Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Kierownik Budowy

Strażnik Forum
 • Content Count

  4,619
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  113

Kierownik Budowy last won the day on April 17

Kierownik Budowy had the most liked content!

About Kierownik Budowy

 • Rank
  God of Green
 • Birthday 01/01/1913

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

62,825 profile views
 1. Ale co on ma się zmienić? Jedynie niech się zmieni i zapierdala do pracy, bo bez tego marnie skończy? A to, że ściemnia? Ok jego sprawa, a ilu tutaj na forum nie opowiada pięknych bajśni, że nie powstydziłbym się sam Andersen... Wyzywa ludzi? Z tego co widziałem jedynie wyzywa tych, którzy mu też coś non stop dopierdalają.
 2. Nie widzę żadnego powodu do zbanowania go. Forum to nie jest przedszkole czy plac zabaw, że jak się kogoś nie lubi, to trzeba go wyeliminować (jest na forum opcja "IGNORUJ" - nie widzę tutaj najmniejszego problemu . Nie chcę również przypominać tutaj przykładu, ale jak z Was wyzywało non stop drugą osobę, niektórzy ich matki itd., wrzucali prywatne zjęcia i dane itp. już nawet nie wspominając o tym jakie niektórzy pierdolą głupoty, że odział zamknięty w Choroszczy chętnie przyjąłby o otwartymi ramiona, kaftanem chlebem i solą na przywitanie
 3. @tyler155 A ile dni (roboczych, nie kalendarzowych) czekasz? Bo na stronie sklepu w regulaminie jest coś napisane na temat czasu realizacji zamówień. "Od otrzymania wpłaty i kompletnych danych powinieneś otrzymać produkt w terminie 2 – 5 dni roboczych." - Vendor jest aktywny jak mało kto, ale na głupie czy ponaglające maile zapewne nie odpisuje, bo ma dużo pracy.
 4. Pytaj w tym wątku następnym razem:
 5. Możliwe, ale skoro był taki "mundry" to mógł nie sprzedawać swojego "znajomego".
 6. Jak nie było, jak była rozmowa o tym czy przechodził covid . Potem na końcu dodał, że jak wyjdzie test na przeciwciała pozytywny, to odda osocze. Ok, Ty napisałeś, że to za mało, a ja mylnie odebrałem Twoją wypowiedź, myśląc, że odnosisz się do kwestii o której pisałem z luksem, czyli czy przechorował covid i o teście na przeciwciała. Koniec offtopu z mojej strony.
 7. Rozmowa ogólnie była o tym czy przechodził w ogóle koronę. Więc w tym kontekście odebrałem Twoją wypowiedź.
 8. W jakim sensie to za mało? Przecież to ma dać mu jedynie odpowiedź czy przechodził COVID-19, jeśli nie przechodził to wynik będzie negatywny, czyli brak tych konkretnych przeciwciał. A druga sprawa, że przeciwciała zawsze po jakimś czasie zanikają, ale jest jeszcze pamięć immunologiczna komórek.
 9. Zrób sobie test na przeciwciała (nie jest drogi), będziesz wiedział czy to był COVID-19.
 10. Brak diagnostyki, brak planowanych zabiegów, teleporady, siedzenie w domu w ciągłym stresie (osłabianie i tak już słabego układu odpornościowego) - to nie sprzyja zdrowiu osób starszych...

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...