Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


luks1985

Weteran Forum
 • Content Count

  7,843
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

luks1985 last won the day on September 17

luks1985 had the most liked content!

About luks1985

 • Rank
  Hanter Tompson

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

73,040 profile views
 1. Tylko, że fluoropochodne średnio się nadają do vapo.
 2. Ciekawe jest to, że na obu forach skakałeś, że paki nie ma. Jak pakę dostałeś to tu temat sprostowales a tam już nie. Uczciwość wymaga by to naprostować.
 3. Strona działa. Nie daj się wkręcać na sąsiednim forum i poprostu czekaj.
 4. luks1985

  Wit b12

  Bardzo ciekawy wykład nt Wit b12
 5. Nie ma spania ! Nie ma ćpania !

 6. E tam 😉 Mnie ten 2020rok jakoś nie przeraża. Poza noszeniem maseczki (jak menadżer patrzy) w robocie niewiele się zmieniło. Mógłbym nawet powiedzieć, że w porównaniu do ub roku jest sympatyczniej 🙂 To tak w kwestii wprowadZenia (dziewczyna z klipu mówiła coś podobnego) A co podrożeje ? Wszystko, podnieśli najniższa krajowa do 2800 od 1 stycznia 🙂
 7. Generalnie zioło dziala na kilka sposobów. Aczkolwiek fakt jest jeden - żeby zioło podbiło działanie ketonów trzeba mieć odpowiedni zapas przekaźników. No ale ludzie nakurwiaja po kilka/kilkanaście gram ketonów i bardzo się dziwią, że nic nie działa... Na litość boską jak ma działać ? Dla porównania ludzie wrzucają kilkaset mg MDMA i regenerują się miesiąc a tu wrzucają kilka gram i liczą, ze parę dni zdziała cuda... Gorzej, że mj działa hipoglikemizujaco. A to rozkurwia tolerke i organizm.
 8. Na pewnym etapie to równie dobrze możesz proszek do pieczenia wciągać też pokopie
 9. Ile to było 20 lat temu ?? Generalnie podkłady z benzo to najgorsze co można zrobić. Wygaszają działanie substancji i blokują odbudowe tolerki na długi czas. Mozna to policzyć wg wzoru okres półtrwania x dawka x okres półtrwania w przypadku niektórych benzosmieci mieszanych ze spisami wychodzi 2 tyg. 2 tyg i dopiero organizm zaczyna odbudowe tolerki. Oczywiście, żeby tolerka Zaczęła się odbudowywać trzeba datarczyc odpowiednią ilość witamin, minerałów i aminokwasów. Być może sort jest słabszy ale skąd Ty o tym możesz wiedzieć jak napierasz benzo ?
 10. Pewnie jest w tym tyle samo prawdy co w ocenie alfy na podkładzie klonów 😉
 11. Przecież masz od groma sklepów rare*hems there*lrc Smokey*hemsite C*olchems Rea*chems A to wymieniłem tyko te co mi się przypomniały.
 12. To już schyłek tego rynku 🙂 mefedron.pl czy pv8 to były całkiem spoko firmy. Ja karierę zaczynałem 2 lata wcześniej od kolka i legalnych. ***Ech co jakiś czas zbiera mnie na wspominki jak to pierwej bywało. Rc mi duzo wzięło ale w głębi siedzi taka nostalgia.*** A obecnie ? Cóż wielu znajomych niezadowolonych z jakości obecnych RC poszło w darkmarkety. A Ci co zostali biorą z NL lub krajów ościennych ale to już nie od Polskojęzycznych vendorow To już schyłek tego rynku 🙂 mefedron.pl czy pv8 to były całkiem spoko firmy. Ja karierę zaczynałem 2 lata wcześniej od kolka i legalnych. ***Ech co jakiś czas zbiera mnie na wspominki jak to pierwej bywało. Rc mi duzo wzięło ale w głębi siedzi taka nostalgia.*** A obecnie ? Cóż wielu znajomych niezadowolonych z jakości obecnych RC poszło w darkmarkety. A Ci co zostali biorą z NL lub krajów ościennych ale to już nie od Polskojęzycznych vendorow
 13. A to ona xD No to już wogole sorry winetu. I sorry źle zacytowałem posta. Zacytowałem post sasanki a miałem zacytować to wyżej i napisać to:
 14. To sobie wyobraz hexa z 2015-16r gdzie ludzi 100mg wyginalo na pół nocy 🙂 Hehehe xD w Polsce owszem ale w Europie ceny są Europejskie i oni nie wiedzą, że powinno dopłacać Ci do towaru. Po co wchodzisz w te głupią dyskusje ? Potem tacy ludzie dostają legit towar i albo są zdziwieni alb lądują w szpitalu bo pół życia ćpali speedy o połowie mocy Kiedyś jeszcze czytywałem niektóre tematy vendorow ale przestałem jak ludzie zaczęli wypisywac, że 150mg hexa daje fajna nienachalna stymulację ;))

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...