Lebson

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  663d 17g 36m 16s

Reputacja

51 Kozacka!

1 obserwujący

O Lebson

 • Ranga
  Narzeczony Marysi

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

801 wyświetleń profilu
 1. Nazwa: Flunitrazolam Od: Predator-RC.nl Wygląd: malutka tabletka koloru różowego Ilość: 0,25 mg Dawkowanie zalecane: 1 tabletka dla początkujących Czas działania: 4h+ Efekt działania: uspokojenie, brak lęków, wyższa samoocena oraz lekka chęć rozmowy Zjazd: brak Opis: Tolerancja na benzodiazepiny zerowa. Jest to pierwsza benzodiazepina przyjęta w życiu i mam nadzieję, że nie ostatnia. Szczerze nie wiedziałem czego się spodziewać, nastawiony byłem, że usnę na siedząco czy coś w tym stylu, byle jak najszybciej :D. Tabletka przyjęta została po dziennym maratonie 3 CMC i całonocnym maratonie z hexenem. Gdy tylko zaczęły pojawiać się paranoje itp. postanowiłem zjeść różową landrynkę, w ciągu 1h schizy zniknęły, a moje ciało uspokoiło się. Złe myśli odeszły w siną dal, jednak wciąż czułem przygnębienie, ale myślę, że to za sprawką „lekko” wycieńczonego organizmu. Po ok. 3-4h udało mi się zasnąć i obudzić następnego dnia w 100% wypoczęty i gotów do działania. Wady i zalety: + poprawa nastroju + eliminuje lęki + lekka empatia - brak Podsumowanie: Substancja aktywna jak najbardziej, niestety nie mam porównania do innych bezno. Po opisach z Internetu spodziewałem się działania lekko euforycznego jak i amnezyjnego, w moim przypadku to nie wystąpiło. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 2. Nazwa: 4 CMC Hell Od: RCwolf.us Wygląd: Większe i mniejsze kryształki koloru białego Ilość: 0,5 g Dawkowanie zalecane: Dla początkujących 150 mg, zaawansowani 250 mg+ Czas działania: Jednorazowy sniff utrzymywał działanie substancji ok. 1h Efekt działania: empatia, euforia, błogostan Zjazd: brak? Opis: Przede wszystkim podziękowania wielkie dla samego władcy piekieł za możliwość udziału w badaniach :> Odmierzone 2 belki po 150mg i zarzucone na 2 dziury nochala. Troszku poszczypało w nosie, ale zakurzone cygarem, który smakował nieziemsko. Po ok. 10 min. czuć już działanie Hella. Przyjemne ciepło ogarniające całe ciało oraz miły dla oczu nieogar, euforia jak i empatia na wysokim poziomie, można się położyć i rozkoszować muzyką, która ma nowe brzmienie lub zatracić się w rozmowie z drugim człowiekiem, każdy znajdzie coś dla siebie i ręczę, że będzie zadowolony J Dorzutka po ok. 1h+ 200mg zarzucona na 1 dziurkę zadziałała również zadowalająco co dwie pierwsze belki, a może nawet i lepiej Uwagi: Zjazdu jako tako nie uświadczono, jedynie lekki problem z zaśnięciem, który trwał może z 2h max po czym normalnie udało się zasnąć oraz wstać wypoczętym, jak nigdy Co daje nam duży plus! Wady i zalety: + poprawa nastroju + empatia + błogostan + przyjemne ciepło - brak Podsumowanie: 4 CMC Hell działaniem jak najbardziej odzwierciedla typową „czwórkę”, zjazdu brak, zastrzeżeń również. Nowicjusze jak i zaprawienie w przed biegach powinni spróbować, a gwarantuję, że nie będą zawiedzieni Może tym, że za mało zamówili POLECAM!!!! NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 3. Dokładnie, czort góruje w tym pojedynku
