Toshikate

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  43d 10g 45m 29s

Reputacja

1 Neutralna

O Toshikate

Informacje o profilu

 • Płeć
 1. Demoon Ogólne info

  Jak jest w końcu z tą darmową przesyłką przy płatności w BTC? W koszyku nie odlicza, a w regulaminie pisze że bezpłatna. Jeśli już nie obowiązuje to pasowałoby usunąć, a jeśli sami mamy sobie odliczyć to też powinien gdzieś być o tym zapis.  I jeszcze mała sugestia ode mnie, co by ułatwić płatności w ten sposób, fajnie by było dodać na wasza stronę jakiś widget(?) z aktualnym kursem BTC z 4coins, czyli kantoru z kursu którego korzystacie. Albo jeszcze lepiej, skoro obliczenie sumy BTC zostawiacie klientowi, wbudowany kalkulator z tym kursem byłby super. Niby nic trudnego włączyć swój kalkulator, wpisać dwie liczby i pomnożyć, ale takie udogodnienia tylko zachęcają do zakupów i zmniejszają szanse nieporozumień w wyniku zmiany kursu BTC, który jak wiadomo potrafi zmienić się diametralnie w ciągu kilku godzin.
 2. 3-CMC Gold

  Dostałem sampla 0,2g do swojego zamówienia. Postać lekko brązowych drobnych kryształków. Przyjęte od razu 200m sniffem, co ciekawe nie bolało aż tak jak sie spodziewałem, spływ gorzki , ogólnie to jak na 3cmc do przeżycia. Mija z 10 minut. Uczycie lekkości ciała, rozmycie obrazy, empatia na poziomie, speed raczej znikomy. Lekka suchość w ustach i szczękościsk kilka godzin, czyli do przeżycia. Ogólnie to polecam, o ile fanem trójki nie byłem, tak ten sort mi się spodobał i wrócę jeszcze po niego. I do tego jeszcze ta cena.  Lepsze niż zwykłe 3cmc od Pasjonata. Polecam spróbować każdemu pasjonatowi substancji euforycznych. Jak na razie, to każdy specyfik z dopiskiem GOLD jest u mnie mile widziany.
 3. 4-CMC Gold

  Zamówione juz w zeszłym tygodniu, ale czas na testy przyszedł dopiero teraz. Stwierdziłem ze moja tolerka jest dosyć niska więc przyjąłem 100mg sniffem około 23:00, po 20 min nie czułem zbyt wielkich efektów więc druga taka linia poszła. I tu już było fajnie. Była ochota na więcej, ale o 10 rano miałem wyjście więc poszedłem do łóżka. Sniff troche bolesny, spływ gorzki, ale można to wybaczyć. Przyjemna euforia, uczucie lekkości ciała, lekkie spowolnienie, muzyka wchodzi fajnie, nie ma 1000 myśli naraz, ochota do pogadania z kimś. Brak speeda. Zwiększone tętno. Rozszerzone źrenice. Czas trwania: 40 min od tej drugiej kreski Po: o dziwo tylko posmutnienie, brak problemów ze snem(zapewne o ile nie przesadzimy z dawką) Ocenka: 8,5/10  Fajny produkt, zresztą widać po tym że wyprzedaje się na pniu.
 4. Sugestie użytkowników

  Mimo że dopiero pierwszy post, to zasugeruję coś bo kilka razy już u was zakupy zrobione. Jak wszyscy, chciałbym zobaczyć więcej pillsów, szczególnie euforyczno-stymulujących, takie typowo na imprezę. 3-FPM, czy tam 3-FPH zwał jak zwał, ale nie widziałem tego w większości sklepów, a szkoda, bo jak dla mnie jeden z najlepszych stimów, który daje po prostu chęć do życia, pracy i nauki. Jeszcze podrzucę taki pomysł coby zachęcić ludzi do płatności bitcoinem(bo to zarówno dla was jak i klienta na rękę), moglibyście dodawać np. 10% gratis do zamówienia przy takiej płatności (choć wiem, że i tak zawsze nadsypujecie, bez różnicy kto czym płaci ) I może jeszcze jakieś podstawowe akcesoria? Waga 0,001g, woreczki strunowe? Życzę jak najlepiej i polecam każdemu, jeśli sklep rozwinie swój asortyment to jest jak dla mnie pretendentem do miana jednego z najlepszych.