Jump to content

Synthetics.pro

Użytkownik Forum
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Synthetics.pro last won the day on August 6 2020

Synthetics.pro had the most liked content!

About Synthetics.pro

 • Rank
  Dostawca Wyposażenia

Recent Profile Visitors

5,132 profile views
 1. UPDATE 15.09 Pracujemy nad dostarczeniem do Was wszystkich zaległych paczek, robimy to najszybciej jak sie da. Pewnych spraw nie przyspieszymy i tez musimy na nie czekac. Przyblizony czas realizacji to połowa/koniec przyszlego tygodnia w zaleznosci od zamówionego produktu.
 2. UPDATE 14.09 Pracujemy normalnie jak zawsze. Spokojnie i bez obaw, wszystko będzie wysłane :) Z jakiś powodów mamy przerwę w wysyłce więc musicie to zrozumieć, nie możemy wszystkiego tłumaczyć publicznie :) Powtarzamy, że potrzebujemy jeszcze około tygodnia na dokończenie zaległych spraw.
 3. UPDATE 11.09 Zgodnie z planem część zaległych już wylądowała natomiast pozostałe powinny dolecieć do końca przyszłego tygodnia, musimy to zrobić mądrze, chwilkę nam się zejdzie. Prosimy o te 7-10 dni cierpliwości, pracujemy normalnie ale może nie tak dostępni jak zawsze na emailu bo musimy też zająć się bezpieczną wysyłką do Was.
 4. UPDATE 09.09 Z przykrością informujemy, że zmuszeni jesteśmy zamknąć działalność sklepu. Dziękujemy Wam za wspólne lata. Ciągłe działania niebieskich nie pozwalają nam normalnie pracować. Nie przyjmujemy nowych zamówień a zaległe wylecą w przyszłym tygodniu. Ze wszystkimi się rozliczymy. Więcej informacji na priv. Będziemy informować na bieżąco na forum. Pracujemy normalnie dopóki nie będziemy z Wami na 0 więc bez stresu :)
 5. Zmien operatora z polskiego na normalny. Czasy coraz gorsze :)
 6. Supermany już niedługo, około 14dni może wcześniej :)
 7. 5cl bedzie za okolo 2 tygodnie
 8. Supermany beda za okolo 2 tygodnie ale juz w przyszlym tygodniu beda inne bardzo ciekawe :)
 9. W związku z organizacją nowych magazynów szukamy też chętnych do pracy spośród naszych zaufanych Klientów. Oferujemy pełną anonimowość, szkolenia, b. dobre zarobki, stabilną pracę i rozwój :) Traktowanie jako partnera a nie pracownika. Jeśli spełniasz poniższe wymagania napisz do nas maila z tematem "PRACA" na mail [email protected] -masz kilka tysięcy złotych albo więcej na start -jesteś z dużego miasta albo z okolic dużego miasta -masz czas w na pracę w pełnym wymiarze czasu -jesteś ogarnięty -umiesz poruszać się po mieście -piszesz z maila, ktory jest w naszej bazie Kli
 10. Aphip nowa dostawa powinna być jutro u nas.
 11. UPDATE 06.08 -99% zaległości już wysłane więc wysyłka wychodzi już na bieżąco, stany magazynowe uzupełnione -wjechał NEP Crystalline polecamy: https://synthetics.pro/index.php/product/nep/ -nowe zdjęcia aktualne 3CMC CLASSIC: https://synthetics.pro/index.php/product/3-cmc/ -nowe zdjęcia aktualne 3CMC PERFECT: https://synthetics.pro/index.php/product/3-cmc-perfect/ ZAPRASZAMY!
 12. Wyslany portfel byl 3 razy bo sie .... 3 razy pytasz jak ........ o portfel :) I wszystko naprawde musisz walkowac publicznie? Moze napisz jeszcze imie nazwisko i gdzie zamowiles pake. Mamy setki maili, tak pamietam o czym z Toba pisalem wczoraj nie majac historii. To tak jak ktos pisze do nas "co tam?" :D Zamowienie pierwszy raz za minimalna kwote i mam co wypracowanie Ci pisac? :D ok nie wystarczy? :D
×
×
 • Create New...