Spizganyhuj

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  17d 11g 1m 6s

Reputacja

1 Neutralna

1 obserwujący

O Spizganyhuj

 1. Big Crystal (19zł za 1g)

  Ktoś coś na temat nowego sortu?
 2. 4cmc lemon

  Dawaj dzisiaj
 3. 4-CMC R83

  Ma byc w ten weekend
 4. Jaga

  Tez wam tak przyspiesza serduszko po zapaleniu? Mi gdzies do 130 uderzen na minute, a szkoda bo fajne dzialanie tylko to przyspieszone bicie serca
 5. OZZ.COOL OTWARCIE

  Fake niebieski
 6. OZZ.COOL OTWARCIE

  Masz porownanie 4cmc max do r83?
 7. Niebieskie i Pomarańczowe kanna

  Takie są ich nazwy, więc taka jest też nazwa tematu, a poza tym tylko jedno z nich zostanie na stałe w sklepie, więc wtedy można zmienić nazwę.
 8. Niebieskie i Pomarańczowe kanna

  Robię temat bo już parę osób pisało, że dostali próbki, liczę na jakieś recki, ja dopiero w weekend zaczynam badania
 9. OZZ.COOL OTWARCIE

  Włącznie do dzisiaj ta promka?
 10. 4-CMC R83

  Nie no, nie jutro, poza tym ten opis jest z przeżyć sprzed tygodnia, dopiero w następny weekend ewentualne badania
 11. 4-CMC R83

  Mój pierwszy raz z jakimkolwiek 4cmc i ogólnie grubszymi dragami, wcześniej tylko mj tak jak pisałem wyżej. Nazwa: 4cmc R83 Skąd: Ozz Wygląd: lekko beżowy proch Ile: 0,2g Dawkowanie: dzień wcześniej około 50 mg próby uczuleniowej, następnego dnia reszta, wszystko rozpuszczone w soku i wypite Czas działania: 1/1,5h Efekt działania: Przy próbie uczuleniowej wystąpiło lekkie klatkowanie obrazu i tyle. Następnego dnia po wypiciu reszty po około 30 minutach zaczęło wchodzić. Na początku bardzo powoli się rozkręcało, wystąpiło klatkowanie obrazu, troszkę szybciej biło serce i tak jakby kończyło się rozkręcać, ale kilka minut później wjechało już całkowicie. Było bardzo przyjemnie, chodzenie sprawiało sporo przyjemności i odbywało się na ugiętych kolanach. Muzyka mnie wkurwiała tak samo jak telewizja, wolałem posiedzieć w ciszy. Prawie godzine spędziłem na czytaniu przeróżnych rzeczy na temat studiów i sprawiało to dużą przyjemność i bardzo mnie ciekawiło. Czułem też ciężkie powieki i ogólnego lenia. Suchość w ustach umiarkowana, ale spacery do lodówki po napój były czymś świetnym i trwały dużo dłużej niż będąc trzeźwym (chodziłem bardzo powoli). Po mniej więcej godzinie efekty ustały. Po wypiciu kubka melisy smacznie spałem. Ogólnie na plus, może trochę dłużej mogło by działać, ale nie spodziewałem się nie wiadomo czego. Z efektów ubocznych tylko następnego dnia stolec był trochę rzadszy i piekący :).   Myślicie że 200 mg następnym razem wyjebie mocniej?  
 12. 4-CMC R83

  Nie ma
 13. 4-CMC R83

  Praktycznie czysty człowiek jeśli chodzi o grubsze testy poza mj ile tego na pierwszy raz?
 14. Primasort.ru - Ogólnie

  Ile wjebałeś tych koniczynek, że takie skutki?
 15. Predator-Rc Ogólnie

  Te 3/4 cmc dostępne mimo delegala? Coś innego w tym siedzi?