Lebson

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  9g 11m 9s

Reputacja

52 Kozacka!

1 obserwujący

O Lebson

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1000 wyświetleń profilu
 1. Zgłaszam się.
 2. Sorcik jak najbardziej aktywny Macie tolerke wyjebaną i tyle w tym w temacie. Pozdro sześć sześć sześć!
 3. Wielkie podziękowania dla Predatora za możliwość przebadania substancji :D:D Nazwa: 4F-MPH BATCH #2 Od: Predator-RC.Nl Wygląd: Puderek Ilość: Sampel 0,5g Dawkowanie zalecane: Od 10 mg, wraz ze wzrostem tolerancji można więcej. Czas działania: Jednorazowy sniff utrzymywał działanie substancji ok. 1h, po czym działanie substancji lekko słabło. Efekt działania: przyjemna, nienachlana stymulacja, euforia, empatia. Zjazd: Lekka bezzsenność. Opis: Po zapoznaniu się z opisem na temat działania substancji, na dzień dobry zapodane 10 mg. odczekane 10 min. efekt? Jak by lekko zmotywowało do działania lub efekt placebo, zapodane kolejne 10 mg. hmmm? Chyba troszku lepiej, ale to nie to. Postanowiłem zapodać 40 mg. po chwili lekka euforia przypominająca wejście „czwóreczki” oraz zwiększona chęć do działania, muzyka wchodzi pięknie, zmęczenie poszło w siną dal J Po chwilowej euforii (ok. 15 min) została miła stymulacja, wysoka poprawa nastroju, nie było wystrzału, ale było zajebiście, chciało się coś robić i wszystko sprawiało przyjemność, a szczególnie robienie kolejnej kryski, która zarzucona została po ok. 1h. (30 mg). Dorzutka pozwoliła wrócić do poprzedniego stanu, lecz z mniejszą euforią. Kolejne dorzut ki działały, lecz nie było już takiego wejścia euforii. Substancja godna polecenia J Ogólny czas działanie ok. 2h. wejście--à peak à afterglow. Bardzo miły, przyjemny, nienachlany, długo trzymający stymulant J Nadający się do pracy fizycznej jak i psychicznej oraz do spędzenia miło czasu robiąc co kol wiek J. Spać poszedłem po ok. 4h od ostatniej dawki. Uwagi: Przy którejś z kolei dorzut ki wystąpiły lekkie schizy, lecz przy kolejnej wrzucie ustąpiły, co mnie bardzo zdziwilo J Nie dawać za dużo naraz bo może wystąpić chujowy stan tj. trzęsące się rece, milion myśli na sekundę, pętla myśli itp. Co spowoduje po prostu brak przyjemności z badania, bo zajęci będziemy ogarnianiem czy cuś Substancja aktywna, lecz w troszku większych dawkach jak dla mnie. Krótko mówiąć:D Stymulacja zajebista, nienachlana, wszystko lolo ideolo. Widać lekko po oczach, że coś jest na rzeczy Wady i zalety: +wysoka poprawa nastroju +wydajny +przyjemne pobudzenie + empatia + euforia przy małej tolerancji -lekko zapchany filtr od odkurzacza -łatwo przesadzić, co powoduje nieprzyjemne efekty Podsumowanie: Ogólnie jest spoko, bo jest git Substancja wydajna, aktywna. Otrzymany sampel bardzo wydajny. Jedno jest pewne, substancja jeszcze powróci do mojego laboratorium bo bardzo się spodobała. