Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Greenboy

Weteran Forum
 • Content Count

  1,742
 • Joined

 • Last visited

About Greenboy

 • Rank
  Schizofrenik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

21,689 profile views
 1. Widzę, że przez 10 lat postrzeganie funkcyjnych przez innych niewiele się zmieniło. ;)
 2. Siema mordeczko. Kope lat :D

  1. Greenboy

   Greenboy

   Jest i Pan z turbiną w obrazku... a... już zmienił. ;)

 3. Witam bywalców i nowicjuszy. Raz na ruski rok odwiedzam forum, to i ja się przywitam. A co! P. S. Niedługo stuknie dycha jak tu jestem.
 4. To Ty żyjesz? :)

  1. Show previous comments  2 more
  2. Kierownik Budowy

   Kierownik Budowy

   Taa "sosy" z dużą zawartością alkoholu haha :E  :burp:

  3. zawiodlemsie

   zawiodlemsie

   Grasz w czołgi? :E 

  4. Greenboy

   Greenboy

   @Człowiek Garnek nie mam pojęcia, co to za butelki. Wziąłem zdjęcie z sieci, na którym jest masa butelek i ja nieprzytomny koło nich - czyli życie. :E

   @pablo nie zagłębiałem się w temat. Być może to sosy do spaghetti. ;)

   @zawiodlemsie w tym roku jeszcze nie grałem. Na przełomie roku miałem miałem trochę osobistych problemów rodzinnych, które wyprały mnie m.in. z takich rozrywek. Jednak konto mam i nie usuwam. Kiedyś wrócę do gry. :tulimy:

 5. Tak sobie wpadłem na chwilę... chyba długo mnie nie było, skoro po raz pierwszy widzę nowe logo. Witam tych, którzy mnie nie kojarzą. Pozostałych rownież.
 6. Większej bzdury dawno nie czytałem. Litości... Temat poszukiwań sterowników w moich oczach (oczach serwisanta elektroniki oraz IT) umarł wraz z pojawieniem się programu DriverPack ze strony drp.su Wykrywa wszystkie urządzenia w systemach od WinXP do Win10. Poza sterami domyślnie zaznacza programy, których możemy nie chcieć i które wystarczy odznaczyć. Po pojawieniu się okna z radosną opcją "Zainstaluj wszystko" wystarczy kliknąć na samym dole opcję "tryb eksperta" i można samemu zadecydować, co ma się zainstalować, a co nie.
 7. Greenboy

  World of tanks

  Po resecie konta doszedłem do tego, co miałem wcześniej. Nie patrzę na WN, WR, czy inne WuCośtam. Po prostu gram. Rozwijam tylko te linie, które chcę. Wcześniej odkrywałęm wszystko do IV i rezygnowałem. Teraz świadomie wybrałem ciężarówy i niszczary z USA. Mody ograniczone prawie do zera.
 8. Greenboy

  World of tanks

  Wszystkim aktywnym graczom WoTa, świadomym tego, że albo korzystamy z modów, albo jesteśmy ruchani przez osoby korzystające z modów przedstawiam swój najnowszy produkt >>KLIK<<. Nie dodawałem nic od ZJ, bo wkurwia mnie ciągłe aktualizowanie modów w wersji demo, które po czasie umierają. Miłego! @zawiodlemsie wiem... sam się usunąłem z klanu... nie wiem, dlaczego... przyjmiesz mnie znów?
 9. Póki ktoś nie otwiera sklepu sprzedającego hasz, crack i herę, taka anonimowość wystarczy. Do przegladania forum na pewno wystarczy. Chcecie anonimowości w Windows 10? Zapraszam do poczytania tego tekstu. Jest opis skryptu, który wrzuciłem tu, jako załącznik. Wyłącza chyba wszystko, co Microsoft przygotował sobie w celu śledzenia nas i zbierania naszych danych. Pomijając wyłączenie zbędnych dla nas usług, procesów i połączeń z serwerami MS, skrypt wyraźnie przyspiesza uruchomienie i pracę komputera. Korzystam u siebie na W8.1 i W10. Autor tamtego tematu aktualizuje swój skrypt dość często. Warto go uruchamiać po każdej aktualizacji systemu, gdyż MS włącza wtedy ponownie część szpiegów. Jeden z ciekawszych artykułów na temat szpiegowania w Windows 10 macie tutaj. PełneUprawnienia.zip RemoveSPY_AIOv6.zip
 10. Greenboy

  World of tanks

  Gram dla frajdy i póki co gierka daje radę. Poza tym wydałem ponad 200 zł na czołg i na tym chciałbym poprzestać. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że AW mógłby mi się spodobać i również zacząłbym wydawać kasę na jakieś dodatki, a tego nie chcę. @zawiodlemsie, oj szaleję! ...ze złości, bo odkąd jestem w klanie, mm wyrzuca moją T34 prawie zawsze na dychy.
 11. Greenboy

  World of tanks

  Zainteresowani kodem na 24h premki i skrzynkę Coli? http://eu.alienwarearena.com/giveaways/the-world-of-tanks-bonus-code-key-giveaway Trzeba się zarejestrować i jeszcze raz wejść na powyższy link. Kod dostaniecie na maila. Wszystko legal.
 12. Greenboy

  World of tanks

  Czitem jest całe nasze forum. Nie było Martixa. Był czit.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...