Strangelove

Doświadczony
 • Ilość dodanej zawartości

  750
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

Strangelove last won the day on Mar 2,

Strangelove had the most liked content!

2 obserwujących

O Strangelove

 • Ranga
  Sporadyczny koksiarz

Ostatnie wizyty

1049 wyświetleń profilu
 1. Słuchajcie, wątek tyczy ogólnego tematu nie związanego z predatorem, może go przenieść do któregoś z działów forumowych? Jak predator się kiedyś zwinie, to cały temat przepadnie razem z jego działem.
 2. @dobraczopka Pamiętaj, że to fabryka - były tam nie tylko produkty, ale też surowce i prekursory do syntezy. Ja się na produkcji nie znam, ale nie wykluczam że niektóre z nich mogły być toksyczne (skoro zamkneli ujęcie wody?). Sam suszyłem kiedyś 4-CMC, zamknąłem to tymczasowo w metalowej puszce i co? Po 2 dniach pokrywka była cała w plamach - coś jakby rdzy. Zresztą - inne standardy są dla nas - ćpających, a inne dla pracowników służb gdzie jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu, wynikły z zaniedbań BHP, może być podstawą do roszczeń.
 3. Tak mi się dzisiaj rzucił w oczy artykuł Żródło + zdjęcia: http://www.tvn24.pl/fabryka-dopalaczy-w-bozympolu-malym-jedna-z-najwiekszych-w-europie,755935,s.html Ciekawe w ilu sklepach znikną sorty i które to będą? Zresztą ja rozumiem ćpanie tego gówna, ale tutaj akurat słusznie zlikwidowali fabrykę, skoro skazili cały teren na około. A - wytwórnię zamkneli, a tu 3 nowe sklepy się otworzyły ;p Będzie cudowne rozmnożenie klefedronu z dodatkami ceca?
 4. Spoko, tylko pamiętaj że analiza dotyczy tylko i wyłącznie tego sortu jaki producent analizował w 2013. Różne partie się trafiają - wtedy miał dobrą, a teraz?
 5. No właśnie, przyjrzał się ktoś? Bo wyniki są z 2013 wtedy jeszcze nawet Demoona nie było (tylko kto - Wilk ;p). Z resztą nie wiem po co unoszenie się z tą analizą, SIN zrobił sporo badań i "jedynie" ISO było zanieczyszczone prekursorem. Z tym 4-Meo-PCP to zbyt kombinujecie ... serio
 6. Nie wiem, może pechowa seria poszła do badań, chemik zły worek dał etc. To sprawa dla Predatora, ja Cie tylko ostrzegam z tym bathem 2.
 7. @marichunaen radzę Ci się wstrzymać od testów tego barch#2, bo to nie jest 4F-MPH! https://sin.org.pl/uwaga-4f-php-predator/
 8. Hexedron jest kurwa nielegalny. HEX-EH to n-etylo-hexedron.
 9. O dziwo nawet działa, tylko wtedy rozpiedala wygląd niektórych rozszerzeń np uBlocka oraz rozwala inne strony. To rozwiązanie takie samo jak wyłączenie js - owszem zadziała, ale skasuje połowę funkcji (z dodawaniem postów włącznie).
 10. Jak przed chwilą padło forum, to wyświetlił się standardowy komunikat z Cloudflare. I co? Tam też jest ten font ... party hard
 11. W źródle strony jest zakodowany w base64 styl CSS, który zawiera między innymi tą gownianą czcionkę. Czcionka też jest kurwa zakodowania w base64 nie wiem po jakiego chuja, ale blokowanie zewnętrznych fontów oczywiście nie wchodzi w grę. Ten cały mechanizm wręcz sprawia wrażenie, żeście kurwa celowo zjebali wygląd i w dodatku utrudniliście obejście tego. Kto w ogóle zarządza tą stroną?
 12. Przecież to kurwa nie jest trudne! W ogóle gdyby ta czcionka była jeszcze fizycznie na serwie, to zablokowanie jej było by proste. Ale nie - jakis inteligent zakodował ja w base64 w którymś pliku css. Póki co - porada o wyłączenia JS jest jedyną sensowną tyle że połowa forum przestaje działać.
 13. Ostatnio wpadłem w panikę, bo właśnie zaciągałem ręczny w postaci 0.5 mg. Chciałem wziąc Neorutin, dobrze że mam zwyczaj ssania tych tabletek bo coś nagle wydała mi się gorzka. Tak, trafiłem na Ketrel ... Generalnie interakcje są opisane w ulotce, ale trzeba pamiętać ile trwa działanie danego benzo. Na szczęście, nic się nie stało Mi błędnik przeszedł po dniu, biorę Ketrel 100 więc może dlatego tak mocno podziałało nawet te 4-5 h po eti. Za to jakiś czas temu miałem problemy z ciśnieniem po wstawaniu (hipotensja ortostatyczna) - czasem to tylko zamroczenie, czasem dziwne drgawki, raz omdlenie (co to było ...). Teraz wygaszam powoli ów nałóg na cokolwiek Zatęskniłem za czasami, gdy piło się tanie wino i browary nad Wisłą
 14. Ale ja naprawdę miałem to w dużych mlecznych kryształach! Najwidoczniej chochla rzeczywiście w worze dotarła do dna i zaciągnęła miał.