Jump to content

Nancy

Przyjaciel Forum
 • Posts

  1,853
 • Joined

 • Days Won

  11

Nancy last won the day on February 23

Nancy had the most liked content!

About Nancy

 • Birthday January 27

Recent Profile Visitors

10,413 profile views

Nancy's Achievements

Hanter Tompson

Hanter Tompson (8/8)

1836

Reputation

 1. @RikiTiki997, serio, 300mg w klamę daje Ci tylko godzinną fazę?
 2. Nie. @CinekMarcinek, widzę, dzięki. Coś bardziej konkretnego?
 3. @SiemaElo, to samo jej powiedziałam, ale samo to, że część z jednej probówki nie rozpuszcza się od 4 godzin w odczynniku, który jest KWASEM, mówi samo za siebie. Ja bym tego nie tykała, choćby ze względu na to.
 4. Koleżanka dała mi do sprawdzenia "amfetaminę". Oto wyniki. Ktoś ma pomysł, co tu jeszcze może siedzieć? Mecke i Froehde nie powinny reagować, a zabarwiły się delikatnie na różowo (znajduje się tu jakaś fluoro-amph?). Liebermann zabarwił się prawidłowo, ale połowa zawartości nie rozpuszcza się już kilka godzin. Marquis z rekomendowanego pomarańczowo-czerwonego szybko wszedł w taki miedziany, wręcz brązowy (dodatek adrafinilu bądź modafinilu?). Na razie odradziłam jej spożywanie tego wynalazku.
 5. @ivar23, wyszłam z wprawy trochę 😉 Poza tym napisałam, że aplikowałam pół na pół - w dodatku tak jak wyżej piszesz 🙂 Nie dałabym rady samego sniffa. To już nie te czasy.
 6. Klefik testowany dzisiaj rano podczas rysowania tabelek w Excellu 😋 Drugtesty wyszły prawidłowo, robione parę dni temu. Dziś przyjęte: ok. 7:00 oral 200mg + sniff 100mg podczas ładowania się peaku w brzuszku, co dało mi naprawdę kosmiczne doznania 😏 Ok. 40min trwał dość mocny nieogar, po czym stopniowo schodziło i mogłam wrócić do pracy 🙂 Całość zamknęła się w ok. 3h. Zaletą było to, że bardzo delikatnie schodziło, a nie jak np. w przypadku samego sniffowania większości sortów 3cmc, że przychodzi moment i JEB! Już nic nie czuć i trzeba pilnie dowalić. To była bardzo przyjemna przerwa "na lunch" 😉 Jakoś 1,5tyg temu testowałam 3mmc od tego sprzedawcy, więc liczyłam się z tym, że w pełni się nie zregenerowałam, ale jednak mocno się zdziwiłam. Konkretne klatkowanie obrazu, źrenice jak Spongebob i dłonie mokre w sekundę. Uśmiech od ucha do ucha, a byłam sama, więc pewnie wyglądałam jak pojeb 😄 Po ok. 3-4h poprawiłam 200mg sniffem i miałam wrażenie, że było jeszcze mocniej. Spływ okropny (miałam odruch, co zdarza mi się rzadko). Po 2 aplikacji charakterystyczny ucisk w okolicach zatok. Zostawiłam sobie na dzisiaj jeszcze 0,5g na zwieńczenie zabawy i jestem pewna, że po tej ilości klamka już będzie całkowicie zapchana. To jest jedyny minus. Zalecam głównie oral, nawet zagorzałym zwolennikom odkurzania. Na mój nos, proporcje eufo/speed to 70/30. Mocna euforia, zalewała nieziemsko 🙂 Odczynnik wysokiej jakości. Daję 8/10 z uwagi na nieprzyjemności podczas aplikacji 😁 Wiem, że to chlor, ale nie wszystkie aż tak mnie szczypały i zatykały kinol po 2 szczurkach. Polecam! PS. Mam jeszcze 3cmc (ale na inną okazję), z tym, że nie opiszę go tutaj, bo vendor nie opisał mi, który to sort. Postaram się wstawić jedynie wyniki drugtestów. 20:01- Edit: ok. 2h temu opróżniłam samarkę do końca. Czuję się już delikatnie miękka. Zjadłam jajecznicę i po niej jestem jeszcze bardziej jak z waty 😂 Kilka ziewów już zaliczyłam. Poszło dziś niewiele ponad 1g tego klefa i po takiej ilości mogę powiedzieć, że bardzo dobrze się czuję, a teraz zachciało mi się już tak konkretnie spać i spadam do łóżka💤💀
