Skocz do zawartości

lavista

Memberzy
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  2d 13g 8m 36s

O lavista

 • Ranga
  Podglądacz

Ostatnio na profilu byli

379 wyświetleń profilu
 1. 4-HO-MIPT - Tabletki

  Aktualny wygląd, jedna pixa innego koloru (wydaje mi się, że z nowego sortu)
 2. 4-HO-MIPT - Tabletki

  U mnie ze znajomym 30 ho-mipta dało przyjemną fazkę. Cały czas byliśmy zadowoleni i szczęśliwi, podśmiechując się z wszystkiego. Wystąpił mały mindfuck, który jak to określiłem "przepalał mi styki". Dla nas w dwójke 30mg to było za mało. Mieliśmy dobry S&S i już troche psychodelików w życiu razem zjedliśmy. *wcześniej jadłem 25mg z starego sortu, i było dla mnie chujwijak. Jednak byłem bardzo zmęczony co mogło się przyczynić. Następnym razem spróbuję w dawkach 50-60mg i zdam relacje
 3. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Po 1p jest większy mindfuck, a czy większe przemyślenia to kwestia sporna. Przy ald nie ma tego mindfucka
 4. 4-CMC; Klefedron

  Jeżeli chodzi o wszelkie zamienniki, typu 1p-lsd 1a-lsd to nie mialo dla mnie znaczenia.
 5. Predator-Rc Ogólnie

  U48800 PREDATOR
 6. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  @Eldokanawolno22 Jeżeli chodzi Ci o 4-ho-mipt w pillsach to był dostępny, ale bardzo duże zainteresowanie i zszedł szybko. Ja właśnie odebrałem pake z pięcioma sztukami
 7. Konkurs

  mdphp
 8. Konkurs

  ald-52
 9. Motto na dziś!

  No taki thiocodin w dawce jednej tabletce zatrzyma ci kaszel a w dawce 20 razy większej wprowadzi w stan euforii
 10. Motto na dziś!

  Wiesz co odróżnia lek od narkotyku? Ilość.
 11. POMOCY

  Z tego co wiem forum jest dla osób pełnoletnich. Dopalacze też, więc macie nauczke, byłby twój ziomek starszy to może i bardziej odpowiedzialny, żeby nie walić takich ilości psychodelików. Ty się przygotuj na przeszukanie twojego pokoju, wywal wszystkie woreczki strunowe, wagi, rc-ki. Będą próbować Ci przybić dillerke zapewne po smsach. Jeżeli nikt się na Ciebie nie wywali to chyba nic nie będzie na Ciebie (choć nie wiem jak to jest do końca).
 12. Zniszczone neurony/ układy neuroprzekaźnikowe

  Moim zdaniem to typowe objawy nerwicy. Plątanie myśli, jąkanie się. Zwróć uwagę co wyżej napisałem. A szukając w ogóle jakichś bardzo szczegółowych przyczyn i wczytywaniu się w to tylko pogorszysz. Proponuję udać się do psychiatry i z nim porozmawiać bądź psychologa. Psychiatra pewnie Cię jeszcze pouczy, że nie nalezy szukać samemu rozwiązania a szczególnie w internecie bo to tylko napędza lęki i myśli.
 13. Zniszczone neurony/ układy neuroprzekaźnikowe

  Coś mi się wydaje, że to po prostu zaburzenia adaptacyjne może mocno ukorzenione w twojej psychice. Im bardziej się zagłębiasz w temat i szukasz powodów tym bardziej się nakręcasz sam. Postaraj się odpocząć, myśleć jak najmniej o tym. Wiem łatwo powiedzieć. Zaburzenia koncentracji występują podczas stanów derealizacji, depersonalizacji, nerwicy. Czy masz czasem wrażenie, że nie wiesz jak się nazywasz, albo wszystko co do okoła jest nierealne? Albo czy masz kołatania serca (ból w klatce piersiowej, przy głębokich wdechach może się nasilać.) Wydaję mi się, że mózg w przeciągu dwóch lat powinien się podnieść znacząco. Sport, ruch bardzo pomaga w odstresowywaniu się i uspokojaniu. Hobby, które Cię może zająć, etc. Pamiętaj czasem szukanie na siłe wyjaśnień, szczególnie samemu w internecie może być zgubne i tylko Cię nakręcać.
×