Lebson

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  271d 22g 47m 25s

Reputacja

34 Bardzo dobra!

O Lebson

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

365 wyświetleń profilu
 1. Demoon Ogólne info

  Papierosy i % w koszyczku!
 2. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 3. Predator-Rc Ogólnie

  Dawać namiary na muzykę  Do autora utworów: Stary szacun, props i w ogóle, muza prze kozacka! Nagraj coś pod 3,4 cmc i inne substancje i w ogóle dawaj coś nowego bo masz talent! Leci rakieta z kosmosu, za niedługo przegląd stacji kosmicznej bo zbliża się lot oraz sprawozdanie się pojawi z przemierzenia galaktyki. EllO!
 4. Ja również nie mogę, proszę zrobieni fixa bym mógł  Peace Yo!!
 5. Predator-Rc Ogólnie

  MAIL JEST SPOKO SAMPLE 
 6. SYNTHETIC COCAINA Szukamy testerów!

  Nazwa: Synthetic Cocaina Od: Grandkg.com Wygląd: Sypki proszek przypominający mąkę, małe sypkie grudki. Ilość: 0,5g Dawkowanie zalecane: od 50mg do 100mg. Czas działania: Jednorazowy sniff utrzymywał działanie substancji ok. 1,5h – 2h dorzutki podtrzymywały stan. Efekt działania: lekka stymulacja, empatia, chęć do rozmowy, czysty umysł, brak rozdrażnienia. Zjazd: Brak, można jeść w trakcie badań, a po zakończeniu normalnie spać. Smutek z powodu pustego wora. Opis:  Na dzień dobry sniff 50 mg, po około 10 min. poprawa nastroju, lekka chęć do działania oraz rozmowy, czysty umysł, wszystko jest tak jak ma być. Podczas badania można normalnie jeść i pić. Lekko znieczuliło nos, spływ nie gryzący, przyjemny. Nie było parcia na dorzutki.  Kolejne sniffy dorzucane były po około 1h-2h  od 50mg do 100mg. Nie występowała gonitwa myśli.  Działanie mógłbym porównać do Hexena, jednak nie występowało rozdrażnienie w przypadku kolejnych dorzutek, każda dorzutka działała tak samo. Podczas badań pity był alkohol, jednak nie było mowy o najebaniu się. Po około 3h od ostatniego sniffa można było normalnie usnąć. Nie wiem jak z tolerancją oraz ciągami, ponieważ była mała ilość na dłuższe badania.  Uwagi: Podczas badań nawadniać się, substancja nie wchodzi jakoś znacznie na serce. Wygląd oraz zachowanie w normie, można pokazać się wśród ludzi. Wady i zalety: + poprawa nastroju +lekkie pobudzenie + czysty umysł - cena Podsumowanie: Substancję polecam dla osób, które szukają czegoś lekkiego do pobudzenia, do rozmowy przy piwku oraz do jakiejś pracy fizycznej jak i umysłowej. Osoby, które chcą mieć mega wystrzał czy coś w tym stylu niech szukają czegoś innego. Inne: Ogólnie z badań jestem zadowolony, przesyłka dotarła w 3 dni, kontakt z Vendorem dobry. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.
 7. Muzyka sprzed paru lat o której zapomniałeś?

    Jeżeli macie głośniki 5.1 to polecam ściągnąć Aimpa najnowszego oraz wtyczkę do odtwarzania Youtuba, bo jak wiadomo przez przeglądarkę Youtube odtwarza tylko dźwięk stereo, a po ściągnięciu Aimpa możecie dać orgazm swoim uszom, zmiana jakości od razu jest zauważalna, wystarczy wkleić link do piosenki lub całej playlisty i się cieszyć  Pozdrawiam fanów!
 8. Jakie produkty chcecie zobaczyć w sklepie??

   2-OxO-PCM
 9. SYNTHETIC COCAINA Szukamy testerów!

  W takim sensie, że osoba dokładnie opisze stan jak wystąpił podczas badania, a osoba która siedzi w temacie będzie wiedzieć o co chodzi i skojarzy fakty na temat działania oryginału. Też uważam, że lepsza będzie recenzja osób, które próbowały oryginału, ale wiele recenzji jest pisane w takim sensie, że na siłę próbują przypisać rc działanie oryginału, bo nie wiedzą jak napisać to własnymi słowami i starają się pisać tak recenzje, aby jak najbardziej przypominała oryginał substancji.
 10. SYNTHETIC COCAINA Szukamy testerów!

  Moim skromnym zdaniem, wolałbym ujrzeć rzetelną i dokładną recenzję na temat Synthetic Cocaina osoby, która nigdy nie próbowała prawdziwej kokainy, ze względu na to, że nie wie czego może się spodziewać i będzie opisywać dokładnie stan jaki wystąpił podczas badania, natomiast osoba, która już siedzi w temacie zauważy wyraźne podobieństwa na podstawie takiej recenzji, a nie pisane na siłę podobieństwa jakie towarzyszyły podczas prawdziwego badania. Z drugiej strony na każdego substancja działa inaczej bo zależy to głownie od psychiki oraz nastawienia.
 11. SYNTHETIC COCAINA Szukamy testerów!

  CV zostało wysłane.
 12. 2'OXO-PCM

  Brać POLECAM!! Testowane kiedyś w krysztale, spływ przyjemny, dawki 30 mg robiły nieźle, dorzucać z rozwagą, ponieważ substancja cały czas siedzi w nosie i można się przejechać... Nie mieszać z alkoholem !!! Wrażenia ? Zajebiste, grając w Tibie czułem się jak w innym świecie, mogłem stać pod depo, a i tak było przyjemnie. Wzrok rozmazany, miałem wrażenie, że monitor komputera Windows 7 zamienił się w Windows 95, pixele i w ogóle wszystko wielkie, ruszało się:D chodzenie wyśmienite, nie czuć ciężaru ciała, przypominało chodzenie robota czasami, euforia i stymulacja na dobrym poziomie. Leżąc na łóżku bez ruchu z zamkniętymi oczami miałem wrażenie, że latam. Zejście ? Hmmm?? jako tako nie miałem, jedynie denerwowało mnie to, że każdy dźwięk słyszałem, wody z kranu, uderzające się talerze, natomiast bassu w komputerze w ogólę , myślałem, że ustawieniami się ktoś bawił  Na imprezce, gdzie leciało coś w TV, muzyka i ogólnie rozmowy udało mi się usłyszeć tykanie zegarka w kuchni  i to dość głośno. W nocy sokoli wzrok, wszystko można wyczuć. Raz przesadziłem i czułem się jak po LSD, wszystko się ruszało. Ahhh.... dużo wspomnień, paru nie pamiętam  Mam nadzieję, że jeszcze będzie mi dane spotkać się z tą substancją  Uśpi każdego konia   EllO
 13. Wyniki badań po latach palenia dopalaczy

  Ja to bym sobie wybudował domek z drzewa albo wykopał w ziemi, złapałbym jakieś dzikie zwierze do zagrody (samca i samice, żeby mogły się rozmnażać), spróbował coś zasadzić jakieś ziemniaki uuuj wie co jeszcze byle by się tylko nadawało do jedzenia, jak nie to bym jadł trawę jak krowy itp.... a najchętniej to bym jebnął wszystko i pojechał w Bieszczady )
 14. Coś do nauki?

  Do nauki polecam życie