rafal543214

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O rafal543214

 • Ranga
  Podglądacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnie wizyty

2536 wyświetleń profilu
 1. Ciekawe, testowałem kilkanaście substancji w ciągu kilku lat, ostatnio robiłem badania w szpitalu na oddziale internistyczno-kardiologicznym serce i wszystkie narządy mam całkowicie zdrowe.
 2. Po przeczytaniu Twojego postu stwierdziłem, że mógłbym to samo napisać moje pierwsze sny o kotku były właśnie takie jak opisałeś. Po kilku testach doszedłem do wniosku, że najlepiej jest podać szczurom 500mg w kapsułce, dla mnie różnica jest spora, jest o wiele przyjemniej, empatyczne niż przy podaniu donosowym, ale o euforii zapomni.
 3. Śniłem kilka razy o 6APB i 5APB, nie były to sny takie przyjemne zero euforii, empatii, aż nie mogę w to uwierzyć że inni mają o tym takie piękne sny. Jedyne co odczuwałem to ogromną senność przez pierwsze trzy godziny, aż się kładłem choć nie mogłem usnąć, mocno powiększone źrenice i jedna nieprzespana noc.
 4. Jaka może być w miarę jak na rc maksymalna bezpieczna dawka hometa ? Do tej pory próbowałem max 55mg i fizycznie czułem się całkiem dobrze, serce pracowało prawidłowo (jak zawsze u mnie na psychodeliku), nie zauważyłem większych efektów negatywnych w porównaniu do 20mg hometa za to zwiększyły się efekty pozytywne . Czy da coś zwiększenie jeszcze dawki?
 5. Ostatnio testowałem 55mg 4-ho-meta połknięte w kapsułce ,zadziałało bardzo szybko gdzieś po 20 minutach było dość mocno, pierwszy raz na jakimkolwiek psychodeliku( i właśnie tego oczekiwałem ) zobaczyłem lekkie kolorowe wizuale w postaci cienkich nitek przypominających chaotyczną pajęczynę. Oczywiście wszystko falowało i bujało jak na statku , poczułem niesamowitą boską energię , wszystko było fascynujące mogłem dotknąć rzeczy nieosiągalnych . przy zamkniętych oczach wizuale były bardziej chaotyczne zmienne , w pewnym momencie pomimo zamkniętych oczu poczułem jak oplata moje ciało jakiś świetlisty lian, lub jakaś siła trudna do zdefiniowania . Cały ten magiczny kolorowy i mocno psychodeliczny trip trwał jakieś dwie godziny później wszystko szybko ustało , poczułem lekki niedosyt chciałbym dłużej i mocniej , pozostała tylko lekka psychodela bez zmian wizualnych dobra do przemyśleń refleksji .
 6. Nie próbowałem innych tryptamin , a nie chcę próbować wszystkich po kolei aż trafie dlatego było to pytanie , wydaje mi się że muszę szukać wśród psychodelików bo mxe nie było dość ciekawe ogromna dysocjacja i prawie trzeżwy umusł .{dlaczego nie mogłem teraz etytować swojego postu}
 7. 4 aco dmt do 50 mg , a mxe do 200mg większe dawki nic mi nie dają
 8. Wiek:24 Waga:96 Doświadczenie:mitseez,amphibia,doves,metylon,mefedron, mieszanki, leki benzo,methoxetamine , 4 aco dmt , 25d-nbome . Szukam substancji po której będzie duże prawdopodobieństwo wystąpienie cev , bo po tych substancjach tego nie doświadczyłem .
 9. Wiek:23 Waga:96 Doświadczenie:mitseez,amphibia,doves,metylon,mieszanki,methoxetamine Wymagania co do produktu:Szukam czegoś co będzie działać podobnie do mitseez na mnie zadziałały tak : ogromna chęć rozmowy słowotok łamanie barier w wypowiadanych słowach na drugi dzień można żałować tego co się powiedziało ,euforia sporo śmiechu jeśli będą śmieszne sytuacje i się dobrze wkręci , kreatywne twórcze myślenie planowanie chęć robienia czegoś pozytywnego , ciągnięcie do ludzi spore pobudzenie jest niesamowicie słodko emocjonalna miłość do wszystkiego wszystkie problemy odeszły na bok , faza wydaje się czysta do ogarnięcia choć jest to trochę złudne nikt z domowników nie połapał się że coś brałem choć zwrócono mi uwagę na latającą szczękę i oczy Szukam czegoś co tak zadziała Amphibia i doves odpada faza słaba nie ciekawa pusta brak słowotoku euforii było trochę przyjemności ale to nie to . Nie próbowałem red doves myslicie ze warto Forma: pigułka Działanie: euforia / chill / słowotok / pobudzenie Czas działania:do kilku godzin Cena:obojętnie