Skocz do zawartości

SIN

Memberzy
 • Zawartość

  161
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  14g 38m 50s

O SIN

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. W nowych 26 analizach produktów od największego polskiego vendora k********r.nl znalazł się jeszcze jeden kwiatek - zupełnie nowy syntetyczny kannabinoid CUMYL-4CN-BINACA (4-cyano CUMYL-BUTINACA). Ostrzeżenie - https://sin.org.pl/nowy-kanna-kolek/ Wszystkie analizy - https://lab.sin.org.pl Produkt: “Hardcore Incense mango” Wynik analizy: CUMYL-4CN-BINACA Pod żadnym pozorem nie zaleca się stosowania tej substancji. Uwaga! Próbka zawiera nieznany wcześniej nowy syntetyczny kannabinoid CUMYL-4CN-BINACA (4-cyano CUMYL-BUTINACA). To nieprzebadany i po raz pierwszy zidentyfikowany syntetyczy kannabinoid o nieznanej toksyczności. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach. Interakcje i długotrwałe skutki uboczne nieznane. Pamiętaj, żadna substancja nie jest zupełnie bezpieczna. Ryzyka są zawsze obecne, ale możesz je zminimalizować stosując się do reguł "Znaj swoje Ciało, Znaj swój Umysł, Znaj swoją Substancję, Znaj swoje Źródło". Niektóre porady redukcji szkód są niezmienne. Połknij zamiast wciągać. Opiekuj się swoimi przyjaciółmi. Nie zażywaj samemu, zawsze mów swoim znajomym czego używasz aby w razie konieczności można było Ci pomóc. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, udziel jej. Nie wachaj się wezwać karetki - policja nie przyjedzie, o ile nikt nie umrze lub nie ma poważnej przemocy. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach.
 2. Hardcore Incense

  W nowych 26 analizach produktów od największego polskiego vendora k********r.nl znalazł się jeszcze jeden kwiatek - zupełnie nowy syntetyczny kannabinoid CUMYL-4CN-BINACA (4-cyano CUMYL-BUTINACA). Ostrzeżenie - https://sin.org.pl/nowy-kanna-kolek/ Wszystkie analizy - https://lab.sin.org.pl Produkt: “Hardcore Incense mango” Wynik analizy: CUMYL-4CN-BINACA Pod żadnym pozorem nie zaleca się stosowania tej substancji. Uwaga! Próbka zawiera nieznany wcześniej nowy syntetyczny kannabinoid CUMYL-4CN-BINACA (4-cyano CUMYL-BUTINACA). To nieprzebadany i po raz pierwszy zidentyfikowany syntetyczy kannabinoid o nieznanej toksyczności. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach. Interakcje i długotrwałe skutki uboczne nieznane. Pamiętaj, żadna substancja nie jest zupełnie bezpieczna. Ryzyka są zawsze obecne, ale możesz je zminimalizować stosując się do reguł "Znaj swoje Ciało, Znaj swój Umysł, Znaj swoją Substancję, Znaj swoje Źródło". Niektóre porady redukcji szkód są niezmienne. Połknij zamiast wciągać. Opiekuj się swoimi przyjaciółmi. Nie zażywaj samemu, zawsze mów swoim znajomym czego używasz aby w razie konieczności można było Ci pomóc. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, udziel jej. Nie wachaj się wezwać karetki - policja nie przyjedzie, o ile nikt nie umrze lub nie ma poważnej przemocy. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach.
 3. W nowych 26 analizach produktów od największego polskiego vendora k********r.nl znalazł się jeszcze jeden kwiatek - zupełnie nowy syntetyczny kannabinoid CUMYL-4CN-BINACA (4-cyano CUMYL-BUTINACA). Ostrzeżenie - https://sin.org.pl/nowy-kanna-kolek/ Wszystkie analizy - https://lab.sin.org.pl Produkt: “Hardcore Incense mango” Wynik analizy: CUMYL-4CN-BINACA Pod żadnym pozorem nie zaleca się stosowania tej substancji. Uwaga! Próbka zawiera nieznany wcześniej nowy syntetyczny kannabinoid CUMYL-4CN-BINACA (4-cyano CUMYL-BUTINACA). To nieprzebadany i po raz pierwszy zidentyfikowany syntetyczy kannabinoid o nieznanej toksyczności. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach. Interakcje i długotrwałe skutki uboczne nieznane. Pamiętaj, żadna substancja nie jest zupełnie bezpieczna. Ryzyka są zawsze obecne, ale możesz je zminimalizować stosując się do reguł "Znaj swoje Ciało, Znaj swój Umysł, Znaj swoją Substancję, Znaj swoje Źródło". Niektóre porady redukcji szkód są niezmienne. Połknij zamiast wciągać. Opiekuj się swoimi przyjaciółmi. Nie zażywaj samemu, zawsze mów swoim znajomym czego używasz aby w razie konieczności można było Ci pomóc. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, udziel jej. Nie wachaj się wezwać karetki - policja nie przyjedzie, o ile nikt nie umrze lub nie ma poważnej przemocy. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach.
 4. Tutaj mowa o dwóch produktach, nie jednym. Tamten miks vipa ciezko przebić ale myśle osobiście ze pchanie na nieswiadomce ludziom opio to najgorsze co można robić. Może benzo by było gorzej. Ciężki wybór. wykrylismy tez kompletnie nowe kanna... Jurek
 5. Devil Liquid & Flower Bomb Liquid

