Kacpero

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  42d 8g 52m 51s

Reputacja

29 Bardzo dobra!

1 obserwujący

O Kacpero

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań
 • Urodziny 12.07.1995

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

412 wyświetleń profilu
 1. 3 CMC Boruta

  Zdjęcie obecnego sortu 3cmc Boruta od demoona.
 2. Super że jesteś @SIN masz w planach testy 3cmc ?
 3. i tak od niego nic nie kupiłem ale miałem zamiar , zostaję przy sprawdzonych vendorach.
 4. tolerkę komuś rozwalić , narażać jego życie gdy miksuje bo myślał że ma 3fa , nara nic od niego nie kupować
 5. U-47700

  Odczynnik : U-47700 Od : Predator-RC Wygląd : Białe mikro granulki , dość twarde , jednolita całość. Dawka : Na pierwszy snif 15mg , poprawka około 30 mg (substancja niebezpieczna zalecam ostrożność) Czas Działania : Stopniowe rozkręca się aż po 15min. osiąga pełnię działania i utrzymuję się ~1,30-2h. Moc : 9/10 jak dotąd najlepsze u-47700 jakie testowałem. Kontakt z Sklepem : Dobry , poinformował mailowo o przyjęciu do realizacji i wysłaniu. Powiadomienie sms z tracking'iem oraz na maila. Czas Realizacji : dobry , wysyłka wcześnie rano , na następny dzień popołudniu u mnie.          Działanie : Przyjęte 15mg snifem chwilę się rozkręca, zapach charakterystyczny dla u-47700 , snif delikatny , spływ prawie nie wyczuwalny. Pierwsze efekty czuć po około 5 minutach jest to głębokie uspokojenie , ochota leniuchowania najlepiej przy jakimś filmie , kolejnym etapem jest Błogostan ja nazywam ten stan "I Don't Give a Fuck" wyjebka totalna liczy się tylko tu i teraz. Następne efekty następują lawinowo: Pluszowatość człowiek staję się czuły głaskanie i przytulanie staje się bardzo przyjemne , humor znacznie się poprawia , duża doza euforii , utrata poczucia czasu - czas leci znacznie szybciej , rekreacja - w zasadzie substancja jest rekreacją samą w sobie nie potrzebujemy robić praktycznie nic. Po 15 minutach czuć już pełną paletę barw , oczy  robią się ciężkie zaczyna się przysypianie i przebudzanie się(zależnie od dawki może to być paręnastu minutowe drzemanie lub długa i mocna wręcz śpiączką) Pokrótce Działanie substancji wywołuję :Głębokie uspokojenie, Błogostan , Duża euforia , Pluszowatość , Utrata poczucia czasu.        Plusy : Ekonomiczna substancja Wysoka jakość Duża moc        Minusy : Produkt od Predator-RC wysokiej jakości nie ma się do czego przyczepić. Podsumowanie : Ogólna ocena produktu u-47700 9/10 , wysoka jakość i moc. Biorąc pod uwagę całokształt : Kontakt , szybkość wysyłki oraz jakość produktu śmiało polecam tego vendora. Zachowaj Ostrożność podczas stosowania! Efekty występujące przy przedawkowaniu: Głębokie i długie uśpienie , nudności , wymioty , problemy koordynacyjno-ruchowe , nadwrażliwość na światło , swąd skóry , uczucie strucia. Z racji wysokiej aktywności i szybko rosnącej tolerancji łatwo o przedawkowanie które może prowadzić do porażenia układu oddechowego i w konsekwencji do śmierci. Nie zalecam przekraczania 2-3 dawek na dobę  substancja ma opinię mocno toksycznej , moim zdaniem nie nadaję się do ciągów i miksów. Dodatkowym utrudnieniem jest dawkowanie , bez dokładnej wagi ciężko odmierzyć prawidłową dawkę. Różnica między idealnym stanem a zatruciem jest niewielka. To w jaki sposób opisałem działanie tej substancji nie znaczy że na Ciebie podziała tak samo. Nie sugeruj się moimi dawkami oraz odczuciami. Każdy człowiek może zareagować na substancję inaczej i może skutkować śmiercią. Dlatego zachowaj szczególną ostrożność przy tym produkcie i pamiętaj aby wykonywać test alergiczny dla swojego bezpieczeństwa.  
 6. HEXEN Crystal

  Mini Opinia O Produkcie: Odczynnik : Hex-en Crystal Od : Fshop Wygląd : Ładne igły , dość twarde , cały produkt jednolity. Moc : Dobra 8/10 Zdjęcie sortu:  
 7. Predator-Rc Ogólnie

  przekażmy sobie znak pokoju
 8. Predator-Rc Ogólnie

  MAIL JEST SPOKO SAMPLE  
 9. Zlamac czlowieka cz 3 (nie ostatnia)

  mieszałem hex-en z 3cmc i 4cmc dawki raczej nie mnie były astronomiczne ale przez 3 dni przerobiłem 10g cmc 5g 4cmc 5g hex'a i resztkę alfy co mi została z kiedyś nie wiem ile tam było ale mniej niż 1g. Myślę że główną rolę tu odegrał brak snu.
 10. Zlamac czlowieka cz 3 (nie ostatnia)

