Alojzy.M

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  94
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  29d 1g 24m 55s

Reputacja

42 Bardzo dobra!

2 obserwujących

O Alojzy.M

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
 1. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  @keep it pale jak dla mnie mało wystarczająca metodologia badania. Nie chcę podejmować decyzji pochopnie o ile to wszystko nie jest niezłą beką.   3-FA faktycznie jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia ale 2-fa robiło swoje. Nie rozumiem zamieszania.,
 2. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Dla mnie to wciąż dziwne. Testowałem różne sorty. Zwłaszcza 2-fa zapadła mi w pamięci i 3-fph. Do tego mix coco. jak już pisałem, ktoś kto komponował te miksy ( o ile je komponował) to zrobił kilka akcji pozytywnych. Ja nie wnikam. Sin skąd bierze próbki? Czy sklepy same mu je wysyłają czy osoby postronne.. trzecie?      
 3. 3CMC BEHEMOT

  @hardstylebaby jaka gramatura odczynnika na zdjeciu jest widoczna?
 4. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Testowałem wiele ze sklepu i badania przebiegały z powodzeniem. Jeżeli to były miksy to nieźle spreparowane. Gdyż faktura odczynników bywała różna i trzeba zaznaczyć, że zmianiała się z biegiem czasu. Mi to wyglądało bardziej na sklep z wyprzedażami. Dziwne, że ludzie tu piszą o  miksch. Jestem z lekka skonsternowany bo nie wiem komu dać wiarę.  SIN skąd pozyskał próbki? 2-fa jak dla mnie grało doskonale, hex en - faktycznie był hex-enem jaki dostarczają Chiny. Sklep w rozsypce lekkiej jak widać ale może to nie koniec. Ale po wpisach na stronie z badaniami tylko rzetelna oferta mogła by coś zrobić.  
 5. cza*ha.**

  I recenzja HOTa, choć tyle już o nim pisaliście to nie ma co reklamować. Środek fajnie się bada   Nazwa: 3- cmc „HOT” Od: Cza**.de Ilość: 1 g Wygląd :  Opakowanie z naklejką sygnującą sklep, produkt w postaci małych kryształków przeźroczyste z lekkim odcieniem żółtego.   Zalecane gramatury w badaniu: Tast wykonujesz na swoją odpowiedzialność. Zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie w trakcie wykonywanych badań. Produkt nie do spożycia. Unikaj dawkowania na oko!   Początkujący laboranci: ok 0-25 mg. Doświadczeni laboranci: sniff od 0-50 mg. Wyższy zakres badań: od 0 mg do 100 mg. (wyższe dawkowanie odczynników w badaniu niezalecane)   Czas działania: około 1,5h snif 100 mg + dorzutk 100 mg i na tym koniec. Zbijane alkoholem. Efekty działania: pobudzenie, libido na +, chęć do zajęć i pracy. Zjazd: pojawia się chęć na dorzutkę Opis: Metoda podania sniff około 100 mg, bardzo szybko pojawił się efekt. Polepszyła mi się percepcja, chęć rozmów i pracy. Libido na plus. Dorzutka po 45 min. Lekko podtrzymało działanie. Zdecydowanie dobrze trafiony odczynnik z uwagi na jakość i profil działania odczynnika.   Zalety i wady: + jakość odczynnika + brak schiz - substancja aktywna, może powodować zatrucie - niszczy śluzówki - chęć na dorzutkę Podsumowanie: Testy z wynikiem pozytywnym. Naet przypadł mi do gustu. Lubię badać mniej agresywne substancje i ta ma profil odpowiadajacy.   NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na Ciebie. Dla Ciebie może okazać się za niebezpieczne! Unikaj kontaktu z substancjami o których nie masz pojęcia. Pamiętaj o tym! Nie sugeruj się moimi teoriami!     
 6. cza*ha.**

