Alojzy.M

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  39d 19g 51m 25s

Reputacja

50 Kozacka!

3 obserwujących

O Alojzy.M

 • Ranga
  Narzeczony Marysi

Informacje o profilu

 • Płeć
 1. MEDYHLONE

  Śniło mi się że badania w ciemno przeprowadzone bez oczytania się w opiniach itp. Może nie w warunkach sterylnych bo po testach pvp .... ale... Po 3 dniach miło spędzonych na badaniu mpbp i 4cl pvp (swoje działanie terapeutyczne pokazały mi dopiero 2 dnia) kladąc się po 1 postanowiłem w nocy zastosować niewielką dawkę medyhlonu. Niewielka porcja okolo 40 mg (ale to serio na oko) Niewielka ilość wyjęta po ciemku z zachowaniem rozwagi już popita szklanką wody.  A po 15 minutach garnelo mnie rozleniwienie, przywal ciepła i kolory były soczyste. Przyjemne odprężenie, uśmiech na twarzy i odurzajacy blogostan. 3 godzina i mija, żałuję, że ruszyłem się z łóżka by coś tam skrobnąć bo rozleniwienie było przyjemne.   Wahalem się sporo z powodu braku informacji. Skusiłem się na mikro dawkę i ryzykując na dobrą sprawę znacz opinie paranoi dla mnie to bylo stymuluje.       To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Nie sugeruj się moimi teoriami!      NIGDY NIE WYKONUJ BADAŃ NA SOBIE - NIE SUGERUJ SIĘ MOIMI TEORIAMI   Czekamna inne badania laboratoryjne.      
 2. POMAGAMY BO DOPALAMY! czyli klikamy

  przydałby się jakiś skrypcik wyswietlający banery i klikający .... html z jakimiś dodatkami chyba ale ja się nie znam
 3. 4CMC a masturbacja

  I tak nie mogę nanieść kilku istotnych korekt chujnia.  Kinsey fajnie wprowadzil postę. Jak pobijecie rekord 24h msturbacji to dajcie znać
 4. BK-EBDP (Orange)

  Odczynnik bardzo ciekawy. Jako, że nie spodziewam się już odczynników co swą magią pozwolą mi muskać nieboskłonu i bk takim odczynnikiem nie jest.  Jednak coś mi się w nim podobało. Niskie dawkowanie, zawsze lekki początkowy nie ogar... później stymulacja za którą nie przepadam.  Ale nie oceniam go źle pomimo awersji do kosiarzy dopaminowych.      
 5. 4 CL PVP (niebieski)

  Nazwa: 4CL-PVP (niebieski) Od: Demoon.co Ilość: 0,5 g Wygląd :  morsko-niebieskie igiełki oraz przeźroczyste białe zmieszane razem   Zalecane dawkowanie: Tasty wykonujesz na swoją odpowiedzialność. Zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie w trakcie wykonywanych badań. Produkt nie do spożycia. Unikaj dawkowania na oko!   Początkujący laboranci: Doświadczeni laboranci: Wyższy zakres badań:   Efekty działania: pobudzenie, lekki nieogar, chęć do działania, stymuluje lekko fizycznie ale bez przesady. Opis: Metoda podania sniff około 100 mg wejście po około 15 min. spływ piekący, pierwszym z objawów jest pobudzenie lekki nieogar. Dokładka kolejnych 100 mg co podbiło działanie. Odczynnik nie jest masakrujący. Ale fani alfy powinni odkryć w tym potencjał mając na uwadze odczynniki o podobnym profilu jakie są obecnie legalne. Przeważnie po stymulantach mam niechęć do jedzenia w przypadku 4cl pvp niebieskiego spokojnie zjadłem śniadanie i czekam na obiad. Mi to pasuje. Spływ da się przeżyć. Wyższych dawek nie stosowałem.     Zalety i wady: + jakość odczynnika + profil działania - substancja aktywna, może powodować zatrucie - niszczy śluzówki   Podsumowanie: Działanie dość mocne. Jeżeli ktoś jest fanem alfy i obecnych zamienników to myślę, że może wziąć to na warsztat. Ale to już są kwestie indywidualne. Ja nie jestem fanem PVP. Profile Dopaminowe nie są moimi ulubieńcami.   Testy z wynikiem pozytywnym.   NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Nie sugeruj się moimi teoriami!       
 6. Demoon Ogólne info

  @Demoon masz może jakieś inne informacje o Medhylone: Formula Name: CAS: Formula: Przeszukuję net po samej nazwie i brak danych, a chciałbym wziąć na warsztat.    
 7. M-PEP

