Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


herbitussin

Doświadczony Forumowicz
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About herbitussin

 • Rank
  Sporadyczny Koksiarz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 3mmc > 4mmc, stare szczurki? kto pamięta ?
 2. Podbijam pytanie, jak ktoś mi boosta poleci to się zdenerwuję
 3. Nie polecam zakupów od boosta, nie dość że kasują posty w temacie o swoim sklepie, to oszukują i nie mają za grosz szacunku do zamawiającego.
 4. Kurwa, to jest jeszcze coś mocniejszego od tego gówna?
 5. U mnie jeden szczur zarzucił, z działania był zadowolony na 6/10 ale jak przestały działać to nie mógł spać i mówi, że euforia nie jest warta zjazdu.
 6. No to się zgadza, to samo przyszło do nich, jeden szczurek póki co po testach i mówi, że całkiem spoko, całość tripa zamknęła się w 2h, plus około 1h lekkiego zejścia i kima.
 7. A jaki wygląd tych nówek? bo właśnie idzie paka do znajomego szczurka.
 8. Gdzie teraz pillsy euforyczne?
 9. Czyli widzę, że oceny całkiem spoko, trzea zapolować na playboyki.
 10. Chciałem rozkminić od Dariusza ale jego strona co chwile ma jakieś problemy i już mnie to troche irytuje.
 11. Kto zamawiał ostatnio od pasjonata? Szukam dobrego 3 i 4cmc, tak, widziałem dwie strony wcześniej i stronę wcześniej wpisy, ale tylko się upewniam bo nie chce wyrwać jakiegoś shitu. Wcześniej szczury odwiedzały altersów i były zadowolone, po pasjo mogę się spodziewać podobnej jakości, czy polecacie kogo innego?

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...