vyhu

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  19d 17g 21m 26s

Reputacja

0 Neutralna

O vyhu

 • Ranga
  Podglądacz
 1. Big Crystal (19zł za 1g)

  Na tle innych czworek wygrywa. Trochę speeda dla mnie minus. Duże eufo, duże źrenice.  Przyjęte 3 snify, po 100 kazdy, w odstępach ok 40 min. Efekt po pierwszym to delikatna euforia. Dorzutki zrobiły dobra robotę.  Euforia, empatia, libido na wysokim poziomie.Gdyby nie speed byłoby 10/10 .
 2. China Breath 10ml (opio) ''bez przypału'' 130pln

  To jest moja pierwsza recenzja i pierwsze opio z jakim miałem do czynienia. Amulet testowałem przez okres dwóch tygodni. Pierwszego dnia 4 psikniecia w kilkunastominutowych odstępach i nic. Drugiego dnia w pracy przyjęte 5 porcji. Zwytmiotowalem. Dobrze, że stima miałem pod ręką, bo nieogar był spory. Dawkowanie dzienne w tym okresie od dwóch porcji do kilkunastu. Przy większych dawkach odczuwalny ból głowy.  Wydaje się prawdą, że jakieś receptory muszą się wyrobić, bo w miarę stosowania było coraz lepiej. Amulet działał subtelnie, rozluźniająco, empatycznie. Bardzo dobry był kontakt z ludźmi.  Usuwał uporczywy ból plecow i zmeczenie podczas choroby zimne stopy i dlonie, momentalnie robiły się ciepłe. Nie działał na mnie usypiajaco, może przez swędzenie...  Jak dla mnie produkt super, bez skutków ubocznych nawet w dwutygodniowym ciągu.  Aplikator trochę szwankował, przez co czasami dochodziło do naduzywania: ,, chyba nic nie poleciało, psikne raz albo dwa jeszcze ,,  Pod koniec testów aplikator przestał działać całkowicie. Jak dla mnie, pomimo kilku minusów, jest to produkt roku.
 3. Predator-Rc Ogólnie

  Witam wszystkich. My name is Vyhu. Pytanko mam co znaczy w promocji u Predzia ,, nie można zamawiać tych samych produktów,, tzn zamawiając np 3cmc nie mogę wziąć w gratisie 3cmc?