Kacpero

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  31d 8g 41m 9s

Reputacja

19 Dobra!

1 obserwujący

O Kacpero

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań
 • Urodziny 12.07.1995

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

348 wyświetleń profilu
 1. Od Śmierci Magika Minęło już ponad 16 lat , lecz do tej pory wielu ludzi nie wie co się tak naprawdę stało. Oficjalna wersja Brzmi tak: Magik uchylał się przed zasadniczą służbą wojskową , jego sposobem było udawanie niepoczytalnego. Udało mu się odroczyć komisje 2 razy ale tylko na rok , od tego udawania osoby psychicznie chorej miało by mu naprawdę odbić i uwierzył że naprawdę jest chory. Pod natłokiem gromadzących się problemów miał nie wytrzymać i popełnić samobójstwo wyskakując z okna z 9 piętra. Jednak Czy ktoś kto dopiero zakłada rodzinę , spodziewa się dziecka , ma pasję muzyczną , kolegów i szacunek ludzi tak łatwo by się poddał pozostaje to kwestią sporną. Jednak najpierw trochę o nim: Magik nazywał się Piotr Łuszcz ur. 18 marca 1978r  zmarł 26 grudnia 2000r. Osiem dni po premierze płyty Kinematografia rankiem o godz. 6:15 Magik Wyskoczył przez okno ze swojego mieszkania w Katowicach-Bogucicach, w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala gdzie o 6:45 zmarł. Był wielkim muzykiem bez wątpienia, jeżeli chcesz poznać całą jego historię możesz ją znaleźć tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Magik_(raper) wikipedia.   Przejdźmy jednak do samej teorii spiskowej , jak sama nazwa wskazuję jest to teoria nie zostało to w żaden sposób sprawdzone lecz taki zbieg okoliczności i słów był by iście astronomicznym przypadkiem. Teoria głosi że Magik tuż przed śmiercią zostawił dla nas wiadomość w której chce nas przed czymś ostrzec , a on sam był pod czyimś wpływem jego twórczość miała by być skutkiem tego wpływu. Męczył się walczył z tym lecz nie dawał rady i jedynym ratunkiem było by popełnienie samobójstwa. Twórcy nieraz próbują zaszywać w swoich dziełach ukryte wiadomość, jednym ze sposobów na ukrycie takiej wiadomości jest Backmasking. Backmasking to wykorzystywana głównie w muzyce metoda ukrywania wiadomości możliwe tylko do odsłuchania poprzez wsteczne przesłuchanie utworu.   W backmaskingu może pomóc odpowiednie akcentowanie lecz nie jest to łatwe trzeba akcentować odpowiednie sylaby tak aby po odsłuchaniu od tyłu utworzyły wiadomość którą chcemy ukryć tworzenie muzyki od tyłu jest wielkim wyzwaniem ale kto jak nie Magik miał by to zrobić. Wiadomość o której mówimy jest zakodowana w utworzę: Kaliber 44 - Plus i minus. Przesłuchaj sobie ten utwór i proszę zwróć uwagę na nietypowe akcentowanie sylab przez magika. Oryginalny utwór Plus i minus:   Teraz to co budzi grozę, po odwróceniu utworu usłyszymy coś przerażającego.   nagranie uzyskane po odwróceniu oryginału , jeżeli myślisz że to jakiś fotomontaż to proszę ściągnij oryginał i po prostu odwróć go dowolnym programem do obróbki audio. Wnioski Każdy niech wyniesie sam. "To Rym Usnuty, To rymy Snu"    
 2. POMOCY

  Ale co wy chcecie ten ziomek po prostu "pomaga innym" . I chuj z tego że ziomek był głupi jak to ty masz przypał i go na sumieniu potem. Ty już lepiej nie pomagaj tak innym , zacznij myśleć o sobie a nie o innych , bo liczyć można tylko na siebie. A mózgu to ty jeszcze nie masz.
 3. bkepdp orange, 4fmph, fake hasz & tramal

  @WiR3K miałem to samo napisać w pierwszym wpisie ale bałem się że może posłucha.
 4. bkepdp orange, 4fmph, fake hasz & tramal

  Tu masz tak na szybko.    
 5. Czego słuchasz ? ( Muzyka )

  ReTo - Heroina  ja tam słyszę u 47700  ale może to tylko nadinterpretacja , w sumie Reto maczał paluszki w dopach.      
 6. 3CMC cat

  Przy dawkach które ja zastosowałem nie wchodziło na oczy, Czystość myślenia bez nie ogaru.  Nie miałem problemu ze skupieniem się  na danej czynności , gdy za coś się zabrałem pochłaniało to 100% mojej uwagi. Uporządkowane działanie bez przeskakiwania z jednej rzeczy na drugą.
 7. 3CMC cat

