lavista

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutralna

O lavista

 • Ranga
  Podglądacz
 1. 630g
 2. 4-cmc Murder, zabójcza moc z piekła rodem
 3. @Eldokanawolno22 Jeżeli chodzi Ci o 4-ho-mipt w pillsach to był dostępny, ale bardzo duże zainteresowanie i zszedł szybko. Ja właśnie odebrałem pake z pięcioma sztukami
 4. mdphp
 5. ald-52
 6. No taki thiocodin w dawce jednej tabletce zatrzyma ci kaszel a w dawce 20 razy większej wprowadzi w stan euforii
 7. Dla mnie kawałki kryształów, które były przeźroczyste oraz lekko beżowo-żółte? (Taki delikatny odcień) Po skruszeniu na pyłek białe linie.
 8. Wiesz co odróżnia lek od narkotyku? Ilość.
 9. No dostałem sampelka tego tylko więc nawet nie było jak przetestować większych ilości, dlatego nie kwestionuje aktywności przy wyższych dawkach
 10. Tutaj ocena oczami mojego znajomego, który próbował. Nazwa: 3-MEC Od: demoon.co Wygląd: Mleczny/przeźroczysty Ilość: 0.2 g free sampel Dawkowanie zalecane: Niestety nie znam dla tej substancji, musisz poszukać na forum. Przywalone w dawce 100mg oraz po chwili (5 min?) następne 100. Czas działania: Krótko, około 30 min? Efekt działania: Lekkie przyśpieszenie, lekka empatia i lekkie podniesienie humoru. Zjazd: Nie, ale przez zmęczenie całym dniem roboczym pojawiła się chęć położenia do snu Opis:W domu podczas oglądania telewizji na kanapie walnięte sniffem. Niestety jest to dla mojego laboranta substancja mało aktywna. Może większe dawki robią dobrze, ale speed na bardzo małym poziomie tak jak euforia i lekkie podniesienie humoru. Brakuje to takiego dowalenia do pieca. Uwagi:Spływ do wytryzmania, lepszy na pewno od CMCków, nie żre tak mocno, jednak gorzki smak sie pojawiał skręcający trochę kubki smakowe. Wady i zalety: (Ceny niestety nie znam z braku cennika) -Mała aktywność substancji na testerze. Więc nie wiem jakie jeszcze plusy i minusy. Podsumowanie: Raczej znajomy nie zaleca próbowania i zamawiania, lepiej już wziąć coś z rodziny ketonów. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 11. Widzę, że nie ma tematu o tej substancji po ataku więc dodaje, a za to, że mam wolny czas na urlopie to mogę coś na laptopie skrobnąć. Nazwa: 4-CMC FIRE Od: demoon.co Wygląd: Przeźroczysto/bardzo delikatnie zółty Ilość: 0.2 g free sampel otrzymany z 3 tyg temu, ale zapomnialem tej recki wrzucić. Dawkowanie zalecane: Podane oralnie, cała ilość. 200mg - amatorzy/średniaki (oral) 300-400mg - bardziej zaawansowani Czuję, że większa ilość jak to na oral przystało porobiło mega dobrze. Zresztą każdy kto już próbówał klefa wie jakie dawkowanie odpowiada mu. Czas działania: Zarzucone ok 24 zawinite w bombke z chusteczki, po 45-godzinie zaczelo wchodzic (może dlatego ze byłem najedzony dosyć i miałem pełny żołądek) około drugiej zaczęło słabnąć działanie Efekt działania: Euforia, mały speed, empatia. Zjazd: Nie, jak to zazwyczaj po cmckach u mnie Opis: Siedziałem w domu popijając sobie herbatkę przy komputerze słuchając muzyczki. Weszło bardzo fajnie, na początku miałem straszną plątanine myśli i czułem się troche dziwnie, ale po paru minutach się rozkręciło. Towarzyszył mi szczękościsk, a dawno go nie miewałem już (nawet po przerobionym 2g 4-cmc GUEDE przez kogoś kto próbuje rekreacyjnie tylko czasem) Praktycznie nie zauważyłem speeda, gdzie przy niektórych 4 wyczuwałem go (nie takiego jak u 3-cmc, ale jednak). Chęć na gadanie z ludźmi i czysta euforia rozpływająca się po ciele. Chciałem zrobić jedną rzecz na kompie, albo puścić cos do lepszego samopouczucia, ale po chwili zapominałem co chciałem zrobić i robiłem zupełnie inną rzecz Uwagi: Polecam walić oral zamiast sniff, jeszcze stestuję sniff jak wrócę do domu z urlopu. Wady i zalety: +Euforia bez speeda +Empatia duża. +Chęć gadki i wygadania się nawet z nieznajomymi ludźmi. ( co bardzo lubię ) +Po oralu nie czułem mocnej chęci na dorzutkę jak to zawsze mam z chlorami, dziwne -Cena wyższa od pozostałych cmcków, które były w oferie -Szczękościsk Podsumowanie: Chętnie powtórze jak wrócę. Wypróbuje też sniff, ale nie jestem zwolennikiem ze względu na strasznie negatywne skutki na nos, które u mnie są bardzo mocno odczuwalne nie jak u innych moich znajomych. Inne: Polecam vendora, Paka zawsze dochodziła nawet, gdy przelałem na konto, który zrobił zamieszanie w sklepie demona lub demonów? NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 12. Z tego co wiem forum jest dla osób pełnoletnich. Dopalacze też, więc macie nauczke, byłby twój ziomek starszy to może i bardziej odpowiedzialny, żeby nie walić takich ilości psychodelików. Ty się przygotuj na przeszukanie twojego pokoju, wywal wszystkie woreczki strunowe, wagi, rc-ki. Będą próbować Ci przybić dillerke zapewne po smsach. Jeżeli nikt się na Ciebie nie wywali to chyba nic nie będzie na Ciebie (choć nie wiem jak to jest do końca).
 13. Moim zdaniem to typowe objawy nerwicy. Plątanie myśli, jąkanie się. Zwróć uwagę co wyżej napisałem. A szukając w ogóle jakichś bardzo szczegółowych przyczyn i wczytywaniu się w to tylko pogorszysz. Proponuję udać się do psychiatry i z nim porozmawiać bądź psychologa. Psychiatra pewnie Cię jeszcze pouczy, że nie nalezy szukać samemu rozwiązania a szczególnie w internecie bo to tylko napędza lęki i myśli.
 14. Coś mi się wydaje, że to po prostu zaburzenia adaptacyjne może mocno ukorzenione w twojej psychice. Im bardziej się zagłębiasz w temat i szukasz powodów tym bardziej się nakręcasz sam. Postaraj się odpocząć, myśleć jak najmniej o tym. Wiem łatwo powiedzieć. Zaburzenia koncentracji występują podczas stanów derealizacji, depersonalizacji, nerwicy. Czy masz czasem wrażenie, że nie wiesz jak się nazywasz, albo wszystko co do okoła jest nierealne? Albo czy masz kołatania serca (ból w klatce piersiowej, przy głębokich wdechach może się nasilać.) Wydaję mi się, że mózg w przeciągu dwóch lat powinien się podnieść znacząco. Sport, ruch bardzo pomaga w odstresowywaniu się i uspokojaniu. Hobby, które Cię może zająć, etc. Pamiętaj czasem szukanie na siłe wyjaśnień, szczególnie samemu w internecie może być zgubne i tylko Cię nakręcać.