  0 możliwości pomyłki ale oczywiście nasza analiza dotyczy probki która nabyliśmy od vendora jako randomowy klient w styczniu - nic nie stoi na przeszkodzie by w poniedziałek lał jedno a we wtorek co innego. Jurek
 6. Devil Liquid & Flower Bomb Liquid

  Devil liquid jest na FU-F, flower bomb to MDMB-CHMICA. Przedstawiamy nowe 26 analiz produktów od największego polskiego vendora kolekcjoner.nl A w nich! Tabletka na 2'-Oxo-PCE i Furanylfentanyl sprzedawane w produktach bez podanego składu. Ciężko nam skomentować rozprowadzanie w ten sposób tak silnych i siłą rzeczy nietypowych substancji. Liczy się zysk, "nowości", "promocje", "gratisy" - nie wiele ma to wspólnego ze świadomą psychonautyką. Ostrzeżenie - https://sin.org.pl/uwaga-fuf-pce-kolek/ Wszystkie analizy - https://lab.sin.org.pl Pamiętaj, żadna substancja nie jest zupełnie bezpieczna. Ryzyka są zawsze obecne, ale możesz je zminimalizować stosując się do reguł "Znaj swoje Ciało, Znaj swój Umysł, Znaj swoją Substancję, Znaj swoje Źródło". Niektóre porady redukcji szkód są niezmienne. Połknij zamiast wciągać. Opiekuj się swoimi przyjaciółmi. Nie zażywaj samemu, zawsze mów swoim znajomym czego używasz aby w razie konieczności można było Ci pomóc. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, udziel jej. Nie wachaj się wezwać karetki - policja nie przyjedzie, o ile nikt nie umrze lub nie ma poważnej przemocy. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach.
 7. Serce

