Skocz do zawartości

drakemoon

Memberzy
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  1d 16g 2m 20s
 1. Kolekcjoner.** - wątek główny

  Używaj własnego portfela, wtedy jest szybciej. Np. 4coins jak chcesz z banku szybko, ew. jakieś znane wallety to paypalem/karta kred wtedy. 4coins czasem się opierdala.. 10-30min. z kasa przelew into BTC, ale wsród setek przelewów zero wielkich wpadek.
 2. Rcwol*.u*

  To, że w zależności od IP regio zmienia się język na język na stronie i przelicznik per gram/funt jest droższy niż gram/złoty to akurat nic szczególnego, to API na którym demon miał sklep ma default taką funkcję; trudno żeby ceny nie forsował wyżej w obcej walucie. Kolek fakt, w sumie od zawsze bez przypałów (i bez odpowiedzi..), ale demon jednak miał nie raz rzeczy, których nie miał nikt w porównywalnej jakości.
 3. Bezpieczeństwo dla paranoików

  Nie ma to wiele wspólnego z bezpieczeństwem, nordVPN najbardziej bawi.
 4. wyjątkowo łatwo wchodzi jak na hexa
 5. Predator-Rc Ogólnie

  troche beczka, ale 4MEC lepiej mi wchodzi niż każde 4/3cmc jakie miałem, ostatnio tak kopnął mnie "azazel" (kto kumaty to pamieta), naprawde sie zdziwilem.
 6. Jak dla mnie to lepsze niż każde 4/3cmc dostępne u vendorów, testowałem większość, ostatnio tak dobrze wchodził mi "azazel" (#pdk) chodzi o mi o sort od preda, bo od niego mam.
 7. 4CMC Big Crystal

  Cóż, większość rzeczy mi od kolka przypasowała, a testowałem 1szy raz, ale 4ka była 5/10, naprawdę słabo, a tolerki na b/k nie mam wyjebanej.
 8. Włodek (Kolekcjoner.nl)

  O właśnie, potliwość niesamowita, szczególnie rąk, natomiast tętno jak typowo dla stimów. Czysty stim, ja preferuje częsty mikrodosing, więc 30tki mi robiły robotę. Trudno mi się silić na jakieś większe recenzje, bo nie mam pomysłu co dodać; spośród aktualnej konkurencji i gamy stimów to zdecydowanie warte spróbowania, bo trudno dziś o aktywne stimy, nawet u tych "gromko" polecanych, ew. ja mam takie specyficzne szczury, że rzadko co mi podchodzi, ale już bokiem mi wychodzi chlorowany kibel z hexa/mdphp/pochodnych pvp/apihp ect. Czuje chlor to idzie w kibel.
 9. MDPHP

  Aktywne, zdecydowanie; dawno nie miałe ma stanie aktywnego MDPHP odkąd inny vendor zniknął, a reszta ma sam syf, albo miała i nie próbuje po raz kolejny. Dostałem w ogóle od kolka sporo gratisów, prawie równowartość połowy zamówienia - niestety nie dla mnie, najwyżej komuś oddam tego mnicha. MDPHP puch, BARDZO SPECYFICZNY ZAPACH, zupełnie nie przypomina mi żadnej ze znanych mi substancji, przeciwnie - kojarzy mi się stricte z lekami, lekko słodkawy. Puch, więc sniff lekki wchodzi, profil działania typowy dla MDPHP, nie jest to co prawda taki wystrzał jak u wspomnianiego wyżej vendora, ale spośród aktualnej gamy sprzedawców to kolek narazie ma najlepsze mdphp.
 10. Włodek (Kolekcjoner.nl)

  aktywne, profil działania przypomina mdphp, konstystencja też taka jak kolkowe mdphp - puch biały.
 11. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Moja doszła na drugi dzień, ale pacz***** pobraniowy.
 12. He-XEN

  Dokładnie tak było, worki pomieszanie HEX'a z APIHP, pisałem w wątku głównym, że hexen w ogóle mi hexenu nie przypomina.
 13. 4-CMC + NEP

  Sildenafilu to testujcie dawki w granicach 30-50mg, a nie więcej, bo was pozamiata bardzo niemiło - to nie ma żadnych walorów przypominających RC, to stricte lek i ma jedną funkcję.
 14. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Heh, to tłumaczy czemu wygląd tego hexa nie przypomina hexa, a APIHP wygląda jak hex. Pake dostałem, pobraniowo, wszystko było + gratisy, więc zero przypału.
×