Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

PsychodelicLover

Doświadczony Forumowicz
 • Content Count

  504
 • Joined

 • Last visited

About PsychodelicLover

 • Rank
  Sporadyczny Koksiarz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,402 profile views
 1. tak jak obiecałem - nagrodziłem warnem twój spam. Tobie nawet nie chce się przeczytać regulaminu, i nie ogarnąłeś do czego pije Ludo... (Ludo, zawsze możesz zgłosić mój post - nazwanie tępym kogoś komu trzeba coś powtórzyć 5 razy, a on i tak tego nie łapie, bo ma swój świat nie uważam, za nadużycie). Najpierw prosisz o wytłumaczenie zaistniałej sytuacji, pienisz się jak dziecko, i wręcz żądasz by Ci wyjaśniono coś co już dawno było jasne, a gdy otrzymujesz wyjaśnienie, piszesz "dobra dobra tłumacz się"... No brak mi siły... Co do tych Twoich płaczy o ilość wizyt - a wziąłeś od uwagę, że od kiedy pan Matt robi porządki, Bob wrzucił antybotowy system? A nawet gdyby REALNA ilość userów wchodzących na forum spadła - to czemu nie, mniejsza szansa na to, że znajdzie się tu drugi taki jak Ty... Poza tym ja wykonuję tylko bezpośrednie polecenia administracji, która sama zadecydowała o nowej rygorystyce oceniania postów.
 2. odpiszę Ci po raz 5 (4 razy w poprzednich postach i raz w notatce od ostrzeżenia) - złamałeś 15 punkt forum i otrzymałeś ostrzeżenie. Teraz też dostajesz ostrzeżenie za spam w temacie pomimo tego, że już mój pierwszy post wyjaśnił wszystko. A skoro jesteś jeszcze bardziej tępy niż mi się wydawało (co kurwa już jest naprawdę, nie lada osiągnięciem) - ZŁAMAŁEŚ REGULAMIN - otrzymałeś ostrzeżenie. Przytoczę po raz n-ty ten punkt regulaminu - Bez zgody administracji obowiązuje zakaz podawania na forum adresów www i namiarów do sklepów oferujących RC. Czytaj w kółko aż trybiki zaskoczą. A skoro tak bardzo Ci zależy na wytłumaczeniu "a dlacego oni nie dostali po łapkach a ja dostałem? ;( " Więc różnica między Tobą a tym, że ktoś dał adres sklepu jest taka, że Użytkownik który założył temat Konkurencji nie złamał 15 punktu forum, bo w tym sklepie nie ma oferowanych RC a "produkty kolekcjonerskie", natomiast w drugim przypadku była zgoda administracji. Jeżeli pojawi się jeszcze jeden post z Twoim płaczem, otrzymasz kolejne ostrzeżenie - za spamowanie. Nie ogarniam, podobno stary, podobno przeżył swoje a płacze i trzęsie się bo zła moderacja pilnuje porządku.
 3. No idealnie wręcz się opisałeś. Dostałeś ostrzeżenie za złamanie 15 punktu regulaminu forum. I napisałem to po raz n-ty. Jeżeli jesteś tak leniwy, że nie przeczytałeś chociażby wyżej wspomnianego punktu to nawet Ci go zacytuję Podałeś na forum adres www sklep oferującego RC bez zgody administracji. Złamałeś regulamin - otrzymałeś ostrzeżenie. No prościej już nie potrafię wytłumaczyć. Co do dalszej części Twoich "zarzutów" - to już Twoje prywatne dywagacje - i załatwiaj je sobie z Niewinnym dalej na PW.
 4. Ja tłumaczyć się Tobie z mojej pracy nie muszę, polecam przeczytać regulamin forum. A szczególnie 15 punkt regulaminu, za który otrzymałeś ostatnie ostrzeżenie. Jeżeli nadal nie będziesz rozumiał, polecam przeczytać ponownie, bądź poprosić kogoś by Ci to wytłumaczył.
 5. każde z dodanych punktów ostrzeżeń posiada krótką notatkę wyjaśniającą za co zostały przyznane. Jakieś problemy z czytaniem? Czy rozumieniem tekstu pisanego?
 6. Tytonie MacBarena zdecydowanie niszczą wszystko na rynku, jeżeli chodzi o jakiekolwiek wyroby tytoniowe! Polecam od siebie winogronowy, ciemno-czekoladowy, ice-tea i passion!
 7. Wypowiedź zielonego - chuj wie. Ja jestem od macochy, mnie się o niczym nie informuje.
