Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Pley86

Użytkownik Forum
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Pley86

 • Rank
  Weekendowy Entuzjasta Władka
 • Birthday 17/07/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,037 profile views
 1. Co myślicie o takim mixie? Proporcje 10 : 2 lub 10 : 3 Może ktoś coś próbował podobnego?
 2. A ten temat dotyczy również A pihp który nie ma w nazwie big? Ktoś coś powie na temat wersji pudrowej? Jak z libido po tym? Fajeczki chce się jarac?
 3. Gołąbek doleciał. Trochę to trwało ale na szczęście reship udany tzn. nie do końca bo v pomylił zamówienia i wysyłał mi reship starego zamówienia...no ale git że chociaż 3mmc jest na pokładzie. Dzięki na reshipa predi. Pzdr
 4. To jakieś sugestie co do tego numeru? Może ktoś korzystał z czegoś takiego? Dlaczego uważasz że to nie jest bezpieczny sposób?
 5. Witam. Nigdzie nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam nowy. Mam pytanie odnośnie pickup w punkcie. Śniło mi się że zamawiam na pickup z temp numerem online. Czy potrzebuję jeszcze jakieś fake dane do tego też? Czy odbieram na poprostu na pin który dostanę na ten temp number z neta który Mi się przyśni? Sorry ale nigdy nic nie zamawialem na pickup. Jakieś porady czy dobrze śnie?
 6. To dziwne że tak twierdzisz kiedy dużo osób twierdzi że A PHP ma moc podobna do starego pvp i że pihp nie ma podjazdu do php:p Mam nadzieję że w reship ogarniesz z PHP w zestawie bo jestem bardzo ciekawy czy to prawda co ludzie gadaja ;)
 7. maja moj adres ale nie dokonca prawdziwy a meldunek tez mam inny
 8. A nie wiem czy to sortowania czy nie. Wiem tylko że tam się zatrzymała paka i że mogłem z tamtad odebrać pake. Przewoźnik na stronie ma ta pod nazwą terminal lub nawet oddział. Dalej status się nie zmienił na np wydane do doręczenia czy coś takiego.
 9. Nie właśnie o to chodzi że chyba kurier nie zdążył jej jeszcze zabrać do doręczenia. Poprostu chciałem wyprzedzić sytulacje i ja odebrać w głównym punkcie mojego miasta. Też dziwne że nie było właśnie żadnego SMS tak jak w konkurencyjnym. Na tracku jest info że dotarła do punktu i że jest planowana dostawa na dziś bądź na inny termin ustalony z odbiorcą.
 10. Ok no może i masz rację ale dużo razy tak robiłem o nigdy nie było problemu... No chyba że to przez pandemie i ze w masce byłem bo nie wiem jak inaczej wytłumaczyć taka sytulacje.
 11. Hey wszystkim. Moja przesyłka dotarła do mojego miasta więc postanowiłem pojechać i ja odebrać wcześniej. Będąc na miejscu podałem adres docelowy itp tyle że się pomyliłem i podałem zły numer. Gość ogólnie nie mógł znaleźć paki. Znalazł dopiero po nazwisku i powiedział że jest inny numer budynku. No ale znalazł systemie i poszedl po nią. Niestety wrócił bez paki twierdząc że nie może jej wydać po rzekomo tam gdzie leży jest napisane nie wydawać. Dodam że nawet nie poprosił mnie o jakiekolwiek dowód tożsamości. Dziwna sytuacja. Nigdy nie miałem problemu z odbiorem paki w punkcie. Jak myślicie może być lipa? Że jeszcze na tym etapie mogą przechwycic pake czy może gość ze pomyślał że mogę być oszustem który się zjawił po pake I temu nie wydał?
 12. Siema Pewnie gdzieś już jest podobny temat ale jakoś nie mogę się doszukać. Zastanawiam się nad nową drogą podania 3mmc. Mianowicie zastanawiam się nad w/w. Jeszcze rozkminalem nad iv ale to chyba raczej odpada bo się cykam :p. Nie wiem jak się do tego "plugu" zabrać tak na serio. Ma ktoś doświadczenie z tego typu roa? Podobno ta wersja podania jest dużo lepsza niż sniff czy oral. Pozdr
 13. Analog 4mmc to w przybliżeniu 3mmc występujące około 4 lat (lub wiecej) temu, gdzie jak mi pamięć sięga uw w/w analog był dość zacny w działaniu przypominający właśnie substancję potocznie nazywana mefedronem. Cheers
 14. Pley86

  Wezwanie

  Przysnilo mi się że dostałem wezwanie w sprawie pana pszech s. I innych. Wie ktoś może o kogo chodzi?

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...