vyhu

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  29d 12g 54m 48s

Reputacja

1 Neutralna

O vyhu

 • Ranga
  Podglądacz
 1. @sushirdm nie jaraj za dużo w krótkim czasie. Organizm się co prawda przyzwyczai i nudności znikną ale tolerka szybko wzrośnie. Za dużo tego towaru nie jest dobrze. Ja miałem lekkiego skręta po innym opio i jak przyjąłem jednego większego bucha czarodzieja to aż mi mordę wygielo. I tak przez kilka dni se popalalem bez umiaru. Potem był problem, żeby odstawić a musiałem, bo za granice wyjazd służbowy się szykował. Mocne to jest, więc zalecam pokory więcej. Też kilka rzygow mi poszło ale co się przejmować.
 2. Po dwutygodniowym ciągu ile taki skręt potrwa?
 3. A czy na skręta po tym, nada się lek solpadeine( Paracetamol z kodeina)? Bo zdycham.
 4. @ErgePL Czekam i doczekac sie nie moge konfrontacji amuletów ze stajni China.
 5. Na tle innych czworek wygrywa. Trochę speeda dla mnie minus. Duże eufo, duże źrenice. Przyjęte 3 snify, po 100 kazdy, w odstępach ok 40 min. Efekt po pierwszym to delikatna euforia. Dorzutki zrobiły dobra robotę. Euforia, empatia, libido na wysokim poziomie.Gdyby nie speed byłoby 10/10 .
 6. To jest moja pierwsza recenzja i pierwsze opio z jakim miałem do czynienia. Amulet testowałem przez okres dwóch tygodni. Pierwszego dnia 4 psikniecia w kilkunastominutowych odstępach i nic. Drugiego dnia w pracy przyjęte 5 porcji. Zwytmiotowalem. Dobrze, że stima miałem pod ręką, bo nieogar był spory. Dawkowanie dzienne w tym okresie od dwóch porcji do kilkunastu. Przy większych dawkach odczuwalny ból głowy. Wydaje się prawdą, że jakieś receptory muszą się wyrobić, bo w miarę stosowania było coraz lepiej. Amulet działał subtelnie, rozluźniająco, empatycznie. Bardzo dobry był kontakt z ludźmi. Usuwał uporczywy ból plecow i zmeczenie podczas choroby zimne stopy i dlonie, momentalnie robiły się ciepłe. Nie działał na mnie usypiajaco, może przez swędzenie... Jak dla mnie produkt super, bez skutków ubocznych nawet w dwutygodniowym ciągu. Aplikator trochę szwankował, przez co czasami dochodziło do naduzywania: ,, chyba nic nie poleciało, psikne raz albo dwa jeszcze ,, Pod koniec testów aplikator przestał działać całkowicie. Jak dla mnie, pomimo kilku minusów, jest to produkt roku.
 7. Witam wszystkich. My name is Vyhu. Pytanko mam co znaczy w promocji u Predzia ,, nie można zamawiać tych samych produktów,, tzn zamawiając np 3cmc nie mogę wziąć w gratisie 3cmc?