Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Kierownik Budowy

Strażnik Forum
 • Content Count

  4,519
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  99

Kierownik Budowy last won the day on January 24

Kierownik Budowy had the most liked content!

About Kierownik Budowy

 • Rank
  God of Green
 • Birthday 01/01/1913

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

57,857 profile views
 1. To było do przewidzenia. 3/4 ekipy którą dobrał sobie do rządzenia mumia Bidon, to żydzi... (o czym informowała oficjalnie jakaś żydowska gazeta) Żydzi niech się zajmą swoim własnym żmijowym plemieniem, a nie krzywdzą wszystkich dookoła (patrz Palestyna) Oni są tacy sami jak naziści, albo w sumie nawet gorsi, bo bardziej przebiegli i fałszywi (tamci nie kryli się przynajmniej ze swoimi zamiarami i poglądami, a żydostwo nienawidzi "gojów" - czyli Nas wszystkich tych, którzy nie są żydami)
 2. Wy serio nie potraficie odróżnić normalnego weedu od dzisiejszych kanna? Przecież sam profil działania czy czas trwania fazy powinien wiele powiedzieć. O smaku nie wspominając, bo każde CBD nawet najpiękniejsze z wyglądu, smakuje jak... CBD, siejka...
 3. Holandia ma dość ograniczeń, lockdawnu i tego całego cyrku "kowidowego".

   

   

 4. A gdzie teraz w ogóle dostaniesz NM-2201?
 5. 1:20 5f adb spokojnie by wystarczyło - szczególnie jeśli mowa o tym sorcie szarym, nie jakimś żółtym. Dokładnie jak napisał Wojt, jeśli masz pisać i obrażać innych userów, a dodatkowo nie pomagać i nie odpisywać do autora tematu na jego pytanie, to lepiej nic nie pisz, bo za takie zachowania też jest przewidziana "nagroda".
 6. Powiem tak: odstawianie czegokolwiek, jakiejkolwiek substancji psychoaktywnej to jest dziecinna igraszka w porównaniu do odstawki benzo/opio - potwierdzi to każdy, kto miał okazję się przekonać na własnej skórze. Może Pregabalinę niech przepisze? Ponoć odstawka jest dużo mniej uciążliwa niż przy benzo.
 7. Jedynie kilka razy się zdarzyło, ale miałem kilka lat temu dość ciężką "przygodę" z opioidami, więc wiem jak wygląda odstawienie tego typu gówna (benzo i opioidy/opiaty są dość podobne pod względem odstawki)
 8. Będąc mocno porobionym benzo, można mieć różne losowe przypadki, które już tutaj słyszałem: "myślałem, że mam jeszcze zapas, ale jednak się skończył wieczorem" "nie miałem jak ogarnąć tego dnia recepty" itd. itp Także to wszystko, co związane z zażywaniem benzo nie jest tak "różowe" i wspaniale, jakby mogło się wydawać...
 9. Gorzej będzie jak któregoś razu z jakiegoś losowego powodu zabraknie dziennej dawki - różnie w życiu bywa...
 10. 1g prawilnego mefa na raz i do tego szczurki 3-4cm? XD powinieneś zamienić się w Lorda Mefedronixa, króla wszystkich królów i władcę krainy odwyku i pokuty.
 11. Dlaczego niby od 21 roku życia? Pełnię praw obywatelskich w RP ma osoba, która ukończyła 18 lat. Alkohol możesz kupić od 18 roku życia, więc nie widzę żadnego sensu i potrzeby, żeby mj była dostepna jedynie dla osób od 21 roku życia.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...