biochem

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  969
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  230d 10g 48m 32s

Reputacja

175 Kozacka!

4 obserwujących

O biochem

 • Ranga
  Zaawansowany helupiarz
 1. Bk-EBDP White

  Badałem. Dość przyjemny, lekko euforyczny stim. Wzrasta po nim gadana i empatia. Dość ekonomiczny - rozrzut normalnych dawek 50-100mg.
 2. MDPHP

  50mg w probówkę to absolutny max jak na pierwszy raz. Można śmiało zacząć od 20-30mg W moim labie pomimo lekkiej tolerki sort dawał efekt przy 50-70mg... i to dość mocna reakcja była. ps: obecnie dostępny sort jest szaro-biały. Przynajmniej kilka tygodni temu taki był. To suchutki puderek gładko wchodzący sniffem.  Uwaga na dawkowanie i mixy bo substancja może pokazać mroczność - nie należy do najsłabszych. To dość silny stim.
 3. Najbardziej euforyczny wybór?

  działanie euforyków generalnie zaczyna się od 150-200mg, ale to też kwestia osobnicza i kwestia tolerki. Jak masz niską to 150 powinno dać się odczóć - np 4cmc ozz.
 4. 4-metylhexedrone

  Testował ktoś ten odczynnik?
 5. KOX

  Materiał: KOX od Dż****** ile: sampel 0,5g Wygląd: szaro-beżowy proszek, lekko brylący się Tester: niska tolerka na stimy Metoda badań: sniff  10mg + 100mg   Przebieg testu: Wykonano uczuleniówkę sniff 10mg. PO 30 minutach usypano 2 węże po 50mg. Snif w ogóle nie piekący, aż nieco brakowało lekkiego zaszczypania. Nie zauważono spływu - całość zatrzymuje się w nosie. Po ok 10 minutach towar zaczyna ładować się. Na początku czuć lekkie wejście na serce - puls przyspiesza. Następnie delikatna euforia przemieszana z lekkim nieogarkiem. Peak następuje po ok 20 min i trwa drugie tyle. Całość stymulacji nie trwa zbyt długo - zamyka się w ok 2 - 3 godzinach. Stymulacja odczówana jakby w tle. Następuje wzrost kreatywności myślenia i empatii. Fajerwerków nie ma, jednak efekt działania jest dość odczówalny. Myślę, że można było przetestować większą dawkę, ponieważ brak jakichkolwiek negatywnych oznak działania jak wjazd na oczy (właściwie źrenice bez zmian), szczękościsk, czy zimne donie. Generalnie preparat dość subtelny w działaniu. Ciężko wyczuć co siedzi w środku. Obstawiałbym MDPHP +bkEBDP, ale mogę się mylić. Ogólnie ocena pozytywna, ale mogło by czesać ciut mocniej. Duży plus za wzrost kreatywności, empatii i polepszonej gadany.  PLUSY: + łagodny sniff +brak nieprzyjemnego spływu +kreatywność +empatia +gadana +subtelna, nienachalna stymulacja   MINUSY: - mogłoby działać ciutkę mocniej - stosunkowo krótk czas działania * reszty trzeba by się doszukiwać na siłę   Ocena jako stymulanta poprawiającego nastrój: 7/10  
 6. 4-Me -N-Hex

  @Małapu coś więcej w temacie?
 7. FAKE COCOLINO

  Fajna mieszanka - synergizm działania to może być 3FMA + HDMP-28 w proporcjach 5:1 Byc może będę miał okazję sprawdzić. 
 8. Etizolam roztwór

  Czy ktoś testował już ETIZOLAM w ROZTWORZE ? Proszę o opinie.
 9. Super Man

  chciałbym, żeby taki był skład 3FPH  + A-PiHP  + 4F-EPH =  5:1:1 np dawka 100mg FPH +20mg a-PiHP +20mg 4F-EPH
 10. Bk-Epdp Brown

  Kiedy spodziewana dostawa?
 11. 3-FPH: meta - Fluorofenmetrazyna

  Testował ktoś ostatnio? Może jakieś ciekawe propozycje wykorzystania 3FPH ?  Warto podbić temat bo odczynnik na prawdę przedni z wieloma możliwościami wykorzystania.
 12. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  @V.I.P.Chemicals zdradzisz jakie nowości nieg=długo mają wejść do sklepu? Czy produkty z wyprzedarzy będą już całkiem ściągnięte, czy zastąpią je nowe sorty   Przy okazji chciabym zaproponować wprowadzenie do oferty adranifilu - działanie subtelne, ale 300mg działa podobno 10-16 godzin. To może być fajny stim funkcjonalny, pomocny przy zejściach. Dawkowanie i cena jak większości R-C, więc wpasowałby się w ofertę sklepu z R-C
 13. Analog 3mmc made in V.I.P

  Odczucia zależą w dużej mierze od warunków testowania. 
 14. Intensive Euforia

  Czy obecny sort to ten sam, jaki testował @Alojzy.M ?
 15. A-Pihp

  Laborant sprawdził też połączenie 30mg A-PiHP +70mg 3FPH Połączenie daje więcej dobrego nastroju, polepszenia samopoczucia i lekki chill. Mocne wejście A-PiHP wydłuża się nieco a całość fazy trwa ok 3-3,5h. Zejście nieco bardziej odczówalne, ale efekt stymulowania bardzo przyjemny. Mniej wchodzi na oczy.  UWAGA  - nikomu nie polecam mixów. tekst ma charakter czysto poglądowy.