 4. Nazwa: Hex-en Petarda & Czort Od: rcwolf.us Wygląd: Puderek Ilość: 0,5g Petarda & 0,5g Czort Dawkowanie zalecane: Dla początkujących polecam 30 mg, dorzutki również takie same lub troszkę zwiększać, aby poznać działanie substancji i możliwości organizmu, ja badania zakończyłem na ok. 100 mg, ale moimi dawkami się nie sugerujcie. Czas działania: Jednorazowy sniff utrzymywał działanie substancji ok. 1,5h dorzutki podtrzymywały stan oraz zwiększały działanie Efekt działania: mocna stymulacja, empatia, słowotok, bezsenność, wyższa samoocena, czysty umysł oraz rozdrażnienie w przypadku przedawkowania Zjazd: Bezsenność, lekkie przygnębienie oraz uczucie pustki jak i również chęć na dorzutkę w celu poprawy nastroju Opis: Na pożytek sniff 30 mg, lekka poprawa nastroju, wic postanowiłem dorzucić 50 mg na drugą dziurkę i BOOM Znaczna poprawa nastroju, empatia oraz chęć na robienie wielu rzeczy, wszystko jest tak jak ma być Badania trwały 2 dni, małe dawki ok. 50 mg świetnie działają bez jakiegoś mega wystrzału, jednak czuć miła stymulację. Większe powodowały spory przypływ energii, drżenie rąk oraz lekki wytrzeszcz oczu Jedynie zaawansowanym badaczom polecam większe dawki, ponieważ nowicjusze mogą nie ogarnąć Działanie Czorta jak i Petardy jest niemalże identyczne, jednak zauważyłem, że czort ma działanie lekko euforyczne i to on jest moim faworytem Dawka 100 mg świetnie eliminuje zwałę i dodaje duuuużo energii do życia POLECAM! Uwagi: Podczas badań cały czas się nawadniać oraz zjeść coś na siłę, polecam również uzupełniać niedobór magnezu i innych witamin. Nie przesadzać z dawkami i nie dorzucać co chwilę, ponieważ Hex-en to specyficzna substancja i kilka mg. za wiele może nas nieźle porobić przez co badanie nie będzie satysfakcjonujące. Podczas badań serce pracuje mocniej i szybciej co dla niektórych może być przyczyną do schiz oraz stresu przez co jeszcze bardziej obciążają serce. Wady i zalety: +wysoka poprawa nastroju +wydajny +mocno pobudza -zatkany oraz suchy nos -łatwo przesadzić -odwadnia Podsumowanie: Z całym sercem polecam Henia z czeluści piekła, badania robić z głową bo Henio jest zdradliwy, na zwale nie dorzucać tylko przeczekać lub jak się coś ma na wyciszenie to użyć lub walnąć 2 piwka na sen, w moim przypadku Henryk zatykał mi nos, więc oczywiście przed każdym sniffem czyściłem oraz nawilżałem by nie marnować materiału. Substancja bardzo dobrze nadaje się do spotkań ze znajomymi jak i pracy umysłowej. Inne: Jeszcze raz dodam, że gdy mamy do czynienia pierwszy raz z substancją lub innym sortem zaczynać od małych dawek by poznać swoje możliwości i granice. Jeżeli puder wydaje się mokry można go lekko wysuszyć, nie zauważyłem różnic w działaniu. Idealnie nadaje się do waporyzacji. Lepiej dorzucać mniejsze dawki częściej niż walić grube belki. