Skocz do zawartości

fallouciarz

Memberzy
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  8g 49m 11s
 1. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Żeby było sprawiedliwie - po okresie sylwestrowym składałem kolejne zamówienia u VIPa, i tym razem absolutnie zero kłopotów czy zwlekania, kontakt szybki i konkretny, wysyłka i dostawa błyskawiczna no i spory gratis. Ceny takie same lub niższe niż u konkurencji, jestem bardzo zadowolony.
 2. 4-FMA

  Ok testowałem sam. Substancję w gratisie dostałem of vendora, w ilości Spoiler- nie jestem zachwycony Możliwa tolerancja: hexen, 3cmc (tylko to badałem ostatnio, nie wiem czy to możliwe) Wygląd: Biały, zbrylony proszek. Zapach: mocno chemoczny/żrący zapach. Smak (po rozpuszczeniu): mocno gorzki. Dawka: 100mg rozpuszczonych w płynie, oral. Przeczytałem w internecie że efekt powinien wejść po ok 40 minutach. Moim zdaniem nie wszedł, lub wszedł bardzo słabo. Oprócz nieprzyjemnego smaku czułem tylko delikatne pobudzenie, coś jak mocna kawa. Efekt utrzymywał się do godziny, potem zniknął bez śladu. Innego dnia ponowiłem eksperyment. Dawka: ok. 150 mg + 200 dorzutki Efekt niestety podobny, choć działanie nieco wyraźniejsze. Delikatne, nie nachalne pobudzenie, zmniejszenie apetytu, lekkie poczucie niepokoju/gotowości, nieco mocniejsza praca serca. Ok godzinę po pierwszej dawce (150), pomimo pobudzenia - zasnąłem. Po pół godziny drzemki dorzuciłem 200mg, wszystkie efekty zwiększyły się nieco, jednak były nadal słabsze niż po choćby pojedynczej dawce hexena. Zdecydowanie wszystko miałem pod kontrolą, doznania mogę porównać do kilku kaw wypitych przy słuchaniu energicznej muzyki. Po kilku godzinach efekty złagodniały i zniknęły, pozostawiając po sobie jedynie uczucie lekkiego zimna oraz zaschnięte usta. Nie wiem czy coś zrobiłem źle, czy może jestem w jakiś sposób odporny na substancję - ale żałuję, bo potencjał zdecydowanie ma.
 3. 4-FMA

  Testował ktoś? Dostałem dość hojny gratis, ale z chęcią zapoznałbym się z jakimiś opiniami przed własnymi eksperymentami.
 4. 4-ho-mipt

  Dostałem paczkę więc opiszę badania. Dawka: około 17mg Tolerancja/doświadczenie z tą substancją: żadne Przyjęcie: oral (wymieszanie z wodą) Substancja zaczęła łapać po mniej więcej 30 minutach. Do tamtej pory żadnego efektu, napięcia, bólu, nic. Włączyłem muzykę. Po upływie 30-40 minut kolory zaczęły się zniekształcać, linie oraz kształty obserwowane na ekranie zaczęły falować. Muzyka stała się przyjemniejsza w odbiorze. Po pewnym czasie doszły głębokie rozkminy, śmiechawka (ale do opanowania) oraz chęć rozmowy. Substancja nie wpłynęła zbyt negatywnie na możliwości rozmowy ani na odbiór treści. Nie wystąpiły negatywne efekty, żadnych nudności ani bólu. No, poza jednym- około 2-3 godzinach postanowiłem położyć się spać, i miałem z tym ogromne problemy, zasnąłem dopiero wczesnym porankiem. Na pewno będę dalej z tym eksperymentował. Niestety, tolerancja rośnie szybko.
 5. He-XEN

  He-XEN Wygląd: biały "iglasty" proszek Dawka: najpierw do 40mg + 50mg* Tolerancja na He-Xen - żadna Baza - około godziny po posiłku, wyspany, zrelaksowany. Zdrowie- dobre, jestem sporym gościem, aktualnie nie przyjmuje poważnych leków. Nosowane około godziny 13. Sam sniff wcale nie bolesny, później ból/podrażnienie zatok/tylnych nozdrzy, jednak spokojnie do wytrzymania i minął bardzo szybko. Środek nie zbrylił się, nie stworzył skorupki ani nic z tych rzeczy. Zdecydowanie przyjemniejsze doświadczenie niż 3-cmc. Najpierw poszła mniejsza dawka (niestety niepełne 40mg bo część zwyczajnie mi się rozsypała) powodująca szybszą akcję serca (bez dyskomfortu), podniesienie czujności, ogólną stymulację, jednak na dość niskim poziomie. Po mniej niż godzinie poprawiłem 50mg, tym razem precyzyjnie odmierzone. Sniff nadal bez problemu, podrażnienie zatok/tylnych nozdrzy znacznie bardziej intensywne, trwające dłużej niż poprzednio (około 5 minut). Stymulacja, podwyższona czujność nasiliły się, przyspieszona akcja serca pozostała na podobnym poziomie. Po kilku minutach nastąpiło częściowe "znieczulenie" w nosie i tyle gardła, dość przyjemne. Podczas badania zrobiłem trochę porządków w domu, oglądałem serial, rozmawiałem z kilkoma osobami, słuchałem muzyki a także jadłem - wszystkie te czynności nie sprawiły mi kłopotu większego niż zwykle, a muzyka, serial oraz porządki były przyjemniejsze niż zazwyczaj. Poszedłem także na zakupy - nie miałem problemu z poruszaniem się, podejmowaniem decyzji czy porozumiewaniem się z innymi. Nie było także uczucia niepokoju. Z czasem znieczulenie minęło, serce uspokoiło się, ale przyjemna (choć słabnąca) stymulacja utrzymywała się jeszcze kilka godzin. Zauważyłem że denerwowałem się łatwiej niż normalnie, bez agresji ale miałem mniejszą cierpliwość dla innych niż zwykle Efekty ustąpiły prawie całkowicie do około godziny 17 lub 18, pozostał tylko delikatny ból (lub nawet mniej - ucisk) w głowie oraz wysokie pragnienie. Na koniec wspomnę że vendor nasypał "z górką", co oczywiście jest plusem, zwłaszcza w parze z dobrą ceną. * postanowiłem zacząć od niskiej dawki. Szukałem porad dla początkujących i co prawda większość Polskich źródeł sugerowały dawkę około 50-80mg, ale z drugiej strony zagraniczne źródła sugerowały że dawka 50mg może być już "bardzo mocna" - stąd początkowa ostrożność.
 6. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Ok ja dostałem swoją paczkę, trochę poczekałem ale vendor tłumaczył "okołosylwestrowym pierdolnikiem". Dostałem także gratis, recenzje za jakiś czas w odpowiednich działach.
 7. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Zamawiał ktoś od nich w grudniu i dostał przesyłkę taką jak zamówiona?
 8. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Czyli już chuj strzelił moją kasę? Zero kontaktu do tej pory po złożeniu zamówienia.
×