Lebson

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  104
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  400d 7g 38m 47s

Reputacja

42 Bardzo dobra!

1 obserwujący

O Lebson

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

543 wyświetleń profilu
 1. 4-methylcathinone

  Całkiem zacna substancja  Sniff 100 mg. miłe pobudzenie bez rozdrażnienia. Natomiast Oral 300 mg. dość duża euforia, ale krótkotwała. Dokładniejsza recka niebawem. 
 2. Fast Reception

  Witam ! Stworzyłem taki o to temat, byście wklejali tu swoje rekordy z odbioru paczek z narkomatów  No to ja zacznę  14.02 s Napewno jest ktoś szybszy i w ogólę. Pozdro mordy!
 3. Czego słuchasz ? ( Muzyka )

         
 4. Predator-Rc Ogólnie

  SAMPLE PREDATOR
 5. 4 CMC Nergal

  Fire nie testowałem, ale gdybym miał teraz wybierać między R83 a Nergalem, to zdecydowanie i jednogłośnie wybrałbym Nergala, a najchętniej to obie :> każda na osobną dziurkę od nochala 
 6. 4 CMC Nergal

  Wygląda na mokrawy leciutko, ale nie osiada na zwijce ani nic  Sam mam chęc znów go skosztować 
 7. 4 CMC Nergal

  Oj dobre gówienko  Testowane w sobote było i rzeczywiście mocno kopie, mocniejsze od R83
 8. Może tylko do sklepu poszedł kupić nową żarówkę czy cuś :D

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Synchro

   Synchro

   Tym bardziej, gdy olał dwa wezwania w sprawie Kryształka :E

    

   Kurwa, gość wie, że policja ma jego adres a wrzuca na forum zdjęcia weedu... Sam pisał, że chce ze sobą skończyć. Ale żeby w więzieniu?

  3. Lebson

   Lebson

   Napewno ma czapkę niewidkę i się schował :D

  4. Synchro

   Synchro

   Moim zdaniem siedzi teraz w areszcie, tym bardziej, że ktoś z tej samej sprawy miał wczoraj przeszukanko: 

    

 9. 4-MEO PV9 (SAMPLE)

  Owszem sniff nieziemski, jeszcze nic mi takiej rajzy w nosie nie zrobiło, juz wolałbym chyba dostać w nos  Vapo jak najbardziej na plus, jest dobre jebnięcie, stymulacja spora, aż nosi. Oczy natomiast w moim przypadku to mega wytrzeszcz Substancja jak najbardziej aktywna, polecana fanom ostrej jazdy  
 10. Demoon Ogólne info

  Oooo otóż to  Będzie jeszcze w ofercie MD PHP Bajzel?
 11. Opinie 3 cmc

  No mało mało  Ludzie co z wami? Sample otrzymane to chociaż coś napiszcie... Sam jestem ciekaw działanie na inne osoby z mniejsza lub większą tolerką bo 3 Strong naprawdę zacna.
 12. 4-MPD, 4-MetyloPentedron

  Na serce wchodzi minimalnie i to z początku, potem już w normie (tak mi się wydaje). W porównaniu do innych stymulantów np. Hexen itp. to jest bardzo spokojnie, przez co nawet nie zwraca się na to uwagi, przynajmniej w moim przypadku  Nie ma też co się nakręcać i stresować, bo jak wiadomo stres to najgorszy wróg naszego serca   
 13. 4 CMC #1

  Nazwa: 4 CMC Transparentny & Mleczny Od: Demoon.Co Wygląd: Transparentny: piękne przezroczyste kryształy, Mleczny: piękne mleczne kryształy Ilość: 1g & 1g Dawkowanie zalecane: Dla początkujących polecam 100 mg, dorzutki również takie same lub troszkę zwiększać. Dla siedzących w temacie od 200mg+ Czas działania: 1h+, brak parcia na dorzut ki Efekt działania: Przyjemna lekka stymulacja, empatia, słowotok Zjazd: Bezsenność Opis: Przede wszystkim wielkie podziękowania dla Demona za możliwość testów Obie 4 testowane i jak najbardziej aktywne. Sniffy 200 mg robiły bardzo dobrze, mam wrażenie że mocniejsze nawet od R83 potwierdzał to nawet 2 szczur. Obie 4 działanie maja podobne, lekka, przyjemna stymulacja z dużą dawką euforii, ciało ogarnia zajebiste uczucie ciepła. Jest chęć na robienie wielu rzeczy jak i również mega empatia, morda w ogolę się nie zamykała Czuć było wjazd 4 tj, rozmazany obraz i nieogar Nie było parcia na dorzutki bo substancja naprawdę fajnie trzyma, ku mojemu zaskoczeniu kolejne dorzutki (mniejsze jak i większe) również były aktywne, nie było że po 3 dorzutce substancja nieaktywna. Co do mocy to jednogłośnie stwierdziliśmy, że 4 Transparentny jest mocniejsza od 4 Mlecznej. Zjazdu jako tako nie doświadczono, jedynie lekka bezsenność i zmęczenie. Ciało w normie, brak jakichś zmian cielesnych typu czerwona twarz czy cuś, serce nie wariuje, źrenice dość mocno rozszerzone. Śmiało możecie brać w ciemno, gdy tylko Demon wprowadzi do oferty sklepu, na pewno nie będziecie zawiedzieni mocą jak i działaniem. Sam się lekko zdziwiłem, że substancja tak działa mimo mojej wyjebanej tolerancji J   Wady i zalety: +wysoka poprawa nastroju +dorzutki działają +duża euforia i empatia +lekkie pobudzenie -  kilku godzinowa bezsenność Podsumowanie: Z całym sercem polecam testowanie obu 4, gdy tylko Demon wprowadzi je do sklepu. Działanie substancji jest typowe dla dobrych 4.   NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.  Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!
 14. Opinie 3 cmc

