Jump to content

Profesor GarryPerZatoki

Doświadczony Forumowicz
 • Content Count

  622
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Profesor GarryPerZatoki last won the day on December 24 2019

Profesor GarryPerZatoki had the most liked content!

About Profesor GarryPerZatoki

 • Rank
  Sporadyczny Koksiarz
 • Birthday 13/06/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,313 profile views
 1. xDDD Horsii and his ivona recenszyn xD #BigLove Edit: Aż mi się przypomniało jak Darek rzucił swoje pierwsze Crazy MJ...
 2. Sniffer? Wbijaj do mnie, jak się nie mylę!

 3. "Kot jest mój i będę go pierdolił kiedy chce..." xDDD
 4.  

  1. FrQuency

   FrQuency

   Hahahaaaa dope mix 

   Przebije go tylko Vol.2

 5. To uczucie, kiedy tu zaglądasz i myślisz sobie, że by tu coś napisał ale jesteś zajechany jak autobus do Kadzidła i jedyne na co masz teraz siłe to napisać: "Jebać Disa kurwe zwisa orka skurwysyna syna tetrisa anubisa" Po czym spierdalasz żryć i spać z nadzieją, że Władysław odpuści po tej barmańskiej co żeście ojebali razem... I tak se żyjesz... Żyjesz od jutra do jutra, jak Jacek Krzynówek... Byle do przodu... Żyjesz... Z nadzieją, że życie nie zweryfikuje cie teraz, w tej chwili... Z przekonaniem, że zamknąłeś ten matrix w schemacie... W schemacie, którego sam nie ro
 6. Kojarzycie może Thomasa the tanka? A wiecie, że jest to najwspanialszy rap beat jak kiedykolwiek powstał? Można też pod to podłożyć dowolny rap i będzie lepszy niż oryginał? Nie wierzycie? To sami posłuchajcie: Ciekawostka: Snoop Dog stworzył właśnie pod ten beat ale potem jak mu bomba zeszła to jednak zrezygnował z niego. A szkoda... Bo sami posłuchajcie. A tutaj na koniec bonusik ode mnie.
 7. Co jak co ale jak Pyszny wchodził na rynek to sorty miał kozackie. Potem dopiero zaczęły się "vendorowe rewolucje" i razem z tym całym cyrkiem przyjechały nowe małpy. Jego pierwsze rzuty 3cymycy i Hex, który okazał się mokrym NEP'em były najlepszymi sortami które trafiłem na przestrzeni paru lat, nic lepszego chyba od 2k16 nie żarłem. Tylko niestety pierwsze rzuty bo potem już nawet jak trójka nadal trzymała poziom jakiś czas tak reszta zmieniała się dosyć często. Kurwa, serio. Ten jeden rzut mokrego NEP'a, którego gonił jako Hexa to było chyba najmocniejsze i najlepsze co waliłem ever.
 8. Hola hola, nie gadać, że scam dopóki Garry nie potwierdzi. Ja tam zaryzykuję, huj niech stracę. Dogadany jestem dam znać w przyszłym tygodniu czy wyjebał mnie ktoś bez mydła czy zaoszczędzę sobie latania po lekarzach.
×
×
 • Create New...