zbigniewwodecki

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  57m 23s

O zbigniewwodecki

 • Ranga
  Podglądacz

Ostatnie wizyty

2636 wyświetleń profilu
 1. Jak dla mnie bardzo kozacka! Warte pieniążka.
 2. Przede wszystkim popracuj nad nastawieniem, a potem ratuj się farmakologicznie. Zakładanie z góry, że będzie się miało bad tripa, to szczerze mówiąc proszenie się o niego. Jeśli chcesz słabszych wrażeń, to po prostu weź mniej.
 3. Nie powiem, że wolałem zamawiać mailowo, ale od tej strony można dostać raka. Raz nie działa, raz pierdoli się logowanie, a teraz niby taki maluśki DDOS położył ją na ponad 24 godziny. Ciężko taką firmę traktować poważnie.
 4. U mnie ostatnio poszło 1,5 pilla rozkruszonego i zapodanego sniffem. Tolerancja pewnie zerowa, bo miesiąc przerwy od jakichkolwiek używek (z alko włącznie). To samo moja dziewczyna. Badania rozpoczęły się koło 18. Zaczęło się dosyć nieprzyjemnie, bo pieczenie w nosie utrzymywało się około 15-20 minut. Do tego doszła dezorientacja połączona ze stymulacją. Ani siedzieć, ani stać, nic mądrego też nie potrafiłem powiedzieć. Początek całkiem z dupy. Ok. 40 minut po zapodaniu zaczyna się robić ciekawie. Kolory bardziej intensywne (zwłaszcza pomarańczowy od lamp sodowych), drzewa wydawały sie być bardziej przestrzenne(?). Doszliśmy do mnie do domu, po drodze duża chęć do rozmowy i wesołkowatość. Śmialiśmy się dosłownie ze wszystkiego. W domu po jakiejś godzine zaczął się peak. Włączyliśmy muzykę, na początku zaczął pływać i morfować sufit. Dosłownie cały we fraktalach. Od sufitu wszystko zaczęło się rozlewać po pokoju. Na ścianach zaczęły pojawiać się motywy roślinne, które pulsowały różnymi kolorami. Chwilami potężne przypływy euforii i uczucia podobnego jak przy orgazmie. Pod powiekami zupełnie inna rzeczywistość. Mnóstwo jadowitego zielonego tworzącego przeróżne kształty i obrazy. Coś pięknego. Potem ruszyliśmy na miasto się przejść. Efekty zmieniały się w zależności od tego, co aktualnie robiliśmy. Chodząc chęć do rozmowy, głupawa i delikatne zwidy, gdy się zatrzymywaliśmy - wizualny szał pał. Po około 3 godzinach było prawie po wszystkim. Poszliśmy ze znajomymi na piwo jakby nigdy nic. Wypiłem 3 piwka. Koło 2:30 spanie. Ogólnie pierwszy raz z muchami i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zajebiście piękna i przyjemna rzecz. Polecam dużym i małym!
 5. 2c-b-fly ?
 6. Szczerze Ci powiem, że jeden to absolutne minimum. Pierwszy raz próbowałem na wakacjach zaczynając właśnie od jednego blottera i po wszystkim czułem troszkę niedosyt. Byłem nad zalewem, wakacje, bardzo ładna pogoda - wszystko było jakby bardziej kolorowe, patrząc na las wydawało mi się, że delikatnie się kurczy i rośnie. Nad powierzchnią wody latały małe muszki, które w świetle zachodzącego słońca wyglądały jak latające iskry. Wszystko było kolorowe i bardziej przyjemne. Z kolei moja dziewczyna widziała przez pewien czas wszystko w efekcie celofanu. Po jednym masz już pewne pojęcie, jak świat po tym wygląda i sam możesz zadecydować, czy chcesz żeby było dziwniej, czy taki poziom dziwności Ci odpowiada. Co do skutków ubocznych, to nie było żadnych. Zero bodyloadu, dobrze spałem i zupełnie dobrze się czułem następnego dnia. Także nie stresuj się, zarzucaj jeden i zapinaj pasy.
 7. Napisałem do @Predator-RC maila w tej sprawie. Mam nadzieję, że jakoś to się rozwiąże.
 8. Mam problem, bo **** miała dojść do mnie paczka, a nie doszła. Sprawdzam tracking, a na nim napisane, że Próba doręczenia - zwrot do nadawcy 2017-02-** 18:07 . Za chuj nie rozumiem, o co chodzi, bo byłem cały dzień w domu, a po kurierze ani śladu.
 9. Do mnie już lecą muchy, więc pewnie coś naskrobię o nich w przyszłym tygodniu. Nigdy nie testowałem, więc wszyscy będą mieli świeże spojrzenie jeżeli chodzi o jakość odczynnika, jak i sam odczynnik.
 10. Wyczytałem po różnych forach, że sniffem ładuje się szybciej (jakieś 30-60 min) i dawki rzędu 5-10 mg dają całkiem mocne wrażenia. Oczywiście sam czas trwania też jest krótszy. Dogębowo na psychonautwiki piszą, że dawki 10-18 mg są najpopularniejsze, więc myślę, że nic złego w tych granicach nie powinno się wydarzyć.
 11. Myślicie, że 15mg sniffem na pierwszy raz to za dużo, czy w sam raz?
 12. Pred, złożyłem zamówienie przed chwilą i chciałbym się jeszcze dogadać, bo nie dostałem nagród za konkurs mikołajkowy z grudnia.
 13. sam 2c-b-fly nie się mogę doczekać!
 14. Można już pobierać?