Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


varbar

Użytkownik Forum
 • Content Count

  361
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About varbar

 • Rank
  Weekendowy Entuzjasta Władka

Recent Profile Visitors

1,536 profile views
 1. varbar

  Escobar.store

  zglaszam sie do akcji
 2. Na shopineo jest info z jego konta
 3. @ForsikJa mialem w samplach aktywny i smierdzial dziwnie jak by bagnem xD
 4. w sumie i ja pisalem do niego wczoraj i 0 odzewu no coz trzeba czekac :)
 5. Ja sample otrzymałem 3cmc fajne speedowe nepik fajny
 6. Jakiegos @ do tego pana jesli mozna prosic na pw
 7. Przechowujesz to w niskiej teperaturze i ciemny miejscu? Podzieliłes sobie? By nie otwierac zbyt czesto worka z cala zawartoscIa?
 8. varbar

  Żółty Rolex

  https://www.ecstasydata.org/view.php?id=3406
 9. Pojdz do psychiatry i mu wytlumacz jak było pomoze a napewno nie zaszkodzi
 10. varbar

  cza*ha.d*

  Loo usuneli posta od @Czacha_dymi
 11. Polecam Pani spróbować sama pani zrozumie jakie są symptomy etc... A tak na poważnie to nie da się tego jednoznacznie określić każdy organizm jest inny i co jednostka to inne doświadczenia oraz sposoby i dolegliwości z mojego przykładu napewno to że są rozdrażnione, bardziej czułe na bodźce, brak apetytu przy stymulantach oraz to że po owym braku jedzą jak by rok jedzenia nie widzieli, nie naturalny spadek wagi (wyraźniejsze kości policzkowe) A co powinni wiedzieć by odpowiednie wcześnie im pomóc na pewno nie naciskać tłumaczyć im ale nie na zasadzie wszystko dragi są złe bo mocarz jest zły a marchewka dobra. Rodzice sami się najpierw powinni wyedukować tak jak my to robimy poprzez różne strony, fora bo dziecko które usłyszy rodzica które pierdoli głupoty nie będzie chciało go słuchać.
 12. @George89 kontakt do funkiego E-mail : [email protected] w stopce jest

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...