Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Synthetics.pro

Sklep Internetowy
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Synthetics.pro last won the day on August 6

Synthetics.pro had the most liked content!

About Synthetics.pro

 • Rank
  Dostawca Wyposażenia

Recent Profile Visitors

4,536 profile views
 1. UPDATE 15.09 Pracujemy nad dostarczeniem do Was wszystkich zaległych paczek, robimy to najszybciej jak sie da. Pewnych spraw nie przyspieszymy i tez musimy na nie czekac. Przyblizony czas realizacji to połowa/koniec przyszlego tygodnia w zaleznosci od zamówionego produktu.
 2. UPDATE 14.09 Pracujemy normalnie jak zawsze. Spokojnie i bez obaw, wszystko będzie wysłane :) Z jakiś powodów mamy przerwę w wysyłce więc musicie to zrozumieć, nie możemy wszystkiego tłumaczyć publicznie :) Powtarzamy, że potrzebujemy jeszcze około tygodnia na dokończenie zaległych spraw.
 3. UPDATE 11.09 Zgodnie z planem część zaległych już wylądowała natomiast pozostałe powinny dolecieć do końca przyszłego tygodnia, musimy to zrobić mądrze, chwilkę nam się zejdzie. Prosimy o te 7-10 dni cierpliwości, pracujemy normalnie ale może nie tak dostępni jak zawsze na emailu bo musimy też zająć się bezpieczną wysyłką do Was.
 4. UPDATE 09.09 Z przykrością informujemy, że zmuszeni jesteśmy zamknąć działalność sklepu. Dziękujemy Wam za wspólne lata. Ciągłe działania niebieskich nie pozwalają nam normalnie pracować. Nie przyjmujemy nowych zamówień a zaległe wylecą w przyszłym tygodniu. Ze wszystkimi się rozliczymy. Więcej informacji na priv. Będziemy informować na bieżąco na forum. Pracujemy normalnie dopóki nie będziemy z Wami na 0 więc bez stresu :)
 5. Zmien operatora z polskiego na normalny. Czasy coraz gorsze :)
 6. Supermany już niedługo, około 14dni może wcześniej :)
 7. 5cl bedzie za okolo 2 tygodnie
 8. Supermany beda za okolo 2 tygodnie ale juz w przyszlym tygodniu beda inne bardzo ciekawe :)
 9. W związku z organizacją nowych magazynów szukamy też chętnych do pracy spośród naszych zaufanych Klientów. Oferujemy pełną anonimowość, szkolenia, b. dobre zarobki, stabilną pracę i rozwój :) Traktowanie jako partnera a nie pracownika. Jeśli spełniasz poniższe wymagania napisz do nas maila z tematem "PRACA" na mail [email protected] -masz kilka tysięcy złotych albo więcej na start -jesteś z dużego miasta albo z okolic dużego miasta -masz czas w na pracę w pełnym wymiarze czasu -jesteś ogarnięty -umiesz poruszać się po mieście -piszesz z maila, ktory jest w naszej bazie Klientow i nie z powodu 1 zakupu
 10. Aphip nowa dostawa powinna być jutro u nas.
 11. UPDATE 06.08 -99% zaległości już wysłane więc wysyłka wychodzi już na bieżąco, stany magazynowe uzupełnione -wjechał NEP Crystalline polecamy: https://synthetics.pro/index.php/product/nep/ -nowe zdjęcia aktualne 3CMC CLASSIC: https://synthetics.pro/index.php/product/3-cmc/ -nowe zdjęcia aktualne 3CMC PERFECT: https://synthetics.pro/index.php/product/3-cmc-perfect/ ZAPRASZAMY!
 12. Wyslany portfel byl 3 razy bo sie .... 3 razy pytasz jak ........ o portfel :) I wszystko naprawde musisz walkowac publicznie? Moze napisz jeszcze imie nazwisko i gdzie zamowiles pake. Mamy setki maili, tak pamietam o czym z Toba pisalem wczoraj nie majac historii. To tak jak ktos pisze do nas "co tam?" :D Zamowienie pierwszy raz za minimalna kwote i mam co wypracowanie Ci pisac? :D ok nie wystarczy? :D

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...