Strangelove

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  595
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  305d 23g 12m 28s

Reputacja

291 Kozacka!

2 obserwujących

O Strangelove

Informacje o profilu

 • Płeć
 1. Synthetics.**

  To pewnie mieszanka cmc z hexenem czy czymś podobnym.
 2. Witamy forumowiczów i Zapraszamy.

  Dla serotoniny to ponoć 7 lat, dopamina szybciej. Ludzie zalecają co najmniej 2 tygodnie, ale najlepiej pauzować miesiąc lub dwa.
 3. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Kurwa mać. Nie mogliście wcześniej napisać? Jak się boicie o posty to piszcie w dziale Sklepy. Mam nadzieję, że się miło rozczaruję po tych opiniach.
 4. M-PEP

  No to szykuje się kutapokalipsa. Kometa Kuźwar zamiast niszczyć galaktyki, będzie rozpylała MPEP na planetach. Myślałem że to z HEX-Em jak z jajkiem trzeba  Sprawdzimy jak do mnie dotrze.
 5. Konkurs

  Łee ... nowe 3CMC. Spodziewałem się jakiejś rewolucji, nie ewolucji. Ale zwycięzcom gratuluję A, nie zauważyłem że już nowy konkurs leci. Trzeba się zastanowić.
 6. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Ech, sklep ma tyle dobrych opinii że aż to podejrzane. Chyba tu zrobię następne zakupy Tylko proszę, nie wrzucajcie CEC do CMC, nie psujcie sobie opinii takimi praktykami ...
 7. Co się ze mną dzieje ?

  Heh, ja też jestem wjebany  Ale być wjebanym, to u jednego oznacza ładowanie co weekend, a inni - tak jak autor tematu - jazdą po bandzie.
 8. Demoon Ogólne info

  Człowiek choć raz chce porozmawiać na poziomie, a tutaj masz. Szantażysta ...
 9. Co się ze mną dzieje ?

  Nooo człowieku, to jak nie jesteś wjebany to zaprzestań tych praktyk i wyjdź na dwór na słońce. Ciesz się przyrodą, niebem itp. Udowadnianie racji poprzez ćpanie, ja nawet nie wiem dla kogo to robisz. Laska out, babcia raczej nie, dla siebie swoje racje udowadniasz? Można to robić bez ćpania. Jak nie masz dla kogo rzucić ćpania, to zrób to dla siebie. Ćpanie = zażywanie, przestań brać. I pij kefir.
 10. Co się ze mną dzieje ?

  Co gorsza, on przecież nie ćpie alfy-PVP tylko analog. Na 100% jest tam HEXen ... zresztą przykład od Predatora, bo on podaje skład: N-Ethylhexedrone, Alpha-PIHP, ewentualnie 4Cl-PVP.  HEX-EN w ciągu Ci zajebie zdrowie, leć do apteki conajmniej aspargin kup i ewentualnie potas+magnez.
 11. Co się ze mną dzieje ?

  Najpierw, to albo wywal albo wyjaraj cały ten analog apvp. Nie wiem ile ci zostało i ile ci się zejdzie, ale nie domawiaj więcej. Oby obyło Ci się bez trwałych poryć  Potem słuchaj pozostałych, owoce, odpoczynek, walka z pokusą.    A ta Twoja laska ... "bo to zła kobieta była". Powiem Ci tylko, że skoro Cię zostawiła w urodziny, to planowała to pewnie od dawna, bo raczej nic w związkach nie dzieje się nagle (pomijam przyłapanie na  zdradzie czy podobne zdarzenia).
 12. Co się ze mną dzieje ?

  Powód podała? Jakies krzywe akcje przez alfę miałeś przed tymi urodzinami? Bo jak nie, to ... cóż. Wyszedł niezły kwas, ale jeżeli przez nią masz się zaćpać, to zastanów się choć raz czy warto.
 13. Demoon Ogólne info

  Słabo. Macie jakiegoś pecha z tymi atakami i szantażami.
 14. Co się ze mną dzieje ?

  @krak1984 laska Cię za ćpanie zostawiła? Czy z innego powodu? Jak nie masz nikogo bliskiego, rodziny matki czy kogo tam, to w sumie masz przypał. Na forum można moralizować Cię stronami, ale tekst nie ma siły sprawczej i jak sam się nie ogarniesz, to nikt tego za Ciebie nie zrobi. Musisz wykazać trochę własnej woli. Ps. Albo mam rozwiązanie - patrz się na mój avatar przez parę godzin, jeżeli zabieg podprogowy się uda to przerzucisz się na przetwory mleczne, które są zdrowsze  
 15. Konkurs

  Tak jak 3mmc które też ktoś podał. BDO by się nadało ... To tak można?