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 5. Z Góry podziękowania oraz przeprosiny za zwlekanie z recenzjami. Wszystkie odczynniki aktywne J Nazwa MD-PHP, MPHP, NM-2201, U-47700 Od: Predator-Rc.Nl Wygląd: przezroczyste kryształki, przezroczyste kryształki, proch żółtawy, biały pył. Ilość: 4x 0,5 g. Dawkowanie zalecane: 50mg+, 50 mg+, 2mg+, 15mg+. Czas działania: przezroczyste ok. 1h, proch 20 min, pył 1,5h+. Efekt działania: Zjazd: Smutek z powodu braku, brak chęci itp. Opis: MD-PHP: Sniffy 50 mg, lekkie pobudzenie oraz ogar, bez jakichś ekscytacji,zapodane lekko szczypie w nos, pobudzenie lekkie oraz ogar, ale tu tolerka swoje zrobiła i nie czuć za bardzo, nada się do lekkiego pobudzenia oraz do powrotu do świata żywych. MPHP: Sniffy 50 mg+ pobudzenie fizyczne, pobudzenie fizyczne, nie czuć zmęczenia, ale na łebie myśl, by coś zrobić, skończyć i dalej sniff.NM-2201: lekka zawieszka oraz wyjebunda, miłe upierdolenie, lekkie zawieszki oraz zgubne poczucie czasu. U-47700: mega spanie, noodowanie, brak euforii, nie lecieć w ciąg!!! Tolerka szybko rośnie, wyniszczona śluzówka, miłe ujebanie, zawroty głowy. Uwagi: Wszystkie substancje aktywne, ale nie ma co przesadzać, bo szkoda zdrowia oraz tematu, ponieważ tolerka szybko rośnie. Lepiej częściej i mniej. Wady i zalety: Jak wszystko ma swoje wady i zalety. Podsumowanie: Dziękówa Predatorowi za możliwość testów itp., wszystko aktywne, do zobaczenia! Recka pisana na szybko, ale nie wiem co więcej napisać, robi i to dobrze, ale nie przesadzać!!! NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 6. Spodek wylądował Wszystko tak jak ma być, a nawet i lepiej :> Szybka wysyłka, kontakt jeszcze szybszy, wybór jak i jakość również na wysokim poziomie. POLECAM!
 7. SAMPLE PACK 3
 8. 3 ma to w sobie, że ma bonusa do działania , a 4 bardziej upierdala, ale ten stan jest zajebisty, słowem nie opisze
 9. I tu zagadka kto co lubi Najlepiej 3 na rozpoczecie, 4 na zakończenie.
 10. R83 jak najbardziej, ale Nergal lepszy mi sie wydaje , ale 3 z krainy Ozz to było coś
 11. Piszę tu bo mix wybaczcie, ale siła wyższa, ktoś musi poskromić zło, które czai się za rogiem. Nazwa: Hexedron & 3 EMC Od: BestChem.nL Wygląd: Kryształki małe, ładne & Diamenty przezroczyste, duże Ilość: 0,5g. Hex-edrone & 1g EMC Dawkowanie zalecane: Jeżeli ktoś nie próbował Hexa z innymi mixami to zalecam ostrożność,, sniff 20mg. 3 EMC się raczej komponuje. 3 EMC Sniff 50, oral 200 Czas działania: Długi Efekt działania: wyjebana stymulacja, empatia, gadanie, lekkie rozkojarzenie, ogar Zjazd: Na razie brak Opis: Najpierw mały sniffek 3 EMC, nawet nie zapiekło. Po jakimś czasie troszkę większy oraz oral, jeszcze większy. Czuć było lekkie pobudzenie, które się nasilało oraz lekki stan, ale czegoś brakowało. Po jakimś czasie dorzucony Hex uczuleniowy, a po chwili zaliczony. Później takie same mixy tylko lekko większe. Mix substancji naprawdę fajny, pobudzenie, chęć robienia, wyjebunda, wszystko git. , mega chęć do działania, gadania i myślenia Uwagi: Na dzień dobry dla Vendora podziękowania oraz przeprosiny za mixa. Nie bierzcie ze mnie przykładu Mix dobry na początek dnia Wady i zalety: +wysoka poprawa nastroju +głośne myślenie +empatia +brak zmęczenia +jest zajebiście -brak Podsumowanie: Jest zajebiście, nie mocno, spokojnie, wszystko gra, jest tak jak ma być. Dalej trzyma, a nie ma na dorzutke L , jebać jest dobrze! Inne: Nie sugerujcie się moim mixem! NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 12. 834 g.
 13. 115 g.
 14. Blottery z Piekła i Rodem! Aniołki Charliego!