cotylkoco

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  78d 6g 20m 48s

Reputacja

21 Bardzo dobra!

O cotylkoco

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań
 1. Odcedziłem rosół zamiast ziemniaków
 2. przedstawiam stare foto - odpowiedź sanepidu na którym domagam się zwrotu: koperty wraz z: znaczkiem, plastikowym wor......,,,,,, Co tu pisać zrobiłem mozaikę zdjęć (ostra kompresja, mimo to widać że wszystko to legal w posiadaniu)
 3. Na majonezie kieleckim jest podany skład i jakoś nikt go nie potrafi podrobić! Takie tłumaczenia to se w dupę wsadź. Mnie takie podejście do zdrowia szczurów laboratoryjnych wkurwia (bywają szczury które nie tolerują: glutenu, laktozy,,,) Skład ma być podany w kolejności od kana z największym udziałem do ostatnieg, a jak likłiiiid ma w składzie wodę to ma też być podana w składzie na odpowiedniej pozycji Widzę że ja 1osobowa ekipa muszę coś zrobić żeby ta normalność na rynku RC została historią gdzie spredawca w huja wali niepodajac składu Pozdrawiam rchiro i czytacza tego forum.
 4. List bez znaczka dotarł!!! -Do sanepidu w Rzeszowie z moim brakującym podpisem (oraz kilkunastoma podpisami na przyszłość) -dowiedziałem się o tym dziś w sanepidzie w Tarnobrzegu Chyba już nigdy nie nakleję znaczka Na inne pytania nie otrzymałem odpowiedzi bo teraz sprawę prowadzi ‘Rzeszów’ (który to będzie mnie wk#rwiał swoimi pisemkami) Od maja do grudnia tamtego roku psy i małpa z proku#wy grozili mi więzieniem, teraz od stycznia krowy niszczeniem. Nima co pisać…
 5. Ja też pozdrawiam. Czy jak kupujący poprosi o podanie przy zakupie składu oraz zawartości % to co za odpowiedź dostanie? Boli mnie trochę że sprzedajecie płyn do czyszczenia felg + strzykawka a ja bałbym się bez instrkcji np. Na jedną felge można użyć 0/3cm i pamiętać żeby tego dnia nie grillować bo kiełbasa coś tam, albo Twierdzę że podanie pełnej informacji to wiedza kupującego i zysk sprzedawcy ×10. Większość to starzy wyjadacze. Jeśli nie przez polske prawo nakazujace podanie składu na prośbę kupującego to przez szcunek ble ble. Na chwilę obecną mnie nie interesuje czy w podpałce jest: ab-chminaca2,7%, mdmb-chmica0,2%, nm2201, fubinak-srinak~ ale wszystkich co to czytają TAK, TO BARDZO INTERESUJĄCE. Jakich roślin używacie na susz, jaki jest wzór chemiczny nm2201 jeżeli ta substancja występuje,,, Mam tyle pytań, chcę wiedzieć wszystko a slkep powinien odpowiedzieć przynajmniej na część niezadanych pytań
 6. Ta chwila minęła, klient jeśli poprosi sklep o podanie składu towaru (specyfikację) to sklep ma obowiązek taki skład podać. Jeśli są na bazie kana to o ile ładniej by to wyglądało gdyby klient wiedział o jakie kana chodzi o jakim stężeniu (czy podpałka jast na bazie pokrzyw), to samo się tyczy reszty produktów. Info dla kupującego to powinien być standard. Ciekawe czy ktoś poprosi sklep o podanie specyfikacji towaru przy zamówieniu i się tym pochwali, i jaką odpowiedź otrzyma.Ł~obuzy.
