Skocz do zawartości

Alojzy.M

Memberzy
 • Zawartość

  188
 • Rejestracja

 • Ostatnio

6 obserwujących

O Alojzy.M

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Ostatnio na profilu byli

1197 wyświetleń profilu
 1. cza*ha.**

  To najdziwniejsze pytanie jakie słyszałem .. ale odpowiem. NIE. Nie pachnie ogórkiem. Czy wąchałeś już go uprzednio jedząc kanapki? Ale w sumie ... hmmm pachnie ogórkami małoslonymi Trzeba jednak przyznać, ze ten kryształ ma swoisty i rozpoznawalny zapach. Tu się zgodzę ale ogórków w tym bym się nie doszukiwał.
 2. Spoko Koko Gold

  [Nazwa substancji] Spoko Koko Gold [Data testu] 29/07/2017 [Krótki opis] Odczynnik w postaci drobnego pyłu/pudru nie sypkiego a stosunkowo zwartego po rozsypaniu go na powierzchnię. Kolor biały. Po 100mg per nos. Spływ nawet spoko. Nie gryzie jakoś wyjątkowo. Początek. Subtelne działanie bez mega nachalne stymulacji. Tak owa występuje ale jest zmieszana z euforią. I euforia doskonale komponuje się z tą lekką stymulacją. Przeczucie jakie mnie naszło to to, że będzie to coś co ciekawego. Występuje jasność umysłu jest motywacja do pracy z posmakiem euforycznej miękkości. Balans wydaje się być dość ciekawie zachowany co jest rzadkością w tego typu mieszankach. Nie ma standardowego stimowego działania "wyjebania z butów i szukania ich 2 dni". Wszystko jest dobrane idealnie. Zrównoważone. Spojona rozmowa w pracy ze znajomymi. Spacer do klubu na luzie w miłe atmosferze. W klubie bez przypału. Po około godzinie, półtorej zaczyna ustępować euforia pozostawiając stymulację - jednak nienachalną. [Zalety] ciekawy profil połączenia stima z eufo średnia moc działania - pozostała stymulacja jest nachalna cena niskie dawkowanie dobre samopoczucie [Wady] krótkie działanie profilu euforycznego ale nie jest najgorzej odczynnik aktywny i może powodować zatrucia [Ocena pakowania] (skala od 1 do 6) 6 [Czas wysyłki] (ilość dni) 1 [Ogólna ocena] (skala od 1 do 6) 6 Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia. NAJWAŻNIEJSZE: Nie sugeruj się moimi teoriami! To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Badania wykonujesz na własną rękę.
 3. cza*ha.**

  Teoretycznie nie skończy, a nawet powiem więcej. Zacznie od nowa z nową porcją molekuł zbitych w magiczne nowe odczynniki Niedługo dopki zamiast na chlorze będą robione na cemencie
 4. Ja na nagłe wypadki ze stimami aby się uśpić załatwiałem sobie zopiklon (DOBROSON, IMOVONE ITp) zawczasu idąc do lekarza i mówiąc mu, że czeka mnie podróż do Azji i chcą zminimalizować jetlaga. Każdy rodzinny mi wypisywał od reki, a przyznam, że dla niewprawionego 7,5 mg powala jak młot. Wiec proszę zabezpieczyć się zawczasu. LEK NA RECEPTĘ. Mój kolejny lek na receptę (wiem, że odbiegam od tematu) to TISERCIN ... jak objadłem się HEXENU i serece chciało mi wyskoczyc z klatki to ten specyfik w dawce 75mg uspokoił mnie praktycznie do stanu przed spożyciem. Specyfik ten obniża ciśnienie i działa nasennie. Polecam każdemu bo gdy "jest zbytm mocno" to warto mieć. ALE WYMAGA TO WSZYSTKO ÓWCZESNEGO UDANIA SIĘ DO RODZINNEGO. LEPIEJ MIEĆ CO ZAWCZASU. I przepraszam, że troszkę nie w temacie ale myślę, że taka wiedza może siuę przydać. Tu wiecej o Tisercinie https://bazalekow.mp.pl/lek/45667,Tisercin-tabletki-powlekane Dodam tylko autorowi tematu, ze Afobam jest na recepte ... mi przypadła forma Frontin. Polecam Magda Gessler. (dostane warna za ten wpis )
 5. cza*ha.**

