pablo

überModerator
 • Ilość dodanej zawartości

  1735
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  624d 18g 1m 26s

Reputacja

1139 Kozacka!

O pablo

 • Ranga
  God of Green
 • Urodziny 01.01.1913

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

13740 wyświetleń profilu
 1. 3cmc Amber

  Potwierdzam, widziałem rozmowę vendora z pewnym użytkownikiem, który przyznał, że dwa inne sklepy płacą mu za hejtowanie.  (otrzymaliśmy takie zgłoszenie) Teraz najlepiej dogadać się z SIN-em i przebadać ten odczynnik, bo nie ma innej możliwości, aby rozwiać wszelkie wątpliwości opisywane przez użytkowników.
 2. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 3. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 4. Predator-Rc Ogólnie

  Bardzo dziękuję za informacje dotyczące multikont, jednakże proszę przekazywać takie info WYŁĄCZNIE do mnie na PW lub kogoś z zespołu administracyjnego. Powód jest prosty : robi się burdel w temacie sklepu.              Konta sprawdzone i nie są to multikonta.   Koniec offtopu.  
 5. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 6. Czarodziej

  Tylko nie napierdalaj przed testami jakiś kana albo innych CMC-ków bo taka opinia nie będzie nic warta niestety
 7. U-49900

  Pysznego wołowego stejka o wadze pół kilo
 8. U-49900

  Na zdrowie wszystkim wyjdzie
 9. Czarodziej

  Produkt na pewno aktywny, bo jeden z forumowych testerów wczoraj mi potwierdził ten fakt. Inna sprawa, że stwierdził iż ten produkt jest dla początkujących a tym samym - bezpieczny niebawem w ciągu kilku dni pojawią się recenzje w dziale TesTerzy.
 10. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 11. Predator-Rc Ogólnie

  @wąż Dziękuję za informację. Sprawdzimy to dokładnie,  konta które są w nadmiarze - usuniemy a użytkownik dostanie bana Podane konta przez użytkownika BR3VIRA również sprawdzimy. Proszę nie robić offtopu, bo temat dotyczy sklepu Predator. Dziękuję.   koniec offtopu
 12. Gratisy

  Rozumiem Twój zamysł, ale mimo wszystko ja osobiście wolałbym żeby mi Dorotka wyjaśniła w czym jest problem niż Ci niby doświadczeni Fakt, czasem jad na tym forum mnie przeraża :\
 13. Gratisy

  Zamiast najpierw wyjaśnić sprawę na maila lub w prywatnej wiadomości, potem ewentualnie napisać w temacie głównym sklepu, to specjalnie taki temat zakładać?
 14. To ja bym obsypał cynamonem
 15. u47700

  Tak. Do tego samopoczucie jak na depresji...