Skocz do zawartości

Skalpel

Memberzy
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  12g 54m 50s

O Skalpel

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań
 • Urodziny 07.03.1998

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Kontakt

 • Skype
  julka.wilk1998@interia.pl

Ostatnio na profilu byli

575 wyświetleń profilu
 1. legalchemikal.pl 3CMC Cristal Pure

  mi ten sklep nawet na email nie odpowiada
 2. Ogmast*r

  sklep wałek!! Nie zamawiać
 3. Taka mała informacja o 3cmc producent by ca**an 3-Chloromethcathinone (hydrochloride) Item № 17394 CAS № 1607439-32-6 Purity ≥98% Opis cechy Ten produkt został wyprodukowany i przetestowany zgodnie z wytycznymi ISO17025: 2005 i Guide 34: 2009 Ten produkt ma być używany jako analityczny wzorzec odniesienia Materiał masowy jest dostępny do badań akademickich w kwalifikowanych instytucjach; Synonimy 3-CMC 3-chlorometakatyna jest podstawioną formą metakatyny (pozycja 11709 ), zawierająca atom chloru wprowadzony w pozycję meta pierścienia fenylowego. Właściwości fizjologiczne i toksykologiczne tego związku nie są znane. Ten produkt jest przeznaczony do zastosowań kryminalistycznych i badawczych. Ten produkt jest kwalifikowanym Materiałem Referencyjnym (RM), który został wyprodukowany i przetestowany zgodnie z wytycznymi ISO17025 i Guide 34. Materiały te są testowane przy użyciu zatwierdzonych metod analitycznych na wykwalifikowanych przyrządach pomiarowych w celu zapewnienia identyfikowalności pomiarów. Wszystkie identyfikowalne środki obrotowe można wyróżnić przez CofAs i można je pobrać za pomocą numeru partii znajdującego się na etykiecie produktu.
 4. Alterc*emi*a*s.com

  Czy mi się wydaje czy ten sort 3CMC jest o wiele mniej pieczący i drażniący niż 4cmc? Może ktoś potwierdzić bo ja już nie czuje xd
 5. r*hem.**

  Czwórka testowane metodą sniff mocno piecze aż łzy widać czuć stymulacje bez eufori jednym słowem słaba ta 4ka co do maczanki oddałem bo nie pale.
 6. rcma*nat.c**

  wysyłka oraz pakowanie w porządku ale co do jakości hexa oraz tego 4mc to bardzo słabo Testowane jakiś czas temu więc szczegółów nie pamiętam ale jak napisałem to i to słabo na mnie działało podaniem per sniff.
 7. HEX-EN, ethyl-Hexedrone, etyloheksedron

  @Rufuz:) też tak miałem, nie myśl o tym to ci przejdzie ew. Weź apap dla placebo. A tak serio jak kolega wyżej napisał pewnie to wkręta mi przeszło jak przestałem o tym myśleć i wyjebane w to miałem.
 8. 4-CMC Gold

  Cześć mam pytanie, gdybym zapodał tylko jednego szczura z 100mg to po jakim czasie , wraca się do normalności w sensie żeby nic nie było widać typu oczy czy szczękościsk.
 9. cześć jak w temacie co sądzicie o takim mixie? Myślałem by zmiksować 4cmc nergal z 4cec pink od pewnego vendora ale wole się dowiedzieć pierw coś o tym mixie.
 10. Wasz sposób na rozszerzone źrenice

  Siemano mam pewien problem otóż po 4CMC mam oczka jak 5zł a muszę iść na miasto po telefon do hipermaketu i będę jechać autobusem bo mam kawałek, auu okulary odpadają bo są czarne chmury, po za tym połamane a soczewek też nie mam, zna ktoś jakiś sposób tylko konkretne odpowiedzi mnie interesują.. Bądźmy poważni
 11. rc-che*****.o**

  bardzo mnie podjadałeś tym planuje to zakupić a jaką gramaturę zamówiłeś? Pięknie to wygląda tak inaczej niż to wszystko co miałem od 2015r.
 12. Fresh and Funky

  ktoś zamawiał w ostatnim czasie? aktywny ten funky fresh ? Dawno nie zamawiałem u kolka a kiedyś przed delegalem to zawsze zamawiałem
 13. Funky (Kolekcjoner.nl)

  ktoś może się wyrazić opinią na daną chwilę czy coś się zmieniło i czy warto?
 14. Sprawdzone ośrodki leczenia uzależnień

  byłem w Dębowcu obok Częstochowy fajny ośrodek caly dzień zapierdzielasz praca rano rozgrzewka i bieganie 5 posilkow dziennie jesz ile chcesz tylko troche mecza te społeczności żałuję ze zrezygnowałem ale szykuje się na inny tylko bliżej rodziny.
 15. Maczanka speedująca (GS)

  Marzenia!! kiedyś to była dobra taka maczanka na bazie Alfy PVP tzw. Talizman Kierowcy jak dobrze pamiętam w Bydgoszczy jeszcze gdzieś tam jest ale gdzie tego nie wiem
×