Nancy

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  498
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5
 • Czas Online

  52d 22g 8m 34s

Nancy last won the day on Maj 7,

Nancy had the most liked content!

Reputacja

314 Kozacka!

7 obserwujących

O Nancy

 • Ranga
  Sporadyczny koksiarz

Ostatnie wizyty

1868 wyświetleń profilu
 1. Nergal w ilości 150mg sniff bardzo mnie zaskoczył. Nawet konkretnie zmiótł mnie z powierzchni Ziemi Leniwca załapałam niesamowitego. Wyjebałam się na plecy i leżałam na trawie przez 30min, po godzinie działanie już osłabło, ale i tak było błogo Dzięki za sampla!
 2. Koledze dałam ostatnio sampelka od Demona. Sypnął 100mg hexenu, podzielił na 3 części i sprzątał od 9:00 do 15:00 Był bardzo zadowolony. Nie odnotował żadnych negatywów.
 3. Ja dostałam bardziej szklane kryształki, ale po podsuszeniu zbielały I działa dobrze.
 4. Nowy Hell robi wrażenie. 100mg oral + 100mg sniff. Efekt? Duże wow Peak - ok. 50min. Całość działania - ok. 2h. Wychodzi imponująco na tle R83 Erka oczywiście wciąż trzyma poziom i to mój ulubiony produkt u tego vendora, ale nowy Hell pozytywnie mnie zaskoczył. Myślę, że ta czwórka śmiało może zostać w sklepie na stałe PS. Dzięki @Demoon za Twoją hojność oraz za możliwość testów nowego sortu.
 5. @KubaMEAkuba, jak masz ciśnienie, to lepiej spuść w kiblu, bo i tak zajrzysz do wora, prędzej czy później
 6. Zajmij się czymś produktywnym, idź na rower, odkryj świat na nowo, wsiądź do pociągu i zwiedź jakieś miasto. Musisz odzyskać kondycję psychiczną. Zareagowałeś w porę, więc uda Ci się na pewno. Też tak wszystko analizowałam jak Ty, ktoś musiał mi napisać parę przykrych słów, żebym poszła po rozum do głowy Poproś kogoś, kto podziela Twoje zdanie i Cię dobrze zna, co o Tobie myśli. Szczerze i otwarcie. Wiem, że może to być bolesne, ale uwierz mi, że może i strzelisz focha, ale za jakiś czas zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi. Nie u każdego może to poskutkuje, ale u mnie zdało egzamin na piątkę.
 7. W Twoim przypadku jak najbardziej. Ja też musiałam odstawić na stałe, potem po niecałym roku wróciłam, lecz z większą pokorą. Wszystko przed Tobą, widać, że jesteś zdeterminowany, więc na pewno dasz radę, a gdy będziesz miał chwilę słabości, to pisz do mnie, trochę Cię zagadam i zapomnisz o pokusach, hehe Trzymam kciuki mocno.
 8. Zmiana otoczenia to podstawa. Ja też kiedyś miałam takich znajomych, u których wieczory (albo nawet poranki) kończyły się zawsze tak samo. Nawet gdy nie miałam ciśnienia, to potrafili tak mnie nakręcić, że już było po mnie kreska do kawki była nieodzownym elementem wizyty. Teraz mam znajomych, którzy lubią polecieć, ale nie za często. Pracują, studiują, mają partnerów. Jeden weekend idą na randkę ze swoją drugą połówką/do kina/na spacer, w kolejny umawiamy się na pizzę i piwko, a następny organizujemy grube melo. I tak to wygląda, nie jesteśmy zależni od prochów. W mojej szafce zawsze się znajdzie coś dobrego i czeka na swoją kolej. A zestaw jest imponujący. Kiedyś to było nie do pomyślenia. Tyle, ile było, tyle znikało w ciągu doby A gdy mam b.duże ciśnienie, rozdaję znajomym, niczym Święty Mikołaj Wtedy nie ma ryzyka, że zjem za dużo.
 9. Ziomek po tym odczynniku postanowił, że na jakiś czas rezygnuje z testów mało znanych/nieznanych substancji Więc nie dla mnie takie gadżety. Co innego emc, bmc, ale tego nie tknęłabym.
 10. 4cmc

  Powiem Ci szczerze, że jem klefa średnio raz, dwa razy w miesiącu, jak mam czas na to. I za każdym razem ta odmiana działa odpowiednio Ten wjazd jest tak specyficzny, że nie pomyliłabym tego klefa z żadnym innym. Na czas działania też nie można narzekać, bo po peaku można jeszcze coś porobić, a jak się człowiek wkręci z kimś w gadkę, to do następnej dorzutki można nawet 2,5h przeczekać
 11. Boruta wciąż trzyma poziom. Dawka przyjęta: 150mg. Szkoda, że tak krótko działa, ale wjazd był dość ciekawy
 12. Ja też kiedyś ćpałam sama po kątach, a potem jak przesadziłam, to nie miał mnie kto ratować Teraz walę tylko w towarzystwie i dużo pracuję, poświęcam się hobby, wyjeżdżam i zwyczajnie nie mam czasu na ćpanie. A jak mam coś przetestować, to jebnę jedną dawkę lub dwie i finito.
 13. Ja się pocę tylko po stimach To pewnie zależy od osoby. Możesz wziąć na test. Niektórzy tu piszą, że ten sort jest dobry na odprężenie, ale mnie osobiście dodaje energii. Pewnie zależy w jakich warunkach walisz Ja nie mam problemów z lenistwem przy klefedronie.
 14. Ja testowałam 4cmc R83 na grillach, wyjazdach nad morze, domówkach oraz na masowej imprezie trance'owej. I powiem szczerze, że się nadaje. Będziesz bawił się wyśmienicie
 15. @luks1985, vapuję fajnego, lemoniadowego liquida w e-papierosie, ziomek poczęstował - pycha. No i akurat wróciłam z Kołobrzegu, byłam się karnąć na jeden dzień A co u Ciebie, stary?