Kolek

Sklep
 • Ilość dodanej zawartości

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  11m 16s

2 obserwujących

O Kolek

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. W związku z informacjami o otrzymywaniu pustych paczek przez klientów prosimy po raz kolejny : PROSZĘ O NIE PISANIE NA FORUM INFORMACJI NA TEMAT WYSYŁKI, W JAKICH PACZKACH OTRZYMUJECIE PRZESYŁKI, CO W NIEJ JEST (RODZAJ PUDEŁKA), JAKI JEST SPOSÓB PAKOWANIA ORAZ WYGLĄD KOPERTY ! To forum jest przeglądane zarówno przez pracowników firm kurierskich oraz innych użytkowników reprezentujących różnego rodzaju służby. Dzięki tym informacją są w stanie rozpoznać paczki, okraść je lub przechwycić, wiedząc, że nikt sie po nią nie zgłosi !
 2. Hej, Każdą z wybranych osób dostała wiadomość e-mail z instrukcjami (może być w folderze SPAM) osoby które się nie zakwalifikowały zapraszamy następnym razem. Jeżeli nie zdążyłeś złożyć aplikacji a spełniasz wszystkie wymogi, napisz na forum@kolekcjoner.nl
 3. Pewne informacje nie zostaną ujawnione ze względów bezpieczeństwa. Wszystkie odczynniki są badane w tym samym laboratorium w którym bada @SIN Gwoździem do trumny jest szantażowanie sklepów "Albo wyślecie, albo zasypie was negatywnymi opiniami" możemy wstawić tutaj posty użytkownika którego masz na myśli, i nie będziemy tolerować tego typu zachowań. Tym miłym akcentem kończymy offtopic, prosimy o wypowiadanie się w temacie.
 4. @luks1985 Czasy sie zmieniają, a z nimi trendy, zapotrzebowanie rynku i nastawienie społeczeństwa oraz prawodawcy, to samo tyczy się np. sklepów stacjonarnych.
 5. Kolek to ten sam kolek co zawsze Wspominany odczynnik pojawi sie niebawem, niestety konkretnej daty nie jestesmy w stanie przewidzieć. Co do 3-cmc za 60 zł jest to po prostu inna poprzednia partia której już nie będzie stad inna cena. Obie wersje powinny zadowolić każdego.
 6. Witajcie, Od dzisiaj możesz wstąpić do zamkniętej grupy użytkowników którzy w zamian za rzetelną ocenę na forum będą otrzymywać rabaty oraz darmowe sample nowości lub istniejących już w naszej ofercie odczynników lub inne gadżety. Aby ubiegać się o dostęp do grupy musisz spełniać następujące warunki : 1. Minimum 100 postów na forum 2. Musisz posiadać na swoim koncie conajmniej 3 recenzje dowolnych odczynników (proszę o podesłanie w aplikacji linka do którejkolwiek) 3. Po otrzymaniu odczynników masz do 14 dni na napisanie recenzji na forum. Aplikacje prosimy wysyłać przez prywatną wiadomość z następującymi informacjami : - Adres e-mail przez którego będziemy się z Tobą komunikować - Link lub linki do Twoich recenzji na forum. Pozdrawiamy !
 7. W tym temacie prosimy o opinię 4-Fluoro MPH 10mg Pill.
 8. W tym temacie prosimy o opinię Trójkąt.
 9. W tym temacie prosimy o opinię Sztywny Misza.
 10. NEP

  W tym temacie prosimy o opinię NEP'a.
 11. W tym temacie prosimy o opinię Mexedrone.
 12. W tym temacie prosimy o opinię MDMB Chminaca.
 13. W tym temacie prosimy o opinię MDMB Chmica.
 14. W tym temacie prosimy o opinię Legal Analog Viagra.
 15. W tym temacie prosimy o opinię Konkret.