Jump to content

sewciu95

Weteran Forum
 • Posts

  1,383
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sewciu95's Achievements

Uzależniony od Forum

Uzależniony od Forum (7/8)

624

Reputation

 1. No i super u cb po lipy nie ma,stronka działa ceny śo w miarę, ale ty jak piszesz tak jest więc czekam na te super ceny. Pozdrawiam galaktyke, tora potrafi zadbać o klienta,i ma super jakość!
 2. Makieaveli co do mixow tryptamin to zostałbym przy : 4-ho-mipt +DPT Uważam ze malt jest nie potrzebny Jednak mimo że jestem fanem miksów różnych rc to psajko mieszać nie lubię. Pozdrawiam .
 3. Ni umiem się doczekać U47700 które powinno być na dniach jak pisał vendor,znając go wiem że będzie kolejne źródełko z świetną Urszulą
 4. Super jestem ciekaw jak będzie strona wyglądać tamta była spoko i wygodna do przeglądania. Pozdrawiam Predi może wyrobie się z siankiem to wpadnę na zakupy,pochodzę po sklepie hehe.
 5. Crack inside bardzo dobre stymulacja na dobrym poziomie. Regge oraz shaman pipe i troll po prostu zajebiste!dobra moc wydajne,profesjonalnie dobrane kanna jak i proporcje. Cóż sklep,kontakt,jakość maczanek 10/10 Polecam.
 6. X-cmc pobierać! 300mg dało eufo jak 4cmc,oraz dość przyjemnie speedowało jak 3cmc,czas peaku koło 40 minut. Bardzo dobre,na pewno nie raz po niego wróce
 7. Skoro dajesz vendorze wolną rękę w wyborze to miej w ofercie : 4fma lub 2 fa lub 3fa I żeby były prawdziwe a nie jakie hu... A zapewniam cię vendorze wielu się ucieszy w tym i ja!
 8. Ja chetnie wyraże swoja opinie gdy go spróbuje Nazwa mi nic nie mówi więc ciężko skakać z radości.
 9. Ankieta zrobiona pozdro sin Troszkę biedna w pytania moim zdaniem ale spoko skoro wiedzą wam jest potrzebna to czemu miałbym nie zaznaczyć pary odpowiedzi
 10. 4cmc/250mg za rzucone w probowke, ,sniff,, dało eufo oraz lekkie stymulowanie przez 35 minut,zjazd lekki. Dobre polecam. DPD/50mg zarzucone sniff(aplikacja boli ,spływa mało przyejmny bo żrący)3-4 godziny działania,efekty to relaks,otępienie,dysjocjacja lekka,uczucie ,,bycia we śnie ,, Lepsze niż kiedyś demoniastego lub porównywalne,również kozak sorcik.... 3cmc-white bardziej eufo w moim odczuciu działanie niż speed,jednak bardziej pasuje mi ,,hot,, Ocena:7.5/10 3-CMC ,white,,/3-CMC, ,hot,, 8.5/10 HEX- aktywny ale bywają lepsze wiec niczym się nie wyróżnia po prostu przeciętny. Sklep bardzo fajny i śmiało można pobierać...jakość oraz vendor na ++
 11. Tak?czytałem twoje posty [email protected] i jesteś poprostu sklepowy wybredniś,nawet HQ pewnego vendora ci nie podchodzi chyba jako jedynemu,cóż masz chyba bardzo wyrafinowany gust..... Tak czy siak wszystkim pasuje tylko je tobie,ale ok twoje zdanie twoja sprawa poleci zamówienie eti i paru innych,ja np, jestem pewny ze żałować nie będę,4 paki w tamtym miesiącu od syntetycznych i zadowolony za każdym razem. Aha i skoro taki niby badziewie to 4mpd to napisz mi na pv gdzie dostane lepszy,bo takiego nigdzie chyba nie ma,chociaż sam w sobie odczynnik jest dość słaby,to co do jakości sortu zastrzeżeń nie mam bardzo dobry. Polecam.
 12. Co: U47700 Wygląd: suchutki jakby granulkowaty proch,identyczny co na zdjęciu wyżej. Smak/aplikacja: Smak specyficzny jak na ule przystało,aplikacja bezbolesna prawie nie spływa do gardła. Ile:1g Metoda przyjęcia: Sniff Ile przyjęto: ogólnie dawki od 20 - 50mg(testowa około 30mg) Działanie: Sniff wchodzi po około 5-10 minut,początkowe efekty to rozluźnienie ciała,ogarniający spokój z narastającą euforią,zanik problemów i senność,później do rzucona kolejna większą dawka dała nody,odcinke od świata Czas działania: ponad dwie godziny,ile dokładnie ciężko powiedzieć bo ledwo widziałem na oczy . Ogólnie: jakość świetna !Polecam. Ocena:9.5/10
 13. Oba cmc HQ jest na wysokim poziomie.Bardzo dobre sorty.
 14. Znajdź szczura na testy,nie wal stymulantow przed oraz po zarzuceniu psajko,nie panikuj jeśli będzie bodyload staraj się go ignorować i cierpliwie czekaj aż przejdzie,jeśli masz styczność z benzo czasami fajnie mieć jakieś przy sobie w razie bad tripa. Znajdź przyjemne dla cb miejsce do tripowania,oraz nastrój (dobra muza,dobra ekipa itp.) Jeśli chcesz z czymś mieszać psajko to polecam jedynie mj(szybciej wchodzi psajko, bania jest bogatsza ) Myślę że tyle wystarczy; )
 15. Schowki w butach?za dużo filmów Tam gdzie najpóźniej sprawdzają to przy tobie wiec i pole do manewru większe tyle z mojej strony,tamta jak kolega wyżej pisał....przypalowy i bardzo edukacyjny dla piesków.
×
×
 • Create New...