zbigniewwodecki

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  34d 15g 6m 4s

Reputacja

2 Neutralna

O zbigniewwodecki

 • Ranga
  Podglądacz

Ostatnie wizyty

509 wyświetleń profilu
 1. Konkurs

  2c-b-fly ? 
 2. 1P-LSD

  Szczerze Ci powiem, że jeden to absolutne minimum. Pierwszy raz próbowałem na wakacjach zaczynając właśnie od jednego blottera i po wszystkim czułem troszkę niedosyt. Byłem nad zalewem, wakacje, bardzo ładna pogoda - wszystko było jakby bardziej kolorowe, patrząc na las wydawało mi się, że delikatnie się kurczy i rośnie. Nad powierzchnią wody latały małe muszki, które w świetle zachodzącego słońca wyglądały jak latające iskry. Wszystko było kolorowe i bardziej przyjemne. Z kolei moja dziewczyna widziała przez pewien czas wszystko w efekcie celofanu. Po jednym masz już pewne pojęcie, jak świat po tym wygląda i sam możesz zadecydować, czy chcesz żeby było dziwniej, czy taki poziom dziwności Ci odpowiada. Co do skutków ubocznych, to nie było żadnych. Zero bodyloadu, dobrze spałem i zupełnie dobrze się czułem następnego dnia. Także nie stresuj się, zarzucaj jeden i zapinaj pasy.
 3. Predator-Rc Ogólnie

  Napisałem do @Predator-RC maila w tej sprawie. Mam nadzieję, że jakoś to się rozwiąże.
 4. Predator-Rc Ogólnie

  Mam problem, bo **** miała dojść do mnie paczka, a nie doszła. Sprawdzam tracking, a na nim napisane, że  Próba doręczenia - zwrot do nadawcy 2017-02-** 18:07 . Za chuj nie rozumiem, o co chodzi, bo byłem cały dzień w domu, a po kurierze ani śladu.
 5. 2C-B-FLY (10mg) PILLS

  Do mnie już lecą muchy, więc pewnie coś naskrobię o nich w przyszłym tygodniu. Nigdy nie testowałem, więc wszyscy będą mieli świeże spojrzenie jeżeli chodzi o jakość odczynnika, jak i sam odczynnik. 
 6. 2C-B-FLY (10mg) PILLS

  Wyczytałem po różnych forach, że sniffem ładuje się szybciej (jakieś 30-60 min)  i dawki rzędu 5-10 mg dają całkiem mocne wrażenia. Oczywiście sam czas trwania też jest krótszy. Dogębowo na psychonautwiki piszą, że dawki 10-18 mg są najpopularniejsze, więc myślę, że nic złego w tych granicach nie powinno się wydarzyć.
 7. 2C-B-FLY (10mg) PILLS

  Myślicie, że 15mg sniffem na pierwszy raz to za dużo, czy w sam raz?
 8. Predator-Rc Ogólnie

  Pred, złożyłem zamówienie przed chwilą i chciałbym się jeszcze dogadać, bo nie dostałem nagród za konkurs mikołajkowy z grudnia.  
 9. Predator-Rc Ogólnie

  sam 2c-b-fly nie się mogę doczekać! 
 10. 2C-B-FLY (10mg) PILLS

  Można już pobierać?