 7. link z pokazywarki. Pierwszy mem na próbę ocenzurowany. http://pokazywarka.pl/rkcn9z/ Błaho bo nie wyświetla na stronie z pokazywarki, spróbuję z imgur poniżej
 8. Właśnie (wczoraj 09.05) dostałem pismo z sanepidu z Tarnobrzega datowane na 05.05 a w nim pisze że odwołanie wniesione przeze mnie osobiście 04.05 zostało przyjęte i że zostało przekazane Podkarpackiemu Państwowemu Wojewódzkiemu Inspektorowi Sanitarnemu (sanepidowi w Rzeszowie). Pomimo tego że takie potwierdzenie dostałem w dniu złożenia tego odwołania w postaci kserokopii złożonego pisma. ----Sanepid tarnobrzeski nie miał problemu przyjąć tego odwołania ode mnie, natomiast miał problem przyjąć uzupełnienie (brakującego) podpisu do odwołania złożonego e-mailem (12.04) i przesłać go razem z tym odwołaniem do sanepidu w Rzeszowie! Ja w pismach jak i w e-mailach pytałem sanepid (w Tarnobrzegu oraz Rzeszowie) o różne kwestie ale do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnej odpowiedzi. , a w tym e-mailu z 12.04 (odwołaniu) napisałem też o łamaniu prawa przez prokuraturę, policję, (o poświadczeniu nieprawdy przez biegłych),,,, oraz to że w moim garażu może znajdować się marihuana!? i czekam na reakcję. Za dwa dni minie rok od złożenia zamówienia i dokonania wpłaty za towar, a za tydzień minie rok jak przyczepiła się do mnie policja i prokuratura. Napiszę e-mail do sanepizdu w Rzeszowie z zapytaniem czy już dotarł mój list bez znaczka! oraz zadam kilka pytań.
 9. Byłem dzisiaj 04.05 w sanepidzie odwołać się pisemnie od decyzji oraz uzupełnić brakujący podpis do odwołania które złożyłem 12.04 e-mailowo. Odwołanie pisemne zostało przyjęte, napisałem też na tym odwołaniu zapytanie czy sanepid będzie stosował przepis 46 konstytucji RP. Natomiast pismo z uzupełnionym podpisem nie zostało przyjęte bo ten podpis musi zostać wysłany do Rzeszowa, a sanepid w Tarnobrzegu nie może go ode mnie wziąć i przesłać do Rzeszowa (do swojego „kierownika”?!---- jakieś lipne tłumaczenia mnie przekonały aby nie zostawiać tego w tym sanepidzie). Dostałem kopertę w sanepidzie (ale nie miałem na znaczek) włożyłem do niej pismo z uzupełnionym podpisem (podpisałem się na tym piśmie kilkanaście razy na przyszłość) zaadresowałem kopertę jako nadawca wpisałem sanepid w Rzeszowie i jako odbiorcę wpisałem sanepid w Rzeszowie!!! (zgodnie z prawem pocztowym taki list bez znaczka musi zostać zwrócony nadawcy?!- czyli sanepidowi w Rzeszowie). Zrobiłem foto tego uzupełnionego podpisu oraz film jak wrzucam kopertę do skrzynki pocztowej, za niedługo napiszę e-maila do sanepidu w Rzeszowie do którego jako załącznik dodam to zdjęcie oraz film. Dowiedziałem się że moje rzeczy zostały wysłane do sanepidu w Szczecinie. Teraz pozostaje mi czekać na podjęcie decyzji na moje odwołania (spodziewam się że wszystkie sanepidy będą walić w prącie) Coś mi się zdaje że teraz będę pisał e-maile (bo nie mam na znaczek) do Głównego Inspektora Sanitarnego kraju, Wojewódzkiego w Rzeszowie, tarnobrzeskiego oraz szczecińskiego. A ja chcę tylko moje rzeczy i zapomnieć o sanepidach i tym co było wcześniej. p.s. właśnie se teraz uświadomiłem że niejako podszyłem się pod sanepid z Rzeszowa (podpisując się na kopercie niejako sanepid z Rzeszowa)- ciekawe czy są na to jakieś paragrafy hehe….. no i ciekawe czy ten list dojdzie (jestem pewien że dojdzie bo niby co miałaby z nim zrobić poczta)
