Skocz do zawartości

rafal543214

Memberzy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  8g 46m 53s

1 obserwujący

O rafal543214

 • Ranga
  Podglądacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnio na profilu byli

2593 wyświetleń profilu
 1. Ciekawe, testowałem kilkanaście substancji w ciągu kilku lat, ostatnio robiłem badania w szpitalu na oddziale internistyczno-kardiologicznym serce i wszystkie narządy mam całkowicie zdrowe.
 2. Środki odurzajace a schizofrenia

  Użycie substancji psychoaktywnychZwiązek brania narkotyków ze schizofrenią jest złożony. Jasne powiązania pomiędzy nimi są trudne do rozwikłania. Istnieją silne dowody na to, że użycie pewnych narkotyków może wywołać początek choroby oraz nawrót schizofrenii u pewnych ludzi. Można to jednakże wyjaśniać na inne sposoby; niektórzy ludzie mogą brać narkotyki aby poradzić sobie z negatywnymi uczuciami związanymi zarówno z braniem przepisanych leków antypsychotycznych, a także z powodu samego stanu psychicznego, który cechuje się negatywnymi emocjami, paranoją i anhedonią. Pochodne amfetaminy wywołują uwolnienie dopaminy, której nadmierna aktywność jest uważana za przyczynę wielu objawów schizofrenii (dopaminowa hipoteza schizofrenii), a pochodne amfetaminy mogą pogorszyć objawy schizofrenii. Objawy schizofrenii mogą być również wyzwolone przez przyjmowanie znaczących dawek psychodelików lub narkotyków pobudzających. Wyniki jednego z badań sugerują, że marihuana może przyczynić się do psychozy, chociaż naukowcy podejrzewają, że użycie marihuany było tylko niewielkim dodatkiem do szerokiej gamy czynników, które mogą wywołać psychozę. Warto poczytać więcej http://pl.wikipedia....ia_schizofrenii Teorii i artykułów na temat schizofrenii jest mnóstwo, ale to tylko teorie i statystyki, konkretnych dowodów które w stu procentach dowodzą przyczyny powstawania tej choroby nie ma. Niech autor tego tematu zapyta się lekarza, czy jeśli by nigdy nie brał narkotyków to by zachorował na schizofrenie. Uważam, że tak zachorowałby, narkotyki mogły jedynie przyśpieszyć ten proces.
 3. Etkatynon, Ethcathinone, Etkat- wątek ogólny

  Po przeczytaniu Twojego postu stwierdziłem, że mógłbym to samo napisać moje pierwsze sny o kotku były właśnie takie jak opisałeś. Po kilku testach doszedłem do wniosku, że najlepiej jest podać szczurom 500mg w kapsułce, dla mnie różnica jest spora, jest o wiele przyjemniej, empatyczne niż przy podaniu donosowym, ale o euforii zapomni.
 4. Śniłem kilka razy o 6APB i 5APB, nie były to sny takie przyjemne zero euforii, empatii, aż nie mogę w to uwierzyć że inni mają o tym takie piękne sny. Jedyne co odczuwałem to ogromną senność przez pierwsze trzy godziny, aż się kładłem choć nie mogłem usnąć, mocno powiększone źrenice i jedna nieprzespana noc.
 5. Jaka może być w miarę jak na rc maksymalna bezpieczna dawka hometa ? Do tej pory próbowałem max 55mg i fizycznie czułem się całkiem dobrze, serce pracowało prawidłowo (jak zawsze u mnie na psychodeliku), nie zauważyłem większych efektów negatywnych w porównaniu do 20mg hometa za to zwiększyły się efekty pozytywne . Czy da coś zwiększenie jeszcze dawki?
 6. Ostatnio testowałem 55mg 4-ho-meta połknięte w kapsułce ,zadziałało bardzo szybko gdzieś po 20 minutach było dość mocno, pierwszy raz na jakimkolwiek psychodeliku( i właśnie tego oczekiwałem ) zobaczyłem lekkie kolorowe wizuale w postaci cienkich nitek przypominających chaotyczną pajęczynę. Oczywiście wszystko falowało i bujało jak na statku , poczułem niesamowitą boską energię , wszystko było fascynujące mogłem dotknąć rzeczy nieosiągalnych . przy zamkniętych oczach wizuale były bardziej chaotyczne zmienne , w pewnym momencie pomimo zamkniętych oczu poczułem jak oplata moje ciało jakiś świetlisty lian, lub jakaś siła trudna do zdefiniowania . Cały ten magiczny kolorowy i mocno psychodeliczny trip trwał jakieś dwie godziny później wszystko szybko ustało , poczułem lekki niedosyt chciałbym dłużej i mocniej , pozostała tylko lekka psychodela bez zmian wizualnych dobra do przemyśleń refleksji .
 7. Potwierdzam dostałem podobną wiadomość na czacie , melomo twierdził , że smartszop powraca podał maila do dalszej współpracy , ale zignorowałem go .
 8. Co polecacie... - czyli pytania i odpowiedzi

