Predator-RC

Sklep
  • Ilość dodanej zawartości

    2314
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Days Won

    42
  • Czas Online

    2d 14g 26m 3s

Predator-RC last won the day on Lip 30,

Predator-RC had the most liked content!

O Predator-RC

  • Ranga
    Uzależniony od forum

Informacje o profilu

  • Płeć
    Kobieta

Ostatnie wizyty

48649 wyświetleń profilu
  1. tylko 2G, ja zamawiam za 50.000 tys EURO i nie dostaje nawet 1G gratisu i nie narzekam bo takie są ceny takie są zasady to nie jarmark że zbijasz 3 puszki i wybierasz cukierka i kapiszony gratis. robimy 100setki paczek dziennie i dokładamy wszelkich starań żeby każdy był zadowolony , przeczytaj 300 maili później wszystkie komentarze a jeszcze nich ktoś napisze litanie..... to nawet predek może zwariować. piszcie wyraźnie i tyle a jak się pomylimy to zawsze oddamy . PS. Wkrótce wybieranie gratisów będzie odrazu przy zamówieniu , nie będzie żadnych komentarzy, jak ktoś nie wybierze w systemie przy polu zamawiania to nie otrzyma żadnego gratisu.
  2. ale kto nie dostał próbek ? o co Ci chodzi człowieku ? wszyscy dostali co napisali i nie próbki tylko dużo tematu !.
  3. to jest produkt z niderlandów , wyślij na badania do ENERGY CONTROL , jestem pewny swojego produktu to 100% czyste 4FMA najlepszej jakości , chyba pomyliłeś owy odczynnik z jakimś innym
  4. kurde no mam takie urwanie głowy że naprawde tyle jest zamówień że nie mam jak usiąść do kilku spraw , ale zrobie to obiecuje... w tym tyg napewno. Niektóre trackingi inpost dojdą dopiero z rana. Pozdrawiamy.
  5. Zajebiaszcza jakość
  6. no wbijaj odebrać pake ściemniaczu bo kręcisz jak zwykle.
  7. ale ten czas leci
  8. proszę napisać maila na [email protected] poniedziałek najgorszy...
  9. przy płatności BTC
  10. zgadza się Chlorowodór
  11. proszę czytać po prostu "REGULAMIN" oraz zakładke "DOSTAWA" PS Samplami nowych CMC uraczymy za około 10 DNI za taki sam okres pojawi się BUC-3 oraz BUC-8 na drodze testów w naszych labo są 2-oxo-PCM 2-FA 4-FMA batch #2 PV-8 CRYSTAL U-47700 nowy batch 4F-a-PVP 4F-MPH nowy dostawca 2F-DCK CRYSTAL ETIZOLAM nowy batch jak tylko sprawdzimy te produkty oraz ich dostawców to do około 2-4 tyg chcemy wprowdzić je na stałe do oferty. Pozdrawiam.
  12. Witam , jesteśmy wszystkie paki lecą w terminie, mamy mase roboty także prosimy o cierpliwość i trackingi do jutra do 21-22 do wszystkich dotrą wraz ze szczęśliwcami z konkursu !
  13. KONKURS ZAKOŃCZONY NIE PISAĆ !!!
  14. bo po piszez jakies bzdury jak opinie same wskazuja na to co jest zajebiste i jak wychodzą badania. to że tylko klefedronem się raczysz nie znaczy że inny też
  15. zamówiliśmy 1KG BUC-3 1KG BUC-8 1KG - 2FDCK 1KG 2-oxo-PCM idą do nas od dobrego dostawcy będziesz szał ciał ! drogie te cholerstwa jak siemasz !