  Tabletka jest na 2'Oxo-PCE. Przedstawiamy nowe 26 analiz produktów od największego polskiego vendora kolekcjoner.nl A w nich! Tabletka na 2'-Oxo-PCE i Furanylfentanyl sprzedawane w produktach bez podanego składu. Ciężko nam skomentować rozprowadzanie w ten sposób tak silnych i siłą rzeczy nietypowych substancji. Liczy się zysk, "nowości", "promocje", "gratisy" - nie wiele ma to wspólnego ze świadomą psychonautyką. Ostrzeżenie - https://sin.org.pl/uwaga-fuf-pce-kolek/ Wszystkie analizy - https://lab.sin.org.pl Pamiętaj, żadna substancja nie jest zupełnie bezpieczna. Ryzyka są zawsze obecne, ale możesz je zminimalizować stosując się do reguł "Znaj swoje Ciało, Znaj swój Umysł, Znaj swoją Substancję, Znaj swoje Źródło". Niektóre porady redukcji szkód są niezmienne. Połknij zamiast wciągać. Opiekuj się swoimi przyjaciółmi. Nie zażywaj samemu, zawsze mów swoim znajomym czego używasz aby w razie konieczności można było Ci pomóc. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, udziel jej. Nie wachaj się wezwać karetki - policja nie przyjedzie, o ile nikt nie umrze lub nie ma poważnej przemocy. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach.
 8. Jestes archeologiem? Archiwum prowadzimy dla celow naukowych, abyscie nie zrobili sobie krzywdy czytajac nieaktualne dane. To nie jest kontrola jakosci. To jest usluga analizowania bezpieczenstwa srodkow dostepnych na rynku. Przedstawiamy nowe 26 analiz produktów od największego polskiego vendora kolekcjoner.nl A w nich! Tabletka na 2'-Oxo-PCE i Furanylfentanyl sprzedawane w produktach bez podanego składu. Ciężko nam skomentować rozprowadzanie w ten sposób tak silnych i siłą rzeczy nietypowych substancji. Liczy się zysk, "nowości", "promocje", "gratisy" - nie wiele ma to wspólnego ze świadomą psychonautyką. Ostrzeżenie - https://sin.org.pl/uwaga-fuf-pce-kolek/ Wszystkie analizy - https://lab.sin.org.pl Pamiętaj, żadna substancja nie jest zupełnie bezpieczna. Ryzyka są zawsze obecne, ale możesz je zminimalizować stosując się do reguł "Znaj swoje Ciało, Znaj swój Umysł, Znaj swoją Substancję, Znaj swoje Źródło". Niektóre porady redukcji szkód są niezmienne. Połknij zamiast wciągać. Opiekuj się swoimi przyjaciółmi. Nie zażywaj samemu, zawsze mów swoim znajomym czego używasz aby w razie konieczności można było Ci pomóc. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, udziel jej. Nie wachaj się wezwać karetki - policja nie przyjedzie, o ile nikt nie umrze lub nie ma poważnej przemocy. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach.
 9. Przedstawiamy nowe 26 analiz produktów od największego polskiego vendora kolekcjoner.nl A w nich! Tabletka na 2'-Oxo-PCE i Furanylfentanyl sprzedawane w produktach bez podanego składu. Ciężko nam skomentować rozprowadzanie w ten sposób tak silnych i siłą rzeczy nietypowych substancji. Liczy się zysk, "nowości", "promocje", "gratisy" - nie wiele ma to wspólnego ze świadomą psychonautyką. Ostrzeżenie - https://sin.org.pl/uwaga-fuf-pce-kolek/ Wszystkie analizy - https://lab.sin.org.pl Pamiętaj, żadna substancja nie jest zupełnie bezpieczna. Ryzyka są zawsze obecne, ale możesz je zminimalizować stosując się do reguł "Znaj swoje Ciało, Znaj swój Umysł, Znaj swoją Substancję, Znaj swoje Źródło". Niektóre porady redukcji szkód są niezmienne. Połknij zamiast wciągać. Opiekuj się swoimi przyjaciółmi. Nie zażywaj samemu, zawsze mów swoim znajomym czego używasz aby w razie konieczności można było Ci pomóc. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy, udziel jej. Nie wachaj się wezwać karetki - policja nie przyjedzie, o ile nikt nie umrze lub nie ma poważnej przemocy. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach.
 10. Dzieki za uwagi, strona powstaje dzieki heroicznej pracy jednego wolontariusza. Rozbudowujemy ją cały czas, krok po kroczku. Przepraszamy za problemy na urzadzeniach mobilnych. Zeby zobaczyc wiecej info nalezy kliknac w dowolny wiersz. Stare analizy miały juz rok wiec trafily tam gdzie powinny - do kosza. Jurek
 11. Zapraszamy po dokładkę analiz. Dziś głównie o tym jak vendor dopki.club nie umie umyć łyżki, którą sypie fentanyle. Jutro napewniej dodamy analizy kolekcjonera.https://lab.sin.org.pl
 12. Zapraszamy po dokładkę analiz. Dziś głównie o tym jak vendor dopki.club nie umie umyć łyżki, którą sypie fentanyle. Jutro napewniej dodamy analizy kolekcjonera.https://lab.sin.org.pl
 13. Temat Ogólny

