Skocz do zawartości

lavista

Memberzy
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  2d 8g 49m 41s

O lavista

 • Ranga
  Podglądacz

Ostatnio na profilu byli

347 wyświetleń profilu
 1. 4-HO-MIPT - Tabletki

  Aktualny wygląd, jedna pixa innego koloru (wydaje mi się, że z nowego sortu)
 2. 4-HO-MIPT - Tabletki

  U mnie ze znajomym 30 ho-mipta dało przyjemną fazkę. Cały czas byliśmy zadowoleni i szczęśliwi, podśmiechując się z wszystkiego. Wystąpił mały mindfuck, który jak to określiłem "przepalał mi styki". Dla nas w dwójke 30mg to było za mało. Mieliśmy dobry S&S i już troche psychodelików w życiu razem zjedliśmy. *wcześniej jadłem 25mg z starego sortu, i było dla mnie chujwijak. Jednak byłem bardzo zmęczony co mogło się przyczynić. Następnym razem spróbuję w dawkach 50-60mg i zdam relacje
 3. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Po 1p jest większy mindfuck, a czy większe przemyślenia to kwestia sporna. Przy ald nie ma tego mindfucka
 4. RcHiro.ru -- 4CMC RIVER

  [Recenzja od 0 tolerkowców, którzy nie przyjmowali nic od 2 miesięcy.] 4 CMC RIVER Ilość: 200mg sampel. Wygląd: Biale, mleczne kryształy Czas działana: z 30-40 minut. Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł! Unikaj dawkowania na oko! Dawkowanie: 100mg sniff (po dluzszym okresie nie użytkowania, 0 tolerka) Efeky działania: Dobra czwórka, miałem efekt wystrzały nawet przy takie ilości przy takiej tolerce. Błogo i szczęśliwie. Podsumowując mocna czwórka, nawet dla tolerkowców, ale dla nich większa ilość. Polecam, cos jak troche r83 od popularnego vendora z piekieł.
 5. RcHiro.ru -- 3CMC Brown

  [Recenzja dla 0 tolerkowców, którzy nie przyjmowali nic od 2 miesięcy.] 3 CMC Brown. Ilość: 2g (mokrego), wysuszonego troche mniej, na dwa szczury od 15 do 20. Wygląd: Brązowe, ciemne kryształy pomieszane z małymi przeźroczystymi.(Wygląda jak bursztyn z bałtyku ) Bardzo ketonowy zapach, mokry produkt, który wymaga suszenia, chociaż na słońcu czy kaloryferze na kartce. (suszy się dosyć szybko) Czas działania: 30-40 min. Dawkowanie: Przyjmowaliśmy po około 100-150mg z zaprzyjaźnionym szczurem sniffem. Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł! Unikaj dawkowania na oko! Efekty działania: Subtelne, przy tak małej ilości (0 tolerkowiec) Dla mnie trójka z typowym efektem pobudzenia, euforia znikoma choć jakaś się pojawia. Idealne dla osób, które zaczynają przygodę.
 6. 4-CMC; Klefedron

  Jeżeli chodzi o wszelkie zamienniki, typu 1p-lsd 1a-lsd to nie mialo dla mnie znaczenia.
 7. Predator-Rc Ogólnie

  U48800 PREDATOR
 8. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  @Eldokanawolno22 Jeżeli chodzi Ci o 4-ho-mipt w pillsach to był dostępny, ale bardzo duże zainteresowanie i zszedł szybko. Ja właśnie odebrałem pake z pięcioma sztukami
 9. Konkurs

  mdphp
 10. Konkurs

  ald-52
 11. Motto na dziś!

  No taki thiocodin w dawce jednej tabletce zatrzyma ci kaszel a w dawce 20 razy większej wprowadzi w stan euforii
 12. Motto na dziś!

  Wiesz co odróżnia lek od narkotyku? Ilość.
 13. POMOCY

  Z tego co wiem forum jest dla osób pełnoletnich. Dopalacze też, więc macie nauczke, byłby twój ziomek starszy to może i bardziej odpowiedzialny, żeby nie walić takich ilości psychodelików. Ty się przygotuj na przeszukanie twojego pokoju, wywal wszystkie woreczki strunowe, wagi, rc-ki. Będą próbować Ci przybić dillerke zapewne po smsach. Jeżeli nikt się na Ciebie nie wywali to chyba nic nie będzie na Ciebie (choć nie wiem jak to jest do końca).
 14. Zniszczone neurony/ układy neuroprzekaźnikowe

  Moim zdaniem to typowe objawy nerwicy. Plątanie myśli, jąkanie się. Zwróć uwagę co wyżej napisałem. A szukając w ogóle jakichś bardzo szczegółowych przyczyn i wczytywaniu się w to tylko pogorszysz. Proponuję udać się do psychiatry i z nim porozmawiać bądź psychologa. Psychiatra pewnie Cię jeszcze pouczy, że nie nalezy szukać samemu rozwiązania a szczególnie w internecie bo to tylko napędza lęki i myśli.
×