Jump to content

Kierownik Budowy

Strażnik Forum
 • Content Count

  4,694
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  115

Kierownik Budowy last won the day on April 30

Kierownik Budowy had the most liked content!

About Kierownik Budowy

 • Rank
  God of Green
 • Birthday 01/01/1913

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

66,059 profile views
 1. SCAM! Sama nazwa powinnna już wiele powiedzieć...
 2. "Różowe Forum" bez koloru różowego wygląda jak Adam Małysz bez wąsów. Trochę to przypomina mix dopalatora + dupka. A bez naszej rozpoznawalnej na całym świecie emotki to już nawet nie wspomnę :E RIP.
 3. Tu masz lekturę: https://forum.dopalamy.com/topic/20827-amfetacom-temat-ogólny/page/30/?tab=comments#comment-478978
 4. Co robić? Pisać najpierw do sklepu, że jest taka sytuacja i dogadywać się na ewentualny reship.
 5. "Wyznanie wiary covidian: Wierzę w wirusa wszechmogącego, stworzyciela paniki i maseczek, i w Horbana eksperta jedynego, guru naszego, który się począł z chęci zysku, narodził się dla Pfizera, umęczon pod pustym szpitalem Narodowym. Zstąpił do rządu i trzeciego dnia się wzbogacił, wstąpił do grona zespołu covidowego, siedzi po prawicy Morawieckiego, stamtąd przyjdzie szczepić żywych, a po szczepieniu umarłych. Wierzę w wirusa świętego, święte WHO, obcowanie z dystansem, domu nieopuszczanie, ciała odrodzenie, żywot krótki (po szczepionce). AMEN"
 6. Wrzucam dla potomności, żeby nie zginęło :P Memy od @Henryk Chlorek
 7. "Drugi trybunał w Norymberdze jest w przygotowaniu, a pozew zbiorowy ma zostać wytoczony z pomocą tysięcy prawników na całym świecie za amerykańsko-niemieckim prawnikiem Reinerem Fuellmilchem, który ściga osoby odpowiedzialne za skandal COVID-19 ukartowany przez Forum w Davos.Podobne działania podejmuje Angelo Giorgianni , który dwukrotnie był gościem Marszu o Wolność w Polsce oraz Robert F. Kennedy Jr, który ostatnio wysłał wystąpienie dla STOP NOP na styczniowe posiedzenie Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Naruszeń i Naduży
 8. Następnym razem proszę pytać w tym wątku:
 9. Wiem o tym ale dopóki pisowcy są u władzy, to nie liczyłbym na to. "Przecie marihuanina pochodzi z konopi, a to narkotyk"
 10. @Zamasu Zmień proszę czas na wysłanie kolejnej wiadomości na czacie z 10 sekund na 5, bo się pisać dosłownie nie da. No i przyłączam się do apeli o emotki, żeby chociaż kilka tych starych wgrać, bo bez tej kultowej ":E" to forum to już nie będzie takie samo :)
 11. Bo sklep Escobar.store jest konkretny: Piszesz, że chcesz zamówić to, to i tamto, podajesz dane do wysyłki i on Ci podaje dane do wpłaty. Pewnie zadajesz jakieś dziwne pytania, skoro Ci regulamin wysyła :)
×
×
 • Create New...