Soboss

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Soboss

 • Ranga
  Podglądacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

327 wyświetleń profilu
 1. Przed nowym rokiem 4 cmc cristal u vipa nie byl 4 cecem. Po nowym roku znajomy wzial 4 cmc i mial 50/50 z cecem
 2. Vapo i sniff. Vapo ok 50 mg sniff 150-300mg co godzine. Gdzie aktualnie najlepszego hexa dostac ? Powder pare dni temu 5g crystal 10g w poniedzialek odebralem.
 3. Bez szalu. Hex powder aktualny pol na pol jak nie lepiej mix z a-pihp. Crystal hex dziala, ale strasznie zabija nos i wogole nie znieczula ala biala dama, blizej mu do heksa niz hexa. Kontakt, cena i szybkość wysyłki jak najbardziej na propsie. Vapo raz czuc hexen raz gorycz raz hexen raz gorycz i don't know what is it.
 4. Biochem tutaj było 600mg w 2h i dopiero zaczęło działać. Substancja może się podobać, ale dawkowanie to lipa dołaczywszy ból przy sniffie i potworny spływ.
 5. Ok, @Alienoslaw działa. Dzięki.

   

 6. 230 zmarł z wykrwawienia po odgryzieniu mu członka przez 231
 7. Późnym gdzieniegdzie  zimnym gdyż ciepłym też, lecz nie tu wieczorem  bądź dniem -.- też nie tu - "przedstawienie/ocena/recenzja" niedostępnego jeszcze odczynnika zwanego   B*-e**p "Yellow" Nie dałbym wiary gdybym nie spróbował l
   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. V.I.P.Chemicals
  3. Soboss

   Soboss

   ;( maila byś odpisał od wczoraj czekam ... dobra dobra noc noc moc moc 

  4. V.I.P.Chemicals

   V.I.P.Chemicals

   Dawaj na pw szybko o co chodzi :) Do @ ma dostęp kto inny, inny z załogi,

   VIP

 8. Znajomy miał podobną sytuację a jej powodem było to iż zostawały mu resztki na skórze, których nie usuwał i odparzały go poprostu Polecam sprawdzić
 9. 226. Zmarł jako ostatnia część króliczej stonogi.
 10. To zależy jak dostaniesz miałem w formie samego pudru i w formie grud i igly igly puder, ale jakość sortu jest ta sama poprostu zależy od szczęścia. Jeżeli chodziło ci o udostępnione prze zemnie zdjęcie było wykonane po suszeniu a środkiem higroskopijnym w tym przypadku byłą zwykła kartka z bloku
 11. To lepiej już Ventrilo albo TS-3 tylko że na zmienny adresie oraz na weryfikacji użytkowników z wejściem do odpowiedniego kanału
 12. Sprawdzę mix z 3-FPH bo wydaję mi się, że może być bardzo ciekawy. Natomiast mix z Bk-epbp przynajmniej w moim przypadku skończyło się schizami i musiałem zalewać alkoholem bo cały czas miałem przeświadczenie, że będę miał wylew w głowie. 100mg bk-epdp - 200 mg - 3-Mec jedno i drugie od Vipa. Dzisiaj postaram się wrzucić recenzję nie dostępnego jeszcze bk-epdp zapowiada się bardzo ciekawie. Całkiem fajnie za to działał mix z 3CMC i 4 CEC(nowym także nie dostępnym jeszcze oficjalnie)
 13. Polać Ci! Tylko jeden błąd, bić i cwelić A żeby zapamiętać lepiej rady taka oto mała rymowanka "Chcesz się w to bawić, zaprawdę powiadam, Jak wpadniesz, nie gadaj, bo tobie biada, Dużo widzisz mało mówisz, prosta zasada, Inaczej Ci biada, na psach się NIE GADA Proste - Ulicy rada, ulica rada jak zasada grana, Jak się uda to super i melanż do rana,"
 14. Tak samo jak w mojej recenzji wyżej hex dalej jest ten sam. Za niedługi czas pojawi się nowy jednak nie ulegnie zmianą ponieważ dostawca się nie zmienia P.S: Tak plotki głoszą jeżeli chodzi o jakość i tak btw nie jestem VIP-em jak niektórzy zaczęli sugerować, poprostu jest to mój ulubiony vendor. A nie daję zbytnio negatywnych komentarzy ponieważ sort jest najwyższej jakości no pomijając 4 CMC snow i white, które dla mnie są poniżej średniej natomiast brown i nowy cec jak najbardziej na propsie!