Jump to content

undertaker6

Użytkownik Forum
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About undertaker6

 • Rank
  Narzeczony Marysi

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

5,294 profile views
 1. undertaker6

  MocRC

  Mocy, nadal czekam na obiecaną przesyłkę Numer Zamówienia: ** z dnia ** lipca 2016. Obiecałeś sprawdzić, potem kontakt z Twojej strony się urwał, dlatego piszę na forum.
 2. undertaker6

  MocRC

  Do mnie doszła paczuszka, kontakt z vendorem też bardzo dobry.
 3. undertaker6

  MocRC

  3cmc Power od MocRc: rewewelacyjna jakość!
 4. undertaker6

  MocRC

  3cmc Power od MocRc: rewewelacyjna jakość!
 5. Do mnie też doleciał gołąbek od Pyłków. Minus: tydzień po obiecanym przez Pyłki terminie. Plusy: opakowanie i jakość
 6. Finał: otrzymałem od skazanego zwrot pieniędzy plus odsetki plus nawiązkę. Informuję tych, którzy (nie)potrzebnie bardzo się boją kontaktu z wymiarem hm... sprawiedliwości. Happy End Temat do zamknięcia
 7. undertaker6

  MocRC

  Czekam na Trójkę Power i chętnie wyrażę tu swoją opinię . Mocy: cieszę się, że załapię się na Twoją promocję
 8. Malutkie zamówienie od Zapylaczy dotarło. Profesjonalnie zapakowane, w terminie jak zawsze od nich. Malutkie zamówienie od Zapylaczy dotarło. Profesjonalnie zapakowane, w terminie jak zawsze od nich.
 9. To tylko wstępne info dla zainteresowanych. Wstępne, bo badania muszą potrwać aby było więcej info.. (chodzi o Króla) Sen o 4-mpd od Kinga: Sen: Puder, bardzo “lekki”, biały, nie higroskopijny. Sporo tego. Jeśli oceniamy “klasę” w porównaniu do penta (dalej: „oryginał”) to: - dłużej się ładuje, o wiele dłużej niż oryginał (!) - bardziej na adrenalinę działa niż oryginał Albo jako mocna kawa. Czy słabsze? Trudno powiedzieć. Inne Sen nie euforyczny. Dopaminowo-adrenalinowy.
 10. Dzisiaj śniło mi się, że odebrałem od Króla zamówienie opłacone dwa dni wcześniej. Pod kątem wysyłki wszystko o.k czyli tak jak przed Króla przerwą.
 11. W te wilgotne i chłodniejsze dni (wrzesień 2015) przyśnił mi się sen o wyciągaczu wilgoci Je:baczka. Nazwa: Je:baczka Od: Paula Sort: wrzesień 2015 Czas działania: około 30 minut i spada z każdym snem Czas ładowania: od niemal natychmiast do kilku minut Wygląd: bardzo drobno zmielone mini suche listeczki (patrz zdjęcie). Wygląda jak majeranek kupiony w małej torebce w supermakecie. Zapach niewyczuwalny * Dawkowanie zalecane Początkujący: jeden mały buszek z mniejszej strony prostej kioskówki. I to rozcieńczone tytexem. Zaawansowani: nie wiem Czas działania: około pół godziny snu po jednej
 12. Czekam i czekam, obym się doczekał...

 13. undertaker6

  Zatkany nos

  Tu opisałem rewelacyjny, prosty i tani sposób podpatrzony w internetach: http://forum.dopalamy.com/topic/8036-d%C5%82ugo-regeneruj%C4%85ca-si%C4%99-%C5%9Bluz%C3%B3wka-nosa/page-2#entry126341
 14. Ja podobnie. Dlatego chciałem najpierw spytać i poprosić: kto z Forumowiczów obcował z JE:BACZKĄ od Pauli i opisze? Paula daje to w gratisie więc pewnie ktoś się znajdzie aby się wypowiedział. Ja nie jestem specjalistą od mieszanek, dlatego powstrzymam się od testu i od recenzji. Bardzo proszę.
×
×
 • Create New...