Skocz do zawartości

dipx

Memberzy
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  1g 44m 59s
 1. Temat Ogólny

  Zamawiałem jakiś czas temu 47700 w granulkach. Najlepszy towar ever, diabły, drapieżniki niech sami wpieprzają syf, który rozprowadzają. Tu było wybitnie prawilnie mimo małej wpadki. ALe byłem zadowlony, po skosztowaniu wybitnie. Nie wiem jak teraz, odnoszę się do sklepu sprzed 3 miesięcy, może 4.
 2. U-47700

  Na początku może napiszę, że Pred to mega uczciwy człowiek - kilka razy wynikło parę błędów i za każdym razem momentalnie je rozwiązywał, często wierząc na słowo. Szacun! A teraz coś o u U-47700... niestety sorty mnie zawiódł, musiałem wrzucać jakieś horrendalnie wysokie dawki, żeby to czuć. Stare sorty o lekko granulowane wymiatały, ten akutalny to przeciętniaczek. Widocznie jednorazowa wpadka, bo pozostałe odczynniki to prawdziwy prima sort.
 3. Gdzie TERAZ na zakupy?

  Panowie gdzie dostane prawilny sort U-47000? Interesuje mnie ten jak kiedyś był w OZZ/Demoon. Te aktualne, o konsystecji niczym wapno gaszone i cenie 40zł/g są bardzo słabe, szkoda śluzówki na znacznego ilości tego prochu.
 4. Gdzie TERAZ na zakupy?

  U-47700 gdzie dobry teraz dostanę? Od ozz/demoon nie chcę, bo ostatnia partia średnio mi przypadła do gustu.
 5. Gdzie TERAZ na zakupy?

  Flubromazepam gdzieś dostanę?
 6. 4F-MPH

  Przeraża mnie ten Twój brak umiejętności rozumienia czytanego tekstu. Taka dysputa kompletnie pozbawiona jest sensu. W ramach ćwiczenia poproszę o cytat gdzie twierdzę, że na H znajdziesz info, że HDMP28 nie działa. Czekam. Kłamco.
 7. 4F-MPH

  ok, kupujcie. nie moja sprawa na co trwonicie pieniądze. Moje HDMP28 bylo od preda i o takim sorcie się tu rozwodzę. Poza tym czytaj ze zrozumieniem, zaoszczędzisz zbędnego klepania w klawiaturę. Jeszcze raz podkreśle, że nie biorę 4F-MPH w celach rekreacyjnych. Dla fenidatowych laików z zerową tolerką 3-5mg robi robotę. Być może dla Was efektywna dawka to ta, po której nie możecie usiedzieć w miejscu.
 8. 4F-MPH

  Nie tylko ja tak twierdzę co do dawek, radzę postudiować wątek na forum H. Poza tym mam porównanie do 4F-EPH - tu trzeba walnąć te 15-30mg, czas działania krótszy i chaos w głowie większy, ale jest odrobinka euforii. Natomiast HDMP-28 nie działa w ogóle, niezależnie od dawki.
 9. 4F-MPH

  4F-MPH biorę od ponad dwóch tygodni, praktycznie codziennie. Pierwszą dawkę odmierzyłem na wadze o precyzji 0,001g. Było to 10mg, pobudziło mnie za mocno, do tego stopnia, że ciężko skupić było się na wykonywanej czynności. Zacząłem eksperymentować z dosłownie okruszkami na końcu noża i dopiero wtedy stymulacja była odpowiednia. Ilość ta była zbyt mała do odmierzenia na wadze, ale na moje oko jakieś 3mg. Dziś tolerke mam większą, ale 10-15 robi mega mocno, więc nie wyobrażam sobie, że ktoś zapodaje 30-50mg. Dodam, że używam tego do pracy, a nie w celach rekreacyjnych. Sort od prediego.
 10. 4F-MPH

  subiektywnie to przegiąłeś z dawkowaniem i stąd ten zjazd. Przy normalnym dawkowaniu zjazd jest nieodczuwalny.
 11. 4F-MPH

  Takie dawki to gwarantowane zniechęcenie do tego środka. To nie jest substancja rekreacyjna, przynajmniej mi jej stosowanie nie przysparza żadnej większej przyjemności. Jednak jest to doskonały mobilizator do pracy. Dla osób bez tolerki zalecana dawka to 3-5mg! To naprawdę mała ilość, która jest bardzo aktywna. Przy 10-15mg jest już srogie jebnięcie z masą skutków ubocznych (cały czas mowa o osobach bez tolerki). Poza tym najlepiej podawać ją oralnie, działa dłużej i intensywniej
 12. Gdzie TERAZ na zakupy?

  Gdzie dostane jakieś benzo poza eti i clonazolamem, które są powszechnie dostępne?
 13. HDMP-28 (Methylnaphthidate)

  Odpowiedź na to pytanie zawarta jest w moim komentarzu odnośnie tej substancji.
 14. HDMP-28 (Methylnaphthidate)

  Dalsze testy potwierdzają brak aktywności HDPM-28. Natomiast 4f-EPH i 4F-MPH działają wybornie.
 15. 4F-EPH

  Mimo dodania opinii próbek nie otrzymałem, a Pred zignorował wiadomość, szkoda.
×