VanTaron

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  82d 12g 20m 14s

Reputacja

104 Kozacka!

4 obserwujących

O VanTaron

 • Ranga
  Weekendowy entuzjasta władka
 • Urodziny 04.08.1991

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1802 wyświetleń profilu
 1. N-Ethyl-Hexedron Crystaline Powder PRIMA SORT

     Na początek pierwszy rzut kresundżi sniffersi, jakieś czysta moze czerysta mg, jak zawsze na oko jebie bo i tak nic mnie nie robi, ale .!..!.. Tutaj zaskoczenie i znane miłe uczucie, które lubię (tzw. dziewicza bomba/wejście), czyli w końcu coś działa   W przeciwieństwie do CRYSTALINE jakie dostałem (teraz zwróciłem uwagę że tamten to mógł nie być PRIMA SORT a jakiś inny rzut)  parę miesięcy temu to nie ma porównania... te co teraz dostałem jest niezłe a nawet bardzo , więc powiem coś więcej...      Pobudzenie wyczuwalne już po minucie-dwóch od aplikacji przy czym stymulacja potęguje - niestety - substancja ma jakąś swoją granice stymulacji i nie da się osiągnąć popierdolenia.... ale ! Ten stan utrzymywał się od południa, aż przez noc, do rana, a nawet przed południem miałem jeszcze siły na rżnięcie  Dorzutki leczą, wiadomo... więc zjazd tylko w momencie gdy już brak towaru         Wiem że wpierdalacie tej krystyny na tony , bo jest to sort przelotny na aktualną chwilę z przystępną ceną i działaniem zbliżonym do pierwszych pierwotnych czy pochodnych fajansiorowatych. Chciałbym jeszcze dodać że dla osób z nieprzetorsowaną tolerką - CRYSTALINE będzie bardzo wydajny i wystarczalny, z tego względu że sam jako wyjadacz nie odczuwałem zbyt wielkiej i zbyt częstej potrzeby dopierdalania do pieca. Ale ! Uważajcie na Oczy ! ...heh. tęczówek nie widać, chyba źrenice już je pożarły... Czyżby dochodziło do Inkarnacji i niebawem moja bioforma ulegnie przekształceniu ?      Tak więc jest dobrze ! Na koniec polecam i jak zamawiać to tylko duze ilości, pamiętajcie !  Dzięki wielkie PREDATOR-RC za HEXEN !!! Pozdrawiam wszystkie czytające i aplikujące jednostki w swych chemiczno fizycznych formach, PREDATOR TEAM o ile jeszcze istniejecie oraz wszystkie istoty podążające naprzód w świetle i miłości . 
 2. Predator-Rc Ogólnie

  PREDATOR TEAM ciągnie mi laskę, PREDATOR-RC wieczny na zawsze ! Pozdrawiam
 3. Predator-Rc Ogólnie

  No z aktualnym sortem ALIENA to dojebaliście  Po małej rurce jestem tak zniszczony że od godziny nie wiem co się dzieje  A już myślałem że mocniej nie jebnie  haha   Dzięki za gratisowe    ONE AND ONLY !   NUMER JEDEN ! 
 4. 4MPD "ANALOG PENTEDRON"

  Nie lubię wystawiać Ci negatywnych not, ale aktualny sort 4MPD jest prawie że nieaktywny, ledwo wyczuwalna delikatna euforia. Dla nowicjuszy być może będzie to dobry odczynnik ale wyjadaczom nie polecam  
 5. Predator-Rc Ogólnie

  Już nie będę wrzucał na forum statusów, linków czy filmików  o mojej twórczości związanej z PREDATOREM.  Dziękuje wszystkim za wsparcie i pozytywne opinie jak i te negatywne, to napędza by robić to dalej. Postanowiłem że skasuje mój kanał a publikacją zajmie się  label VOODOO EMPIRE , który jest odpowiedzialny za promocję pierwszego numeru HEXEN. Kawałki są podpisane PREDATOR - HEXEN , i można je znaleźć pod tym linkiem na YouTube : https://www.youtube.com/channel/UCoL599PupwsbyUVHZpN0jNw/videos W ten sposób będzie większy zasięg i szybszy dostęp do materiału.  Pozdrawiam wszystkich wariatów !  
 6. Predator-Rc Ogólnie

  @Predator-RC Odezwij się na priv bo na mailu zapewne masz zajeb póki strona nie wystartuje, a zależy mi na info odnośnie aktualnego sortu PENTEDRONE, wyjaśnię o co chodzi jak dasz znać.   HEXEN II nie miał podjazdu do pierwszej części więc nagrałem jeszcze raz (  ) , warstwa liryczna uległa tylko lekkim zmianom, a muzyczna to już tym razem pierdolnięcie, przed wami HEXEN 2, zapraszam do odsłuchu        
 7. Predator-Rc Ogólnie

  @Tabaluga PvvP Dzięki !   Niebawem wrzucam kolejny  
 8. Predator-Rc Ogólnie

  JUŻ JEST ! ONE AND ONLY  
 9. #Analog Alfa pvp BIG CRYSTAL

  @Predator-RC Czy posiadasz jeszcze zdjęcia tego sortu obojętnie z jakiego okresu? Bardzo ważne !
 10. Predator-Rc Ogólnie

  Oczywiste to że cała POLSKA  Zaopatruje się u PREDATORA    
 11. 4MPD "ANALOG PENTEDRON"

  Koniecznie trzeba obadać !  Jakie ceny? 
 12. Predator-Rc Ogólnie

  Aktualny sort # ALFA PVP w prochu wypierdala z butów  Polecam wszystkim wyznawcom  
 13. Cookie Monster ** Exclusive

  Piko ! 
 14. HEX-EN WHITE POWDER

  Aktualny HEXEN WHITE POWDER w promocji - konkretny, godny polecenia materiał. Mam nadzieje że będzie jeszcze w ofercie.
 15. U-47700

  Co to za TROTYL , co poorał GŁOWY  Nie ogarniam BOMBY,  to PREDATORY