Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

peonito

Użytkownik Forum
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

About peonito

 • Rank
  Weekendowy Entuzjasta Władka
 • Birthday 03/06/2011

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

6,161 profile views
 1. peonito

  Piksy typowo na sen.

  Wg mnie, niewarto. Lepiej wydać dziś lepiej na psychiatrę ze 150pln i powiedzieć, ze pracujesz za granicą i zjeżdżasz na 4-5miesięcy to ci zapisze x paczek normalnego benzo typu estazolam, nitrazolam, nie wiem co lepiej będzie działać na ciebie, którego cena paczki nie przekracza 8zł. Wiem z zeszłego roku z własnego doświadczenia Mi na jednej wizycie przypisano 5 paczek nitrazolamu i 5 estazolamu
 2. Ja tylko dodam, że teraźniejszy sort, na którym właśnie śnię kopie bardzo dobrze i sniff i oral.
 3. peonito

  Kolekcja wixy

  Sam pamiętam czasy, kiedy jadło się 6 klonów lub estazolamów + propranolol na sen
 4. Nieco stary topic, aczkolwiek się wtrące, Śmiało mixuj. Myślę, że to na obecną chwilę będzie najlepszy "imprezowy" mix.
 5. Ja na zakonczenie liceum to skosztowałem dębowe. Tylko to piwo do dziś :-) Przez whisky, likiery, brendy wyleciałem na szpital z ostrym zapaleniem trzustki Także teraz ograniczyłem się do małej ilości piwa i czasem whisky. Aczkolwiek mój ulubiony to rum Kapitan Morgan BLACK. Tylko i wyłącznie black edition Karmelowo z colą podlatuje.
 6. peonito

  Bicie serca

  Po A: przebadaj się. echo i EKG polecam. Po B: Z tego co zrozumiałem, szukasz stymulacji podczaj treningu. Czyśty zwariował ćpać i na trening? Pomyslałeś ze serce będzie chciało z Ciebie wyskoczyć? Jedno i drugie daje mu kopa.. Jeśli już poleciłbym mocną przedtreningówkę zawierającą geranium. Lekami niwelującymi kardioimprezę są beta-blockery typu propranolol, ale to ostateczność. Nie ćwicz na stymulantach tego typu
 7. peonito

  Kolekcja wixy

  Bo jeszcze ktoś potraktuje to za wyzwanie
 8. Cześć :-) Też trochę minęło od ostatniego pobytu.. :-)
 9. Zależy jaką tolerke masz i jakie źródło. Zagranica NEP'a ma 2x mocniejszego, aniżeli PL z tego co miałem okazję się dowiedzieć. Poleciłbym 200 w bombce + jak zacznie wchodzić z 80 NEP'a sniff.
 10. peonito

  Gdzie teraz pixy?

  Nie jest wam lepiej, i taniej zrobić własne ? W zależności od potrzeb, co kto lubi, wymieszać w probówce,, napełnić kapsułkę i ready?
 11. Generalnie to 4cmc od kolka podziało na mnie tak, jak 3cmc. Nic tylko lenistwo,polożyc się na łózku i posłuchać jakiegoś chilloutu. Spodziewam się czegoś ciekawszego.Sort od gienka dawał większą stymulację imo.
 12. Kraina lodu Walt Disney Animation Studios, producent Zaplątanych i Ralpha Demolki, przedstawia swoją najnowszą animację – Krainę lodu. Anna wyrusza w wielką podróż, by odnaleźć swoją zaginioną siostrę Elsę, której mroźne moce uwięziły królestwo Arendelle w świecie niekończącej się zimy. W tej wyprawie towarzyszy jej Kristoff i jego wierny renifer Sven. Aby uratować królestwo, Anna i Kristoff muszą się zmierzyć się z nieposkromionymi siłami natury. Na swojej drodze spotykają też pewnego przezabawnego bałwana o imieniu Olaf. Bałwan daje rade
 13. peonito

  Etizolam

  Proponowalbym 2mg, aczkolwiek zanim na impreze pojdziesz, powinienes wpierw go przetestowac, jak dziala na ciebie.
 14. Calkiem niedawno wrocilem, takze tym co mnie pamietaja i tym co nie: Czołem

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...