Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Durfey

Użytkownik Forum
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Durfey last won the day on April 13 2019

Durfey had the most liked content!

About Durfey

 • Rank
  Narzeczony Marysi

Recent Profile Visitors

1,030 profile views
 1. Też dostałem sampla. Strasznie wali octem. Bez rewelacji takie 5/10. Coś tam czuć pobudzenie ale przez chwilę .
 2. Siema. Jak oczyścić brązowy kryształ ? Nie znam się na tym, jeżeli nie jest to skomplikowane to stwierdziłem zrobić to sam. Mam tylko 3g więc malutka ilość. Ogólnie czy może dostać na mocy jeżeli się go oczyści?
 3. @kuntakinta czyli masz na myśli że sprzedają syf?
 4. Czesc. Czy ktoś kojarzy ten sklep? Jest on legitny i co oni tak naprawdę sprzedają pod tą nazwą, bo chyba nie legitnego polaka.?
 5. Durfey

  leg*alche*.or*

  @poczatekkonca Uprzedzam was, że te zdjęcie nie jest tego gościa. Mam to zdjęcie na messengerze dodane w grudniu, nie wiem skąd.
 6. Cześć. Chce odświeżyć temat. Macie jakieś pomysły jak zamówić teraz w miarę bez przypalu? Najgorsze są chyba paczki z za granicy najbardziej podejrzane i trochę się cykam.
 7. @tidas Ja nie miałem tego odczynnika od Prediego akurat.
 8. Tylko tak naprawdę nie ma pewności co dostaliśmy pod tą nazwą.
 9. @signumsignal No wygląd po tym odczynniku to jakaś tragedia. Po spojrzeniu w lustro przestraszyłem się sam siebie. Nigdy w życiu po żadnej innej substancji tak nie wyglądałem. A co musiało dziać się w środku organizmu. Nie warto moim zdaniem tracić zdrowia dla takiej chemii.
 10. @GarrySniffer Jeżeli chodzi o dawkowanie to jestem tego samego zdania co ten kolega. Lepiej dać te 80mg raz niż 40mg x 2. Oczywiście należy pierw wykonać próbę alergiczną, bo jak pisałem wcześniej byli i tacy co walili tego po 250 mg na raz co dla mnie jest niewyobrażalnie dużo. Osobiście ja jako JA nie wziąłbym tego po raz drugi. Naprawdę ciężka dziwna faza, co prawda trochę z przedawkowania, ale po około 150 mg czułem się po prostu "wyżarty" od środka. Jeżeli to była oczywiście ta substancja, a nie mix pięciu. Dostałem ją w postaci pudru, to ciężko stwierdzić co tam mogło siedzieć. Polecam ostrożnie podchodzić do tego, nie ma co szaleć i ścigać się z kolegami kto więcej weźmie.
 11. @pazyfea Identyczna sytuacja była w moim przypadku po dorzutce. Teoretycznie ja się akurat mogłem ruszyć, ale też cały jakoś zesztywnialem. O tyle dobrze, że byłem sam w domu bo jakby ktoś nawet nie znający się na rzeczy zobaczył tak wyglądającego faceta, z takimi oczami, wyrazem twarzy to jestem pewien, że by się kapnal ze jest coś nie tak. Ja nie mogłem patrzeć na siebie w lustrze, bo się co raz bardziej nakrecalem. Nie pamiętam, żebym tak strasznie po czymś wyglądał. Jakby żona wróciła do domu w tamtej chwili i chciałaby pojechać na zakupy, to nawet nie wyobrażam sobie co miałbym w takiej sytuacji zrobić, bo za kółko bym nie wsiadł. Nawet nie było szans w jakikolwiek sposób się ogarnąć. Oczywiście to moja wina, bo miałem długą przerwę i dorzucilem za szybko, ale to nie była jakaś duża ilość, bo jak widziałem opinie ludzi to niektórzy sypali nawet po 250mg. Wydaje mi się, że w przypadku tej substancji lepiej jest dorzucić raz, a porządniej niż dorzucac co godzinę. Oczywiście porządniej to nie znaczy 250mg, czy 500mg na raz. Dawkę trzeba samemu ustalić, choć ja bym celowal w około 60-100mg i nie dorzucal przez nawet 3h. Mocna substancja, ja niby też zapoznałem się z dawkowaniem, bo szczerze po pierwszej dorzutce (60mg) nie było jakoś super. Później za to przedobrzylem dorzucając 80mg po godzinie. Zalecam ostrożność i tak naprawdę nie sugerować się czyimś dawkowaniem, tylko spróbować samemu ustalić odpowiednią dawkę dla siebie.
 12. Durfey

  cza*ha.d*

  Witam. To w końcu jak to jest? Można zamawiać, czy nie doczekam sie zamowienia jednak? Dziś weekend dlatego nawet nie pisze bo pewnie mają wolne.
 13. @rodrigueZ Niestety nie widzę, aby byłą możliwość opłaty na poczcie.
 14. Witam. Przychodzę tutaj z ogromną prośbą. Mianowicie chodzi o zakup BTC. Niestety nie mam pojęcia jak kupić BTC bez używania swojego konta bankowego. Niestety dzielę konto bankowe z kimś i nie chciałbym ryzykować kupując przez normalny przelew bankowy. Czy byłby ktoś w stanie ladnie w punktach opisać co i jak? Jestem raczej sporadycznym badaczem i nie mam pojęcia jak się za to zabrać, tak aby było bezpiecznie. Większość sklepów jak nie wszystkie preferuje tą formę płatności, więc nie jednej osobie przydałby się taki poradnik. Z góry bardzo dziękuję
 15. W moim przypadku to na pewno nie jest żadna schizofrenia. U mnie to nie jest ze strachu, lecz z tego jak zaraz będzie fajnie. Zazwyczaj jak robie badania to jestem w gronie osób których znam, ewentualnie sam.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...