RaulDuke

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  793
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  167d 2g 9m 7s

Reputacja

522 Kozacka!

O RaulDuke

Ostatnie wizyty

3184 wyświetleń profilu
 1. @pauciak Ciekawe... Szkoda, że mam blottery. Chociaż twój opis jest tak zachęcający, że może bym spróbował to wydobyć. Znasz jakiś prosty sposób może? (bo zakładam, że się da, wszystko się da )
 2. @luks1985 Z tym znieczulaniem to racja. Kiedyś brałem oralem właśnie hexa do pracy czasami i sprawdzał się tak o wiele lepiej (oczywiście malutkie dawki). Sniff wchodził nagle i wyrywał z butów, aż robiło się gorąco, a oralnie uwalniał się powoli i delikatnie. Wszystko też trwało dłużej co oczywiście było zaletą.
 3. Hexen nie działa oralnie? To akurat jest bzdura
 4. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  @Eldokanawolno22 Tu się zgadzam. Choć na nic nie czekałem to widzę ciągłe braki magazynowe. Dajmy mu trochę czasu, może się rozkręci
 5. Zarzuty za posiadanie i udzielanie dopalaczy

  Jak zwykle przez wujka kolka największy przypał
 6. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 7. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Ja mam wrażenie i nadzieję, że powoli rośnie nam tutaj solidny vendor. Obsługa i ogólnie całokształt wygląda na bardzo profesjonalne. Do tego sklep nie robi jakiejś śmiesznej szopki itp. To nie jest jeden z tych vendorów którzy rzucają samplami na lewo i prawo, obiecują/ załatwiają więcej niż są w stanie ogarnąć czy też robią wokół siebie więcej szumu niż jest to warte. Rozwija się powoli, ale konsekwentnie i w swoim tempie. Mam nadzieję, że to będzie sklep bardziej w stylu legalchem niż predator/demoon. Rób tak jak robisz Pasjonat to przekonają się do ciebie poważni klienci, a dla gimbusów będziesz niewidzialny
 8. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 9. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 10. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które wymaga co najmniej 1 napisanego posta, żeby można było je przeglądać.
 11. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Też chciałem pochwalić tego vendora. Na moje zapytanie, wyszedł do mnie z bardzo miłą inicjatywą. To się ceni. Paczka dotarła bardzo szybko. Teraz szukam wolnego czasu i biorę się za testy. Oczywiście opiszę jakość odczynnika. Ci co mnie znają na pewno wiedzą co będę testował
 12. LegalCHEM

  Ja ci powiem tak. Nie wiem jak 3. bo to nie moja bajka, ale jak zamówiłem coś z tego sklepu pierwszy raz to stwierdziłem, że reszta vendorów ma syf o połowie aktywności
 13. LegalCHEM

  To nie wiem, ale nie cytujemy posta pod postem
 14. LegalCHEM

  @obserwator A kontaktujesz się przez odpowiedni formularz na stronie?
 15. Paranoik Demon

  Wszystko fajnie nie wiem czy to w ogóle prawda, ale Wilk mi groził w taki sam sposób