  Pozwole sobie wstawić małą recenzję. Choć nie ma co się rozpisywać gdyż odczynniki jakie badały wpasowywały się w profil danej substancji.     Nazwa: Hex-en Od: Cza**.de Ilość: 0,3 g Wygląd :  Opakowanie z naklejką sygnującą sklep, produkt w postaci higroskopijnych mikro igieł. Odczynnik nie budzi zastrzeżeń. Pakowanie do transportu  wzbudza podziw    Zalecane gramatury w badaniu: Tasty wykonujesz na swoją odpowiedzialność. Zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie w trakcie wykonywanych badań. Produkt nie do spożycia. Unikaj dawkowania na oko!   Początkujący laboranci: sniff ok 0-10 mg. Doświadczeni laboranci: sniff od 0-25 mg. Wyższy zakres badań: od 0 mg do 50 mg. (wyższe dawkowanie odczynników w badaniu niezalecane)   Czas działania: około 1,5h snif Efekty działania: Odczuwalna stymulacja, lekkość myśli, subtelne pobudzenia ale bardzo klarowne. Brak schiz. Zjazd: pojawia się chęć na dożutkę Opis: Metoda podania sniff około 40 miligramów. Sniff leko zszczypał. Po około 10 min odczuwam znieczulenie nosa i lekko zębów. Coś się zaczyna wkręcać lekka stymulacją. Dopamina. Nie natrętne ale to ze względu na niską dawkę. Fajna stymulacja, rozluźnienie, chęć na rozmowę itd. Po 40 minutach pojawia się chęć na dorzutkę. Pod koniec, gdy działanie ustępuje pozostaje pusta stymulacja, problemy z zaśnięciem i wyprucie dopaminowe. Z chęcią na dorzutkę. Pozostaje silna stymulacja po około 3h i kilku dorzutkach. Łącznie około 250 mg poszło. Stymulacja upierdliwa masakrycznie.   Zalety i wady: + wydajność (niskie dawkowanie) + jakość odczynnik zdecydowanie na + znieczulenie śluzówek + brak schiz - substancja aktywna, może powodować zatrucie - niszczy śluzówki - chęć na dorzustkę Podsumowanie:  Substancja silnie stymulująca, po ciekawym początku pozostaje sucha stymulacja niemająca końca. Aktywny sort - dla osób o silnych nerwach.   NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Nie sugeruj się moimi teoriami!     
 7. Ja dodam od siebie, że jeżeli używacie smatrfonów (a w wiekszości pewnie tak) to macie preinstalowane aplikacje dziłające w tle i niedające się wyłączyć czy odinstalować. Tak naprzykład jest w przypadku HTC.  Aplikacja nasłuchuje 24h/ nie musisz mieć konta aby być dla nich statystyką czy potencjalnym celem.  Nawet addbloka zmodyfikowano tak aby pozwalał nasłuchiwać (stara wersja została zbanowana i zastąpiona nową "lepszą" ... chodzi o to, że stara wersja faktycznie starała się dbać o prywatność i była po stronie użytkownika, nowa jest po stronie koncernów i blokuje inne treści)  Instalując na swoich smatfonach aplikacje zwracajcie uwagę na uprawnienia jakie dana aplikacja ma.  Kiedyś spotkałem aplikację latarkę mająca uprwnienia: - redagowania tresci SMS jak i wysyłania ich w moim imieniu -dostępu do mikrofonu - statystyk i informacji o innych aplikacjach.  Masz smartfona? Teraz wejdź w ustawienia > aplikacje  i obczaj temat.  Nie ma prywatności. A to jak bardzo jesteś inwigilowany to poezja.  Niebawem poranny klocek będzie zeskanowany i przebadany by "dostosować lepiej reklamę" 
 8. A-Pihp

  Lab miało okazje porównać odczynniki z różnych źródeł. Jakość odczynnika od VIP bił na głowę konkurencję. Nie spodziewałem się takiej rozbieżności w jakości. Sort BDB    
 9. 4-Me -N-Hex

  @biochem i jak wypadły testy? Ciekawe jak się ma do hexedronu. mam wrażenie, że odczynnik ten był niedoceniony, a warto by zrobić testy z nim i pomyśleć co by tu zmajstrować z nim. 
 10. Gdzie TERAZ na zakupy?

  wal do VIPa, po Syntetic coco .. zajebisicie im wyszedł ten miks. 
 11. SYNTHETIC COCAINA Szukamy testerów!

  ciekawe
 12. Jak zgineło 1000 Króliczków

  235 zapomniał, że dysocjatów nie jada się podczas oficjalnych bankietów. Gamoń.  
 13. Jak zgineło 1000 Króliczków

  232 - początkowo przepuszczano, że to samobójstwo jednak się milili. Nie było to nic więcej jak nieszczęśliwy wypadek. Zbieg okoliczności niemający nic wspólnego z odebraniem sobie życia. Cała ta opowieść, mity snujące się gdzieś z plecami, romantyzm i heroizm w oczach innych postrzegana też jako głupota (bo przecież mieli do tego prawo) legła wraz z obaleniem opowiadań jakimi żyli i w jakie chcieli wierzyć. Ich świat jakby nie zmieniony trwał w spokoju bo i niby co się miało stać. Prawda jednak jest taka, że wielu wciąż karmi swe myśli tą fantazyjną przeszłością 232.  
 14. cza*ha.**

  Vendor się stara, widać po ofercie. Rozrasta się w oczach. Testowałem kilka starszych sortów i widać, że były one od kogoś kto dba o jakość. Pojawiły sie nowości i chętnie coś stestuję. Problemu przy zamówieniu nie było. Bez garowania paczuszka była po 2 dniach. Wszystko elegancko odmierzone i na czas. Wróżę dobry rozwój tej firmie. NOWOŚCI - jeżeli faktycznie pojawi się benzo i inne smakołyki to już zacieram ręcę. Czekam i już przebieram nóżkami. Widać, że koleś wciąż się rozwija i idzie w dobrą stronę. Jeszcze niedawno nie można było płacić BTC a teraz tak. Testował ktoś 3CMC HOT? Pozdrawiam psychonautów        
 15. A-Pihp

  Ja to staram sie poznać zawszę substancję, ze Wszystkich stron. Potencjał tego KOSIARZA jest masakrujący. Ale proszę już nie mówmy o mnie .