Skocz do zawartości

Zefore

Memberzy
 • Zawartość

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O Zefore

 • Ranga
  Podglądacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

636 wyświetleń profilu
 1. RcLabor

  Te długie tak jakby kwadratowe kryształki wyglądają jak 4cec. Może po prostu dali Ci miks wszystkiego, bo brałes sample pack, tak?
 2. Predator-Rc Ogólnie

  Komuś Predator wysłał już nagrody z konkursu? Poprosiłem wysyłkę do ściany słońca i nie mam nadal żadnego maila.
 3. RcLabor

  Też dostałem odpowiedź, że bawią się tylko w hurt. Ceny zachęcające i ktoś pisał, że trójka od nich to trójka petatda u czachy, więc po opiniach petardy można wywnioskować, że to kozak. Myślę, że niedługo przetestuje Vendora i dam info jak z pakowaniem, czasem realizacji i oczywiście jakością.
 4. Fast Reception

  Gratulujemy! Udało Ci się odebrać paczkę w 10.69 s Szybka akcja z wczoraj
 5. @tak_ten_cats na maila. Na poprzednich stronach demoon pisał posty na temat tego konkursu.
 6. @kurakov miałem podobną sytuację z tym guede tzn. bardzo słaba jakość przy badaniu. Napisałem do demoona, czy da radę coś z tym zrobić. Ja zamawiałem przed przerwą świąteczną i wtedy napisałem, że jakość jest bardzo słaba. Odpowiedź dostałem po przerwie. W emailu demoon napisal, żebym odesłał odczynnik to zamienią (nigdy tego bym nie zrobił z przyczyn znanych). Ja do tego czasu juz guede nie miałem (jak się nie ma co się lubi to się bada co popadnie :-P) więc nic z tym nie zrobił, a zamawiałem większą ilość bo siedem dyszek. Może teraz to się zmieni jak wyszły badania na jaw.
 7. Predator-Rc Ogólnie

  MAIL JEST SPOKO SAMPLE
 8. @kapral12 w regulaminie jest napisane, aby nie podawać formy wysyłki. Na przyszłość używaj jakiś nazw "poufnych" np. ściana radości, czy coś w podobie. Miej na uwadze, że gołębie srako - maty mają czasami niezłe opóźnienia w wysyłaniu maili. Pozdrawiam
 9. @luks1985 Co do najedzenia się kotletami sojowymi, to tłuszcz, który trawi się w naszych jelitach jest głównym bodźcem mówiącym dla naszego mózgu czy jesteśmy najedzieni. Jeżeli spojrzymy na tabele makro kotletów to widzimy, że są to głównie węglowodany, czyli cukry a mało jest tam tłuszczu. Dlatego nawet po dużej porcji nie jesteśmy najedzieni.
 10. Gdzie TERAZ na zakupy?

  @siwy12 u Predatora masz, tylko teraz zamówienia przez e-mail.
 11. Kolekcjoner.** - wątek główny

  Siemanko, Hex puder aktywny? Warto zamawiać? Bo promocja bardzo fajna, czy lepiej dopłacić i wziąć normalnego hexa
×