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 4. Nazwa: Flunitrazolam Od: Predator-RC.nl Wygląd: malutka tabletka koloru różowego Ilość: 0,25 mg Dawkowanie zalecane: 1 tabletka dla początkujących Czas działania: 4h+ Efekt działania: uspokojenie, brak lęków, wyższa samoocena oraz lekka chęć rozmowy Zjazd: brak Opis: Tolerancja na benzodiazepiny zerowa. Jest to pierwsza benzodiazepina przyjęta w życiu i mam nadzieję, że nie ostatnia. Szczerze nie wiedziałem czego się spodziewać, nastawiony byłem, że usnę na siedząco czy coś w tym stylu, byle jak najszybciej :D. Tabletka przyjęta została po dziennym maratonie 3 CMC i całonocnym maratonie z hexenem. Gdy tylko zaczęły pojawiać się paranoje itp. postanowiłem zjeść różową landrynkę, w ciągu 1h schizy zniknęły, a moje ciało uspokoiło się. Złe myśli odeszły w siną dal, jednak wciąż czułem przygnębienie, ale myślę, że to za sprawką „lekko” wycieńczonego organizmu. Po ok. 3-4h udało mi się zasnąć i obudzić następnego dnia w 100% wypoczęty i gotów do działania. Wady i zalety: + poprawa nastroju + eliminuje lęki + lekka empatia - brak Podsumowanie: Substancja aktywna jak najbardziej, niestety nie mam porównania do innych bezno. Po opisach z Internetu spodziewałem się działania lekko euforycznego jak i amnezyjnego, w moim przypadku to nie wystąpiło. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 5. Nazwa: 4 CMC Hell Od: RCwolf.us Wygląd: Większe i mniejsze kryształki koloru białego Ilość: 0,5 g Dawkowanie zalecane: Dla początkujących 150 mg, zaawansowani 250 mg+ Czas działania: Jednorazowy sniff utrzymywał działanie substancji ok. 1h Efekt działania: empatia, euforia, błogostan Zjazd: brak? Opis: Przede wszystkim podziękowania wielkie dla samego władcy piekieł za możliwość udziału w badaniach :> Odmierzone 2 belki po 150mg i zarzucone na 2 dziury nochala. Troszku poszczypało w nosie, ale zakurzone cygarem, który smakował nieziemsko. Po ok. 10 min. czuć już działanie Hella. Przyjemne ciepło ogarniające całe ciało oraz miły dla oczu nieogar, euforia jak i empatia na wysokim poziomie, można się położyć i rozkoszować muzyką, która ma nowe brzmienie lub zatracić się w rozmowie z drugim człowiekiem, każdy znajdzie coś dla siebie i ręczę, że będzie zadowolony J Dorzutka po ok. 1h+ 200mg zarzucona na 1 dziurkę zadziałała również zadowalająco co dwie pierwsze belki, a może nawet i lepiej Uwagi: Zjazdu jako tako nie uświadczono, jedynie lekki problem z zaśnięciem, który trwał może z 2h max po czym normalnie udało się zasnąć oraz wstać wypoczętym, jak nigdy Co daje nam duży plus! Wady i zalety: + poprawa nastroju + empatia + błogostan + przyjemne ciepło - brak Podsumowanie: 4 CMC Hell działaniem jak najbardziej odzwierciedla typową „czwórkę”, zjazdu brak, zastrzeżeń również. Nowicjusze jak i zaprawienie w przed biegach powinni spróbować, a gwarantuję, że nie będą zawiedzieni Może tym, że za mało zamówili POLECAM!!!! NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 6. Z Góry podziękowania oraz przeprosiny za zwlekanie z recenzjami. Wszystkie odczynniki aktywne J Nazwa MD-PHP, MPHP, NM-2201, U-47700 Od: Predator-Rc.Nl Wygląd: przezroczyste kryształki, przezroczyste kryształki, proch żółtawy, biały pył. Ilość: 4x 0,5 g. Dawkowanie zalecane: 50mg+, 50 mg+, 2mg+, 15mg+. Czas działania: przezroczyste ok. 1h, proch 20 min, pył 1,5h+. Efekt