 10. Od ostatniego wpisu dostałem 3 listy z sanepidu (2 z tarnobrzeskiego 1 z rzeszowskiego) w pierwszym liście z 24.04 sanepid napisał że moje odwołanie zostało przyjęte (które złożyłem e-mailem w dniu 12.04 [ponadto w dniu 19.04 byłem w sanepidzie osobiście zapytać czy moje odwołanie e-mailowe jest dobre, w ręce miałem kartkę A5 i długopis żeby w razie czego napisać na papierze]) Wczoraj w dniu fagi dostałem dwa listy w tym z sanepidu z Tarnobrzega pisze że „…..oczekuję złożenia zażalenia w formie pisemnej….” bo moje odwołanie od decyzji (z dnia 05 kwietnia- na które złożyłem odwołanie 20.04 drogą elektroniczną [nie mylić odwołania od decyzji wcześniejszej]). A w tym z Rzeszowa pisze ----- Na podstawie art.64 paragraf 2 Kodeksu postępowania administracyjnego wzywam do uzupełnienia braków formalnych złożonego odwołania z dnia 12 kwietnia od decyzji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tarnobrzegu z dnia 27 marca znak (tu znaku nie podaję), poprzez uzupełnienie podpisu- w terminie 7 dni od daty doręczenia wezwania pod rygorem pozostawienia odwołania bez rozpatrzenia. Jutro jadę do sanepidu w Tarnobrzegu gdzie złożę stosowne (pisemne) odwołania (zostawię „uzupełnię” podpisy) Dokładnie za dwa tygodnie minie rok od czasu "zabezpieczenia" mojej przesyłki (ze środkami do czyszczenia samochodu) przez policję- instytut badań- prokuraturę- sanepid Tarnobrzeg- a teraz to nawet nie wiem czy moje rzeczy są w Tarnobrzegu czy zostały wysłane do Rzeszowa a może do Szczecina. Jutro wszystkiego będę się chciał dowiedzieć. Mam zamiar złożyć kartkę A4 z moimi podpisami tak aby sanepid sobie z niej wycinał moje podpisy i uzupełniał je w dokumentach haha, a może złożę pismo (pełnomocnictwo) w którym zezwolę lub nakażę podpisywać moje e-maile dowolnej osobie (oczywiście tylko w tej konkretnej sprawie). Nie liczyłem ale coś koło 12 listów już dostałem z sanepidu’w -- w sprawie rzeczy które są legalne w posiadaniu!, które są moją własnością, które zostały mi „ukradzione” Przypomniało mi się że w tym e-mailu z 12.04 pisałem (poza odwołaniem) że policja, prokuratura przekraczała uprawnienia nie dopełniała obowiązków, biegli psychiatrzy pisali nieprawdę, doszło do naruszenia tajemnicy korespondenci, kradzieży, że w moim garażu może znajdować się marihuana, o przekraczaniu uprawnień przez sanepid w Tarnobrzegu (coś tam jeszcze pisałem) ----- spodziewałem się że sanepid mnie podjebie na policję (i już najpóźniej 13 będę miał przeszukanie blaszaka) ha ha – ale jak widać z braku podpisu… Ja głupi czekam na jakieś decyzje na moje odwołania, a okazuje się że formalnie nawet się nie odwołałem!, a to że pisałem e-maile to że byłem osobiście 19.04 – to dla sanepidu nic… Skonfundowany i zbłaszony jestem całym tym… Jutro może coś napiszę.
 11. Byłem w sanepidzie 19 złożyć odwołanie na piśmie ale go nie złożyłem bo zostało przyjęte odwołanie które złożyłem 12 e-mailowo, natomiast 20 odwołałem się e-mailowo od kolejnych decyzji (w których sanepid pisze że postanawia uchylić nakaz zabezpieczenia nowych substancji psychoaktywnych……oraz przekazać wyżej wymienione substancje sanepidowi w Szczecinie.) Będąc w sanepidzie 19 dowiedziałem się że dostanę list z sanepidu o przyjęciu odwołania, dowiedziałem się też że sanepid z Tarnobrzega przesłał dokumentację sprawy do sanepidu wojewódzkiego w Rzeszowie. W ostatnim e-mailu do sanepidu napisałem że mogę moje rzeczy sprzedać sanepidowi za kwotę od 20.000zł do 1000.000zł i że czekam na propozycję- to napisałem jako niesmaczny żart. Natomiast na poważnie to domagałem się aby sanepid wystąpił do sądu o przepadek mojej własności bo ja się nie zgadzam na to aby sanepid władał moją własnością..... pisałem coś o łamaniu konstytucji.... Teraz czekam na odpowiedź na moje odwołania.
