biochem

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  1428
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  311d 12g 39m 43s

Reputacja

377 Kozacka!

8 obserwujących

O biochem

 1. HULK INTENSE

  Obecny sort jest umiarkowanie silny ale i stabilny w działaniu. Ciężko sie tym upodlić czy pokarać. Lekka i przyjemna faza Malo rzucajaca na wzrok. Chill i rozluźnienie, odstresowanie. Można sobie co jakis czas pyknąć i cis porobić. Po aktualnym pacmanie który potrafi odciąć po buchu hulk wypada lepiej na chill.
 2. 4F-PHP BIG CRYSTAL

  Produkt to biało mleczny łatwo kruszący się kryształ o lekko plastikowym zapachu. Bardzo silny stim. Badania warto zacząć od ilości rzędu 20mg jeśli chodzi o sniff. 30mg sniff daje silna stymulację juz po kilku minutach - bardziej sucha fizyczna niż psychiczna. Nie ma efektu euforii czy zwiększonej empatii. Motywacja do pracy i zwiększona produktywność trzyma nawet ponad 2 godziny i drugie tyle jesli idzie o niwelowanie efektu zmęczenia. Czuć szybsze bicie serca. Ten efekt może trzymać nawet przez 6godzin. Clear head i brak nieogaru. Dużym minusem jest fakt ze żre niemiłosiernie przez kilka minut. Daje się vapować. Kłęby białego bardzo gęstego dymu. Nie gryzie jednak jest dość cuchnący. Bardzo ekonomiczny jednak to taki adrenalinowiec nie nadający się na ciągi.
 3. MDPHP

  Produkt bardzo wysokiej jakości. 20mg sniff wystarcza żeby podbić poziom energii w kosmos. To stymulant typu clear head. Dobrze pobudza umysłowo, lekko fizycznie. Nie wywołuje nadstrzałów euforii ale energia trzyma do kilku godzin. Działanie jest do kontrolowania jesli nie przerzuci się dawki. Na pierwszy kontakt radziłbym nie wiecej jak 15mg. Ma pierun potencjał. Jak cos się zacznie robic to nie można sie zatrzymać. Wszystko jest bardziej wciągające. Po jednej wrzutce o ile się jadło piło nie powinno byc mega zwały ale znajomy mówił ze zarzucił w dzien czwarty raz to czul juz lekkie drzenie rak i trudność ze snem. Wysoka jakość
 4. 4CMC PRIMA SORT POWDER

  Tym razem w lekkim miksie. towar: 4cmc ps powder + 3cmc ps ice ilości badane: odpowiednio 200 i 150 mg metoda: sniff   BADANIE   Wrzucono najmniejsze ilości, szacowane na potrzebę reakcji. Wyraźnie zmieniony nastrój - bardziej pozytywny. Zmiany. Subtelne ale chodziło właśnie o kontrole. Jest lekki speed ale bardziej psychiczny niż fizyczny. Empatia. Przyjemność z wykonywanie prostych rzeczy.euforia dość wyraźna ale bez wystrzału. Lekkie zabarwienie w tle. Czas badania: ok godziny.  
 5. Predator-Rc Ogólnie

  Kontakt po zakupach: 10\10 Szybkość wysyłki: oczywiście Pakowanie: no jak, nie jak tak Jakość towaru: bez zastrzeżeń, czasami przesada nawet oczekiwania. Gratisy: no wiadomo - chojnie, a dodatkowo oprócz sampli, in plus na zawartości. Vendor godny zaufania i chyba, jednostkowe wpadki jak nie ten towar wysłano, najkorzystniej wystawiać na prywatnej. Pred, jak mogę się wrąbać w sprawę, to fajnie jak by była maczana na opio/ Fu-F)... no i w ogóle nowości - zaskoczenia... Szykujesz coś w najbliższych dniach, jeśli idzie o asortyment, choć i tak imponuje? Może taka kategoria. Mogę polecić jesli chodzi o rzeczywiste działanie i wzgledne bezpieczeństwo, oraz wachlarz możliwości zastosowania: adrafinil tekaryna AMP citrate pikamilon Wiadomka - nowości są ok. Na prawdę substancje z potencjałem i odczuwalnym działaniem. Dobra cena za g. Ekonomiczne, noooo... Za wyjątkiem adry.Wieeeeeeeeem jest sporo sklepów... ale fajnie wszystko na raz by szło.Plus za działanie stymulujące oraz nootropowe. Dobrze uzupelnia kwestie bezpieczeństwa stosowania i optymalnych efektów RC.   Ocena: dobrze jest Do następnego !
 6. China White (opio)

  Bardzo oryginalny w działaniu. Wyróżnia się rzadko spotykanym pomysłem substancji bazowej. wśród konkurencji. Wrażenia pozytywne. Wciąż niezmienny wysoki poziom jakości. Smak przyjemny. Dymi umiarkowanie. Nie śmierdzi. Nie gryzie. Akceptacja. Nawet dla początkującego i zerowej tolerancji jest nieco za slaby. Moc o 50% większa i jest gitara. 8 / 10 jako odczucia i jakość produkt w odniesieniu do innych maczan na rynku.
 7. Szaman (maczana) 16zł za 1g