 7. Tak to się ma do 4mmc, że po nim czujesz rozpierdol i brak kontroli nad sobą (przynajmniej w moim odczuciu), bo rozpierdala Cię euforia, lecz mniej naturalna niż w przypadku 3mmc. Bardziej nachalna. Tak bym to ujęła. Osobiście zawsze wolałam 3mmc od 4mmc.
 8. Edit: wróciłam, żyję 😆 Akurat wstaję do pracy. Przyjęłam wczoraj 0,5g tej trójki. Testowałam tylko sniff. Trochę za dużo sobie zaaplikowałam, bo zapomniałam, że od Sylwestra nic nie ćpałam 😇 Na początek poszło 100mg na jedną dziurkę i 100mg na drugą. Jedna po drugiej. No i trochę wmontowało mnie w fotel, nie mogłam patrzeć na żaden ekran, bo miałam wrażenie, że ta jaskrawość chce mnie zabić. Może to kwestia nagromadzonego sero w łepetynie, ale wyczułam zdecydowaną przewagę euforii nad speedem, a po trójce zazwyczaj chce mi się łazić i działać :) Tutaj było inaczej. Dobre 2h nie musiałam "poprawiać" , bo jeszcze działało. Aplikacja sama w sobie bezbolesna dla wygojonej śluzówki. Jak aplikowałam lewą dziurką, to z automatu znieczuliło mi podniebienie po lewej stronie gęby 😅 Także od razu wiedziałam, że to jest to! Minęły 4h i zaaplikowałam 150mg donosowo, a po 20min (nie wiem dlaczego tak szybko) drugie tyle. Kompletnie straciłam rachubę czasu, więc jak mi się skumulowały te dwie dawki... TO ŁO KURWA PANIE KOCHANY, CO TO BYŁO! Może podświadomie chciałam to mieć "z głowy" , żeby się wyspać do pracy 😁 To była faza życia, aż przypomniały mi się początki z tą substancją 💕 bo dobre 3h trzymało, a potem padłam ze zmęczenia - dosłownie! Zrobiłam się miękka i spałam całą noc. SORT AKTYWNY I SPEŁNIŁ MOJE OCZEKIWANIA.
 9. @Modyfikowany922, napiszę jak ogarnę łeb, bo póki co wzięłam trochę za dużo po takiej przerwie i nie wiem co się dzieje 🦄🤣
 10. Wyniki drugtestów od SIN-u: Mecke - zero reakcji; Liebermann - czerwono-żółty; Froehde - reaguje (syczy), ale jest bezbarwny; Marquis - mętny, bezbarwny. Wszystkie kolory odczynników się zgadzają i wygląda na to, że 3mmc od tego vendora jest autentyczne 😎 Załączone zdjęcie to reakcja Liebermanna na 3mmc - tak pięknie wyszły te kolory, że postanowiłam pstryknąć fotkę 😉
 11. Nancy

  Escobar.store

  Mogę się już wstępnie wypowiedzieć. + otrzymałam to, co zamawiałam + woreczki podpisane jak należy (czytelnie!) + pakowanie na 5 z plusem + krótki czas oczekiwania na paczkę - ja, jako nowy nabywca, nie mogłam bezpośrednio skontaktować się z vendorem (macie jakąś zamkniętą listę użytkowników?) i zamiast tego mogłam złożyć zamówienie jedynie przez forumowego kolegę, który pełnił funkcję pośrednika. Mimo to, udało się wszystko sprawnie dopiąć. Kwestia z pośrednikiem może nie była na tyle mało komfortowa... co po prostu dziwna 😆 Ale nie ja tu ustalam zasady. Testy 4cmc, 3cmc i 3mmc jeszcze przede mną. Coś tam skrobnę za jakiś czas.
 12. co tam ? jak tam ?

 13. Chciałabym kupić wieżowiec w Dubaju 🙃
×
×
 • Create New...