Skocz do zawartości

PsychedelicTrip

Memberzy
 • Zawartość

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  1d 4g 23m 3s

4 obserwujących

O PsychedelicTrip

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1248 wyświetleń profilu
 1. Darkchem.com - SAMPLE TESTER

  3-EMC PINK TEST
 2. Darkchem.com - SAMPLE TESTER

  Zgłaszam się po x-mdma i hexen, długaaa przerwa, więc dobrze byłoby rozpocząć w dobrym stylu
 3. Rcwol*.u*

  Co poczniesz, ja to samo. Rzadziej się udzielam na forum, a nawet w ogóle ostatnio i przez to wtopiłem, co prawda tylko 120 zl, ale zawsze.
 4. E-HEXEDRONE, HEXEN- Cudowne oświecenie i kompletna odmiana

  Mam uraz do benzo i w życiu nie brałem aby usnąć po stimach. Wyjątkiem jest pewien okres w życiu, kiedy przez miesiąc jadłem 1/4-1/2 tabletki, która zwała się Tiscerin. Raz, że świadome sny po tym niesamowite były, a dwa, że usnąć ułatwiało momentalnie. Jak tylko skończyły się, więcej ich nie dotykałem. Zawsze jak mam ochotę spać to po prostu zalegam w łóżku i przynajmniej próbuję wyłapać jakieś hipnagogi pod powiekami Bierzcie odpowiedzialność za swoje czyny i nie oszukujcie jeszcze bardziej swego organizmu zarzucając na przemian codziennie stimy i benzo.
 5. @zet111 Na podstawie wcześniejszych doświadczeń prywatnych, oraz przyjaznych podróżników, którzy również nie jedno przeżyli: 1 mg- początkujący podróżnik, który potrzebuje zaledwie liznąć paradoksów, wrażenia zrozumienia nieznanych wcześniej zależności. 2 mg- bardzo przyjemna i spokojna podróż, wizualnie czegoś brakuje. 4 mg- już dość konkretnie siadają na głowie rozważania na temat nieskończoności i istnienia, długo to trwa i jest delikatnie męczące. Podróż na piętnastce sprzed 2 dni zakończyła się ostatecznie po jakże wyczekiwanym śnie, który znużył mnie około 30 godzinach. To co się tutaj działo może być przełożone na papier czy film i założę się, że Las Vegas Parano nie równałoby się w żadnym stopniu do wydarzeń z tamtych dni. Mam zamiar odrobić lekcje i napisać raport tak bardzo obszerny, że przeciąży serwery podczas uploadu. Zacząłem to opisywać w dzienniku podczas samej podróży, jednak muszę przekształcić do bardziej zrozumiałej formy, niż tylko skróty myślowe, które rozumiem tylko ja. WAŻNA INFORMACJA! Nie załadowałem na raz 15 mg, przyjmowałem dawki po 3 mg co około 30-50 min, aż do osiągnięcia oczekiwanego progu. O dziwo bodyload był na bardziej znośnym poziomie w porównaniu do 5meo malt, 4ho mipt, każdego nbome. Co najważniejsze dla mnie, była to podróż mniej męcząca niż dawka 300 ug 1P-LSD ze względu na szybszą regeneracje swojego organizmu po odespaniu, oraz możliwości komunikowania się w sposób bardziej zrozumiały i składny podczas całej wyprawy. Niebawem postaram się opisać bardziej szczegółowo każdy aspekt, który warty jest zaznaczenia. Przymierzam się również za 2 tygodnie do swojego pierwszego razu z microdosingiem DOC, który jak mam nadzieję wniesie na forum coś innego niż opisy testów ketonów i stymulantów, które z resztą przestałem tykać na rzecz powagi doświadczenia, które wykonam. NAJWAŻNIEJSZA INFORMACJA, KTÓRĄ KIERUJĘ DO KAŻDEGO, BEZWZGLĘDNIE NA DOŚWIADCZENIE! To w jaki sposób substancja zadziałała podczas moich doświadczeń jest tylko i wyłącznie skutkiem mojego nieodpowiedzialnego podejścia do własnego zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. Kwestia aktywności jest uzależniona od indywidualnych możliwości badającego. Zawsze przygotuj się do sprawy rzetelnie i znajdź osobę, która będzie w stanie pomóc w razie ewentualnego zagrożenia. Edit: - @Predator-RC, tak trzymać! Jakość sortu i jego cena są na najlepszym poziomie w mojej galaktyce! - Nie jadłem benzo, ani niczego co miałoby ułatwić mi sen, gdyż jest to zupełnie nie potrzebne, a wręcz bardzo głupie w moim przekonaniu.
 6. 0,1 poszło w przeciągu jednej nocy w 6 osób, nakropione na kwaśne żelki. Woooow, to było coś!
 7. TESTUJEMY NOWEG DOSTAWCE

  Paczka na miejscu, raporty niebawem. Nm juz moge powiedziec ze dobre
 8. TESTUJEMY NOWEG DOSTAWCE

  SAMPLE PACK 2
 9. 3MEC

  Jak masz możliwość spróbować to próbuj, warto Jak trafisz na dobry sort to w stronę mmc trochę zachodzi działanie
 10. Potrzebuje waszej pomocy!!

  Ale nie przesadzaj z próbowaniem, zaczynaj od dawek 10 mg i podbijaj w czasie
 11. "To czy to?" - Magiczne dylematy

  Na co ja odpowiadam XDD skośnooki z małym penisem i wysokorozwinięta techniką Krzesło czy fotel?
 12. "To czy to?" - Magiczne dylematy

  początek miska czy talerz?
 13. Ból głowy, ciśnienie wysokie, szybki sposób ktoś zna? 

   

  1. Seds

   Seds

   Captopril jeśli nie jestś s  jesteś s pod wpływem stymów;)

 14. Gratulacje 1000 plusów w reputacji, trzym się ciepło :D

  1. luks1985

   luks1985

   Dzieki. Tylko tu nie chodzi o plusy czy naprawianie swiata :)

    

 15. 4-HO-MIPT - Tabletki

  sorcik mega aktywny zawsze był, ale jednak fakt, że w tamtym okresie jadłem raz w tygodniu dobre grzybki, między tym trypty leciały czasami a jak się odpoczęło chwilę to kartony wlatywały. Sam nie polecam takich zabaw początkującym, ale ja lubię się przeładować takimi rzeczami bo nie potrafię mieć bad tripa Duży wpływ na to jak postrzegam moc specyfików miał kwas, pierwsze moje zetknięcie z 1P i wrzuciłem 2 kartony, po 20 min nie było jeszcze efektu to 3 zjadłem i odleciałem hen daleko. Pisałem wtedy na forum w trakcie lotu, ale poprosiłem moderatora o usunięcie tego następnego dnia, gdyż nie trafiałem nawet w klawiaturę
×