Skocz do zawartości

zet111

Memberzy
 • Zawartość

  174
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  14d 2g 6m 48s

O zet111

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań
 1. Predator-Rc Ogólnie

  Są jakieś problemy z trójką? Kończy się czy co? Czy ktoś też ostatnio poprosił w promocji weekendowej o 3-CMC i nie dostał czy dostał mniej? Może Predator ma jakichś nowych ludzi, bo kupuję tu od samego początku, mam łącznie z 60 zrealizowanych zamówień i nigdy nie było problemów, a jeśli czegoś brakowało to ZAWSZE zostało to wyjaśnione tak że byłem zadowolony, a teraz drugie zamówienie w przeciągu dwóch tygodni i brakuje znowu grama 3-CMC (w podglądzie zamówienia) i znowu nie mam jak się skontaktować; zależy mi by dodano brakujące gratisy, zamiast odpowiedzi "Niestety zamówienie już poszło" . Wiem że to niby tylko gratis, dobra wola vendora ale ja właśnie specjalnie czekam na weekend by kupić z gratisami i dlatego też właśnie tu robię zakupy. @Predator-RC przeczytaj to zanim gołębie odlecą – szczegóły wysłałem na maila.
 2. Predator-Rc Ogólnie

  @Predator-RC proszę sprawdź pocztę [email protected] opisałem tam całą sytuację, bo znowu w podglądzie zamówienia brakuje gratisu z promocji weekendowej o który prosiłem w komentarzu. Podobnie było przy poprzednim zamówieniu, proszę o szybką reakcję zanim paka zostanie wysłana, bo poprzednio dostałem odpowiedź "Niestety zamówienie już poszło".
 3. Predator-Rc Ogólnie

  Też czekam na Mateusz Predator, nie miałem okazji testować tej soli, ale α-PiHP i 4-CMC to mój ulubiony mix, jeszcze do tego tadalafil i jest pięknie. Oczywiście sorty od Predatora
 4. 3-FMP (HCI)

  @green2k jaka droga podania?
 5. Dodatkowe produkty które możemy mieć

  Wersja w pilsach też może być, trwalsze niż blottery ale mi bardziej chodziło o możliwość kupna np. 5 mg ALD-52 lub 1P-LSD w przystępnej cenie w postaci prochu lub roztworu. Lubię duże dawki lizergamidów a branie po 10 blotterów wychodzi mało ekonomicznie.
 6. 2-FDCK (2-fluorodeschloroketamine)

  Super! Oby więcej psychodelików.
 7. Dodatkowe produkty które możemy mieć

  Super. Może jeszcze ALD-52 ewentualnie 1P-LSD w prochu lub w roztworze? Sprzedawane np. po 5 mg lub 10 mg...
 8. Darkchem.com - EXCLUSIVE COCO - Kolekcjonerskie

  Mam szczura uczulonego na lidokainę, @DarkChem.com byłbym wdzięczny gdybyście nie stosowali tego typu zbędnych dodatków.
 9. Mateusz Predator

  @Predator-RC kiedy produkt będzie dostępny?
 10. 3-FEA / 3-fluoroethamphetamine

  Miksował ktoś 3-FEA z innymi amfetaminami? Chciałbym uzyskać nieco więcej stymulacji niż daje 3-FEA solo. Czy dodanie 2-FMA lub 4-FMA będzie dobrym pomysłem?
 11. Dodatkowe produkty które możemy mieć

  Nowe tryptaminki by się przydały, szczególnie z podstawnikiem w pozycji 4. pierścienia indolowego np. 4-AcO-MiPT (CAS: 1024612-25-6). @Predator-RC może jakieś psychodeliczne fenyloetyloaminy z rodziny 2C-x np. 2C-T-8 (CAS: 207740-27-0) lub 2C-T-21 (CAS: 207740-33-8)? Z lizergamidów może 1P-ETH-LAD ?
 12. 1A-LSD (ALD-52)

  Bardzo fajny wizualnie mix ja wrzucam 4-HO-MiPT tak 45-70 minut po papierze tak aby peak jednej i drugiej substancji nałożyły się na siebie.
 13. Dodatkowe produkty które możemy mieć

  4-EMC w Polsce nielegalny
 14. 1P-LSD

  ALD-52 też będzie dostępne w takiej postaci?
 15. 3-methyl-ethylcathinone (3-MEC) HCI

  @Modyfikowany922 w przeciwieństwie do CMC ten mix daje więcej chęci do działania, bardziej energetyczny coś takiego jak w przypadku np. 3-MMC ale oczywiście daleko tu do 3-MMC. Wg mnie lepsze niż 3-CMC/4-CMC ale klefedroniarzom zalecam zbicie tolerki by wykorzystać w pełni potencjał tego mixu.
×