 8. Odbyliśmy niedawno z Bobem rozmowę o tym, i nie chcemy by informacje na forum były tylko dla 'elity', to forum jest dla ludzi, nie ludzie dla forum, i pojawił się już pomysł zmniejszenia wymaganej ilości postów do czytania i pisania w dziale RC.
 9. Byłem w psychiatryku, zamknięty 2 tygodnie po próbie samobójczej. Zgodę na leczenie wyraziłem, bo i tak by mnie trzymali 2 tygodnie bez zgody albo i dłużej zanim by wydali orzeczenie z sądu. Dostałem pierwszego dnia jakieś SSRI. Następnego dnia poprosiłem ordynatora, żeby mi to odstawił bo tylko źle się po tym czuję, nie mam żadnego łaknienia i w ogóle jest chujowe, to całkiem wykreślili mi SSRI. Powiedziałem, że mam problemy z zasypianiem to dostawałem jakieś gówno w małych czerwonych tableteczkach, sprawdzałem nazwę i czytałem specyfikację, żadne benzo, lek działający na granicy placebo, i tak praktycznie działał i przez 2 tygodnie dalej miałem problemy ze snem, i nie chcieli przepisać mi nic mocniejszego. Także to nie zawsze jest tak jak KOKO opisujesz. Ale też wcale nie mówię, że nigdy tak nie jest, bo widziałem na tym samym oddziale chłopaka, który był schizofrenikiem (i faktycznie był - z tego co rozmawialiśmy - słyszał głosy, najczęściej "obrzydliwe, szydzące i wyśmiewające w języku którego nie rozumie", do tego jego matka była bardzo religijną kobietą i typek był święcie przekonany, że jest zdrowy i jemu potrzeba księdza bo jest opętany a nie psychiatry, natomiast po tym jak brał leki w szpitalu to i szło z nim pogadać i głosów już nie słyszał...)
 10. Myślę, że z takim mięskiem będzie wszystko si, natomiast sama idea karmienia świnki odpadami, których już i tak nie zużyje jest sama w sobie strzałem w dziesiątkę - zwierzak będzie jadł więcej, bo gastro, ergo - świniak utyje a dodatkowo będzie spokojniejszy
 11. @Niewinny - już tłumaczę, co mają te kalorie do tycia Dostarczając do swojego układu (organizmu) WIĘCEJ kalorii niż jest on w stanie zużytkować, te kalorie (de facto - już energia) zostają zmagazynowane. I to obojętnie czy dostarczysz organizmowi w nadmiarze tłuszczów czy węglowodanów (sporą grupą węglowodanów są właśnie cukry) - one zostaną zamienione w ADP bądź ATP - nisko i wysokoenergetyczne związki. I tak - czy to cukry, czy tłuszcze - Twoja wątróbka przerobi je na kwasy tłuszczowe, które następnie organizm zmagazynuje w komórkach tłuszczowych znajdujących się na całym ciele. Trochę inaczej to wygląda w przypadku białek - one ulegają rozkładowi do aminokwasów, i dopiero te aminokwasy zostają przerobione bądź na kwasy tłuszczowe, bądź na cukry proste (które nota bene, w nadmiarze jak już wcześniej wspomniałem będą przetwarzane w kwasy tłuszczowe)
 12. Fuck, nawet ja nie ogarniam jak to zmienić, chciałem dać plusa za post a przez przypadek wcisnąłem minusa... Ogólnie czytając tego posta, poczułem się jakbym czytał moją biografię wyłączając z tego muzykę klubową i start z MDMA w wieku 13 lat...
 13. Zamykam na prośbę autora wątku.
 14. kurwa, nie dalej jak miesiąc temu w temacie o piracetamie, kiedy ktoś rzucił, że Ruscy wymyślili teorię o nootropowym ośrodku w mózgu, dywagowałem, że jesteśmy coraz bliżej draga z Limitless, a tu 1000-krotnie mocniejszy środek... Hmmm... Dostępne w Polsce? //edit Wow, tak jak piracetam jest dostępny tylko i wyłącznie na receptę, tak noopept jest dostępny w sklepach internetowych w cenach ~40 zł/g
 15. Jak najbardziej tak. Gastrofaza raczej nie nie ułatwia trzymania diety, a demotywujące do wysiłku fizycznego działanie większości kanna też na pewno będzie przeszkadzać. Co do samej sfery technicznej naszego organizmu - metabolity kanna nie mają wpływu na procesy anaboliczne i kataboliczne.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...