Nancy

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  414
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  39d 23g 36m 23s

Reputacja

249 Kozacka!

6 obserwujących

O Nancy

 • Ranga
  Sporadyczny koksiarz

Ostatnie wizyty

1376 wyświetleń profilu
 1. klub wesolego sniffiarza

    Proszę, doradź mi coś
 2. klub wesolego sniffiarza

  Ja już nie mam tendencji do ciągów, więc spoko. Myślałam o tym, aby smyrnąć sobie coś wieczorem, gdy gramik tego cuda przyjdzie i mam zamiar spać po tym normalnie  Albo zasnąć nad ranem, a nie popołudniu dnia kolejnego   Jest to chyba dobra alternatywa dla tych, co tęsknią za posmakiem 3mmc. Oczywiście nie liczę, że tak zadziała. Ale chociaż da namiastkę. Nie oczekuję wiele  przypomną mi się złote czasy. PS. A propos łapania schiz po mj. Kiedyś paliło się tego pełno, co weekend, zajebiście było  Mj mi służyła. Później poznałam amfetaminę i ecstasy. Później już było gorzej, bo poznałam rc  czyli 3mmc i alfa, w tym samym czasie, często mieszana. Więc jaka tu logika, że teraz nie mogę palić mj? Źle na mnie wpływa. Raz się tak upizgałam (przez przypadek), że wcisnęło mi się, że muszę iść poszukać grzybów w lesie (w czerwcu). Nie mogę palić i już  a teraz jak już od roku nie palę petów, to żadne mj ani kanna czy vapo nie wchodzi w grę.
 3. klub wesolego sniffiarza

  Muszę się zastanowić, ale chyba się skuszę. Stawiam, chłopaki.
 4. klub wesolego sniffiarza

  Poczytałam o tym 3-emc, to chyba dość niedoceniany specyfik, choć piszą na ten temat tak chaotycznie, że chyba trzeba samemu spróbować. Nie będzie zbyt mocne dla mnie? Po jakim czasie schodzi?
 5. klub wesolego sniffiarza

  Nie widziałam nigdzie tego na sklepach. Dawki rzędu.. ?
 6. klub wesolego sniffiarza

  @Miziak, EMC to empatogen?
 7. klub wesolego sniffiarza

  Sodę w kuchni mam, mogę sobie kreskę z niej zrobić? PS. Luks, mam prośbę. Mógłbyś jeszcze zerknąć na temat ogólny o 3cmc? Pytałam wczoraj o jedną rzecz. Czy mógłbyś się w tej kwestii również wypowiedzieć? Wiem, że masz dużo pracy, zgłoszeń, dzieci płaczą  
 8. Hex-en Petarda

  Sami się pisaliśmy na taki los Mnie nawet kolega namawiał, żebym spróbowała hexika 10-20mg, mówił: "No co Ty, nic Ci nie będzie", ale ja i tak mam wyjebane  Z resztą namawiał mnie, a sam ćpa hexa tylko w duecie z klonem, więc.. Po co w ogóle to bierze, to ja nie wiem.
 9. Hex-en Petarda

  Słyszałam, że hex nie jest w stanie przebić fazy np. po 3cmc. Tak ziomek twierdzi, ostatnio tak jadł i nie poczuł henryka w ogóle.
 10. 3-FPM

  @Bobik., środek odchudzający? Tak jak ja po cmc'kach niczego przełknąć nie mogę, tak po 3fph jem normalnie  Na mnie chyba tak to nie działa
 11. 4CMC PELLETS 150MG

  Zgadzam się. 150mg to tak sobie, 200-250mg to już jest coś i nawet dla świeżaka nie będzie za mocno - tak mi się przynajmniej wydaje. Kiedyś przedszkolandia waliła podwójne wiśnie i przeżyła, a teraz takiego klefa nie ogarną? Tabsy są fajne, bo fajnie wyglądają i są wygodne w aplikacji. Bierzesz, łykasz i tyle. A ulicznym wodzirejom, co bywają na kinderparty, to już w ogóle się spodoba, tak jak mówisz, @Miziak.
 12. No to chyba tak zrobimy. Zacznę od 3. I skrobnę coś tutaj  
 13. 3-FPM

  Dla mnie ma właściwość rekreacyjną, bo cieszę się jego działaniem zarówno gdy mam coś do dokończenia w domu, jak i ze znajomymi na grillu (tak, można przy tym jeść, bo apetyt w normie!). Dla wielbicieli hexenów, md-php i innych mocniejszych stymulantów, może okazać się o wiele za słaby. Ja go cenię przede wszystkim za to, że idziesz spać normalnie i nie czujesz, że coś szamałeś. Niby cmc'ki też nie mają uboków, ale jak się za dużo zje, to jednak czuć jakąś tam zwałę, czasami mniejszą lub większą. Po 3fph takowych brak, a przerobiłam tego kiedyś full.
 14. Hex-en Petarda

  Moja wypowiedź tyczy się ogólnie stymulantów, a hexenu osobiście nie próbowałam i nie mam zamiaru  Kiedyś ostro szłam z tematem, później przedawkowałam. Teraz nawet mała kreska czegoś innego, co nie jest euforykiem ani tryptaminą czy kwasem, wprowadza mnie w stan "Boże, znowu serce mi przyspiesza" EWIDENTNIE COŚ MAM ZJEBANE :> Czyli krótko mówiąc: nerwica, po której na chwilę obecną nie ma śladu. Za to pozostała niedomknięta zastawka. Mój mózg nie toleruje już takich mocnych erceków  Nawet jeżeli wpadłby mi kiedyś w ręce hexen, który nie wbijałby na serce, to i tak potrafiłabym sama to sobie wmówić. Ale to już jest taka skaza na psychice. Taki uraz po częstych maratonach Z FETĄ, PV8, ALFĄ I 3MMC. Teraz to jedynie sobie poczytać mogę, jak Wy swoje recenzje wrzucacie i dawać Wam lajki 
 15. Demoon Ogólne info

  @Demoon, kiedy wraca R83?