Jump to content

v-2

Użytkownik Forum
 • Posts

  103
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

930 profile views

v-2's Achievements

Kolekcjoner Opakowań

Kolekcjoner Opakowań (2/8)

16

Reputation

 1. Bzdura. Jeżeli stosujesz 1 g . towaru z tego sklepu i jesteś zawiedziony , a zaraz po tym 100 mg. z innego sklepu(sprzedawcy) i działanie jest zayebiste to znaczy , że towar , ktòrego "zjadłeś" 1 g. Jest chvjowy. "Ale z braku laku lepszy kit."
 2. v-2

  Escobar.store

  Ty idź do psychiatry jak widzisz jakieś spiski , a nie spamuj w poważnej sprawie bo amatorzy nastewieni na w/w odczynniki skończyli by w szpitalu albo na cmentarzu
 3. v-2

  Escobar.store

  Dawki po ok 500 mg dwòch rodzajów 3 cmc / 4 cmc i 3 MMC rozłożone średnio co 0/5-1 h po 100-300 mg . Tydzień przerwy między badaniami. Szczury zaawansowane. Ja jedząc 5 g w ciągu jednej imprezy ktòregokolwiek z tych odczynnikòw lub miksu to po zakończonych badaniach piję flaszkę,idę spać i wstaje z kacem i lekkim bòlem głowy ewentualnie i tak było od zawsze kiedy te odczynniki pojawiły się na rynku. Nie rozumiem dlatego odczynniki pod tą nazwą z tego sklepu tak zadziałały. Wszystkie przyszły niepodpisane.
 4. v-2

  Escobar.store

  Nie jest możliwe po nocy imprezy na 3 cmc / 4 cmc / 3 MMC- nie spać i nie potrafić się wysłowić przez kolejne 2 doby.
 5. v-2

  Escobar.store

  Lecieli standardowo całą noc i 2 kolejne doby nie mogli się wysłowić , ani wròcić do normalnego funkcjonowania. Raczej już nie skorzystają z tego sklepu. p.s. nie rozumiem dlaczego sklep kasuje negatywne posty
 6. Po czym największe libido w tym sklepie?
 7. Niestety ściema. Radzę omijać ten sklep.
 8. Paczka się znalazła,ale nie mam kontaktu z wendorem,a bez niego jej nie odbiorę. Joker sprawdź mail-pilne
 9. Liczę,że doślą to co zamòwiłem. Zobaczymy..
 10. Niby coś wysłali , ale pomylili numery i paczka wraca do nich. Nie wiem czy to się rozwiąże bo kontakt gożej niż marny.
 11. Całą realizacja trwa 4 tygodnie. Zamòwienie dotarło nie pełne. 2 kolejne tygodnie czekam na dosłanie reszty i jestem zwodzony z dnia na dzień. Nie wiem co stało się z tym sklepem. Porażka.
 12. I to by było to. Wiadomo,że lepiej dać więcej za porządny sort jeżeli taki naprawdę jest. Może w końcu nadejdzie ten czas , że pojawią się pożądane sklepy z pożądanym towarem , a ci wszyscy naciągacze sami będą wdupiać to swoje dziadostwo , które wciskają innym pod nazwami odczynnikòw,ktòrych nie mają w ofercie. Oby takie czasy nastały.
 13. Scam.Jakieś mòzgojeby wysyłają zamiast 3 mmc Jak ktoś chce wtopić kasę to polecam.
 14. Mogę tak rozwinąć,że wczoraj o 20.00 ściągnąłem ostatniego lajna Nie spałem całą noc i do teraz mnie trzyma do tego występuje tzw.odmòżdżenie.
×
×
 • Create New...