w ogóle szerokim łukiem omijam syntetyczne kanna, to lepiej sobie w kabel dać helupy. Wiadomo na co się piszemy, a to jest tak niestabilna materia, jednego lekko, drugiego do piachu. A ludzie psioczą na stymulanty, z tych rzeczy to White Widow, Lemon Kush, Caramel, Durban Poison ewentualnie jak kto lubi ziemne smaki.
 10. 1P-LSD

  @KrysztalowyGandalf fraktale jedyne w życiu miałem po miprocynie zarzuconej po 4 dobach z małą ilością snu. Fraktal macka ośmiornicy niesamowite to było, 1 i 3/4 tabsa od pasjo. Po 1p-lsd nie uświadczyłem po lizergowym też nie ale 3 kartony mnie porobiły zacnie, lepiej niż cokolwiek co jadłem poprzednio, a kwarników sporo w życiu skonsumowałem.
 11. MDPHP

  @potok555 odpowiedź masz post wcześniej.
 12. HEX-EN

  @daniebp na zakładzie koniecznie mów;) nic ci nie imputuję, miało być śmiesznie. To trafiłem na punkt, ja też już w innym świecie, ale wtedy miałem mniej kasy i zmartwień. Prostsze było wszystko. A parę lat w przeszłość dalej, magicznie. Te spotkania umówione bez telefonu i jakoś się żyło, do picia kranówa i mirabelki,koniecznie zielone, na przerwie w podstawówce. Gimnazjonu nie było w planach nawet.
 13. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  @Marian Łasuch uważaj, to nie żart z mojej strony, mocna ta Md.. Szacunek jej okaż. Po takich wakacjach od rc to będzie wystrzał poza orbitę. Zazdroszczę
 14. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  @bvh te posty same nie powstały, samochód też na wodę nie jeździ hehe, sarkastyczny towarek ten puszek, uwielbiam
 15. HEX-EN

  @daniebp to pilnują srogo u was na zakładzie;) Kiedyś z alkomatem chodzili, teraz z termometrem i temperaturę nóg i dłoni się sprawdza, no i pluć karzą, jak nie ma czym to lecisz z miejsca. Farta masz jak po służby nie dzwonią i za porozumieniem umowę rozwiążą. Chociaż jak masaże robisz to rzeczywiście klienci mogą być wkurwieni, nawet tajski stopami też przypał. Jedno dobre że oczy po tym są w normie, raczej szpilki niż talerze. Ale pozostałe objawy wskazują na dobry materiał
×