  Skoro hexen ma byc delegalizowany to przy tej cenie od z tego z sklepu hexa w krysztale po tej cenie brac w ogień bo masakrator jest konkretny. A cena .... co tu wiele gadać.
 6. cza*ha.**

  Tak. Ja zamawialem i dałem opinie. Nie będziesz żałował. Jak dla mnie strzał w 10. Zobacz zdjęcia.
 7. Predator-Rc Ogólnie

  U48800 PREDATOR
 8. Predator-Rc Ogólnie

  Też chętnie pretestuje I zrecenzuje. Przydałyby się jakieś recenzje w dziale testerzy.
 9. tu tester .... chuju

  1. keep it pale
  2. Karamba

   Karamba

   Alojzy tylko nie chuju, Ty luju spasiony, Boleeekkkkk :)

  3. Alojzy.M

   Alojzy.M

   Za Bolekkk to masz pojechane Raczka cię dojedzie :biggreen:

   I to ja powiem , ze rowerem z dachu skakales. 

   Asylum sie na cementowanie ... wiesz cxego. 

    

   Ps sprawdz mail

 10. cza*ha.**

  Nazwa: A-PIHP Od: czac*a.de Ilość: 1 g Wygląd : pył w kolorze białym, można dostrzec mikro igiełki. Brak zabrudzeń w proszku. Zalecane dawkowanie: Tasty wykonujesz na swoją odpowiedzialność. Wiąże się z tym spore ryzyko. Zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie w trakcie wykonywanych badań. Produkt nie do spożycia. Unikaj dawkowania na oko! ODCZYNNIK DLA ZAAWANSOWANYCH CHEMIKÓW Początkujący laboranci: ok 0-10 mg. Doświadczeni laboranci: sniff od 0-20 mg. Wyższy zakres badań: od 0 mg do 25 mg. (niezalecane) Czas działania: Wapowanie około 15 mg działało około godziny Efekty działania: pobudzenie, wyostrzenie percepcji, Zjazd: nie odnotowałem gdyż po zakończeniu sesji poszło benzo Opis: Testowa łem odczynik metodą wapowania. Bardzo szybki wjazd. Z początkowym silnym wyostrzeniem się zmysłów i poczuciem sinego "wjazdu" by po około 10-20 minutach stan się unormował i pozostawił klasyczne pobudzenie jakie niesie z sobą a-pihp. Ogólnie alfy łagodnie na mnie oddziałowują, łącznie z a-pvp. Nie mam schiz itd. Dla mnie to przyjemny odczynnik rekreacyjny. Ale w opini wielu osób to silna substancja. Bardzo fajnie klei się na tym rozmowa w moim przypadku. Dopamina na pierwszym miejscu. Uwagi: Przy wiekszych ilościach może powodowć nudności. Zalety i wady: + jakość odczynnika + przyjemny profil + prospołeczny + czas działania - substancja aktywna, może powodować zatrucie - bezsenność Podsumowanie: Testy z wynikiem pozytywnym. Odczynnik wysokiej jakości. Badanie wykonywałem po długiej przerwie. Odczynnik aktywny. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Nie sugeruj się moimi teoriami!
 11. cza*ha.**

