PsychedelicTrip

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

4 obserwujących

O PsychedelicTrip

 • Ranga
  Narzeczony Marysi

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

976 wyświetleń profilu
 1. Mam uraz do benzo i w życiu nie brałem aby usnąć po stimach. Wyjątkiem jest pewien okres w życiu, kiedy przez miesiąc jadłem 1/4-1/2 tabletki, która zwała się Tiscerin. Raz, że świadome sny po tym niesamowite były, a dwa, że usnąć ułatwiało momentalnie. Jak tylko skończyły się, więcej ich nie dotykałem. Zawsze jak mam ochotę spać to po prostu zalegam w łóżku i przynajmniej próbuję wyłapać jakieś hipnagogi pod powiekami Bierzcie odpowiedzialność za swoje czyny i nie oszukujcie jeszcze bardziej swego organizmu zarzucając na przemian codziennie stimy i benzo.
 2. @zet111 Na podstawie wcześniejszych doświadczeń prywatnych, oraz przyjaznych podróżników, którzy również nie jedno przeżyli: 1 mg- początkujący podróżnik, który potrzebuje zaledwie liznąć paradoksów, wrażenia zrozumienia nieznanych wcześniej zależności. 2 mg- bardzo przyjemna i spokojna podróż, wizualnie czegoś brakuje. 4 mg- już dość konkretnie siadają na głowie rozważania na temat nieskończoności i istnienia, długo to trwa i jest delikatnie męczące. Podróż na piętnastce sprzed 2 dni zakończyła się ostatecznie po jakże wyczekiwanym śnie, który znużył mnie około 30 godzinach. To co się tutaj działo może być przełożone na papier czy film i założę się, że Las Vegas Parano nie równałoby się w żadnym stopniu do wydarzeń z tamtych dni. Mam zamiar odrobić lekcje i napisać raport tak bardzo obszerny, że przeciąży serwery podczas uploadu. Zacząłem to opisywać w dzienniku podczas samej podróży, jednak muszę przekształcić do bardziej zrozumiałej formy, niż tylko skróty myślowe, które rozumiem tylko ja. WAŻNA INFORMACJA! Nie załadowałem na raz 15 mg, przyjmowałem dawki po 3 mg co około 30-50 min, aż do osiągnięcia oczekiwanego progu. O dziwo bodyload był na bardziej znośnym poziomie w porównaniu do 5meo malt, 4ho mipt, każdego nbome. Co najważniejsze dla mnie, była to podróż mniej męcząca niż dawka 300 ug 1P-LSD ze względu na szybszą regeneracje swojego organizmu po odespaniu, oraz możliwości komunikowania się w sposób bardziej zrozumiały i składny podczas całej wyprawy. Niebawem postaram się opisać bardziej szczegółowo każdy aspekt, który warty jest zaznaczenia. Przymierzam się również za 2 tygodnie do swojego pierwszego razu z microdosingiem DOC, który jak mam nadzieję wniesie na forum coś innego niż opisy testów ketonów i stymulantów, które z resztą przestałem tykać na rzecz powagi doświadczenia, które wykonam. NAJWAŻNIEJSZA INFORMACJA, KTÓRĄ KIERUJĘ DO KAŻDEGO, BEZWZGLĘDNIE NA DOŚWIADCZENIE! To w jaki sposób substancja zadziałała podczas moich doświadczeń jest tylko i wyłącznie skutkiem mojego nieodpowiedzialnego podejścia do własnego zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Kwestia aktywności jest uzależniona od indywidualnych możliwości badającego. Zawsze przygotuj się do sprawy rzetelnie i znajdź osobę, która będzie w stanie pomóc w razie ewentualnego zagrożenia. Edit: - @Predator-RC, tak trzymać! Jakość sortu i jego cena są na najlepszym poziomie w mojej galaktyce! - Nie jadłem benzo, ani niczego co miałoby ułatwić mi sen, gdyż jest to zupełnie nie potrzebne, a wręcz bardzo głupie w moim przekonaniu.
 3. 0,1 poszło w przeciągu jednej nocy w 6 osób, nakropione na kwaśne żelki. Woooow, to było coś!
 4. Paczka na miejscu, raporty niebawem. Nm juz moge powiedziec ze dobre
 5. SAMPLE PACK 2
 6. Jeżeli bez problemu idzie je oddzielić od reszty to bym się cieszył
 7. Jak masz możliwość spróbować to próbuj, warto Jak trafisz na dobry sort to w stronę mmc trochę zachodzi działanie
 8. Ale nie przesadzaj z próbowaniem, zaczynaj od dawek 10 mg i podbijaj w czasie
 9. Jak z tolerancją u Ciebie?
 10. Na co ja odpowiadam XDD skośnooki z małym penisem i wysokorozwinięta techniką Krzesło czy fotel?
 11. Ogólnie od czasu kiedy pojawiło się w ogólnym obiegu, jakoś nie zachwycało, a mało kto miał aktywny sort
 12. Nie ma szans porównywać, vendor traci w moich oczach tego typu zagrywkami
 13. początek miska czy talerz?
 14. No raczej tylko dieta i czas, gdyż organizm już zna te substancje i ciężko go oszukać. Jeżeli już zrobisz kilka dni przerwy to możesz spróbować kolejne 3-4 dni jeść nieduże ilości DXM, nie takie aby się upierdolić, ale też nie typowo leczące kaszel. Nie łącz BK z DXM, więc po kuracji odczekaj jeszcze z 2 dni najlepiej. Przeprowadziłem taką kurację tygodniową 3 lata temu i efekt był zaskakujący, aczkolwiek nie dam sobie ręki uciąć, że z medycznego punktu widzenia to działało, czy raczej siła sugestii. Jednak uchylałbym się do prawdziwego działania
 15. Ból głowy, ciśnienie wysokie, szybki sposób ktoś zna? 

   

  1. Seds

   Seds

   Captopril jeśli nie jestś s  jesteś s pod wpływem stymów;)