działania: Zjazd: Smutek z powodu braku, brak chęci itp. Opis: MD-PHP: Sniffy 50 mg, lekkie pobudzenie oraz ogar, bez jakichś ekscytacji,zapodane lekko szczypie w nos, pobudzenie lekkie oraz ogar, ale tu tolerka swoje zrobiła i nie czuć za bardzo, nada się do lekkiego pobudzenia oraz do powrotu do świata żywych. MPHP: Sniffy 50 mg+ pobudzenie fizyczne, pobudzenie fizyczne, nie czuć zmęczenia, ale na łebie myśl, by coś zrobić, skończyć i dalej sniff.NM-2201: lekka zawieszka oraz wyjebunda, miłe upierdolenie, lekkie zawieszki oraz zgubne poczucie czasu. U-47700: mega spanie, noodowanie, brak euforii, nie lecieć w ciąg!!! Tolerka szybko rośnie, wyniszczona śluzówka, miłe ujebanie, zawroty głowy. Uwagi: Wszystkie substancje aktywne, ale nie ma co przesadzać, bo szkoda zdrowia oraz tematu, ponieważ tolerka szybko rośnie. Lepiej częściej i mniej. Wady i zalety: Jak wszystko ma swoje wady i zalety. Podsumowanie: Dziękówa Predatorowi za możliwość testów itp., wszystko aktywne, do zobaczenia! Recka pisana na szybko, ale nie wiem co więcej napisać, robi i to dobrze, ale nie przesadzać!!! NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 7. Spodek wylądował Wszystko tak jak ma być, a nawet i lepiej :> Szybka wysyłka, kontakt jeszcze szybszy, wybór jak i jakość również na wysokim poziomie. POLECAM!
 8. SAMPLE PACK 3
 9. 3 ma to w sobie, że ma bonusa do działania , a 4 bardziej upierdala, ale ten stan jest zajebisty, słowem nie opisze
 10. I tu zagadka kto co lubi Najlepiej 3 na rozpoczecie, 4 na zakończenie.
 11. R83 jak najbardziej, ale Nergal lepszy mi sie wydaje , ale 3 z krainy Ozz to było coś
 12. Piszę tu bo mix wybaczcie, ale siła wyższa, ktoś musi poskromić zło, które czai się za rogiem. Nazwa: Hexedron & 3 EMC Od: BestChem.nL Wygląd: Kryształki małe, ładne & Diamenty przezroczyste, duże Ilość: 0,5g. Hex-edrone & 1g EMC Dawkowanie zalecane: Jeżeli ktoś nie próbował Hexa z innymi mixami to zalecam ostrożność,, sniff 20mg. 3 EMC się raczej komponuje. 3 EMC Sniff 50, oral 200 Czas działania: Długi Efekt działania: wyjebana stymulacja, empatia, gadanie, lekkie rozkojarzenie, ogar Zjazd: Na razie brak Opis: Najpierw mały sniffek 3 EMC, nawet nie zapiekło. Po jakimś czasie troszkę większy oraz oral, jeszcze większy. Czuć było lekkie pobudzenie, które się nasilało oraz lekki stan, ale czegoś brakowało. Po jakimś czasie dorzucony Hex uczuleniowy, a po chwili zaliczony. Później takie same mixy tylko lekko większe. Mix substancji naprawdę fajny, pobudzenie, chęć robienia, wyjebunda, wszystko git. , mega chęć do działania, gadania i myślenia Uwagi: Na dzień dobry dla Vendora podziękowania oraz przeprosiny za mixa. Nie bierzcie ze mnie przykładu Mix dobry na początek dnia Wady i zalety: +wysoka poprawa nastroju +głośne myślenie +empatia +brak zmęczenia +jest zajebiście -brak Podsumowanie: Jest zajebiście, nie mocno, spokojnie, wszystko gra, jest tak jak ma być. Dalej trzyma, a nie ma na dorzutke L , jebać jest dobrze! Inne: Nie sugerujcie się moim mixem! NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 13. 834 g.
 14. 115 g.