Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


ercek

Użytkownik Forum
 • Content Count

  486
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

ercek last won the day on July 30

ercek had the most liked content!

About ercek

 • Rank
  Sporadyczny Koksiarz

Recent Profile Visitors

4,001 profile views
 1. W dupie byłeś I gowno widziałeś. Przez takich pazikow jest przypal. Jebac
 2. Wy kurwa debile je***** na gieta 3cmc łache. Może kurwa pomyslcie że kripy Cię namierzaja masz tego świadomość I co wbijesz na forum i napiszesz okej za tydzień paki wyśle? Jak cbs Cię namierza A wysyłka tygodniowych paczek dla (szczurow z minimum kg) A wy co latacie z sztuka hexa na gaciach I psy jadą I obsrani pewnie aż po nodze cieknie. Dwa A kurwa temat gdzieś trzeba trzymać. Chemika nie wjebac Wysylajacych Itp I na końcu o swój przypal. Cymbaly za******* Pierdolicie taki przypal to samo od dwóch tygodni pazie że nie myślicie nawet o tej osobie o jego zagrożeniu. Tylko o tym żeby zajebac scierwa klefa huj z tym co to wam daruje I ile biega. Tylko zeby sie naszczekac. Chlop sle w tygodniu pewnie z kg minimum. (Placze) Ale wasze podejście nie ten sklep to inny pazie zajebane. A zostało już tak mało sklepów przez takich cymbalow. Życzę wam żebyście kurwa nic nie mieli I niedługo tak będzie I na rejonie se ogarniecie mieszacza 0.6 z czego to Tylko 0.1 hexa. A reszta mix za 5jajo I tyle będziecie mieć. Po huj wy pierdolicie te smety Z telefonu pisze bo bym tych wszystkich idiotow podkreślił tutaj pokoleji. A w sumie nie ma co podkreślać bo to 85 procent tych komentarzy. A kurwa meil to zajebana skrzynka dziennie pewnie po 30 meili razy 4 tyś ludzi. Daje 12tys meili I weź tu kurwa odpisuj chyba firme by trzeba było postawić I z 30 ludzi zatrudnić żeby odpisywali na te wypociny wasze. Je**** was cymbaly przez takich jak wy wszystko zjeżdża na parter. Tera pisze na szybko ale do jutra to kurwa wam napisze małe streszczenie może kurwa cymbaly wam coś do głowy dojdzie.
 3. Tera na zakupy to sytnhetics i predator One and only Prima sort
 4. Nie mam żadnych zastrzeżeń. To forum to jakaś bomba atomowa.
 5. Pucuj się lamusie

  1. EdekZkrainyKredek

   EdekZkrainyKredek

   Dziękuję ercek,imponujesz mi :ok:

    

  2. TestoPesto

   TestoPesto

   Jazda z ukaszem!

 6. synthetics synthetics produkt hexen(wystrzał) szybka wysylka
 7. amino number one
 8. FREE PRECEDENS PDW 

  1. horsii

   horsii

   PRECEDENS ODDAJ 25 ZŁOTYCH CO UKRADŁEŚ

 9. sproboj to sie kurwa dowiesz
 10. Git profil z fartem 

 11. ercek

  kiedy jakis konkurs ?

  ta konkursy chyba 5 lat temu haha
 12. ercek

  kiedy jakis konkurs ?

  ten temat powinien byc zamkniety poza koszulkami od admina to tu konkursu nigdy nie bylo...

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...