  Na dniach.
 12. cza*ha.**

  3CMC HOT (KLIKAJAĆ W ZDJĘCIA MASZ MOŻLIWOŚĆ WIĘKSZEGO PODGLĄDU I WIDAĆ WIĘCEJ DETALI) Nazwa: 3CMC „HOT” Od: cz*c*a.de Ilość: 3 g Wygląd : pokaźne kryształy jak i kilka mniejszych. Kryształy robią rażenie swoją strukturą przypominającą bryły kryształu bezbarwnego a krawędzie ich są ostre(zdarzają się też obtłuczone) . Odczynnik suchy, twardy. Więcej na temat wyglądu odczynnika na zdjęciach. Zalecane dawkowanie: Tasty wykonujesz na swoją odpowiedzialność. Wiąże się z tym spore ryzyko. Zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie w trakcie wykonywanych badań. Produkt nie do spożycia. Unikaj dawkowania na oko! ODCZYNNIK DLA ZAAWANSOWANYCH CHEMIKÓW Początkujący laboranci: ok 0-80 mg. Doświadczeni laboranci: sniff od 0-150 mg. Wyższy zakres badań: od 0 mg do 200 mg. (niezalecane) Metody i.v. oraz innych nie podałem dawkowania. Czas działania: Około 3h zamyka się trip z dosypką 100mg gdzie dawka poczatkowa była 100.. po tym czasie utrzymuje się wciąż lekki stan słabnącego działania – zresztą badania trwają już dobę. Efekty działania: lekkie nienachalne pobudzenie. Potliwość, lekki nie ogar … zdecydowanie euforyczny środek beż masakrującego spida. Sama przyjemność euforyczna. Spacer, klub, siedzenie w dobu. Libido zdecydoanie na + (wielka zaleta) Zjazd: stopniowy zanik działania bez natręctw Opis:Podane donosowo wkręca się stosunkowo długo. Pierwsze solidne odczucie po około 35-40 min. Lekkie dreszcze na głowie. Przyjemna euforyczna miękkość z delikatnym pobudzeniem. Zerowy problem z komunikacją. Substancja jest bardzo aktywna i intensywna choć jak wspominałem na tyle przyjemna, że chce się w tym trwać. I tak jak nie przepadam za natrętnymi sppeedkillerami tak ten odczynnik okazał się dla mnie zbawieniem. Wyjście do kina, do klubu. Dawno nie miałem do czynienia z tak profilowaną 3jką. Nie jest to chiński produkt. Obecnie jestem w pracy, obsługuje klientów i nie ma najmniejszych problemów z nadpobudliwością. Jasność myśli z lekką przyjemną mgiełką wyluzowania. Wczoraj dodałem w mixie około 100mg 4CMC „II” od tego samego vendora. To był strzał w dziesiątkę. Kolory, pluszowość i to zajebiste samopoczucie. Jeżeli jesteś jakościowych sortów to warto zbadać ten sort. Uwagi: Raczej brak, cena jest dość wysoka ale przyznam, że tej jakości odczynnik widocznie musi tyle kosztować bo wyróżnia się na tle wielu innych odczynników jakie są na rynku, a badałem wiele. Zalety i wady: + jakość odczynnika + przyjemny profil + prospołeczny + czas działania - substancja aktywna, może powodować zatrucie - pozostawia natrętnego spida / benzo pomaga - bezsenność -cena Podsumowanie: Testy z wynikiem pozytywnym. Odczynnik wysokiej jakości. Badanie wykonywałem po długiej przerwie. Odczynnik aktywny. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Nie sugeruj się moimi teoriami!
 13. Grupa Testerzy

  Może zacznę od tego, że udzielam się przeważnie w kontekscie nowych sortów. Dotychczas recenzje pisałem na własną rękę gdyż sprawia mi to przyjemność. Unikam ropisywania się w wątkach postronnych, wdawania się w dyskusje bez celu nabijając licznik postów itp. Za moją kandydaturą przemówić mogą moje recenzje. Stale udoskonalam formę sprawozdania z badań by dokładniej nakreślać specyfikację danego odczynnika. Wkleję tutaj jedną z wybranych recenzji oraz zdjecia poglądowe jakie wykonuję do testów. Robie to dla frajdy i myślę, że moja osoba przysłóży się wielu Vendorom jak i użytkownikom. Zerknicie.
 14. Grupa Testerzy

  Moje zgłoszenie skasowane? Może nie mam natrzaskane setki postów ale mam wiele recenzji z opracowaniem graficznym. Udzielam się w korespondencji prywatnej w odpowiedziach co do testowanych sortow. Myślę, że każde zgłoszenie powinno być rozpatrywane pod kątem też i jakości postów. Ponawiam moją kandydaturę
×