  Jesli ktos sie zastanawia, to produkt sprzedawany tu jako U-48800 nie ma za wiele z tą substancją wspólnego. Kolejny, jeszcze bardziej randomowy analog.Analiza dostępna na https://sin.org.pl/uwaga-u48800/ lub w serwisie SIN Lab pod adresem https://lab.sin.org.pl.Uwaga! Źródło: http://rc-chemicals.org (Online)Data: 01.2018Produkt: “U-48800” (OPIOID)Wynik analizy: 3,4-MDO-U-47700 (3,4-Methylenedioxy U-47700 hydrochloride)Pod żadnym pozorem nie zaleca się stosowania tej substancji. Uwaga! Próbka zawiera środek inny niż reklamowany i jest to nowy syntetyczny opioid 3,4-MDO-U-47700. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach. Interakcje i długotrwałe skutki uboczne nieznane.Ostrzeżenie – stężenie i skład bez przerwy ulegają zmianie. Wskazanie składu nie oznacza, że będzie taki sam nastepnym razem. Wynik tym bardziej nie oznacza, że środek jest bezpieczny. Żadna substancja nie jest zupełnie bezpieczna.
 14. Witamy z nową porcją analiz! Kupiliśmy znowu około setki substancji z największych sklepów online. Dziś, na rozgrzewkę (reszta wyników jeszcze nie do końca kompletna lub wymaga powtórzenia) analiza jednej substancji sprzedawanej jako U-48800 od sprzedawcy http://rc-chemicals.org.Analiza dostępna na https://sin.org.pl/uwaga-u48800/ lub w serwisie SIN Lab pod adresem https://lab.sin.org.pl.Uwaga! Źródło: http://rc-chemicals.org (Online)Data: 01.2018Produkt: “U-48800” (OPIOID)Wynik analizy: 3,4-MDO-U-47700(3,4-Methylenedioxy U-47700 hydrochloride)Pod żadnym pozorem nie zaleca się stosowania tej substancji. Uwaga! Próbka zawiera środek inny niż reklamowany i jest to nowy syntetyczny opioid 3,4-MDO-U-47700. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach. Interakcje i długotrwałe skutki uboczne nieznane.Ostrzeżenie – stężenie i skład bez przerwy ulegają zmianie. Wskazanie składu nie oznacza, że będzie taki sam nastepnym razem. Wynik tym bardziej nie oznacza, że środek jest bezpieczny. Żadna substancja nie jest zupełnie bezpieczna.
 15. Witamy z nową porcją analiz! Kupiliśmy znowu około setki substancji z największych sklepów online. Dziś, na rozgrzewkę (reszta wyników jeszcze nie do końca kompletna lub wymaga powtórzenia) analiza jednej substancji sprzedawanej jako U-48800 od sprzedawcy http://rc-chemicals.org. Analiza dostępna na https://sin.org.pl/uwaga-u48800/ lub w serwisie SIN Lab pod adresem https://lab.sin.org.pl.Uwaga! Źródło: http://rc-chemicals.org (Online)Data: 01.2018Produkt: “U-48800” (OPIOID)Wynik analizy: 3,4-MDO-U-47700 (3,4-Methylenedioxy U-47700 hydrochloride)Pod żadnym pozorem nie zaleca się stosowania tej substancji. Uwaga! Próbka zawiera środek inny niż reklamowany i jest to nowy syntetyczny opioid 3,4-MDO-U-47700. Jeżeli decydujesz się stosować środki odurzające, zachowaj szczególną ostrożność i szukaj informacji w rzetelnych źródłach. Interakcje i długotrwałe skutki uboczne nieznane.Ostrzeżenie – stężenie i skład bez przerwy ulegają zmianie. Wskazanie składu nie oznacza, że będzie taki sam nastepnym razem. Wynik tym bardziej nie oznacza, że środek jest bezpieczny. Żadna substancja nie jest zupełnie bezpieczna.
×