 12. Odwołałem się (e-mailowo) od decyzji sanepidu (którą dostałem 05.04), 12.04. napisałem też że odwołuję całość oświadczenia podpisanego przeze mnie w dnu rozprawy. W tej decyzji sanepid napisał że umarza postępowanie w stosunku do mnie……, oraz koniecznością wyeliminowania ich z obrotu poprzez ich zniszczenie….///// w e-mailu napisałem między innymi że: policja nie dopełniła obowiązków, prokuratorka przekraczała uprawnienia, biegli poświadczyli nieprawdę i że ich opinia została dostarczona do prokuratury po wyznaczonym terminie, została naruszona tajemnica korespondencji, w moim garażu blaszaku może znajdować się marihuana, zostałem okradziony, sanepid przekracza swoje uprawnienia, łamana jest konstytucja……../// Spodziewałem się że sanepid przekaże treść tego e-maila policji że będę miał przeszukanie (blaszaka przynajmniej) ale do dnia dzisiejszego mój e-mail nie zrobił spodziewanego przeze mnie efektu (dlatego napiszę list papierowy). Natomiast 13 lub 14 kwietnia dostałem kolejne dwa listy z sanepidu, pisze w nich że sanepid postanawia uznać się za niewłaściwego w sprawie,…… , w drugim pisze że postanawia uchylić nakaz zabezpieczenia nowych substancji psychoaktywnych……oraz przekazać wyżej wymienione substancje sanepidowi w Szczecinie. Dziś jest lany poniedziałek, natomiast jutro zamierzam wysłać list papierowy do sanepidu a w nim za jednym zamachem odwołać się od tych trzech decyzji, jeszcze raz wypunktować nieprawidłowości, wspomnieć o możliwości znajdowania się marihuany w moim blaszaku – (w ten sposób to sanepid poniekąd będzie zmuszony założyć pętlę na szyję wszystkim wypunktowanym przeze mnie), napiszę jeszcze że odwołuję wszystko co oświadczyłem w sanepidzie i policji, i że domagam się wydania legalnych rzeczy które są moja własnością. Mam zamiar (kiedyś) złożyć w biurze podawczym sądu pozew przeciwko sanepidowi oraz o zwolnienie mnie z kosztów sądowych—domagał się będę – sprawiedliwości. To już 11 miesięcy trwa sprawa (błaha, banalna) na którą zostały wydane środki (tysiące złotych) i dalej są wydawane z budżetu państwa. Tak se pomyślałem że jak będzie dobra pogoda to pojadę do Tarnobrzega i osobiście złożę w sanepidzie odpowiednie pismo…. Jak widać na przykładzie mojej sprawy jak i „Amber-Gold” jest wspólny mianownik- niekompetencja urzędników, przekraczanie uprawnień, niedopełnianie obowiązków,,,,/ Napiszę jak sanepid się już ustosunkuje do mojego odwołania (które dopiero złożę), do tego czasu- nic P.S. co do świąt Wielkanocnych mam w głowie takie pytanie od lat (na które nie chcę abyś odpowiadał). Skoro Jezus zmartwychwstał w grobie i z całunu się wyteleportował (pozostawiając na nim ślad po sobie), dlaczego odsunął kamień od grobu- zamiast dokonać teleportacji, tak jak kilka dni później gdy w teleportował się do wieczernika (pomimo zamkniętych drzwi) ukazując się apostołom (gdzie niewierny Tomasz…) Do tego zastanawiają mnie zeznania żołnierzy (straży grobowej) którzy zeznali że ciało zostało wykradzione przez uczniów Jezusa hmm albo mówili prawdę, albo to najwięksi kłamcy w historii świata bo widzieli boga a mimo to kłamali…