  Miałem podobne głupie uczucie tylko w dużo mniejszej skali. W środku nocy obudziłem się ze strachu że o czymś zapomniałem , była to pierwsza noc od 3 dni , miałem dziewczynę odebrać z pracy o godzinie 23:50. Obudziłem się z myślą że o niej zapomniałem. Szybko się odwróciłem , zobaczyć czy jest w łóżku patrzę no jest , i pytam jej czy dzisiaj ja ją odbierałem. Ona zaspana odpowiedziała no przyjechałeś po mnie. Moim ciałem i mózgiem sterował jakiś autopilot , nie pamiętam jak się nawet znalazłem w łóżku , ostatnia scena to jak jeszcze wciągam około 18godz. następna scena budzę się w łóżku około 4 nad ranem. Naprawdę głupie uczucie.
 11. Spróbuj wyczyścić pliki cookie CCleaner'em , ściągnij i wyczyść komputer i przeglądarkę.
 12. triplab.xx

  Ciekawy jestem tego 3cmc czy wygląda tak jak na zdj. i czy dobre w działaniu jak wam przyjdą sample dajcie znać.
 13. Od Śmierci Magika Minęło już ponad 16 lat , lecz do tej pory wielu ludzi nie wie co się tak naprawdę stało. Oficjalna wersja Brzmi tak: Magik uchylał się przed zasadniczą służbą wojskową , jego sposobem było udawanie niepoczytalnego. Udało mu się odroczyć komisje 2 razy ale tylko na rok , od tego udawania osoby psychicznie chorej miało by mu naprawdę odbić i uwierzył że naprawdę jest chory. Pod natłokiem gromadzących się problemów miał nie wytrzymać i popełnić samobójstwo wyskakując z okna z 9 piętra. Jednak Czy ktoś kto dopiero zakłada rodzinę , spodziewa się dziecka , ma pasję muzyczną , kolegów i szacunek ludzi tak łatwo by się poddał pozostaje to kwestią sporną. Jednak najpierw trochę o nim: Magik nazywał się Piotr Łuszcz ur. 18 marca 1978r  zmarł 26 grudnia 2000r. Osiem dni po premierze płyty Kinematografia rankiem o godz. 6:15 Magik Wyskoczył przez okno ze swojego mieszkania w Katowicach-Bogucicach, w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala gdzie o 6:45 zmarł. Był wielkim muzykiem bez wątpienia, jeżeli chcesz poznać całą jego historię możesz ją znaleźć tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Magik_(raper) wikipedia.   Przejdźmy jednak do samej teorii spiskowej , jak sama nazwa wskazuję jest to teoria nie zostało to w żaden sposób sprawdzone lecz taki zbieg okoliczności i słów był by iście astronomicznym przypadkiem. Teoria głosi że Magik tuż przed śmiercią zostawił dla nas wiadomość w której chce nas przed czymś ostrzec , a on sam był pod czyimś wpływem jego twórczość miała by być skutkiem tego wpływu. Męczył się walczył z tym lecz nie dawał rady i jedynym ratunkiem było by popełnienie samobójstwa. Twórcy nieraz próbują zaszywać w swoich dziełach ukryte wiadomość, jednym ze sposobów na ukrycie takiej wiadomości jest Backmasking. Backmasking to wykorzystywana głównie w muzyce metoda ukrywania wiadomości możliwe tylko do odsłuchania poprzez wsteczne przesłuchanie utworu.   W backmaskingu może pomóc odpowiednie akcentowanie lecz nie jest to łatwe trzeba akcentować odpowiednie sylaby tak aby po odsłuchaniu od tyłu utworzyły wiadomość którą chcemy ukryć tworzenie muzyki od tyłu jest wielkim wyzwaniem ale kto jak nie Magik miał by to zrobić. Wiadomość o której mówimy jest zakodowana w utworzę: Kaliber 44 - Plus i minus. Przesłuchaj sobie ten utwór i proszę zwróć uwagę na nietypowe akcentowanie sylab przez magika. Oryginalny utwór Plus i minus:   Teraz to co budzi grozę, po odwróceniu utworu usłyszymy coś przerażającego.   nagranie uzyskane po odwróceniu oryginału , jeżeli myślisz że to jakiś fotomontaż to proszę ściągnij oryginał i po prostu odwróć go dowolnym programem do obróbki audio. Wnioski Każdy niech wyniesie sam. "To Rym Usnuty, To rymy Snu"    
 14. POMOCY

  Ale co wy chcecie ten ziomek po prostu "pomaga innym" . I chuj z tego że ziomek był głupi jak to ty masz przypał i go na sumieniu potem. Ty już lepiej nie pomagaj tak innym , zacznij myśleć o sobie a nie o innych , bo liczyć można tylko na siebie. A mózgu to ty jeszcze nie masz.