Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Kierownik Budowy

Strażnik Forum
 • Content Count

  4,399
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  81

Kierownik Budowy last won the day on October 27

Kierownik Budowy had the most liked content!

About Kierownik Budowy

 • Rank
  God of Green
 • Birthday 01/01/1913

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

53,689 profile views
 1. Takie sprawy proszę pisać na maila lub w wątku "spam niebędący opinią..." w dziale sklepu. Tutaj piszemy jedynie opinie o sklepie i jakieś bardzo ważne kwestie.
 2. Okej okej Koniec Offtopu. P.S. Nigdy nie lubiłem stimów. Powiem więcej nienawidzę stimów. Nie wiem gdzie Ty widzisz, że kogoś jechałem tak poza tym...
 3. To jest prawdziwy film a nie jakaś popierdółka https://www.filmweb.pl/film/Chłopcy+z+ferajny-1990-1033
 4. Jasne, Ciebie by nie wyjebało xD mowa jest o CZYSTEJ fecie, której nikt z nas pewnie na oczy nie widział. Proszę od tego momentu pisać wyłącznie na temat produktu Pink Power. Każdy post nie na temat zostanie usunięty. Rozmowę ogólną na temat fety można przenieść tutaj:
 5. Dobra, przestańcie tutaj robić śmietnik, bo ludzie czekają na opinie o produkcie i nie chcą czytać Waszych "kłótni" - chcecie sobie pogadać, to przenieście się do wątku "spam niebędący opinią...".
 6. To napisałbyś chociaż jakiś opis produktów, bo po chuju takie sample, skoro nic nie napiszesz (jakie dawkowanie, jaki czas działania, jakie efekty itp. itd.)
 7. Czasami lepiej milczeć i uchodzić za głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
 8. "Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro... Ucz się tak, jakbyś miał żyć wieczność..."

  1. PUDZILLA

   PUDZILLA

   ktoś mądry to powiedział, ale nie pamiętam kto

  2. Kierownik Budowy

   Kierownik Budowy

   Gandhi.

   W pełni się z tym zdaniem zgadzam.

 9. No i ucieszą się ludzie, którzy lubią benzo, choć zapewne bardziej by chcieli zobaczyć klony w menu
 10. 0,2 na 10 podkładu? Czyli to wychodzi 1g na 50g podkładu czyli tyle, to po prostu zbyt małe stężenie, a tolerka przecież rośnie i nie spada jak gwiazdka z nieba w ciągu chwili. Tutaj ludzie pisali, że robili 1g na 15-20g podkładu i była ponoć kosa, dla nich rzecz jasna przyjemna kosa
 11. https://www.filmweb.pl/film/Yuma-2012-608593 "Yuma" - film na którym można się pośmiać.
 12. Nikt normalny nie życzy drugiemu człowiekowi odsiadki... Chyba, że to pedofil, jakiś konfident czy gwałciciel. Każdy orze jak może...
 13. Dostanie za darmo i jeszcze takiemu źle, że za mało, że za długo, że to, że tamto... Co innego, gdyby to było normalne zamówienie - wtedy można mieć jakieś roszczenia.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...