Nancy

Doświadczony
 • Ilość dodanej zawartości

  622
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5
 • Czas Online

  2g 33m 4s

Nancy last won the day on Maj 7,

Nancy had the most liked content!

8 obserwujących

O Nancy

 • Ranga
  Sporadyczny koksiarz

Ostatnie wizyty

2366 wyświetleń profilu
 1. Ja raz. I to w dodatku 5-MeO-MALT. Nie pytaj co dalej, dobrze Ci radzę Nigdy więcej. Ale tak serio.. tryptamin się nie sniffuje. Sniffować to sobie można fenylki do obiadu, a nie trypty.
 2. Wciągacie tryptaminy?
 3. Ja brałam z promo i jest ta co zawsze Twarde kamienie, w kolorze brunatnym, jakby ktoś je z błota wyciągnął. Po 3 miechach wpierdalania R, przerzuciłam się chwilowo na Metallicę i naprawdę warto. Mojemu ziomkowi nawet odpowiada bardziej.
 4. Mnie się wydaje, że Hell świetnie się tutaj sprawdzi.
 5. Dlaczego nie 10584 ;( ? WHY?! Znowu tak blisko.. a zarazem tak daleko, haha
 6. 4cmc

  Dokladnie. Ale jak masz w formie kryształu, to możesz sobie przynajmniej sprawdzić sorty, porównać wizualnie itp. (w razie potrzeby). Proch to proch - mniejsza szansa, że coś upatrzysz. Poza tym w prochu może być wszystko. Z drugiej strony to całe rozdrabnianie, kruszenie jest strasznie wkurwiające. Wystrzeliwujące kamienie, zagubione na podłodze, czekające na jakiegoś ciśnieniowca, któremu będzie się chciało je zbierać - może nawet z tych odlatujących resztek uzbierała by się ładna gramaturka.
 7. Ja po 4-cec nie dość, że czuję sie niedoćpana, to jeszcze zwała jak cholera. Niedobrze mi, boli mnie głowa, czasem na bebechach ciężko. Także to pewnie urok substancji. Uboki odwrotnie proporcjonalne do natężenia fazy. 4-CEC.
 8. Jest tylko jeden CEC na rynku, który jeszcze jako tako się broni, reszta to shit.
 9. Demon nie ma już przesyłek kurierem?
 10. bk-epdp

  Testowałam jednego dnia Brown, drugiego dnia White, w tej samej dawce 30mg sniff przy niskiej tolerce na spidy (prawie w ogóle ich nie przyjmuję). Brown działał dłużej (2,5h), a White krócej (niewiele ponad godzinę), dlatego po White było większe parcie na dorzutkę, co zaowocowało usypaniem kolejnego szczura w tej samej dawce, no i potem zaczęło się latanie przez kolejne 3h + lekki wjazd na serducho. Białe BK w moim przypadku zadziałało mocniej. Za drugim razem wybrałabym Brown - myślę, że okaże się idealnym wyborem dla wrażliwca takiego jak ja. Jeśli trafisz w odpowiednią dawkę dla siebie, myślę, że można naprawdę przyjemnie spędzić czas na tym RCku, choć jak przesadzisz, to będziesz płakał, jak mój ziomek, który kiedyś przyjebał 100mg na raz i potem widział białe myszki na suficie Mnie udało się dokończyć wszystkie ważne prace na kompie, w międzyczasie jeszcze wywiesić pranie, wyprowadzić fretkę na spacer, zrobić zakupy, no i.. tak minęło całe popołudnie (mówię o Brown). BROWN > WHITE
 11. Fajna na trójeczka, choć wolę Borutkę Przy ilości 80mg sniff fajny nieogar na wejściu, ale moim zdaniem trochę krótko działa. Jest inna niż wszystkie inne trójki, daje dużo speeda i ma w tym swój urok Na nocne tańce w sam raz
 12. **** ma ostatnio tyły. Raz czekałam ponad tydzień na paczkę, po czym dostałam sms, że kurier stoi pod ***** z moją pakietą i czeka jeszcze pół godziny na jej odbiór Przestałam już korzystać z ich usług.
 13. CBR 600 - na tym motocyklu zaczęłam i tak od razu skończyłam swoją przygodę z dwoma kołami Jednak wolę samochód. Choć nie powiem, myślałam, że nadmiar adrenaliny mnie zabije. A tak a propo i na temat.. R83 + Borutka (nierozłączny duet) zawitały znów u mnie, są zajebiste jak nigdy dotąd. Faworyci nad faworytami Polecam każdemu osobnikowi z wymaganiami nie zawiodą go nawet dorzutki. Dzięki, @Demoon za hojny pakiet. Nie wiem kto robi tą Borutę i te kamyszki ze znakiem firmowym "R", ale chylę czoła zazdroszczę chemikowi umiejętności i miłości do tworzenia
 14. Ja dostałam Borutkę tą co zawsze, czyli drobno pokruszone, malutkie kryształki, bardziej bezbarwne, niż białe. Za każdym razem taką dostaję i mam wrażenie, że nawet mocniej klepie niż zwykle. 100mg sniff daje okrutny rozpierdol, euforia ze speedem w stosunku 3:1.
 15. 4cmc

  Czy oczopląs na peaku ma coś z tym wspólnego?