zet111

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  510d 4g 52m 12s

Reputacja

33 Bardzo dobra!

O zet111

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
 1. 3CMC HCI ICE PRIMA SORT

  @matkoboskoxx spróbuj i.v.
 2. Predator-Rc Ogólnie

  Rozumiem że zasady się nie zmieniły zamiast zamawiać w czwartek wieczorem (płatność BTC), mogę spokojnie poczekać do weekendu, bo przesyłka i tak zostanie nadana dopiero w poniedziałek tak?
 3. Predator-Rc Ogólnie

  SAMPLE PREDATOR
 4. JAKIE SUBSTANCJE INTERESUJĄ WAS NAJBARDZIEJ ???

  4-FMA – po delegalizacji z 2015 r. nie spotkałem się z niczym lepszym jeżeli chodzi o stymulanty.
 5. JAKIE SUBSTANCJE INTERESUJĄ WAS NAJBARDZIEJ ???

  Lizergamidy: np. 1P-ETH-LAD, ETH-LAD, ALD-52... Tryptaminy: np. 4-HO-MiPT... Psychodeliczne fenetylaminy: np. 2C-B-FLY, DOC...
 6. A MOŻE 6MAPB ???

  ...na pewno o wiele bardziej niż te CECy czy inne mało aktywne odczynniki jak 2-A1MP czy 4-MDMC. Wprowadźcie do oferty psychodeliki.
 7. BESTCHEM.NL WITAMY

  ...cała nadzieja w tej 1/3
 8. Aktualne PROMOCJE Predatora

  @Predator-RC czy w ten weekend będzie można już zamawiać przez stronę? Wstrzymuję się z zamówieniami ponieważ chcę żeby były "zaliczone" do promo z rabatem za co dziesiąte zamówienie...
 9. BESTCHEM.NL WITAMY

  Oczywiście, bo na konkurencji skorzystamy my - klienci. Poza tym 1P-ETH-LAD nie ma żaden mi znany polski vendor, ETH-LAD, 2C-B-FLY ma w ofercie tylko jeden mi znany, a co do 4-HO-MiPT to niby ma ją kilku vendorów ale co chwilę są jakieś problemy i jest niedostępna.
 10. BESTCHEM.NL WITAMY

  @Bestchem prosimy o psychodeliki! Lizergamidy: np. 1P-ETH-LAD, ETH-LAD, ALD-52... Tryptaminy: np. 4-HO-MiPT... Psychodeliczne fenetylaminy: np. 2C-B-FLY... Może jeszcze tadalafil w prochu by się przydał. Miał go w ofercie jeden vendor z tego forum ale chyba już się wyczerpały zapasy.
 11. Demoon Ogólne info

  Brawo @Demoon !
 12. U-47700

  Czy U-47700 ma działanie przeciwbólowe? Można go wykorzystać do jakiegoś bolesnego zabiegu np. do przekłucia ciała w ramach piercingu czy depilacji woskiem? Jeśli tak to czy działanie przeciwbólowe jest silniejsze niż po tramadolu?
 13. W polskich aptekach oprócz preparatów z testosteronem, jest tylko dekanian nandrolonu w kosmicznej cenie. To co sprzedają dilerzy to w większości jest z podziemnych labów.
 14. @GramsAndKilogramsczy możecie wprowadzić do sprzedaży chociaż jeden ze sterydów z wysyłką z UE? Proponowałbym 4-Chlordehydromethyltestosterone znany od lat jako Oral Turinabol o ciekawych właściwościach i w zasadzie nie wymaga dalszej obróbki, bo działa zjedzony.
 15. ETH-LAD

  @narayan bodyloadu nigdy nie miałem (dawki 200 µg). Całkiem przyjemny lizergamid, wg mnie i mojej drugiej połówki najlepszy do seksu spośród dostępnych u Predatora lizergamidów. Mniej wizualny niż np. 1P-LSD, 1P-ETH-LAD czy ALD-52. Podobno lepszy jest 1P-ETH-LAD ale nie jest dostępny u tego vendora.