invite3qq

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  6d 23g 48m 13s

Reputacja

0 Neutralna

2 obserwujących

O invite3qq

 • Ranga
  Podglądacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

266 wyświetleń profilu
 1. A witam witam , miło mi zapoznać elitarna społeczności
 2. Co się okazało Jasno różowy/czerwony nakrapiany krążek , gwiazda Dawida . Wjazd po około 1,5 godziny nijaki , bez trzepniecia , W efekcie trudno było znaleźć sobie zajęcie 0 nie ogaru już nie mówiąc o eufori .. jak dla mnie kofeina albo feta w małej ilości . stymki tez nie batdzo odczolam wvzesniej przyjęty dzielnicowy sniff ok 0,5 .
 3. mój chlopak wlasnie polecial po rozowe gwiazdki /lubelskie lbn. orientuje sie ktos co w nich siedzi ?
 4. jej ,jak tak patrze i czytam wasze upodobania to stwierdzam ze macie mocno uroizmaicone palenie natomiast , ja lece na LD czerwonym , zawsze mały (12g) ,większe to wyrzucam po czasie bo sa za suche =/= i nie zbyt lubie takie paliiic.. do tego blety zielone mascotte , filtry miętowe cienkie / lub jakie kolwiek inne aby grubasy wiadomo zależy od zawartości kieszeni i oczywiście zwijarka (ręczna) OCB przywykłam do tego i raczej nie zmienie ;]
 5. co do ogłaszamy 24 haha to się kiedyś nacięłam na kwasek cytrynowy elegancko skrystalizowany na pierwszy rzut oka z wyglądu niczego nie można było zarzucić haha najgorsze z tego było palenie w gardle , nawet gorzej bite dwie godziny rozcinało mi gardło ;| także no ,ostrzegam tych co jeszcze nie próbowali cudeniek z ogłaszamy . nie próbujcie haha
 6. Jakieś ciekawostki na temat ****-Port.** ? Oferta ciekawa ,dostawa nietypowa i inspirująca .. Ale czy za tym idzie jakość .? Czy warto W ogle mieszać sobie w głowie ?
 7. Jakieś ciekawostki na temat ****-Port.** ? Oferta ciekawa ,dostawa nietypowa i inspirująca .. Ale czy za tym idzie jakość .? Czy warto W ogle mieszać sobie w głowie ?
 8. legalni jeszcze posiadaja tą funkcję ?
 9. I to zwierzak i to ;P nie wierzysz twoja sprawa spróbuj na swoim to się dopatrzysz szczegółów ;p dodam ze był już w ciągu 4 dniowym ..
 10. Dodał jeszcze jakość pierwsza klasa podobnie jak vendo .!
 11. @AdrianMMC z opini mojego chomika wynika ze przyjmując jedna Ecapse około godziny 10 rano po jakiś 30 min wyraźnie mozn było odczuć ogromne pobudzenie po jakiś 50-60minutach odczuwalna była Wielka eufeuforia określił to mówiąc jestem najszczesliwzxym chomikiem na świecie ogólnie uznał że szła za tym ogromna chęć do robienia wszystkiego na raz - nie wiedział w co łapki włożyć . Był taki szczęśliwy przez jakieś 2 godziny potem do chwili obecnej odczuwa pozytywna stymulacje ogromna zajawke ,wczute .
 12. Dzięki wee to mnie pocieszyles ;×
 13. Co kto lubi laska ,o gustach się nie dyskutuje .A swoją drogą vendorku co z Tobą .? Ni widu ni slychu
 14. Wezmę to do siebie ale biorąc to pod uwagę to jak isposób jest najlepszy ? Bo w sunie zbaranialam myślałam że ten . .