Skocz do zawartości

mu56

Memberzy
 • Zawartość

  187
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  12d 20g 32m 3s

O mu56

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań
 1. Atomchemicals.nl - NEP CRYSTALS

  Jestem po pierwszych testach tego odczynnika, nigdy go nie testowałem aż do dziś i nie będę się narazie przynajmniej za dużo rozpisywać bo @horsii napisał wszystko co ważne i istotne bardzo obszernie, powiem tylko że zgadzam się z Tobą w 100%. Nwm jak działały inne sorty Nep-a bo jest to mój pierwszy który testuje, ale dawkowanie podobne jak u horsiego i jest dym. Pobierać póki jest!!
 2. atomchemicals.nl

  Gołąb dolecial i jestem niesamowicie zadowolony gramatury ponad zamówienie, mnóstwo gratisów o które nie zabiegałem a są. Wielkie dzięki @atomchemicals. Pakowanie 9/10 nie jest źle, ale ppoprawilbym tu trochę dla wiekszego bezpieczeństwa, jak co to mogę podpowiedzieć Ci atom na pw. Vendora oceniam 9/10 mocne 9, 10 nie ma tylko z względu na wyżej wspomniane, ale i tak polecam pobierać śmiało chemicy!!
 3. Darkchem.com - MYSZKA MIKI

  @Porobindus normalne piguły
 4. Darkchem.com - 3-EMC PINK CRYSTAL

  Nie będę siać paniki bo dopiero co zacząłem testy sniffem, ale uważać bo wydaje mi się, że mocniej stymuluje niż pozostałe emc dawka ~120mg i jest zadowalająco, eufo jest ale zdecydowanie stymulacja większa. Oral czuje będzie dopiero ciekawy. Jak narazie stwierdzić mogę, że odczynnik bardzo aktywny sniffem porównując z innymi emc, a stestowalem każdy sort który był, to stymuluje najbardziej, ale stym jest przyjemna nie nachalna jak po np. Hexie. Tyle dokładną recke zapodam po Oral, ale testowane przedtem emc-ki w moich odczuciach nie były tak aktywne w takiej dawce sniffem także jak eufo oralnie tak bd aktywne to będzie bestseller coś czuję. 2tyg szczur czysty z wyjątkiem kilku wieczorów na pillsach 1p-lsd jeśli ktoś ma wątpliwości o toleruje.
 5. TEMAT GŁÓWNY - DARKCHEM.COM - ZAPRASZAMY

  @Pusz3k tak zrealizowane to wysłane, tak Darek wysyła.
 6. Darkchem.com - 4-MC NORMEFEDRON

  Przekonałaś mnie skoro blisko do metamefedronu, wiadomo cudów się nie spodziewam, ale przetestuję to na pewno .
 7. Darkchem.com - 4-MC NORMEFEDRON

  @Nancy jest tu jakaś eufo? Czy tylko czysty speed i jaki? Podziel się trochę info .
 8. Darkchem.com - SAMPLE TESTER

  3-EMC PINK TEST
 9. Darkchem.com - SAMPLE TESTER

  Na moją opinie w razie testów oczywiście zawsze można liczyć, jeżeli zostanę wybrany .
 10. 4-HO-MIPT - Tabletki

  Dzięki @RaulDuke. Pijani, napaleni mj jak to na kawalerskim tak żeby nie wiedzieć nic :-D. Więc chyba pozostaje biała dama
 11. 4-HO-MIPT - Tabletki

  Czy pille nadadzą się na wieczór kawalerski mam tu na myśli ognisko na koniec po wszystkich wcześniejszych atrakcjach :-P.
 12. Mix 5-dbfpv z pv8

  Witam, oczekuje na paczkę 5-dbfpv wraz z gratisem pv8. Moje pytanie do Was to czy nadalyby się te substancje do miksu. Jeśli tak to w jakich dawkach i drogach podania. Z góry dziękuję za waszą pomoc
×