krowa_ddl

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  3d 20s

Reputacja

3 Neutralna

O krowa_ddl

 • Ranga
  Podglądacz

Ostatnie wizyty

282 wyświetleń profilu
 1. Siema mam pytanie czym jest typowy kryształ z produkcji własnej (nie z neta, nie emka) co się w nim znajduje
 2. Witam w sklepie się pojawiło nowe 4cmc HQ, czy testował ktoś i czy jakością dorównuje 3CMC HQ
 3. Najlepiej to jakby @SIN przebadał ta 3 i 4
 4. Nazwa: 4cmc sampel Od: Legaln***.** Wygląd: Duża ilość małych kryształków, ale przypomina mi to bardziej 4cec niz cmc. Ilość: Tak, jak wyżjestem w stanie stwierdzić ile tam się znajduję, bo jest to sampel i nie rzucałem tego na szalik. Dawkowanie zalecane: Przyjęte 150mg sniff. Nie wiem jakie może być dawkowanie, bo nie wiem czy to cmc czy cec. Czas działania: Około pół godziny dziwnej fazy, oczekiwanie na to coś, ale jest to zmylne. Efekt działania: Ogólnie wchodzi około 10 min, sniff w ogóle bez bolesny spływu nawet nie poczułem, nie ma ochoty na dorzutki bardziej to odpycha, faza dosyć dziwna nie przypominająca 4cmc, dziwne samopoczucie, ogólnie dziwnie się czuje po tym, jak jakiś ztruty, i dziwne bo wjeżdża odczuwalnie na serducho czuć kłucie. Oczekiwania na coś lepszego były złudne. Lepiej to wchodzi z mixem 3cmc strong wtedy jest nawet znośne. Zjazd:Gdy substancja przestaje działać, czuć lekki ból głowy, oraz zawroty głowy i dziwny nastrój.Czy miałeś zjazd Opis: Sposób przyjęcia sniff 150mg, nie czuć takiego mocnego wjazdu, bardziej oczekiwanie na to "coś", które ze smutnym skutkiem nie nadchodzi. Uwagi:Uważać na tą substancje nie wiem czy to cmc czy cec, czy to co w ogóle jest, działaniem nie przypomina ani cmc ani cec. Wady i zalety: Nie ma za bardzo zalet chyba jedynym plusem dla mnie jest to, że jest dużo małych kryształów, bo osobiście wole taka formę, ale jest to tylko moja opinia. Wady: -Dziwna faza -Słaba aktywność -Raczej nie jest to cmc -Gdy substancja przestaje działać zaczyna robić się dosyć źle. -Wjazd na serce i kłócie w okolicach klatki piersiowej. Podsumowanie: Podsumowując nie polecam tego "4cmc" działaniem nie przypomina ani trochę tego co zapewnia vendor, pieniądze wyrzucone w błoto, jedynie nadaje się do mixów w małych ilościach, bo wtedy jest nawet znośne i nie odczuwać takich efektów. Ocena 1/10 NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 5. Teraz dodam bardziej szczegółową recenzje Nazwa: Sampel 3cmc strong Od: Legaln***.** Wygląd: 1 duży kryształ, są tam 2 mniejsze, ale było 4 mniejsze, ale zostały przerobione. Ilość: Nie jestem w stanie stwierdzić ile jest, gdyż nie rzucałem tego na szalik, a dostałem to jako sampel. Dawkowanie zalecane: Początkujący +/- 100mg, bardziej zaawansowani +200 mg, ja sniffowalem 100mg Czas działania: +/- 30 min, peak +/- 15 min Efekt działania: Lekki nie ogar, chęć do gadania, ochota na palenie fajek, nawet dobre eufo, ale gdy skończy się peak pozostaje pusta stymulacja. Strong to może i nie jest, ale może być. Zjazd: Nie doświadczyłem zjazdu Opis:Wysypałem okolo 100mg sniff, wszedł bez boleśnie na nos, spływ dosyć znośny, nie drapie w gardło jak inne cmc. Po zasniffowaniu od razu się położyłem, wchodziło około 5-10 min rozmycie obrazu, nie ogar, wyostrzone zmysły oraz muzyka dobrze wchodziła, nie odczuwałem dużej chęci na dorzutki. Ale gdy skończyła się faza nastąpił ból brzucha, bekanie oraz chęci wymiotne, które musiałem powstrzymywać. Uwagi:Wchodzi na brzuch nie wiem czy tylko mi, ale należy uważać z tym. Wady i zalety: +Nawet dobrze robi +Bez bolesny sniff +Nie odczuwalna chęć na dorzutki +Bardzo ładny kryształ -Wjazd na brzuch w moim przypadki -Po peaku pozostaje tylko pusta stymulacja -Złe samopoczucie po peaku Podsumowanie: Podsumowując, gdyby nie to złe samopoczucie po peaku, ból brzucha to była by godna polecenia, ale oczywiście są lepsze 3. Ocena 6/1. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 6. Dostałem 4 sample od legaln***.**. Postanowiłem na pierwszy rzut spróbować 3 cmc strong, duże ładne kryształy, łatwo łamiące się pod kartą. Wysypałem +/- 100mg na jednego line, weszło bez boleśnie na klamie, dosyć znosny spływ. Po jakiś 10 min było czuć pierwsze efekty, lekkie rozmycie obrazu, lekki nie ogar, nawet dobre eufo. Ale po jakiś 30 min zaczął mnie dziwnie boleć brzuch i ciągłe odbijanie i bekanie, oraz odruchy wymiotne. Potem postanowiłem, że zrobię mixa(3cmc strong i 4cmc) z myślą ze może się polepszy. Sniff około 100mg(50/50 3cmc str i 4cmc), sytuacja się lekko poprawiła ustąpił ból brzucha, oraz bekanie. Wejście dosyć fajne lekki nie ogar na bani, poprawa nastroju, wczucie się w muzykę, dobre eufo i speedzik. Podsumowując, 3cmc strong dziwnie wchodzi na brzuch nie wiem czy tylko mi, ale robi dobra fazkę. A 4cmc w mixie z 3cmc str to nawet dobre połączenie Reszta opini o samplach, wkrótce gdy przeprowadzę testy. Pozdro 5!
 7. Jako iż nie ma działu na temat 3CMC HQ to zakładam, zapraszam do dyskusji
 8. Chętnie bym się zgłosił po sampla MDPHP slyszałem, że dobre chcialbym sie dowiedziec i nie tracic hajsu w błoto
 9. Polecam nową gierkę podobną do Overwatcha, Paladins gierka w trybie beta darmowa, a warta sprawdzenia