  Nazwa: 3 CMC Strong & Light Od: LegalneRC.Nl Wygląd: Strong duże kryształki, Light małe pokruszone kryształki Ilość: Strong 0,5g, Light 0,6g Dawkowanie zalecane: Strong od 100+, Light 250+ Czas działania: Obie substancje ok. 1h Efekt działania: Strong: stymulacja z euforia z przewagą stymulacji, Light lekka stymulacja jak i euforia, obie wywołały u mnie empatie i motywację do działania. Zjazd: Bezsenność Opis:  Wpierw badana była Light, kryształki łatwo się kruszą, sniff 200 mg, podrażniło lekko nochala, aż poleciała łezka, ale po chwili wszystko było już w normie, zapach jak i spływ lekko przypominający 4 CEC, działanie Light było całkiem spoko, substancja zaczęła wchodzić po ok. 15 min, papierosek smakował świetnie, nie było szybkiego wjazdu lecz wchodziło pomalutku, humorek świetny, lekka euforia jak i chęć na robienie czegokolwiek, ale nie zbyt nachalnie. Po ok. 1h substancja zaczęła puszczać i pozostała lekka pusta stymulacja i stan takiej obojętności (coś by zrobił ale uuuuj wie co). Po jakimś czasie do labo wkroczyła Strong. Zgodnie z zaleceniami Vendora zacząłem badania od 50 mg, lecz efekty były mizerne. Postanowiłem po chwili dorzucić 150 mg i tu lekko zdziwiony bo spływ był o wiele bardziej przyjemny niż Light, po ok. 5 minutach zaczęły pojawiać się pierwsze efekty, przyjemne ciepło, dreszcze jak i zawroty głowy, na początku miła euforia z lekka stymulacją, po ok. 30 minutach przyjemna stymulacja, aż postanowiłem pojeździć sobie na rowerku Testowany był również mix obu trójek i działał bardzo przyjemnie J  Uwagi: Obie substancje jak najbardziej aktywne, Light polecam osobom, które chcą miło spędzić czas na chilloucie, natomiast Strong zdecydowanie mocniejsza od swojej siostry i z nią można polecieć lekko w balecik. Wady i zalety: + poprawa nastroju +euforia +pobudzenie +empatia -brak apetytu -bezsenność -suchość w ustach Podsumowanie: Podziękowania dla Vendora za możliwość testów substancji, proponuję jeszcze wprowadzić inne opcję dostawy i wszystko będzie cacy J   NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.   Dla ciebie może okazać się za mocne!   Pamiętaj o tym!  
 15. 4-MPD, 4-MetyloPentedron

  Nazwa: 4 MPD Od: Demoon.Co Wygląd: Kryształki oraz proch Ilość: 0,5 g Dawkowanie zalecane: od 50 mg + Czas działania: od 30 min do 1h.   Efekt działania: Lekkie pobudzenie oraz euforia i empatia. Zjazd: Brak Opis: Kryształki bardzo łatwo się kruszą. Na dzień dobry sniff 100 mg, lekko zapiekło w nochala, po paru minutach lekkie pobudzenie oraz chęć do działania. Czuć lekko euforię oraz empatię. Dorzutki dorzucane były co jakiś czas dla podtrzymywania stanu. Nie zanotowano wystrzału Substancja idealna do pracy fizycznej jak i umysłowej, można się normalnie skupić, nie ma gonitwy myśli ani rozdrażnienia. Podczas badań można normalnie jeść. Zjazdu nie doświadczyłem, można normalnie iść spać. Wady i zalety: + poprawa nastroju + lekkie pobudzenie + empatia - brak Podsumowanie: Substancja aktywna sniff, oral nie testowano. Polecam każdemu spróbować, idealnie nadaje się na początek dnia by nabrać sił oraz motywacji do działania. Oczy w normie. Wypierdolu w kosmos nie uświadczono, być może w większych dawkach wywali na inną orbitę. NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.   Dla ciebie może okazać się za mocne!   Pamiętaj o tym!