Skocz do zawartości

zet111

Memberzy
 • Zawartość

  188
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  66d 19g 48m 43s

1 obserwujący

O zet111

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań
 1. Pokazywali Darka w Faktach na TVN - https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/zatruli-sie-bardzo-mocnym-opiatem,830579.html
 2. @sebekx9 dobre pytanie. @DarkChem.com proszę o jasne zasady promocji weekendowej, bo zastanawiam się nad zrobieniem u Was pierwszego zamówienia i być może zmiany vendora.
 3. Tadalafil

  @Predator-RC czy TADALAFIL wróci do oferty? Jeśli tak to kiedy można się spodziewać?
 4. 1P-LSD

  Zdradzisz coś więcej? Jakie dawki? W jakiej kolejności i w jakich odstępach czasowych to brałeś?
 5. ETH-LAD

  50 mg to nie jest za dużo. Jak ogarnąłeś na 400 μg ETH-LAD to spokojnie dasz radę 50 mg 4-HO-MiPT. W dużych dawkach ALD-52 lepiej się sprawdza niż ETH-LAD.
 6. 3CMC HCI ICE MIKRO CRYSTAL

  Nazwa: 3-CMC HCI ICE PRIMA SORT MIKRO CRYSTAL Od: Predator-RC.nl Wygląd: Małe kryształki o dosyć mocnej przeźroczystości Ilość: 250 mg Droga podania: sniff Dawkowanie zalecane: Dla niedoświadczonych użytkowników zalecałbym ok. 160-180 mg Średniowtajemniczeni: 180-220 mg Zaawansowani tolerkowcy 250 mg. Mimo że wczoraj testowałem na 4-CMC PRIMA SORT MOON ROCKS (więc jest tolerka) to 250 mg sniffem mimo wszystko zadziałało na mnie na początku bardzo mocno. Dla kogoś bez tolerki mogłoby być za mocno. Czas działania: peak - 30-40 minuy, potem przez 2 godz. powolny zjazd. Całkowity czas ok. 2,5 godz. Efekt działania: Lekka euforia i spora empatia i mega podniesione libido. Początkowo nieogar na średnio-mocnym poziomie i rozpływanie się obrazu. Od razu widać, że jest się na porządnym tripie. Speed na średnim poziomie - wyraźnie zauważalny w porównaniu do 4-CMC PRIMA SORT MOON ROCKS, które ostatnio badałem w większej ilości. Zjazd: Średnio odczuwalny, do zniesienia, jest chęć na dorzutkę ale da się wytrzymać. Lekko zwiększona potliwość. Opis: Przez pierwsze 30 minut byłem bardzo mile zaskoczony. Pomimo tolerancji 3-CMC HCI ICE PRIMA SORT MIKRO CRYSTAL od razu pokazało swój pazur - czuło się, że jest się nieźle porobionym. Bardzo podwyższone libido. W rozmowach z płcią piękną czuło się podniecenie i dużą empatią i czułem się duszą towarzystwa. Cały czas byłem w dobrym humorze. W porównaniu do 4-CMC pojawiła się większa kreatywność. Uwagi: Substancja gorzka, spyw do zniesienia, nie zapycha tak nosa jak 4-CMC. Wjazd jest szybki po czym stopniowo się stabilizuje, nowicjusz po przyjęciu zbyt dużej dawki może się przestraszyć. Wady i zalety: Plusy: - Lekka euforia. - Przyjemny nienachalny speed. - Dość duża empatia, otwartość na ludzi. - Podniesione libido aczkolwiek zalecam dodać tadalafil lub sildenafil by móc poszaleć na pełnej twardości - 100% przyjemny. - Idealna do rozmów z kumplami jak i do zabaw z płcią piękną. - Mimo dużej tolerki potrafi mocno zadziałać nawet na osoby w ciągach. Minusy: - Peak mógłby trwać dłużej ale to norma przy 3-CMC - Chęć na dorzutkę, ale da się przeżyć. Podsumowanie: Jednym słowem: POLECAM!
 7. 4F-MPH