      Nazwa: MPBP Od: demon.co Ilość: 1 g Wygląd :  kredowy pył o kolorze wpadającym w ciemny pomarańcz, opakowanie z etykietą opisującą rodzaj odczynnika   Zalecane dawkowanie: Tasty wykonujesz na swoją odpowiedzialność. Wiąże się z tym spore ryzyko. Zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie w trakcie wykonywanych badań. Produkt nie do spożycia. Unikaj dawkowania na oko!   ODCZYNNIK DLA ZAAWANSOWANYCH CHEMIKÓW   Początkujący laboranci: ok 0-30 mg. Doświadczeni laboranci: sniff od 0-50 mg. Wyższy zakres badań: od 0 mg do 100 mg. (niezalecane)   Czas działania: Okolo 3h  choć pierwsze efekty "nie ogaru" ustępują dość szybko pozostawiając stymulację Efekty działania: pobudzenie, spora chęć do rozmowy, wrażenie czystego umysłu. Pobudzenie a zarazem mam wrażenie lekkiego oczopląsu. Niska chęć na poprawkę.   Zjazd: pojawia się poddenerwowanie Opis: Bardzo przyjemne pierwsze działanie odczynnika, niezbyt nachalne pobudzenie. Wyjątkowo przyjemnie się rozmawia jak i nawiązuje kontakty. Przebywanie samemu w pomieszczeniu już takiej frajdy nie sprawia. Pozorne zachowanie jasności umysłu i lekkość wchodzenia w tematy. Niskie dawki to chyba słowo klucz co do tego odczynnika. Zdecydowanie substancja n spacery, wyprawy z dobrą ekipą. Substancja ma w tle gdzie lekkie odczucie poddenerwowania, spida. Wchodzi też na oczy. Poczucie jakby oczy błądziły. Zdecydowanie pro społeczny odczynnik do rozmowy, chill i długich spacerów. Siedzenie w domu odpada, chyba, że montujesz coś co sprawia Ci przyjemność lub masz fajną ekipę do rozmowy. Można się wkręcić. Wyjątkowo rzadka chęć na dorzutkę. Aktywność substancji jest wyjątkowo długa.     Uwagi: Odczynnik otrzymałem od osoby trzeciej. Sort jaki opisuję jest na wyczerpaniu (brak) i vendor oczekuje na dostawę.   Zalety i wady: + jakość odczynnika + niskie dawki (należy zachować ostrożność) + prospołeczny + jedzenie posiłków bez problemu + czas działania - substancja aktywna, może powodować zatrucie - pozostawia natrętnego spida / benzo pomaga - bezsenność Podsumowanie: Testy z wynikiem pozytywnym. Odczynnik wysokiej jakości. Badanie wykonywałem po długiej przerwie. Odczynnik aktywny.   NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Nie sugeruj się moimi teoriami!     
 8. pauciak Photography :)

  Świetne prace. Zabawa musi być dobra przy takiej produkcji. Aż kusi by znów nabyć lustro i obiektyw makro Trzeba będzie tak zrobić
 9. cza*ha.**

  3cmc HOT - zajebista sprawa. Dawno nie było na rynku takiej 3jeczki. Czas chyba pobrać większą ilość
 10. Galeria niektórych projektów Alojzy.M

  Kolejne ... zarysy na single
 11. Nowy Vendor! Ktoś coś wie ?

  Nowy .. może zrobi akcję samoplową. Asortyment ma podobny jak wszyscy. Ciekawy jestem Hex-ena w obu postaciach oraz jakości mexedronu. Ma ktoś zdjęcia sortów?    
 12. Galeria niektórych projektów Alojzy.M

  Wstęp do grafiki 3D          
 13. Galeria niektórych projektów Alojzy.M

  Kilka miesięcy temu Demoon ogłosił konkurs na baner. Postanowiłem mu wysłać kilka swoich projektów i pomimo, że nie zająłem pierwszego miejsca też zostałem nagrodzony. @Demoon Dziekuję raz jeszcze. Mam nadzieję, że moje produkcje się wam spodobają. Zapraszam Ps. niektóre mogą być podobne z drobnymi zmianami.        
 14. Pozwolę sobie utworzyć wątek z moimi różnymi projektami które powstały i zalegają w otchłani dysków.  Operuję swobodnie pakietem Adobe, zgłębiam wiedzę produkcji 3D, w sumie wszystko co z grafiką związane Zapraszam do galerii.
 15. 2-FA

  Temat został już wyjaśniony przez vendora. I nie wnikając już w temat głebiej jeżeli to był miks to cholernie udany o bardzo dobrym profilu. I sam nie wiem do końca czy należy bez refleksji przyjmować przyjmować opinie. Drobny opis masz tutaj