biochem

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  1344
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  296d 43m 34s

Reputacja

315 Kozacka!

6 obserwujących

O biochem

 • Ranga
  Zaawansowany helupiarz
 1. Sugestie użytkowników

  pasjonaat a może maczanki o charakterze lekkiego speeda. Jest kilka substancji które po zmieszaniu z tytoniem da prYjemniw wkręcanie się łagodniej fazy. Polecam Bk-EPDP BEOWN. PRZY CWNIE 50ZL JEST JAK ZNALAZL. PRODUKT IDEALNY N IMPREZE CZT LEKKI CHIL PRZY POWIEM. NARDZO WYSOKA OPINIA 9 / 10
 2. 4-MPM (4-Methylphenmetrazine)

  materiał: 4-MPM od Predatora ilość uskuteczniona: 200mg metoda: sniff   RECENZJA To będzie jedna z moich ulubionych substancji!!! Poczytałem nieco o dawkowaniu na zagranicznych bordach. Generalnie dawki efektywne i satysfakcjonujące dla osob z lekka tolerką i rekreacyjnie używających to ok 50-100mg dla lekkiego działania. osoby częściej stosujące mogą przyatakować 100mg.   Coś mnie wzięło żeby poszaleć i dawka calkiem odważna poszła. Sniff lekko szczypiący a spływ klasycznie lekko chemiczny. Wchodzi do 5 minut max. Początkowo pojawia się uczucie nagłego orzeźwienia i mega poprawa samopoczucia. Bardzo przyjemne doznanie. Niby stymuluje dość silnie ale za razem nienachalnie. Pojawia się euforia o stosowanym charakterze ładnie komponująca się ze stimem. Uczucie lekkiej głowy i lekkie myśli. Chce się działać, coś robić. Przyjemnie podbija libido i gadane. Wzrost samooceny i kreatywnego myślenia. Bardzo stabilne działanie bez naglego wystrzału 200mg to juz silnie odczuwalne działanie z mega ciekawymi doznaniami. Generalnie lekkość, świeżość i poczucie szczęścia. Trzyma jakies 40 min na peaku i do 1,5 godziny najwyraźniej. Potem jeszcze z drugie tyle samej stymulacji. Nawet łagodny zjazd bez uczucia osłabienia. Trochę spada wydajność myślenia. polecam 9,5 / 10 !
 3. Strach

  Uskutecznione 2 lufki małymi buszkami. Stopniowo fajnie się wbija lekkie rozluźnienie i zanik myślenia o szitach. Kolejne chmurki dawały mocnego chilla z lekko piana głową. Uczucie lekkiego nieogaru bardzo przyjemne. Ostatnie chmury dawały juz mocnego usypiacza. Fajnie się po tym drzemie. Towar na poziomie. Nawet przyjemny w smaku. Więcej jak lufa dla początkującego nie wejdzie. Dość ekonomiczny. ocena 9 / 10
 4. U-47700

  Próbował ktoś palić? Jaka metoda by weszło - komin z podsypką, z końcówki papierosa czy lufa? Da się u47700 zvapowac?
 5. Hardkorowy Koksu

  To sól czy jedna substancja?
 6. 4CMC PRIMA SORT POWDER

  Towar na poziomie ale w porównaniu do 4cmc big cristal prima sort nie ma porównania. 400mgu oral po 20 min dało uczucie zmiany percepcji, żywsze barwy i lekko rozmyty obraz. Delikatne uczucie miękkości ale to nie ta sama błogość co przy wyżej wspominanej czwórce. Euforia na umiarkowanym poziomie. Znaczący wzrost empatii. Poczucie wewnętrznego spokoju.
 7. 4-MPD, 4-MetyloPentedron

  Z cmc to nie ma nic wspólnego. Działanie subtelne ale za to jest czysta stymulacja bez nieogaru. To tzw clear head stymulant. Nie daje jakiejś bomby na wejściu ale jest przewidywalny w działaniu.
 8. 4CEC Opinie / Działanie

  Aktualnie zaopatrzyłem się w 4cmc transparent który jest 4cecem. Planuje test 600 mg oral. Od kilku dni żadnego stima i cmc . Tolerka niska. edit: towar: 4cmc transparent ilość: 600mg metoda: Oral i sniff   Poszedłem 400mg oral a po 30min 200mg sniff kiedy czułem że cos będzie się działo. Nienaganna euforia z uczuciem przyjemnie pianej głowy. Potem doszło lekkie uczucie pulsowania ciała. Obraz lekko klatkujacy i falujacy. Empatia na dużym plusie. Uczucie rozleniwienia i położenia się na drzemkę. Bardzo dobry 4cec! Trzyma dobrą godzinę. oceniam jako ceca za działanie 9 / 10
 9. 3CMC "FREDDY"

  Jestem za freddym. Bardzo fajna trójka o ciekawym profilu działania. Działa dość stabilnie i wyraźnie. Fajna opcja dla osob nie chcących booom i mega wystrzelenia.
 10. MIXY PRODUKTÓW , BADANIA , PYTANIA I ODPOWIEDZI

  Po wielu próbach i połączeniach w przeszłości stwierdzam że lepiej nie miksować. Lepiej przyjąć jedna substancje a w większej dawce. Są oczywiście wyjątki. Jesli miksujemy substancje o podobnym działaniu w celu uzyskania synergii działania jak np 4 cec z 4 cmc czy 3 i 4 cmc lub dwa stimy. Generalnie jednak nie uskuteczniam więcej jak 2 substancje w miksie i raczej euforia do euforii lub stim do stima (rzadziej).
 11. Predator-Rc Ogólnie

  Szybko załatwiona transakcja i sprawna wysyłka. Pakowanie na najwyższym poziomie. Dziekuje za możliwość przetestowania próbek. Niebawem opinie o nowych produktach jak NEP, 4CMC POWDER, 4cmc transparent, 4MPM i innych produktach.
 12. TH PVP CRYSTAL NEW !

  materiał: TH PVP od Preda uskuteczniona ilość: 70mg metoda: Vapo   Bardzo ładny kryształ. To chyba największa zaleta odczynnika. Absolutnie nie neguje aktywności bo ta jest na konkretnym poziomie! Zraziło mnie nieco bardzo ciężko wchodzące vapo. Kryształ ma po prostu wysoką temperaturę topnienia. Ciężko się vapuje. Trzeba na 2-3 zipy porcje trzaskać. Po ok1min od uskutecznienia pojawia się lekka nienachalna stymulacja. Przypadło mi to do gustu bo nie przepadam za mega bombami w tej kategorii. Lekka Glowa. Zwiększona ochota do pracy i wykonywania większej ilości rzeczy na raz. Przyjemnie rześki odczynnik. Nie ma tu jebniecia na wejściu ale za to działanie jest bardzo przewidywalne i stabilne. Nada się na lekkie wspomaganie pracy. Sajdów brak. Najważniejsze że nie wjeżdża na serce. oceniam 7 / 10
 13. HEX-EN WILK

  poszli vapo na kilka razy lekko ponad 100mg i powiem wam ze moc jak się patrzy. Trzeba uważać bo lapki lekko latają. Nawet dla wprawionych graczy 50 mg zrobi swoje czy to sniff czy vapo.
 14. 3CMC "FREDDY"

  moim zdaniem bardzo fajny i nienachalny speed. 200mg snifem daje świetne odczucia lekkiej głowy. Aktualnie tolerka dość niska. Po kilku dniach wolnego daje się odczuć pozytywne działanie.
 15. 2'OXO-PCM

  w inna stronę. To dysocjant