 13. „BŁAHOPYTA” to książka którą piszę jest do pobrania z megawrzuta do 18.05 tego roku https://megawrzuta.pl/download/73585ec24093419ab7e3b20f00fb1c9f.html pisana jest w psychozie i nieświadomości?. Ukazuję w niej mój (i nie tylko) sposób myślenia, nie cenzuruję własnych myśli, na temat: prezydentka, rządu, religii, siebie, demokracji,,,,. Wrzuciłem do niej około 70 grafik w tym: niektóre akta sprawy z policji i prokuratury, sanepidu, testy psychologiczne z odpowiedziami i opisem psycholog, memy, ,,. Ta przedpremierowa publikacja ma na celu wyrwać mnie z stanu nic nierobienia. Aby nie mieć postawionych żadnych zarzutów (karnych) zabraniam czytać, natomiast pozwalam patrzeć na litery. Zdaję sobie sprawę że to może być najbłahsza książka. Kiedyś w niej pisałem takie bzdury np. że to nie ja, a czytający jest autorem, ale dziś to tylko badanie naukowe – co się stanie gdy. To że książka napisana jest w psychozie jest poparte opinią biegłych poniekąd bo na dzień 17.05.17 biegli napisali że miałem zniesioną poczytalność hahaha, ta opinia trochę mnie wysiłku kosztowała ale jest! Być może to co napisałem ma jakikolwiek sens a może nie, dlatego się pytam czy tezy w niej zawarte są coś (gówno) warte?! książkę można czytać od tyłu bo początek jest błahy, zamieszczam ją w tym temacie bo w niej są zawarte informacje dotyczące AB-CHMINACA, oraz moje przemyślenia co do tego. "leku"
 14. Dostałem właśnie pismo z sanepidu datowane na 27.03 DECYZJA- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tarnobrzegu- Umarza postępowanie wszczęte z urzędu w dniu 29.01 w ramach nadzoru nad wytwarzaniem i wprowadzaniem do obrotu nowych substancji psychoaktywnych, w sprawie podejrzenia wprowadzania do obrotu nowych substancji psychoaktywnych przez Pana Andrzeja…………………….. Oraz koniecznością ich wyeliminowania ich z obrotu poprzez ich zniszczenie z uwagi na brak znamion wprowadzania do obrotu nowych substancji psychoaktywnych. Mam zamiar odwołać się od tej decyzji bo w niej pisze że chcą zniszczyć moje rzeczy! Do tego odwołania dodam że odwołuję wszystkie swoje zeznania bo się z nimi nie do końca zgadzam. Ja już zaczynam pisać odwołanie, a w nim napiszę o niedopełnieniu obowiązków i przekraczaniu uprawnień (policja, prokuratora, sanepidu), o poświadczeniu nieprawdy przez biegłych, naruszeniu tajemnicy korespondencji, kradzieży (oraz o tym co się mi przypomni) do tego napiszę że w moim garażu może znajdować się marihuana i ciekawe co zrobi policja z takim moim pismem- które zapewne otrzyma od sanepidu (daję sobie kilka dni na napisanie tego żeby nikogo w nim nie pominąć a siebie nie obciążyć)
 15. Hmm. ja pisałem że jak ci się przypomni całkowicie inna prawda to daje to "cień w tunelu"! a nie to co żeście razem napisali, tak ja to czuję (expertem nie jestem tylko człowiekiem w psychozie hehehe) i radziłem konsultację z prawnikiem jak i odwołanie zeznań..... Czuję karę z sanepidu, od której się odwołasz druga instancja cię czeka Oby o twoim przypadku nie mówiono w mediach jako przykładnym ukaraniu, bo ja to cienko widzę, napisz jak już dostaniesz decyzję z sanepidu. ja to napisałem z tym "cieniem w tunelu" poniżej--- jak ty to zrozumiałeś po swojemu nie czaję!? Jeśli koledze się przypomni że miał 4CMC od kogoś innego niż SzastPrast'a a SzastPrast odwoła swoje zeznania to widzę "cień w tunelu".