Zefore

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  90
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  64d 7g 14m 8s

Reputacja

23 Bardzo dobra!

1 obserwujący

O Zefore

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

459 wyświetleń profilu
 1. LegalneRC ogólnie

  Odebrałem przesyłkę z 4mpd (które miało być niby jak mefistofeles), oraz 3cmc strong. Oba odczynniki smierdzą nie wiem czym, ale jest to ten sam zapach. Za co daje -. Ogólnie po MPD jest jakaś euforia, ale bardzo krótka i nie jest mocno odczuwalna. Bardziej speed. 3CMC STRONG lekko szczypie i ma bardzo nie smaczny splywix. Zarzucono bombę około 200jednostek. Minęło 20-30 min ręce zaczęły się pocić i naszła chęć na robienie czegoś. Później nastąpiły dziwne bóle głowy, które są do teraz, oraz czułem ten posmak substancji, który przyprawia o mdłości, dlatego odpuściłem badania. Lekko się zawiodłem na odczynnikach. A próbowałem wcześniej wiele 3 i tylko raz 4mpd, ale to mnie nie urzekło. Kontakt z sklepem jest ok. Pakowanie mogłoby być lepsze. 3Cmc - 6/10 4mpd - 5/10
 2. 4mpc rozowy kryształy

  Dogadałem się z vendorem na sample między innymi właśnie tego odczynnika. Czytałem opinie innego użytkownika w ich dziale, kiedy jeszcze nie mieli wykupionego własnego wątku. Tamta opinia wskazywało, że to kosior, ale się okaże. Kontakt z vendorem 10/10 jak narazie wszystko jasno i na temat. Pierwsze wrażenie pozytywne. Jak przyjdzie paczka to napisze jak z pakowaniem i jakością produktów.
 3. Predator-Rc Ogólnie

  Komuś Predator wysłał już nagrody z konkursu?  Poprosiłem wysyłkę do ściany słońca i nie mam nadal żadnego maila.
 4. Predator-Rc Ogólnie

  4200g
 5. Demoon Ogólne info

  Wilk pisał  że w poniedziałek przecież.
 6. RcLabor

  Też dostałem odpowiedź, że bawią się tylko w hurt. Ceny zachęcające i ktoś pisał, że trójka od nich to trójka petatda u czachy, więc po opiniach petardy można wywnioskować, że to kozak. Myślę, że niedługo przetestuje Vendora i dam info jak z pakowaniem, czasem realizacji i oczywiście jakością.
 7. Fast Reception

  Gratulujemy! Udało Ci się odebrać paczkę w 10.69 s   Szybka akcja z wczoraj
 8. 4CEC Lion

  Odebrałem swoją paczkę i muszę bardzo pochwalić sklep. Wysyłka, a głównie pakowanie zasługują na wielkie brawa. Zamówiony 4CEC Lion moim zdaniem jest wprost kozacki, że mogę pokusić się o stwierdzenie, iż niektóre 4CMC są słabsze od tego odczynnika. Pozdrawiam i polecam, miłego dnia.
 9. 4CMC a masturbacja

  Praktyka czyni mistrza 
 10. 4CEC Lion

  I o to mi chodzi jak szczury zadowolone to i ja będę.  Dzięki za odpowiedź.
 11. 4CEC Lion

  Działa to testując sniff? Czy zero efektów? Bo zależy mi na tej metodzie administracji.
 12. Demoon Ogólne info

  Klefedron Dark Wolf
 13. Demoon Ogólne info

  @tak_ten_cats na maila. Na poprzednich stronach demoon pisał posty na temat tego konkursu.
 14. LegalneRC ogólnie

  Zgłaszam się. Wcześniej próbowałem wasze produkty i nie były złe. Może teraz będą jeszcze lepsze.
 15. Demoon Ogólne info

  @kurakov miałem podobną sytuację z tym guede tzn. bardzo słaba jakość przy badaniu. Napisałem do demoona, czy da radę coś z tym zrobić. Ja zamawiałem przed przerwą świąteczną i wtedy napisałem, że jakość jest bardzo słaba. Odpowiedź dostałem po przerwie. W emailu demoon napisal, żebym odesłał odczynnik to zamienią (nigdy tego bym nie zrobił z przyczyn znanych). Ja do tego czasu juz guede nie miałem (jak się nie ma co się lubi to się bada co popadnie :-P)  więc nic z tym nie zrobił, a zamawiałem większą ilość bo siedem dyszek. Może teraz to się zmieni jak wyszły badania na jaw.