Skocz do zawartości

CinekMarcinek

Weteran Forum
 • Zawartość

  2555
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7
 • Czas Online

  51d 6g 18m 55s

CinekMarcinek wygrał w ostatnim dniu 2 Luty

CinekMarcinek ma najbardziej lubianą zawartość!

O CinekMarcinek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnio na profilu byli

16265 wyświetleń profilu
 1. CinekMarcinek

  Rangi

  No tylko się nie potnijcie nożem do masła z tego wszystkiego.
 2. -Wiesz synku co powiedziała twoja siostra kiedy straciła dziewictwo? -Tato, przestań... -Dokładnie tak.

 3. CinekMarcinek

  Niebieskie forum - ciekawe informacje

  To kurwa niech ktoś wklei tutaj co tam jest a nie jedne mowi, ze cos jest a drugi, ze nie.
 4. CinekMarcinek

  Niebieskie forum - ciekawe informacje

  Czemu wy jesteście tacy zdziwieni? Chodzi o pieniądze. Ten ukrainiec ma z tego hajs. Dlaczego was dziwi, że dba o swoje? Po prostu zlejcie to ciepłym moczem jak ja i tyle.
 5. CinekMarcinek

  Niebieskie forum - ciekawe informacje

  Nie wiem o chuj tu chodzi więc chodzi o pieniądze.
 6. CinekMarcinek

  amfetamina mnie nie klepie

  "od kolegów" bo koledzy nie kroją... super logika. Pierwszy raz waliłeś fetę i półtora gieta od razu... Już chyba pan powyżej wszystko wyjaśnił. Nie miałeś z fetą nigdy do czynienia.
 7. CinekMarcinek

  amfetamina mnie nie klepie

  Ożenił ci ktoś lipę a ty się głupio pytasz. Jakbyś 4.5g fety wciągnął w jedną noc to w najlepszym wypadku na sorze byś wylądował.
 8. CinekMarcinek

  Spam niebędący opinią o Synthetics.pro, pytania, spam, itd.

  Jesteś upośledzony? Typ mówiąc o "sample pack" ma na myśli PŁATNE zamówienie małej ilości kilku rzeczy do testów. Normalna sprawa kilka lat temu. Brało się od dilera... Znaczy od sprzedawcy... No zamawiało się dużo różnych w małych ilościach PŁACĄC za to.
 9. Nie wszystko jest dla każdego i nie każdy ma wszystko takie jak myśli. Może towar chujowy miałeś albo zwyczajnie nie twój klimat. Znałem osobę która tak samo gadała i jak zapaliła prawdziwego holendra to zmieniła zdanie.
 10. CinekMarcinek

  Xanax

  Ja dodam tylko od siebie, jako osoba postronna, że miałem xanax wielokrotnie przypisywany i po spojrzeniu na te fotki coś mi w nich nie pasuje. Nie wiem czy szwaby mają inną szatę graficzną czy ki chuj ale coś mi tu nie gra. Nie oceniam, nie kupowałem. Po prostu opakowanie na fotkach wygląda inaczej niż polskie. Wiele szczegółów graficznych się różni.
 11. CinekMarcinek

  PŁATNE GRY za DARMO! [promocje, kody, gifty itp.]

  Za 7 godzin za darmo będzie GTA 5 na Epic Games Store.
 12. Przepraszam ale chyba ci się popierdoliło, że dzisiaj mamy koncert życzeń. Nie zwykłem chodzić żebrać. Pracuję od 15go roku życia i nie rozumiem jak można być pasożytem co jest fizycznie w stanie pracować ale tego nie robi aby brać hajs od pracujących uczciwie. Jestem za głupi i nie rozumiem. Olśnij mnie mopsowa księżniczko co trzeba mieć pod kopułą aby woleć być pasożytem. Słucham.
 13. CinekMarcinek

  Jaki kantor wybrac?

  Na małą skalę to się nie opłaca ale na nieco większą to rób portfel normalnie z weryfikacją mordy i dowodu... proces weryfikacji cudzoziemców i ich fotek z dokumentami jest taki, że ehhhh… nie każ mi tego mówić publicznie... No raczej nie będziesz miał problemu z weryfikacją ze zdjęcia. Po prostu aparaty w telefonach mogą być złe, oświetlenie może być złe i... i tory tez mogą być złe a wzrok pracowników też jest raczej zły.
 14. Ktoś mi potrafi logicznie wyjaśnić dlaczego z moich i twoich podatków ta dwójka ma wystarczająco dużo pieniędzy z różnych zasiłków aby nie pracować, ćpać, żreć, mieć gdzie spać i do tego stać ich jeszcze na internet oraz przynajmniej dwa urządzenia umożliwiające pisanie tutaj? Serio mnie to kurwa ciekawi, że niektórzy pracują i ledwo koniec z końcem związują utrzymując jeszcze swoje dzieci/rodzinę a są tacy co kurwa na zasadzie "szlachta nie pracuje" i z mopsu ciągną więcej niż inni zarabiają i uczciwym państwo nie da ani grosza bo pracują. Ciekawe zjawisko.
 15. Jakby w PL zalegalizowali zioło, dojebali akcyzę i sprzedawali na legalu aby napędzić gospodarkę to uznam ten rok za najdziwniejszy rok swojego życia. Gdybym za 50zł mógł kupić na legalu 1 gram dobrego zioła w sklepie to bym się nawet przez sekundę nie zastanawiał. Niech państwo na tym zarobi jak na fajkach i na gorzale. Ile osób by pracę dzięki temu znalazło a jak fajnie kiedy ludzie by sobie mogli na legalu po robocie wyluzować i nie spinać tak w życiu dupy.
×