phace

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  234
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  168d 4g 18m 39s

Reputacja

122 Kozacka!

6 obserwujących

O phace

 • Ranga
  Weekendowy entuzjasta władka

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1050 wyświetleń profilu
 1. Fast Reception

  Mój najwyższy o ile pamiętam to 15.2  
 2. X9uRznQ.jpg

  1. mojo

   mojo

   Do Ciebie tez to wyslal ?

  2. Miziak

   Miziak

   Tonący sie brzytwy chwyta. 

  3. krzysio32147

   krzysio32147

   Czyli jednak Krak niewinny hehehe

 3. Etizolam Proch

  rozpuszczone 100mg w 200ml wódki. z początku wirowały jakieś pojedyncze grudki, ale chwila wstrząsania i gotowe. strzykawa, 4ml w ryj i zrobione. eti jak najbardziej aktywny, chociaż jeszcze nie wylałem roztworu.  mimo tego, że średnio lubię etizolam za czas półtrwania wołający o pomstę do nieba ( @Demoon rozejrzyj się za metizolamem  ), to cena tego benzo w prochu w porównaniu do tabletek przysłania to, jak krótko działa, więc od czasu do czasu można "zbenzić mordę"  
 4. Czarodziej

  krótka piłka, wyzerowałem tolerę na opio i dostałem czarodzieja w gratisie. mocne toto? ile palić żeby nie umrzeć? preferuję kopcić z żarówy.
 5. Diclazepam 2mg

  Zbadałem 2mg i podoba mi się. Długi czas półtrwania (trochę ponad dwie doby i w górę) i subtelne ale wyczuwalne działanie powoduje że jest to idealna bzd do wrzucenia "na co dzień" - rzecz jasna, nie powinniśmy ładować tego codziennie. Wyraźnie czuć anksjolityczne i uspokajające właściwości diclazepamu. Lekka poprawa samopoczucia, delikatne rozluźnienie mięśni, ale to drugie nie aż na tyle, jak przy np. clonazolamie który w tej kategorii jest rozpierdalaczem. Działanie 2mg dicla jest moim zdaniem porównywalne do 2-3mg etizolamu, z wyjątkiem, że dicla działa zdecydowanie dłużej, nie "ogłupia" tak jak eti niektórych ludzi w większych ilościach, i ogólnie w moim doznaniu wydaje mi się taki milszy, żeby nie użyć lekko przesadnego słowa pluszowy. Jeśli ktoś szuka tu "benzo wyjebania" to się zawiedzie.  Polecam ten produkt, zdecydowanie.
 6. Niech mu udowodnią, że tego nie robił. Nie mogą, nie mają jak. tzw. domniemanie niewinności.  
 7. Phenazepam 1mg

  Chętnie przygarnę jakiś skromny sampel i dla nauki przetestuję na sobie i swoim cennym zdrowiu ten nikczemny związek, a następnie na łamach forum wypowiem się aby inni nie trudzili się rozeznaniem   
 8. poszło 200mg 5-ME. zobaczymy jak to się ma :D

   

 9. rc-l***r.c*

  Ktoś coś na temat tego sklepu? Ceny 3-cmc wyglądają zachęcająco.
 10. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 11. Etizolam

 12. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 13. Demoon Ogólne info

  @Alojzy.M     masz różnice między 2a1mp i medylonem.
 14. Bk-Epdp Brown

  To chyba bez większej rożnicy, ale ja w płynie jadłem zawsze.