  @WipOut_Koneser oral działa bardzo dobrze. Nie ma sensu brać tak dużych dawek - poczytaj https://psychonautwiki.org/wiki/4F-MPH.
 8. Jeśli zabawy łóżkowe z partnerem z którym nieraz już to robiłeś, dobrze się znacie i czujecie swobodnie w swoim towarzystwie to polecam lizergamidy ewentualnie inne psychodeliki. Z doświadczenia mogę napisać, że z produktów Predatora to najlepiej do seksu sprawdza się ETH-LAD.
 9. Predator-Rc Ogólnie

  Też zauważyłem, że jakoś tak od nowego roku zawodzi obsługa zamówień. Kupuję od Predatora od samego początku co dwa tygodnie, czasami częściej po ok. 25-30 g jakiegoś CMC + jakieś drobnostki. Zawsze wszystko się zgadzało ale w ostatnich 3 zamówieniach były braki. W zamówieniach z * i ** stycznia brakowało po 1 g gratisu ale w ostatnim zamówieniu z * ***ego brakowało 26 g 4-CMC czyli najważniejszej części zamówienia. Wiem że gratisy to dobra wola vendora, w końcu nie płaciłem za nie ale brak 26 g 4-CMC bardzo mnie zmartwił więc od razu jak dostałem przesyłkę w c***** to napisałem w tej sprawie maila lecz do teraz nie mam żadnego odzewu. Wiem że od czwartku do niedzieli ekipa Predatora nie pracuje więc spokojnie czekałem, ale minął już poniedziałek i zaczynam się martwić. Na szczęście zawsze zamawiałem przez PP gdzie na stronie po podaniu nr przesyłki jest jej masa i poprzednie przesyłki ważyły 0,14 kg, ostatnia wyjątkowo 0,1 kg, a ponieważ zawsze zamawiam podobnie to widać czego brakuje i przynajmniej mam jakiś dowód. Martwi mnie tylko brak kontaktu. @Predator-RC na maila [email protected] opisałem całą sytuację i podałem numery trackingowe proszę się z tym zapoznać.
 10. Psychodeliki dostępne na Predatorze

  Jeszcze ALD-52, ETH-LAD i 2C-B-FLY.
 11. Bitcoin

  @Predator-RC czy przy płatnościach Bitcoin Cash obowiązuje ta sama promocja jak przy płatnościach Bitcoinami?
 12. 2-FDCK (2-fluorodeschloroketamine)

  http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20150000875/O/D20150875.pdf – niestety nielegal od 2015 roku (strona 26, poz. 51), ale zostało trochę legalnych i całkiem ciekawych psychodelików.
 13. Predator-Rc Ogólnie

  Są jakieś problemy z trójką? Kończy się czy co? Czy ktoś też ostatnio poprosił w promocji weekendowej o 3-CMC i nie dostał czy dostał mniej? Może Predator ma jakichś nowych ludzi, bo kupuję tu od samego początku, mam łącznie z 60 zrealizowanych zamówień i nigdy nie było problemów, a jeśli czegoś brakowało to ZAWSZE zostało to wyjaśnione tak że byłem zadowolony, a teraz drugie zamówienie w przeciągu dwóch tygodni i brakuje znowu grama 3-CMC (w podglądzie zamówienia) i znowu nie mam jak się skontaktować; zależy mi by dodano brakujące gratisy, zamiast odpowiedzi "Niestety zamówienie już poszło" . Wiem że to niby tylko gratis, dobra wola vendora ale ja właśnie specjalnie czekam na weekend by kupić z gratisami i dlatego też właśnie tu robię zakupy. @Predator-RC przeczytaj to zanim gołębie odlecą – szczegóły wysłałem na maila.
 14. Predator-Rc Ogólnie

  @Predator-RC proszę sprawdź pocztę [email protected] opisałem tam całą sytuację, bo znowu w podglądzie zamówienia brakuje gratisu z promocji weekendowej o który prosiłem w komentarzu. Podobnie było przy poprzednim zamówieniu, proszę o szybką reakcję zanim paka zostanie wysłana, bo poprzednio dostałem odpowiedź "Niestety zamówienie już poszło".
 15. Predator-Rc Ogólnie

  Też czekam na Mateusz Predator, nie miałem okazji testować tej soli, ale α-PiHP i 4-CMC to mój ulubiony mix, jeszcze do tego tadalafil i jest pięknie. Oczywiście sorty od Predatora
×