Zefore

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Zefore

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

607 wyświetleń profilu
 1. Te długie tak jakby kwadratowe kryształki wyglądają jak 4cec. Może po prostu dali Ci miks wszystkiego, bo brałes sample pack, tak?
 2. Odebrałem przesyłkę z 4mpd (które miało być niby jak mefistofeles), oraz 3cmc strong. Oba odczynniki smierdzą nie wiem czym, ale jest to ten sam zapach. Za co daje -. Ogólnie po MPD jest jakaś euforia, ale bardzo krótka i nie jest mocno odczuwalna. Bardziej speed. 3CMC STRONG lekko szczypie i ma bardzo nie smaczny splywix. Zarzucono bombę około 200jednostek. Minęło 20-30 min ręce zaczęły się pocić i naszła chęć na robienie czegoś. Później nastąpiły dziwne bóle głowy, które są do teraz, oraz czułem ten posmak substancji, który przyprawia o mdłości, dlatego odpuściłem badania. Lekko się zawiodłem na odczynnikach. A próbowałem wcześniej wiele 3 i tylko raz 4mpd, ale to mnie nie urzekło. Kontakt z sklepem jest ok. Pakowanie mogłoby być lepsze. 3Cmc - 6/10 4mpd - 5/10
 3. Komuś Predator wysłał już nagrody z konkursu? Poprosiłem wysyłkę do ściany słońca i nie mam nadal żadnego maila.
 4. 4200g
 5. Wilk pisał że w poniedziałek przecież.
 6. Też dostałem odpowiedź, że bawią się tylko w hurt. Ceny zachęcające i ktoś pisał, że trójka od nich to trójka petatda u czachy, więc po opiniach petardy można wywnioskować, że to kozak. Myślę, że niedługo przetestuje Vendora i dam info jak z pakowaniem, czasem realizacji i oczywiście jakością.
 7. Gratulujemy! Udało Ci się odebrać paczkę w 10.69 s Szybka akcja z wczoraj
 8. Odebrałem swoją paczkę i muszę bardzo pochwalić sklep. Wysyłka, a głównie pakowanie zasługują na wielkie brawa. Zamówiony 4CEC Lion moim zdaniem jest wprost kozacki, że mogę pokusić się o stwierdzenie, iż niektóre 4CMC są słabsze od tego odczynnika. Pozdrawiam i polecam, miłego dnia.
 9. I o to mi chodzi jak szczury zadowolone to i ja będę. Dzięki za odpowiedź.
 10. Działa to testując sniff? Czy zero efektów? Bo zależy mi na tej metodzie administracji.
 11. Klefedron Dark Wolf
 12. @tak_ten_cats na maila. Na poprzednich stronach demoon pisał posty na temat tego konkursu.
 13. Zgłaszam się. Wcześniej próbowałem wasze produkty i nie były złe. Może teraz będą jeszcze lepsze.
 14. @kurakov miałem podobną sytuację z tym guede tzn. bardzo słaba jakość przy badaniu. Napisałem do demoona, czy da radę coś z tym zrobić. Ja zamawiałem przed przerwą świąteczną i wtedy napisałem, że jakość jest bardzo słaba. Odpowiedź dostałem po przerwie. W emailu demoon napisal, żebym odesłał odczynnik to zamienią (nigdy tego bym nie zrobił z przyczyn znanych). Ja do tego czasu juz guede nie miałem (jak się nie ma co się lubi to się bada co popadnie :-P) więc nic z tym nie zrobił, a zamawiałem większą ilość bo siedem dyszek. Może teraz to się zmieni jak wyszły badania na jaw.