Jump to content

Kierownik Budowy

Strażnik Forum
 • Posts

  4,808
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  121

Kierownik Budowy last won the day on September 15

Kierownik Budowy had the most liked content!

About Kierownik Budowy

 • Birthday 01/01/1913

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

70,712 profile views

Kierownik Budowy's Achievements

Hanter Tompson

Hanter Tompson (8/8)

5349

Reputation

 1. Taki jak od nich, to jedynie gdzieś u jakiegoś Miecia w garażu... Normalna feta na dm.
 2. XD On nie patrzy przez pryzmat ludzi bez tolerki, tylko przez swój własny.
 3. Z pierwszą częścią zdania zgodzę się, że przez Korwina sporo tracą przez różne wypowiedzi. Z drugą częścią absolutnie nie zgodzę się, bo chciałem poprzez Muchę i jej debilizm pokazać, że Polacy mają krótką pamięć (głosują na Hołownię bo chcieli na kogoś innego niż PO, ale jaka to zmiana w głosowaniu?) i że nie przeszkadza im to, że ktoś tak skrajnie niekompetentny jest ministrem... Przecież równie niekompetentny może być minister z ważniejszego ministerstwa, np. zdrowia, finansów czy obrony narodowej.
 4. Wg mnie to przedawkowanie BK EBDP. Ciekaw jestem jakie dawki tego poszły XD
 5. Ale takimi odpowiedziami zniżasz się do podobnego lub gorszego poziomu. Koniec offtopu.
 6. Dobrze dzieciak nawija... moim zdaniem...
 7. Po co te obraźliwe teksty na końcu? Nie można odpowiedzieć normalnie po ludzku, jeśli ktoś pyta?
 8. Szpadel przyznany, ale co do pierwszego zdania, to muszę napisać, że jesteś w wielkim błędzie :P Przecież to opio miał w swojej ofercie jeden sklep na D. który rozdawał sample (nie opio, tylko inne) niczym święty Mikołaj przez cały rok. Także sporo osób zdążyło na bank to spróbować, w tym niestety ja :P No... A walić tego rodzaju opio na oko to wg mnie skrajna głupota... Dla mnie U-47700 było słabe, bardzo słabe (fenty wypierdalają tolerkę dosłownie w kosmos)
 9. No tak, te wcześniejsze kanna z lat ubiegłych miały jeszcze jakieś podobieństwo działania do mj... Natomiast pytając o działanie uspokajające chodziło mi o obecne mózgojeby.
 10. Odkop dekady :P W nagrodę użytkownik dostaje złoty szpadel od Kierownika i flaszkę dykty z budowy na sobotni wieczór.
 11. Kanna uspokajają? Które? Kiedyś to fakt, seria JHW działała jak zioło i faktycznie czuć było to ziołowe uspokojenie i chill... Ale potem im dalej w las tym te kanna w niczym nie przypominały fazy po mj.
 12. Hołownia to Platforma Obywatelska vol.2.0 czy raczej 3.0 bo już wcześniej była Nowoczesna przecież. Ludzie są tak durni, że szkoda o tym mówić. Pójdą zagłosują na Hołownię i myślą, że coś się zmieni :) Nie wiem czy wkurwieni pisowcy wszyscy pójdą zagłosować na Hołownię, nie sądzę, że będzie to większość, bo sporo z tych osób nie pójdzie głosować, albo zagłosuje właśnie na Konfederację - znam sporo osób które głosowały na PiSdzielców i teraz mówią, że ich pierdolą i będą na Konfederację ze względu na ich zdanie odnośnie lockdawnów, nielegalnego zamykania niektórych branż gospodarki, zamykaniu służby zdrowia i cały ten covidowy cyrk, którego ludzie mają już dosyć. To jest trochę śmieszne, że na Korwina psioczą, a np. na Joanne Muchę, czyli nurka z PO, który wylądował u Hołowni (Mucha to ta "ministra" sportu, która chciała przekładać rozgrywki 3 ligi hokeja w Polsce, mimo iż takiej ligi ogóle nie ma xD ) to już nie...
 13. Nie ma innej opcji niż Konfederacja. Wszyscy inni już rządzili i jedynie zmieniali nazwy partii w między czasie... W każdej partii politycznej są ludzie mocno wyraziści, że tak powiem xD w każdej... Ale to nie oznacza, że cała partia przyjmuje poglądy takiej osoby i wciela je w życie. A co do poparcia Konfederacji, to zobaczymy na wyborach ile będą mieli % głosów, bo sporo ludzi, nawet pisowców jest wkurwiona na tych gałganów i mówi, że na nich nie zagłosuje już więcej.
×
×
 • Create New...