  Odczynnik: 3CMC cat Od: Ozz Waga: 10g na plus Wygląd: Duże ładne przeźroczyste kryształy, lekka woń prawie nie wyczuwalna. Zdjęcie sortu na zdjęciu około 2,5g, prawie cała zawartość tak wygląda  praktycznie zero prochu. Dawki: pierwsza dawka 200mg oral i 100mg sniff, druga 250mg oral 150 sniff Czas działania: 1-1,5h peak około 30min Moc: 7/10 lecz to zaleta moc nie jest nachalna jest zbalansowana i bardzo przyjemna. Kontakt: Bardzo dobry , indywidualne podejście do kupującego Czas realizacji: Szybko, wysyłka na następny dzień. Działanie: przyjęcie oralne 200mg wchodzi z opóźnieniem i delikatnie fazami nie ma mocnego wejścia subtelne narastanie lekkiej stymulacji, całkiem przyzwoitej eufori lecz nie jest zbyt silna, dobra chęć do rozmowy i działania, znaczna poprawa humoru, lekki wzrost libido, dodanie sniffem 100mg znacznie wzmocniło poprzednie efekty, chęć do działania już jest wyraźna ale nie nachalna , z rozmowy czerpię dużą przyjemność, euforia także znacznie wzrosła. Efekt utrzymywał się około 30 min i stopniowo słabł lecz spokojnie nie gwałtownie nie odnotowałem zwały(pogorszenia nastroju). Dalsze badania utrzymują dotychczasowe efekty, bo taką fazę właśnie lubię. Plusy: +Delikatny sniff, piecze dosłownie kilkanaście sekund i szybko odpuszcza +delikatny spływ  +działanie jest zbalansowane żadne z działań (euforia,stymulacja,speed,chęć do rozmów) nie przytłacza całości raczej wszystko współgra w idealnych proporcjach. Minusy: w moim odczuciu nie posiada lecz wiem że niektórzy lubią mocne wejście i działanie. - Więc jeśli masz dużą tolerancje i lubisz mocne wrażenia moc może być zbyt mała lecz zwiększenie dawki powinno poradzić na ten problem. Podsumowanie : 3CMC cat od ozz jest idealnie zbalansowane wszystkie efekty współgrają i tworzą idealną całość , odczynnik jak najbardziej aktywny.  Ocena: 8.5/10 (indywidualna ocena gdyż odczynnik wpasowuje się w moje oczekiwania) ten opis jest moją indywidualną opinią o odczynniku, możecie się z nią nie zgadzać. To w jaki sposób ta substancja podziałała na mnie nie znaczy że na Ciebie podziała tak samo , nie wzoruj się moimi dawkami ani odczuciami , jestem amatorem a każdy człowiek jest inny, Pamiętaj aby wykonywać test alergiczny dla swojego bezpieczeństwa. Jest to moja pierwsza ocena , jeżeli chcesz mi wytknąć jakieś błędy proszę bardzo , cenię konstruktywną krytykę i uczę się od bardziej doświadczonych , czekam na wskazówki.  
 8. OZZ.COOL OTWARCIE

  @Ozz dzięki za próbki przetestuję je i ocenie narazie poszedł do testów 3cmc cat opiszę w odpowiednim dziale. Waga ok , przesyłka ekspresowa (wystarczył jeden dzień), wygląd fajne duże kryształy , kontakt też super. ogólnie oceniam vendora 9/10. Polecam z czystym sercem. Ja tu zostanę  z nadzieją na długą i owocną współpracę  
 9. OZZ.COOL OTWARCIE

  @Ozz Dzięki za tracking, dzisiaj doleci
 10. OZZ.COOL OTWARCIE

  od ozz tak  
 11. OZZ.COOL OTWARCIE

  w trakcie realizacji(zapłacone) to znaczy że już wysłane zamówienie czy dopiero będzie ?
 12. Moim zdaniem noże powinny być zakazane , przecież ktoś może nim kogoś zadźgać.
 13. wydaję mi się że zaginięcie może zgłosić tylko rodzina, ty jako że nie jesteś rodziną nie możesz uzyskać żadnych informacji.
 14. Rasta (smoke speed) amulet ochronny 13zł za 1g

  Zgadam się z opinią wyżej , jak najbardziej aktywne. A jak ktoś chce mocniejszych wrażeń odsyłam do szamana.
 15. Darmowe Próbki / OGÓLNIE

  Przetestowałem Rasta muszę przyznać jestem pod wrażeniem , bardzo fajna stymulacja , relaks , odprężenie bez bani. Rasta przypadła mi do gustu i chyba pierwszy raz po darmowych próbkach stwierdzam , że będę to kupował. Polecam dla ludzi którzy lubią relaks bez ciężkiego ujarania .