Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


wsad13

Użytkownik Forum
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About wsad13

 • Rank
  Narzeczony Marysi

Recent Profile Visitors

950 profile views
 1. Wali scamem na kilometr 😜
 2. Zaśniesz bez problem. Dużą zaletą odczynnika jest kompletny brak zwały.Ciężko to porównać do tych związków które wymieniłeś. Dla mnie to takie lepsze 4cmc.
 3. Pół roku przerwy od ketonœw. Wczoraj testowane. Podzielam opinię @sasanka84 Towar co najwyżej średni. W skali szkolnej biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku dopalaczy 4-. Dużą zaletą jest brak zwały praktycznie zaraz po nożna ym jak odczynnik przestaje działać można normalnie funkcjonować. Działaniem przypomina 4cmc. Libido lekko podniesione. Duża pluszowosc. Czas działania 30-40 minut. Mega euforii nie uświadczyłem. Nawet namiastki tego co dawało prawilne MMC nie mówiąc o mefedronie. Jeżeli chodzi o sam sklep to obsługę jak i czas realizacji oceniam 10/10.
 4. Ile pi razy drzwi czekaliście na akceptację płatności ? Poproszę info na priv. Z góry dziękuję 🙂
 5. Gołąb zamówiony. Jak tylko wyląduje zdam relację co i jak 🙂
 6. wsad13

  Pylki.xx

  Po kilkunastu dniach oczekiwania paka dostarczona. Przyszlo to co zamówiono o odpowiedniej wadze lecz bez obiecanego gratisa w ramach rekompensaty za dlugo czas oczekiwania.
 7. wsad13

  Pylki.xx

  Tez po zdjęciach odrazu skojarzyłem z pylastymi. A co do kasy to cóż przyjdzie nam czekać aż sytuacja się rozwinie i wyjdzie w praniu na ile pylek jest fair. Raz taka sytuacje mialem z kolkiem w listopadzie zeszłego roku i o dziwo z sporym opznieniem ale skonczylo sie pozytywnie. Cóż ryzyko wpisane w ten zawód
 8. wsad13

  F**b**st**s.*o*

  Wejście cracka bardzo przyjemne właśnie przez ten miętowy zapach. Pierwsze wrażenie jakby nos przeczyscilo choc faktem jest ze później mialem mega kluchę. Co do działania to działania to mialem wrażenie ze troche za delikatne jak na crack ktorego mialem okazje poznać wczesniej co nie znaczy ze bylo zle. Ot zamiast 20 cm ponad chodnikami bylem jakies 15 cm Dawka 100mg na raz metoda sniff.
 9. wsad13

  Pylki.xx

  Będzie trzeba zacząć stukać posty a nie tylko czytać forum. Od pylkow zamawiałem 3cmc i 2 nmc cos kolo 2 m-c temu. O ile 2nmc nie zrobili na mnie wielkiego wrażenia o tyle 3 cmc dzialalo jak trzeba plus bo pomimo pierwszego zamówienia nie robili problemów żeby podesłać pake za pobraniem.
 10. wsad13

  F**b**st**s.*o*

  Do mnie też leci Crack z Armagedonem. Testy dopiero w niedziele ale zdam relacje co i jak.
 11. wsad13

  Pylki.xx

  Życzę powodzenia w zmianach a i sam jestem cholernie ciekaw tego reda Może jakimś cudem załapie się na sampelek
 12. wsad13

  Pylki.xx

  No fakt na zdjęciu wygląda jak 3cmc które kiedys u nich zamawiałem.
 13. wsad13

  Pylki.xx

  U pylastych widzę Krysia się czerwieni i drogo sie ceni :-)choc może ma powody ku temu
 14. wsad13

  RC-LEGAL.o*g

  Zamówienie złożone w niedziele. Dzisiaj przed 13 paka na miejscu. Wieczorem testy

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...