  Nie próbowałem innych tryptamin , a nie chcę próbować wszystkich po kolei aż trafie dlatego było to pytanie , wydaje mi się że muszę szukać wśród psychodelików bo mxe nie było dość ciekawe ogromna dysocjacja i prawie trzeżwy umusł .{dlaczego nie mogłem teraz etytować swojego postu}
 9. Co polecacie... - czyli pytania i odpowiedzi

  4 aco dmt do 50 mg , a mxe do 200mg większe dawki nic mi nie dają
 10. Co polecacie... - czyli pytania i odpowiedzi

  Wiek:24 Waga:96 Doświadczenie:mitseez,amphibia,doves,metylon,mefedron, mieszanki, leki benzo,methoxetamine , 4 aco dmt , 25d-nbome . Szukam substancji po której będzie duże prawdopodobieństwo wystąpienie cev , bo po tych substancjach tego nie doświadczyłem .
 11. 25D-nBOMe

  Blotter trzymałem około 30 minut między górnym dziąsłem a policzkiem bez połykania śliny , coś na pewno się wchłonęło bo było psychodeliczne myślenie i dość mocno wpłynęło na ciało rozpływałem się miałem lekkie problemy z chodzeniem , wyostrzył się słuch , jedyne co z efektów wizualnych to może było wszystko jaśniejsze
 12. 25D-nBOMe

  Blottery są od hushmailowego sprzedawcy raczej ok , czułem mocny nieprzyjemny smak substancji lekko znieczuliło i zdrętwiał mi język , dziąsła. Ostatni raz brałem to 3 tygodnie temu może za krótka przerwa , wtedy użyłem mniejszej dawki 1 blotter i był to pierwszy raz z tą substancją , a efekt był podobny może nawet bardziej psychodelicznie trochę się gubiłem w tym co robię ,ale bez efektów wizualnych.
 13. 25D-nBOMe

  Wczoraj poszło około 3mg w postaci kartonika , efektów wizualnych żadnych , wyraźna poprawa samopoczucia lekkie psychodeliczne myślenie i ciekawy relaksujący wpływ na ciało , na wejściu zrobiłem się bardzo senny później jednak nie mogłem zasnąć . Mam wrażenie , że mógłbym wziąć tego więcej tylko czy zwiększy to pozytywne działanie ?
 14. Co polecacie... - czyli pytania i odpowiedzi

  Wiek:23 Waga:96 Doświadczenie:mitseez,amphibia,doves,metylon,mieszanki,methoxetamine Wymagania co do produktu:Szukam czegoś co będzie działać podobnie do mitseez na mnie zadziałały tak : ogromna chęć rozmowy słowotok łamanie barier w wypowiadanych słowach na drugi dzień można żałować tego co się powiedziało ,euforia sporo śmiechu jeśli będą śmieszne sytuacje i się dobrze wkręci , kreatywne twórcze myślenie planowanie chęć robienia czegoś pozytywnego , ciągnięcie do ludzi spore pobudzenie jest niesamowicie słodko emocjonalna miłość do wszystkiego wszystkie problemy odeszły na bok , faza wydaje się czysta do ogarnięcia choć jest to trochę złudne nikt z domowników nie połapał się że coś brałem choć zwrócono mi uwagę na latającą szczękę i oczy Szukam czegoś co tak zadziała Amphibia i doves odpada faza słaba nie ciekawa pusta brak słowotoku euforii było trochę przyjemności ale to nie to . Nie próbowałem red doves myslicie ze warto Forma: pigułka Działanie: euforia / chill / słowotok / pobudzenie Czas działania:do kilku godzin Cena:obojętnie
×