  Działanie dość subtelne. Takie odczucia jak po jakimś lekkim kana jak fub amb i w polaczeniu z u-47700. Dym srednio gęsty, mało gryzący i przystępny w smaku. Tytax+Szaman 1:1 w krótkim kominie ok 30min lekkiego uspokojenia, rozluźnienie. Malo wchodzi na wizję. Moim zdaniem za słabe nawet dla zerowej tolerki. Mox x 2 i profil działania robi z tego Szamana po oświeceniu. pozytyw! 8 / 10
 8. Sugestie użytkowników

  sugeruje dać fotki wszystkich produktów. fotki są eleganckie dla oka.  
 9. 3-CMC Gold

  Bardzo przyzwoita trójka. 150mg sniffem robi tak jak powinno. Stymulacja lekko w tle i zdecydowanie w dobrym tonie z eufo. Wiecej chęci na gadanie. Nawijka jak sie patrzy. Poleoszony nastrój i ledwo wyczowalna stymulacja fizyczna przy pozytywnym nastawieniu.
 10. MIXY PRODUKTÓW , BADANIA , PYTANIA I ODPOWIEDZI

  Przy miksach bardziej staram się o wyizolowanie warunków testu i bardziej idzie o poznanie i ciekawość niż jakąkolwiek funkcjonalność. Stosowanie rekreacyjne to rzadkość. Funkcjonalność częściej. W funkcjonalności zawsze minimalizm, czy raczej OPTYMALIZM. Ale nawet taki mix jak podałem 3cmc hdem-28 a- pihp może miec w pewnych warunkach zastosowanie funkcjonalne. Wtedy jednak bada sie: 3cmc 150mg HDEP 15mg a-pihp 15mg Umiejętnie rozłożone dawki i rozsadek dają możliwość utrzymania stałego poziomu reakcji przez caly dzień na w miare niezmiennym poziomie. W Tobie lux wzburza się właśnie to ze po prostu ciężko Ci zrozumieć okoliczności w jakich zastosowanie takiego mixu ma sens. Generalnie mam i tak posobne zdanie do twojego, ale Ty masz troche mesjańską osobowość. bez urazy. Szanuje to.   Jeszcze raz - to co napisałem ma bardziej psychonautyczny charakter niż wskazowkowy! Nikomu nie polecam naśladować.
 11. 3-FPM

  W przypadku 3-FPM rzeczywiście jest taka jakby granica -próg, o ktorym piszesz, ale wydaje mi się że może byc ona zmienna osobniczo. U mnie ok 70mg.
 12. 3CMC HCI ICE PRIMA SORT

  Ta trójka to bardzo poważna sprawa i konkretny temat. Akurat trójki badałem zawsze po jakiejś przerwie czy na niskiej tolerce i jako samodzielny odczynnik bo chciałem poznać temat bliżej, dlatego mogę sobie pozwolić na opinię taką właśnie. Stwierdzam że są na rynku szity, które nawet przy konkret dawkach to szkoda czasu. Dobry 3 cec czasami jest lepszy niz to jaka może być słaba trójka. U Predatora 3miesiace temu i teraz to na bank ten sam temat. Widac namacalnie ze to jest to samo. Działanie - bez wątpliwości. Nie cukruję bo jak mi cos nie pasowało to nie walilem ściemy i czasami lekkie cięgi pod kątem niektórych odczynników poszły. Częstym mankament słabych trójek to dziwne rozdrażnienie i utrata kontroli nad speedem, który powinien być tu na umiarkowanym poziomie i stabilny. Racjonalne dawki nie powinny zamulać czy dawać zwałę. Pred ma taka właśnie trójkę będąca kwintesencją trojki - definicją wręcz tego odczynnika. Jakość na poziomie. Tyle.
 13. 4CMC PELLETS 150MG

  dobrze napisane. 15zl za pilsa to juz dobra opcja. Myślę ze dla wygody warto. To i tak na bank opcja kierowana bardziej na zakup setek sztuk i tu pewno znajdzie sporo nabywców.
 14. ETIZOLAM POWDER

  Zapodane wczesnym wieczorem nasennie w ilości 5mg w postaci roztworu na glikolu propylenowym. Wkręca się po jakiś 30min. Daje głębokie uczucie rozluźnienia i błogostanu. Znikają stresowe napięcia mięśni. Myśli lżejsze. Ochota na spanie po takiej ilości jest nie do odparcia. Myślę że jak ktos chce na stres lub antylękowo to 2-3mg w zupełności wystarczy. Najlepsze eti jakie uskuteczniałem. 10 \ 10
 15. 4CMC PRIMA SORT MOON ROCKS !

  Bardzo dobra czwórka! Zapodane wieczorem 400mg oral dało godzinę ładnej fazy. Po 15-20min obraz zaczął się lekko mazać a barwy stały się jakby bardziej bajkowe. Wstąpiło uczucie dziwnie lekko-ciężkiego ciała. Przyjemne uczucie falowania. Wewnętrzny spokój ale w głowie ciągle przewijały się pozytywne i kreatywne myśli. Raczej chęć na odpoczynek, muzykę niż jakies działanie. Bardzo silnie odczowalny trip. 10 \ 10 z całą pewnością!