Skocz do zawartości

starykoń

Naukowiec
 • Zawartość

  1181
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O starykoń

 • Ranga
  Sporadyczny koksiarz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

10164 wyświetleń profilu
 1. Jeszcze jedno: postarajcie się mieć komplet fifek do opalenia. Ja zbieram także smołę i niedopałki z fifek i ratuję się tym. Dostaję mniejsze (dużo) dawki niż sobie przygotowywałem z canna i tak właściwie powinien wyglądać detox. Bo odstawianie nagłe czegokolwiek to prawdziwy szok dla organizmu i nie musi się to dobrze kończyć.
 2. Kurde ludziska, nie chodźcie do psychiatry z uzależnianiami od canna. Depakine Chrono bierzesz? A czytałeś o skutkach ubocznych tego ,,leku''? Wyłysiejesz w trymiga! Też mam poty, drażliwość, ale umysł wybitnie wtedy pracuje (choć w pełnym stresie). Szukać należy naturalnych metod. Druga sprawa że po AB-Pinaca nie ma aż tak ciężkich skutków przy odstawieniu.. Nie ma wymiotów, które przy innych canna występują. Wszystko się bierze stąd, ze zaczynamy zwalczać tolerancję wyższymi dawkami i z czasem otrzymujemy nienormalne dawki. Tak działają również lekarstwa zapisywane przez psychiatrów. Np po odstawieniu clonazepanu masz jak w banku psychozę. Po canna tego na szczęście raczej nie ma. Uzależnić można się od spalin miejskich i potem wyjechawszy w czysty rejon też można rzygać od uzależnienia (pamiętam że tak miałem w latach 80tych kiedy spalin było bardzo dużo w W-wie, dwusuwy i kopcące Ikarusy).
 3. starykoń

  Marihuana zwiększa szum neuronalny

  Coś w tym musi być. Ale nie jest to takie proste do zrozumienia. Poczytajcie sobie o psychozach, mechanizm powstawania nie jest do końca znany. Hamowanie psychozy farmakologiczne polega na blokowaniu receptora (lub receptorów) dopaminowych.
 4. starykoń

  LegalCHEM

  Sklep godny polecenia, jednak albo nastąpił zbieg okoliczności, albo ktoś ma wgląd w bazę adresów email sklepu, bo równolegle z komunikatami ze sklepu przyszedł email sugerujący wysłanie smsa (za 30zł) celem umówienia z kurierem terminu dostawy. Nawet zdążyłem wyciągnąć dość pochopne wnioski i się zdenerwowałem że całe zamówienie to był pic (zamawiane pierwszy raz). Uważajcie na taki email z kurier-fix czy coś podobnego wyłudzający SMSa. Sklep OK
 5. starykoń

  PB-22, QUPIC

  Niszczy serce, podnosi ciśnienie do ekstremalnych wartości, powoduje daleko idące konsekwencje. To niebezpieczny odczynnik, sprawdzone.
 6. starykoń

  Polecane kannabinoidy

  Jeśli to zdelegalizowali to dobrze, bo to g.. wchodzi na serce (jakiś metabolit tego czy co).
 7. Ja doświadczyłem krzywych (bardzo) akcji po, jak dotąd każdym kanabinoidzie z atomem fluoru w składzie, jaki badałem. AM2201, 5FAKB i czymś tam jeszcze co dostałem w samplu. Fluor to zło - nawet ten w paście do zębów, ale otępia umysły i powoduje że motłochem łatwiej się rządzi. Dlatego sprzedawany jest razem z kitem iż wzmacnia szkliwo - w rzeczywistości degeneruje kości. Znane są też skutki uboczne leków które mają fluor w składzie np po prozacu - występuje duży odsetek samobójstw (w śród ludzi z zaleczoną przez prozac depresją).
 8. Zre Dlatego tak jest że Polska jest w całości uwikłana w politykę jednego bliskowschodniego państewka. Generalnie chcą nas użyć jako mięsa armatniego przeciw Rosji, byśmy jako Słowianie wykonali efektowne samobójstwo w bratobójczej walce. To dlatego ,,nasza'' polityka jest ,,nieco'' dziwna, a ,,naszych'' polityków z naszym krajem łączy jedynie znajomość języka polskiego. Potrzebne tu są matkimadzi, a ta ,,polityka narkotykowa'', jest właśnie taką stałą matkąmałejmadzi. Oto rodowód ,,naszego'' namaszczonego nam na ,,niesłusznie opluwanego patriotę'', w rzeczywistości odgrywającego a to komedie, a to tragedię, górala z rodowodem odeskim. http://www.spieprzajdziadu.com/pics/2009/04/k2.jpg O reszcie to nawet nie warto wspominać. Zresztą to są komedianci tego samego widowiska, a my jesteśmy publiką. Po drugie polityka ta wychodzi na przeciw: woli tłuszczy (demokracja pozwala przymusić 49% społeczeństwa, przez pozostałe 51% do czegokolwiek!), mafii (zyski), policji (która woli łapać 15 latka ze skrętem, lub piwoszy, niż groźnych bandytów), tzw wymiar sprawiedliwości (by się kręciło) itp itd.
 9. Jeszcze jeden dowód na to, iż takie próby uczuleniowe (czyli potraktowanie nowości z pełnym szacunkiem i ostrożnością) są konieczne! To przebija się przez tolerkę!
 10. To barany, albo dziennikarze, albo pałkarze. Gdzie informacja: czy 22 letnie dziecko było właścicielem, czy pracownikiem najemnym z naboru z tejże gaaaaaazety?
 11. Kto nie ćpie, ten śpi w poduchach, a kto ćpie, tego wiodą w łańcuchach - to jest przeróbka ruskiego porzekadła - w tym wypadku - nomen omen - kara powinna być jak najsurowsza! M.in po to by m.im mnie nie strzeliło do łba coś podobnego. Zabił komuś matkę i babcie, trefniś pierdolony. Co, na taksówkę było mu żal?
 12. starykoń

  Gdzie detoksykacja?

  z ciekawości? det od czego?
 13. starykoń

  Muzyka której słuchacie podczas podróży

  Wyszukiwarka jest fatalna dlatego tutaj: Czy to nie jest o ,,rajaniu'' too much???' https://www.youtube.com/watch?v=dIQ1TLvQViY
 14. Nie kwestionuję działania demonicznego, ale w przypadku sprawcy zabójstwa w USA gdzie możliwa i prawdopodobna (w niektórych stanach) jest kara śmierci, udawanie niepoczytalnego może być linią obrony. A zjawisko w/w tzw zmory sennej podobno jest też działaniem demonów i podobno może towarzyszyć złej ścieżce życiowej (takie jest ludowe wytłumaczenie tego zjawiska). Jest to jedna z możliwych opcji przy założeniu że mamy tzw otwarty umysł. Tzw racjonaliści mają zamknięte umysły.
 15. Oczywiście ostateczny wyrok zależy od sędziego - jeśli traficie na chuja, nie ma przebacz.. Jest druga instancja, a wyrok nie jest prawomocny. Edit by Synchro: nie wiem czemu miałem zakodowane w pamięci, że do rozpatrzenia sprawy w drugiej instancji dochodzi głównie z powodu błędów proceduralnych. Oczywiście masz rację, wyrok sądu II instancji jest dopiero wiążący i praktycznie niepodważalny.
×